XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Bez kalhotek

Bez kalhotek

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
15+ Bezva kalhotky *85* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 218 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 

guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 13.05.2009 00:15:37 ... (2086/2176)
...
A pohádka s číslem dvacet tři *18*

Znáte tu moderní vymoženost Internet. I já jsem byla ze začátku internetovský maniak a tak vzniknul tento příběh. Bylo to o víkendu. Nemohla jsem spát a tak jsem vlezla na Internet a udělala jsem si svojí vlastní místnost na chatu "Chci to moc moc moc." Chlapy znáte se, na tohle se Vás nachytalo docela dost. Většinou to byli samý takový, který by mě nejraději ošukali přímo přes Internet, kdyby to šlo, ale já si chtěla i popovídat. A pak tam přišel kluk s hláškou, která mě rozesmála "Tak , která z Vás to chce tak moc moc moc?" Hned jsem se přihlásila a neprohloupila jsem. Dobře se mi s ním povídalo. A nemuselo to být jen o sexu. Ale mě se pak chtělo strašně moc ...
... spát a tak jsem se bez rozloučení odlogovala. Usnula jsem jako špalek a když jsem se probudila, první co jsem udělala bylo: samozřejmě jsem šla na Internet. Vlezla jsem na stejný chat, ale do úplně jiné místnosti. O to bylo větší moje překvapení, když tam po pár minutách, vlezl kluk z noci a vynadal mi , jak si to představuji odejít, bez jediného slova. Na Internetu se mi stalo už hodně věcí, ale tohle poprvé. Rozesmálo mě to a tím si získal moje sympatie. Znovu jsme si povídali a zjistili jsme, že jsme oba z Prahy. Asi po hodině mi navrhl, že bychom mohli zajít na kafe. Nechtělo se mi jít, protože se sexem dojednaným přes Internet jsem už měla zkušenosti a už jsem nechtěla zažít ten pocit, kdy se ráno probudím a ležím vedle někoho koho ani neznám. Dal mi na sebe telefon a já slíbila, že určitě zavolám. Ale věděla jsem, že to neudělám. Byl večer a já seděla doma sama. Vzpomněla jsem si na něj a napadlo mě, že za zavolání nic nedám. Jsem člověk, který pracuje se spoustu lidmi, a hodně jich poznám jen přes telefon a tak jsem se tak nějak naučila lidi poznávat podle hlasu a taky na něj strašně moc dám. Když zvedl telefon a začal mluvit, myslela jsem, že se udělám jen z toho hlasu. Bože ten byl tak nádherný. Slovo dalo slovo a já souhlasila s kafem a i s možností, že můžu u něj přespat, "abych se nemusela v noci vracet domů". Když jsem čekala na zastávce, kde jsme byli dohodnuti, byla jsem nervózní jak Ratlík. Měl zpoždění, už jsem chtěla odejít, když jsem ho uviděla. Usmál se a já věděla, že budu mít co dělat, abych se udržela a nevrhla se na něj jak nadržená ženská (i když jsem jí byla).

Povídali jsme si dlouho do noci a mě čím dál tím víc svrběla kundička. Bože, jak já se ho chtěla dotknout. Seděli jsme naproti sobě na velké posteli a dobře se bavili. Jsem zbabělec. Nevydržela jsem to a políbila ho. Chvilku se na mě díval trošku zmateně. Ale pak se naklonil a my se začali líbat. Jeho jazyk jako by se mě snažil poznat. Položil mě na záda a začal pomalu sundávat oblečení. Tekla jsem jako vodopád jen z jeho doteků. Jeho prsty hladily mojí rozpálenou kůži. Když se jeho rty dotkly mých bradavek, ztuhla jsem jako struna. Začala jsem mu hladit záda a tím taky začala malá soukromá bitva našich těl. Cítila jsem jeho doteky všude, kde to bylo možné. Jeho prsty mi dokazovaly jeho touhu. Vrtěla jsem se pod ním jako divá. Kundička mě bolela po dotecích, po tom, aby mě už konečně ošukal. Byl nemilosrdný. Hodiny mě hladil, bylo to nádherný, ale já (jak říkal jsem nymfomanka) jsem ho převalila a konečně ho zbavila jeho kalhot. Bože měl ho nádherného. Tyčil se přede mnou jako zbraň připravená k boji. Vzala jsem si ho do pusy a jelikož orál miluji, začala jsem si sním hrát. Lízala jsem ho, sála, mačkala a honila, jako by byl v mojí kundě. Vzdychal a zmítal se a mě vzrušoval už jen pohled na něj. Cítila jsem jak se mi tře o patro pusy, jak mi dává ochutnat první kapičku jeho spermatu. To už nevydržel. Otočil mě znovu na záda a bez veškerých okolků ho do mě vrazil. Jak se říká i s malým kašpárkem se může hrát velké divadlo. Tak s velkým ještě větší. Začal mě šukat jako smyslů zbavený. Pohyboval se ve mně ze strany na stranu, nahoru dolů. Moje kunda ho byla plná. Cítila jsem ho každým kouskem. Každá buňka vnímala jen jeho. Rozjel se naplno a já cítila jak mi naráží do dělohy. Nikdy do té doby jsem nic takového nezažila. Nevěděla jsem, jestli se udělám během vteřiny, nebo hodiny. Vždycky na vteřinu počkal a pak se do toho pustil s novou vervou. Moje kundička už křičela po tom, aby mě konečně vystříkal. Stáhla jsem poševní svaly a začala svojí hru. Zvedla jsem boky a začala se sama přirážet. To nevydržel. Zatnul všechny svaly a vystříkal mi kundičku vším co měl. Sperma mi teklo všude a chladilo ten oheň ve mně. Můžu Vám říct , že to bylo to nejnádhernější co jsem do té doby zažila.



*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 11.05.2009 00:45:51 ... (2085/2176)
...
Po dlouhé době dnes povídka opět byla.

Autorem je hhaannuullaa *18*

Sedíš v setmělém kině, ve kterém právě běží milostný až lehce erotický film Sedla sis dozadu, kino bylo poloprázdné. Kromě Tebe tam porůznu sedí jen pár lidí, takže kolem sebe si měla několik volných sedadel. Po pár minutách si koutkem oka zahlédla, jak si nějaký muž přisedává ze své pozice na sedadlo hned vedle Tebe. Napadlo Tě, že asi ze svého místa hůře viděl, tak si prostě hledá lepší pozici. Nebo ne? Strach si neměla, přece jen bylo v kině kolem dvaceti lidí, což k pocitu bezpečí dostačovalo. A tak spíše než obavy začínala si pociťovat zvědavost. Viděla si, že Tě ten muž po očku sleduje. Od začátku filmu uplynulo asi patnáct minut. Na chvíli si pomyslela na odchod, ale nakonec zvítězila Tvá zvědavost a hříšnost.

Podívala ses na toho muže, kino bylo zšeřelé, takže si moc neviděla, ale zdál se sympatický, byť o nějaký ten rok starší. Dělal, že ho nezajímá nic jiného než film, tak se strnule koukal před sebe. Tak si tedy ten film začala sledovat i ty. Chvíli se nedělo nic, na plátně právě začala probíhat milostná scéna, kdy jedna z hlavních mužských postav filmu přistoupila zezadu ke své partnerce stojící u dřezu kuchyňské linky, přitiskla se k ní a rukou ji zajela pod minisukni. Zřejmě to mělo zapůsobit na mužského diváka a ejhle, ono to skutečně fungovalo, neboť v té chvíli, kdy herec zajížděl rukou partnerce pod podvazky, jsi i ty ucítila na svém stehně cizí ruku.

Asi si to měla čekat, přesto Tě ta cizí ruka poněkud zaskočila. Měla si minisukni, nebylo to nepříjemné, a už vůbec se Ti nechtělo budit povyk, tak si prostě seděla, držela a koukala dopředu před sebe na film. Muž se ještě více se osmělil a jeho doteky už směřovali i jinam než na Tvá stehna. Tvé vzrušení postupně převládlo nad ostychem a po menším zaváhání si vyhověla jeho přání a trochu ses nazvedla, aby Ti mohl stáhnout punčocháče. Protože si držela pytlík s popcornem, nezabránila si tomu, aby Ti nestáhli spolu s punčocháči i kalhotky.

Položila si popcorn na zem, abys jej nemusela držet. Přitom Ti pohled sklouzl na doprava a viděla si, jak si to dělá jednou rukou, zatímco druhá zkušeně bloudila po Tvém těle. Ten pohled Tě ještě více vzrušil. Naklonil se k Tobě, a pošeptal Ti do ucha, zda bychom mohli jít vedle do lóže. Po každé straně byla jedna, a obě prázdné. Souhlasila si, chtěla sis natáhnout kalhotky a punčocháče, ale pošeptal Ti, ať si je sundáš, že jen přejdete pár sedadel. Uposlechla si a vydala se do lóže. Sotva se za vámi zavřeli dveře, začal Tě svlékat, což už nebylo moc, pouze tričko, podprsenka a samotná minisukně. Jeho kalhoty klesly k zemi, a ty si uviděla v šeru vztyčený penis, které trčel proti Tobě jako kopí.

Muž si stoupl před Tebe a přiměl Tě sklonit hlavu k jeho údu. Vzala si jej do úst, a začala mu jej sát a olizovat. Tím více a vášnivěji, čím déle se na plátně odvíjela milostná scéna. Byl asi už dost vzrušení předtím, takže vzápětí si ucítila výron semene v puse.

Pak Tě přinutil sednout si do křesla, poklekl, rozevřel Ti nohy. Sklání se a jeho jazyk vniká mezi Tvé pysky. Rozhrnuje je, líže Tvůj poštěváček a silou ho vcucává do úst. Cítíš přitom, jak se napíná a mohutní. Vášnivě ho cucá, bere do prstů, tře ho a silně za něj tahá, až se napíná k prasknutí. Cítíš, jak Ti uvnitř pěkně jezdí jazykem, roztahuje Ti ji prsty a dívá se jak z ní prýští sladká šťávička. Slízává ji a prstem si začal hrát v Tvé kundičce. Jsi pěkně vlhká a Tvoje šťávička mu teče po prstech. Začínáš u toho slastně vzdychat a ještě víc roztahuješ nohy od sebe, aby ses mu více otevřela. Občas Tě plácne mokrou rukou po zadečku, což Tě ještě více vzruší. Pak přidává postupně další prsty a to už sténáš slastí. Tvoje kundička se pomalu roztahuje a opatrně přirážíš na jeho ruku, kterou pomalu ale jistě do Tebe proniká až po zápěstí. Sahá Ti pod zadeček, prostředníčkem laská Tvoji zadní dírku, kterou máš již mokrou od šťávičky, co tam stéká. Prdelka pod jeho tlakem povoluje svoje sevření a prst je v ní. V okamžiku kdy se mu to povede, dostáváš nádherný orgasmus.

Uslyšela si nějaký zvuk z hlediště, tak si se otočila aby ses podívala, zda tam někdo nejde, ale bylo to asi jen zavrzání sedátka. Tvého otočení využil a přitiskl se k Tobě zezadu. Na své prdelce si ucítila jeho opět naběhlý penis. Rukama Ti mačká Tvá ňadra. Cítíš, že už to nemůže vydržet, padáš na všechny čtyři a nabízíš se mu zezadu. Vráží Ti do kundičky svůj penis, klouže dovnitř až na doraz, a zase ven a opět na dorazNajednou ho vytáhl a horký proud semene Ti vystříkl na zadeček.

Choulíte se k sobě v lóži a vychutnáváte si předchozí milování.



*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž JsouVnas ... 22.02.2009 00:22:42 ... (2084/2176)
...
Tak povídka dvacátá první .. sice jiný nick, ale nedáme se *85*

Ležím doma na zahradě, máme tam velkou zahradní houpačku, která je zastíněná a je krásný slunečný den. Pozdní odpoledne a já přišla z práce dřív, takže jsem využila té chvilky, vzala si tílko a volné šortky a šla se slastně povalovat pod meruŁku na velkou houpačku. To houpání mě úplně uspalo a když jsem najednou otevřela oči, klečel jsi u mě a líbal jsi mě. Protáhla jsem se a uvolnila ti kousek, aby jsi si mohl sednout a dala jsem si hlavu k tobě na klín. Vypadal jsi unaveně a položil jsi si ruku na mé boky a hladil jsi mě po vlasech. Otočila jsem hlavu v tvém klíně a ucítila tu neodolatelnou mužskou vůni... Lehce kořeněnou, specifickou a zvláštní, která mě obvykle začíná probouzet...

Chtěla jsem ještě víc... a pomalinku jsem ti rozepla kalhoty. Hladil jsi mě a neříkal vůbec nic, oči zavřené a hlavu zakloněnou jsi myslel na práci. Věděla jsem, že tě chci probudit a jemně jsem zajela rukou do kalhot. Byl celý rozespalý a nejevil moc známek života, chtěla jsem ho moc. A olízla jsem mu okraj žaludu a jemným ale pevným kočíčím stiskem ho chytla u kořene a pohladila. Vypadal, že spí a já objela jeho žaludem své rty a utopila v pusince. Spinkal, i když začínal jevit známky probouzení. Tlapkou jsem ho hladila a pevně svírala, zároveŁ jsem jazýčkem kroužila na úzdičce a sála a cítila první známky probouzení. Ještě stále byl krásně rozespalý a moje pusinka. Mé zoubky hrající si s ním a jazýček laskající okraj žaludu začínal dělat své. Tvá až dosud volně ležící ruka začala hladit mé boky a jemně jsi je škrábal. Cítila jsem krev, která se do něho začala hrnout. Krásně mi rostl v ústech. Vyklouzla jsem s ním a chvilinku jazýčkem kmitala po jeho okraji a na špičce a zoubky ho okousávala, jako když si pochutnávám na klasu kukuřice. Tiskl jsi mé boky a slabounce sténal. Jen potichoučku. Nikdo nás neslyšel, ale já věděla, že za chvilku to bude můj nádherný tvrdý kousek. Vím, jak moc mě vzrušuje kouření. Čichání vůně a laskání se s ním.

Tvá ruka sjela z boku na zadeček a ještě níž a nohavičkou začala lézt do nich. Víš, že nenosím kalhotky v těchto horkých dnech a tvůj prst bezpečně našel vlhké místečko, vzrušené mým mazlením a zakroužil jsi kolem. Cítil jsi dostatečné množství šťávy a slastně jsi zajel dovnitř. Prohla jsem se a ještě více začala sát a masírovat tvého macka, který už byl nádherně tvrdý a připravený pro ni. Vyklouzl jsi z ní a klekl jsi si k okraji houpačky, kalhoty sjely až na kolena a otočil jsi mou mušličku přímo proti sobě. Odhrnul jsi okraj nohaviček a viděl její růžovou barvu a kapičky a nemohl jsi odolat. Tlapkami jsem si podržela zadeček a ty jsi ji uviděl, krásnou vlhkou a očekávající tě. Nasadil jsi špičku žaludu na ní a zajel prudce dovnitř, netušil jsi jakým skvělým pomocníkem může být houpačka. Chytl jsi její okraj a téměř s ním vyjel ven a zase jsi prudce narazil. Byla to krása. Pevně jsem ho držela a přitom v ní nádherně klouzal. V jednom okamžiku zaražený až po kuličky a pak špička bloudící po jejím okraji. Pomalinku jsi houpal houpačkou a viděl jsi bradavky ztvrdlé jako dva lískové oříšky, které se tlačily tenkou látkou ven. A slyšel má slova. Nádhera. Je krásný. Ještě a pomalu jsi přirážel až po okraj. Zkřížila jsem nohy za tvými zády a obejmula tě. Začala jsem rychleji rozhoupávat houpačku a mé sténání bylo hlasitější. Byl tak překrásný a přejížděl místa, která umocŁovala mé vzrušení a zesilovla mé zvuky. Věděl jsi, že to dlouho nevydržím a mé zasněné oči a výraz vypovídaly, že blesk a uvolnění přijde každým okamžikem. Nepřestával jsi a já najednou cítila proud a slastné svírání. Pumpování a řeku slasti, která protékala celým mým tělem. Bylo to jako blesk ale ty jsi nepovolil a stále jsi rychle přirážel a v tom znova. Měl jsi problém udržet má stehna, která povolovala objetí ale dalším přiražením tě znovu zalil proud vlahé teplé šťávy. Zpomalil jsi a jemně houpal houpačkou. Otevřela jsem oči a usmívala se. Z tváře mi mizel ten slastný výraz a plamínky se mihotaly v mých očích. Bylo to nádherné zašeptala jsem ti do ouška, když jsi se ke mně naklonil. A zároveŁ jsem věděla, že jsi krásně tvrdý a čekáš na své vlastni pomazlení. Pustila jsem nohy na zem, sedla jsem si a ty jsi stoupal k mým ústům.

Byl v té správné výšce a voněl moji šťávou. Ne tvou, kterou tak miluji ale mojí. Jemně nakyslou a přitom krásně voŁavou. Byl tvrdý a kuličky byly stejně upatlané jako on sám. Chci ho olízat. Chci ho očistit a připravit na nové milování. Chci, aby voněl svou vůní a byl čisťounký jako na začátku. Dotkl se mé tváře. A mých rtů, které ho už očekávaly. A pohltily hluboko do úst. Ponořil jsi obě ruce do vlasů a tím jsi ho ještě více utopil. A ucítil jsi zoubky a jazýček a byl jsi hluboko, jak ve studni, z které není úniku. Sevřený a zasunující. Chytla jsem tvůj zadeček a houpačka začala dělat své. Každé zhoupnutí ho ponořovalo hlouběji a hlouběji. Podívala jsem se nahoru. Oči jsi měl zavřené a hlavu zakloněnou. Laskal jsi mé vlasy. Nedržel mě, protože já držela pevně tvůj sevřený zadeček a krásně ti ho kouřila. Ale to byla jen předehra. Jen příprava a oba jsme to věděli. Už se setmělo a bylo slyšet jen skřípání houpačky a tiché vzdechy. Vyzklouzl jsi ven, sundal mé šortky a otočil mě. Klekla jsem si na houpačku a opřela se o její opěradlo. Viděl jsi jen krásně růžovou malou a nejmenší. Malá ještě stále byla mokrá a stačilo jen nasadit špičku na okraj a zajel jsi prudce dovnitř. Přitiskl jsi se na mě a nechal si olíznout svůj ukazováček. Stál jsi u mého zadečku a přitom jsi byl hlouboko schovaný ve mě. Kuličky se dotýkaly mých závojíčků a poštěváčku. Zakroužil jsi navlhčeným ukazováčkem na nejmenší. Byla těsná a strašně malinkatá, ale ty jsi znovu objel kolem a pomalinku pronikal do ní. A já cítila oba. Tebe schovaného v mušličce a prst teď už hluboko dráždící uvnitř nejmenší a otevírající ji. Najednou jsi vyjel ven a nasadil mokrou špičku na její okraj. Držela jsem si zadeček od sebe a uvolŁovala ti cestu. Byla tak těsná a tak krásná. Nasouvala jsem se na tvůj žalud pozvolna. A najednou jsem ucítila, jak povolila. A ty jsi mohl vyjet ven a znova pomalu dovnitř. Držel jsi mé boky a houpačka umožŁovala pozvolné pohyby. Podruhé už byl hlouběji vevnitř a byl pevně sevřen. A přitom se mohl pomalinku pohybovat. Chytl jsi mě jednou rukou za boky a druhou jsi ještě otvíral zadeček. Prohnula jsem se v zádech a chytila se opěradla. Pohyby byly pomalé, ale nádherně vzrušující. Jako předtím jsem cítila, jak se malá zalívá šťávou, ale ty jsi klouzal v nejmenší a já už nemohla tlumit své šeptání. Trošku rychleji. Jsi krásný. Nádherný. Ještě. Pevně mě drž. Auuu je to kráááása. Pomalé pohyby se stávaly rychlejšími a naše sténání hlasitějšími. Byl jsi krásně tvrdý. Naběhlý a stále divočejší a divočejší. Dráždila jsem si rukou prsa a bradavky a cítila to slastné brnění v nohách. To cukání v mušličce, která byla prázdná, ale které bylo cítit přes tenkou zeď. A najednou skoro blesk. Strašný výkřik a tvé hlasité oddechování ukazovalo, že brzy mě naplníš. Vyklouzl jsi ven a první proud tvé šťávy postříkal okraj tílka a dopadl až na vlasy a další a další proudy dopadaly na má záda.


Sesula jsem se na houpačce a nemohla se ani pohnout. Posadil jsi se na okraj. Hladil jsi mé vlásy a políbil mě. Několik minut jsme tam seděli a odpočívali. Pak jsi mě vzal do náruče a odnesl domů. Položil do pelíšku a políbil na dobrou noc.


*66*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 19.02.2009 00:11:26 ... (2083/2176)
......
A povídka dvacátá *85* *18*


Na kamarádku Radku jsem se moc těšila. Poslední dobou to mezi námi nějak jiskřilo. Nikdy jsem si nemyslela, že budu na holky, ale nyní se mi zdají stále sny, ve kterých hraje Radka hlavní roli. Zvláště ten, který se mi zdál dnes. Probudil mne z něj až ranní budík a já měla kočičku úplně mokrou. Nedalo mi to a než jsem vstala, jemně jsem si dráždila poštěváčka. Bylo mi moc krásně a tak se nebylo co divit, že jsem brzy dospěla k nádhernému orgasmu.



Cestou do školy jsem ještě celá rozvášněná potkala Radku. Až do základky jsme chodili spolu do třídy a seděli spolu i v lavici. Gymnázium nás však rozdělilo, ale naše přátelství nepřestalo. "Ahoj Radko, nechceš odpoledne přijít. Naši ráno odjeli a vrátí se až zítra. Úkoly žádný nemáme, maturita je za dveřmi, tak si uděláme hezký odpoledne, " řekla jsem Radce a viděla jsem jak jí zajiskřilo v očích. Ujistila mne, že určitě přijde a s tím jsem se rozešly. Po vyučování jsem spěchala domů a trochu tam poklidila. Oblékla jsem se jen lehce a čekala na Radku. Dlouho to však netrvalo.



Bylo vidět, že i ona si pospíšila. Měla na sobě tenkou blůzku a krátkou sukni. Pod blůzkou se jí rýsovaly bradavky a to mne moc vzrušilo. Radka se posadila do mého pokojíku na postel. Raději jsem šla připravit kafe. Byla jsem celá rozechvělá a trochu se mi klepaly ruce, když jsem nalévala vodu do hrníčků. Vtom jsem ucítila, že Radka stojí za mnou. Přitiskla se na mne a já ucítila její Ładra, kterými se na mne tiskla. "Copak se klepeš, chceš trochu zahřát," zeptala se mne Radka hlasem, který také prozrazoval rozechvění.



Pomalu jsem se otočila a Radka mne objala a přitiskla k sobě. Naše rty se spojily ve vášnivém polibku. Dotyk jejího napjatého těla mne zbavil posledních zábran a já jí začala přes košili hladit její pevná mladá prsa. Bylo to moc vzrušující. Radka to opětovala a začala mi i svlékat tričko. Než jsem se nadály byly jsme jen v kalhotkách spolu na posteli. Nejprve jsem kalhotky sundala já Radce. Spatřila jsem její chumáček chloupků a cítila jsem, jak přitom vlhnu v rozkroku.



Otočila jsme se k Radce zády a nechala jsem si sundat kalhotky i já. Chvilku jsme ležely vedle sebe a hladily se. Bylo to nádherné, něžné a rozechvívalo mne to v samém nitru. Při hlazení jsem zajela Radce i mezi nožky a prstíkem jsem našla dírku. Byla celá vlhká a Radka jen vzdychla, když jsem se jí dotkla. Obrátila jsem se proto a lehla si nad ní. Její poštěváček jsem měla před pusou. Pomalu jsem jí ho začala olizovat. Cítila jsem jak se Radka celá napjala a začala vzdychat. Hladila mi přitom mojí buchtičku a tak bylo i mne dobře. Za chvilku se však na mne přestala soustředit a její vzdychání nabralo na intenzitě. Náhle se vzepjala a já pocítila jak moje prstíčky v její dírce zvlhly. Celá mne sevřela a během toho se třásla. Prožívala nádherný orgasmus.



Jen co se Radka obrátily jsme se. Bylo to nádherné, když mne Radka lízala. Ani nevím, jak to dlouho trvalo, než se i mé tělo zatřáslo v nádherné slasti. Radka však pro mne připravila ještě jedno překvapení. Odněkud vytáhla robertka a jala se moji dírku obšťastŁovat jím. Byla to nádhera, když jsem cítila jak do mne vniká. Radka věděla kde v mojí mušličce najít můj nejvzrušivější bod a jala se ho jemně, ale důkladně robertkem masírovat. Bylo to krásné a já za chvilku měla další orgasmus. Spokojené jsme si pak lehly vedle sebe a chvilku si povídaly. Přesto, že však máme své chlapce, tak jsme si slíbily, že se co nejdříve zase sejdeme.


*66*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 18.02.2009 00:14:12 ... (2082/2176)
...
Povídka devatenáct *18*

Začalo to docela nevinně. Nějak jsme se potkali na stránkách, kde jsem oba hledali kamarády. Nic víc. Vyměnili jsem si pár zpráv a zjistili jsme, že máme spoustu společného. I podle fotek sympaťák. Pak mi pomáhal zprovoznit ICQ, no a začali jsme si psát víc. Stále běžné věci, kdo má jakého psa…atd.

Najednou mi ale začal psát, že by ho zajímalo, co mám ráda v pelíšku…. I když jsem původně fakt chtěla jen kámoše, byl mi moc sympatickej a tak jsem mu něco málo odpověděla. Docela jsem se styděla- což ke mně moc nejde!! S každou informací, kterou na mně vymámil (a opět jsme zjistili, že máme hodně společného) jsem začala zjišťovat, že mám čím dál tím větší chuť dělat to přímo s ním. Když už jsme byli v té upřímnosti, tak jsem mu to napsala. Nemyslím, že by ho to nějak zvlášť překvapilo…naopak, okamžitě toho využil a začal mi psát scénáře našeho setkání, a to dost podrobné. No tak z toho jsem už byla úplně hotová, hrozně jsem to všechno chtěla. To všechno se událo během asi dvou dnů. Taky jsme si vyměnili čísla a začali si domlouvat schůzku.

Z ničehonic zavolal…bylo to hodně zvláštní poprvé slyšet někoho, s kým jsme probrali takové intimní detaily…ale měl příjemný hlas a škádlil mně, udílel rozkazy - co si mám vzít na schůzku a tak. Slíbila jsem šaty, samodržící punčochy a jinak naostro...

Další den byl den D, měla jsem pro něj přijít do hotelu. Trochu se mi z toho klepaly kolena! Musím přiznat, že jsem rozkaz nesplnila, na punčochy bylo šílené vedro a vzala jsem si černé tanga. Taky jsem přišla o 15 minut pozdě…alespoň měl později důvod mně „potrestat“.

Poznala jsem ho okamžitě,seděl v hotelové kavárně... Byl ve skutečnosti ještě mnohem hezčí než na fotkách. Když se postavil, abychom se představili, zjistila jsem navíc, že má skoro dva metry. Další plus! Vše bylo naprosto spontánní, na přivítanou jsme se políbili. Dala jsem si taky kafe a povídali jsme si. Už byl ubytovaný v hotelovém pokoji, měli jsme jít na pozdní oběd a ještě něco na pokoji potřeboval, tak jsem šla s ním. Už v proskleném výtahu jsme se začali líbat… nakonec jsme to ale vydrželi a šli se najíst, měli jsme oba opravdu hlad.

Cestou do restaurace jsme si povídali, byl to jen kousek, a seděli jsme pak v podzemí, kde bylo krásně chladno, i když venku byl žár k nepřežití. Dali jsme si vínko a nočky (oba máme rádi italskou kuchyni). Moc fajn jsme si povídali, ale zároveň už lítaly pořádně žhavé pohledy!!! Oželela jsem i něco sladkého, už abych byla s ním sama. Tou dobou jsem už měla pěkně mokré kalhotky.

Na pokoji jsem si nejdřív dala sprchu. Taky jsme se po ICQ a sms domluvili, že přinesu šátky na zavazování očí a svazování. Vyšla jsem tedy ze sprchy omotaná ručníkem, a vzápětí jsem už měla zavázaná očka. Bylo to setsakra vzrušující, hlavně když jsem tušila, že všechno co mi psal taky splní…položil si mně na postel, svlékl z ručníku a začal si se mnou hrát. Dost rafinovaně!!! Taky jsme se domluvili na dětském olejíčku, takže mně s ním začal pomalu natírat a masírovat. Nejdřív dlaně, chodidla…. To už jsem myslela, že zešílím a moje krásně vyholená kundička doslova tekla! Ještě mělo ale přijít pořádné „mučení“. Pevně mi svázal ruce a teď už mně měl doslova ve své moci.

Hrál si se mnou chvíli jazykem, pak mně zase poléval olejíčkem, roztíral ho po bříšku a stehnech, hladil mně. K tomu mi říkal, jak si se mnou bude dělat co chce, protože jsem nesplnila příkaz, přišla pozdě…. To mně dostalo k naprostému šílenství. Sténala jsem, křičela, prosila abych si mohla alespoň sáhnout na jeho chloubu (stále ještě měl na sobě jeansy a triko), aby se nade mnou smiloval a konečně mi to udělal. Měl ale šílenou výdrž, to jsem v životě nezažila. Začal mně lízat a já ucítila dotek něčeho chladného. Byla jsem tak vydrážděná, šílená, že jsem nevěděla co to je. Byl to řetízek, co měl na krku, i se dvěma přívěsky. Naprosto spontánně si ho sundal, přívěsky zasunul hluboho do mojí zmáčené broskvičky a za řetízek pak tahal. Něco neskutečného!!! Byla jsem snad už v bezvědomí rozkoší a touhou, bylo mi jedno že žadoním a prosím a málem lezu po zdi.

Chtěla jsem ho celého vidět, cítit…I kdybych neměla zavázané oči, tak bych před nimi měla myslím úplně černo. A kdybych neměla svázané tlapky, tak bych si to před ním prostě klidně udělala!!! Nemohla jsem ale dělat vůbec nic. „Myslíš, že si to zasloužíš?“ a dalšími podobnými větami mně trápil. „Přišla si pozdě“ atd atd.… Poléval olejíčkem, hladil, dráždil, líbal všude. Najednou jsem ucítila na rtech něco tvrdého….s naprostou samozřejmostí jsem mu ho začala sát a hrála si s ním jazykem, byli jsme v poloze 69 což miluju. Pak mi přikázal, abych si klekla na všechny čtyři. V té chvíli bych mu dovolila cokoliv. Konečně mi ho tam vrazil, bože to byla nádhera. A protože jsem si předtím psali o všem co máme rádi, přesně věděl jak mně naprosto dostat k šílenství. Pleskal mně přes zadeček, pěkně přirážel a nakonec mně i chytil pevně za vlasy….áááách. Bylo to nádherné, měla jsem hned několik orgasmů za sebou. Taky to nemůže vydržet věčně, říkala jsem si. Ale bylo to naprosto úžasné a tak jsem si to užívala. Najednou zrychlil a začal vzdychat, no a pak mi do kundičky vycákal pěknou dávku semene. Ještě oddechoval, když mi rozvazoval oči a ruce… poprvé jsem ho viděla v celé kráse a utápěla se v těch nádherných upřímných hnědých očích…

Dostali jsme znovu hlad a tak jsme se oblékli a sešli do hotelové kavárny, ve které jsme se před pár hodinami poprvé setkali, na něco sladkého. Bylo teprve odpoledne, do večera spousta času….



*66*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 15.02.2009 16:37:04 ... (2081/2176)
......
Osmnáct *18*

Potkala jsem se známým a slovo dalo slovo a nakonec jsme zjistili, že bychom se mohli znát z dávné doby kdy jsme oba jezdili na vandry. Bylo to příjemné povídání a vzpomínání a asi i přeskočila jiskra sympatií, když jsem si začali povídat o svých potřebách v sexu, co koho vzruší, co by rád prožil, co ještě nezažil vůbec.



Nakonec jsme zjistili, že jsme si v touze po sexu velice blízcí, ale nedalo se s tím nic dělat, než si povídat.



Moje domácí PC začalo stávkovat, nevím jestli stářím, či neodborným zacházením,ale byla jsem z toho dost nešťastná a nevěděla si s tím rady. Nakonec jsem vzdala používání PC a postěžovala si tomuto kamarádovi, Jirkovi, že nejlepší co bych mohla udělat,by bylo otevřít okno a vyhodit milé PC .Odpověděl, že to nebude tak horké a že se na to přijde podívat. Přišel, viděl a zvítězil nejen nad PC .



Jeho ruce při čekání na otevření jakéhosi programu, začali bloudit po mém stehně, jemně, něžně a já se zachvěla vzrušením. Jeho rty se přiblížili k mým a letmý dotyk jemných plných rtů mne okouzlil. Bylo to jako políbení motýlími křídly a já už si v duchu představila tvoje jemné rty i jazyk v mojí kundičce. Líbal jsi mne jemně na krk a hladil po zádech (věděl jsi, že mne právě tohle hlazení vzruší) a já cítila jak vlhnu. Nespěchal jsi a já to velice ocenila .Pomalu jsme se přesunuli do mojí postýlky a své svršky zanechávali cestou za sebou. Mělo to všechno i příchuť nebezpečí, protože se u mne mohl objevit někdo z rodiny a já jako šťastně vdaná, bych asi tohle nevysvětlila. Jenže v tu chvíli jsem to neřešila a chtěla tě, tak moc jsem tě chtěla až moje kundička tekla vzrušením jako potůček. Hladlil jsi mne stále stejně jemně,ale přece jen tvé ruce měly větší intenzitu, hlazení se stávalo neodbytnějším jako by tvé prsty říkaly : „chci víc….“ Sklouzl jsi svou vousatou tváří mezi moje stehna a rozevřel jsi je víc . Dotkl jsi se rty a posléze i horkým jazykem mojí mušličky a z mých rtů unikl slastný vzdech. To už tvůj horký a nenasytný jazyk kroužil mými závojíčky a já prožívala slast tvých horkých úst, která mne tak nádherně dráždila, bylo to dlouhé a nekonečné a já už toužila prožít uspokojení, v diüchu jsem si promítala tvá vzrušující slova „ já tak strašně rád lížu kundičky“ ano lízej mi jí, lízej óóóh taková nádhera to už se mi dlouho nestalo, aby mi jí někdo s takovou rozkoší vylizoval . Pomalu jsem se blížila k vrcholu, hrála si s tvými vlasy a jemně si korigovala tvoje ústa a jazyk tam kde jsem je potřebovala mít. Naráz se to už nedalo vydržet, protože tvůj jazyk začal neochvějně kmitat na poštěváčku a já si tě občas jen stáhla trošinku níž až k mojí nenasytné dírce, abych ucítila ten nádherně plochou lízající jazyk až u vstupu a hned se vracející zpátky k perličce, která byla už k prasknutí napjatá a pak to nejednou přišlo……..nádherný orgasmus za který mohl tvůj rejdivý a nenasytný jazyk, pil jsi mojí milostnou šťávu a já byla úplně mimo vnímání. Já chci ještě prosím , sténala jsem nahlas a ty jsi mi to dopřál, tvoje mokré vousy mne hladili na kundičce dál a jazykem jsi se občas dotkl poštěváčku a prodlužoval jsi moje prožívání vrcholu až se zvolna proměnilo v další vzrušení a já jsem strašně chtěla tvého ptáka do úst. Jemně jsi se zeptal „ chceš ho?“ a já šťastně přitakala „ ano chci, ho chci ho moc“ přesunula jsem se mezi tvá stehna a jemně ho začala laskat, přejížděla jsem po celé jeho kráse a laskala tvoje nádherné koule- byla to nevýslovná slast, jemně jsi si mne vedl a já byla šťastná, že se ti to líbí, tolik jsem ti chtěla dopřát stejně nádherný pocit, přejížděla jsem prsty jemně ve tvých slabinách a hladila koule až skoro ke vstupu do tvého zadečku. Pak jsi se najednou zeptal „chceš aby stříkal ?“ a já hladově řekla „ano chci to, chci“ Tvoje ruka uchopila toho nádherného čuráka a já čekala s otevřenými ústy až mi nastříkáš svojí dávku na jazyk. Netrvalo dlouho a ucítila jsem gejzír horkého semene a slatně ho vychutnávala ve svých ústech. Jemně jsem ho olízala a nakonec se vrátila k tvým ústům a s ještě zbytky tvé slastné šťávy tě líbala, dávala jsem ti ochutnat ten nektar lásky, stejně jako jsi mi ho dal ochutnat ty a moje touha se opět zvyšovala.Chtěla jsem tě cítit v sobě co nejdřív. Ááách chci to, chci. Ještě jsi se se mnou mazlil, bral moje bradavky do úst a jemně je obkružoval jazykem a pomalu jsi se blížil k mému vstupu do kundičky s opět vzpřímeným čurákem. „Chceš to, chceš to moc, ano „ šeptal jsi mi do ucha a já jen vydechla „ ano chci, chci ho tam hned prosím“. Vnikl jsi do mne a já jen slastně vnímala jak si tvůj ocas razí cestu do mojí kundičky . „Až na dno to chci ano. Dělej vraž mi ho tam, honem chci ho cítit až na dně“ A tvůj čurák projel mojí nenasytnou kundou jako blesk a já ho pocítila až v břiše. Začal jsi přirážet a já se ti snažila vyjít vstříc.Nádherně jsi mi jí projížděl ,nejdřív pomalu a jemně a najednou prudce až na dno. Moje vzrušení vzrůstalo a na tobě bylo taky znát, že se blížíš k vrcholu, přirážel jsi stále rychleji a já cítila, že už se dlouho neudržím. Zeptal jsi se „můžu dovnitř ? Chvíli jsem váhala, ale pak jsem vydechla ano, ano můžeš“ Protože neznám nádhernější pocit než vnímat pulsujícího ptáka jak do mne stříká dávku semene . „ano, chci to, teď , prosím , dělej vystříkej mi jí…rychle“ Nádherné- z úst se mi derou výkřiky až se skoro stydím, ale je to neuvěřitelný pocit rozkoše, která mne ovládá. Vlny orgasmu mi procházejí celým tělem a střetávají se v pulsující kundě, která je naplněná tvým semenem. Ještě laskáš moje tělo až do úplného odeznění a já bych chtěla spát a odpočívat po tom divokém mrdání. A moje mysl si v duchu říká , ano tak tohle chci ještě a ještě a znovu a pořád………..

*66*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 14.02.2009 00:16:48 ... (2080/2176)
...
A povídka sedmnáctá *85*

No..jak bych začala...asi tak že jsem si jednoho ošklivého dne sedla ke compu a začla chatovat... Protože jsou mi motorky velmi blízké tak jak jinak do místnosti motorkářů. Krom pár známých tam byl i boreček...který neměl v profilu ani jednu fotku, což já často lustruju...a navíc mě hrozně rozčiloval... pořád do mě kéroval...valil do mě horem spodem...vyrypoval..já kritizovala jeho maxa (což byla jeho motorka)..prostě boj od začátku. Tak jsem se odpojila a šla spát...ale stejně..nedal mi spát...i když vedle v postýlce ležel můj přítel .. tak jsem ho prostě z té hlavinky nemohla dostat. Jenže osud chtěl jinak. Ráno jsem se vzbudila a nějak na něj zapoměla...

Asi po týdnu jsem se zase připojila...schránka na vzkazy zahlcená....mejlů plno.....kde prý jsem....že nemá do koho rýt...kupodivu byl online...hnedka jsem za ním hupla....vítal mě asi deset minut.....pak jsem ho poslala ať si dá studenou sprchu nebo ať si najde nějakou jinou žabičku na vyrypování....ale jak bylo vidět...změnil styl psaní a byl i příjemnej a navíc chytrej! Docela mne zaujal..byl milej jeho písmenka mě rozesmály. Tohle trvalo půl roku. Byla to pro mě platonická láska...zamilovala jsem se do něj a bylo jasný, že to tak necítím jen já! Půl roku smsek....mejlů...telefonátů...prostě intenzivní spojení....mezi námi!

Jednou jsem seděla takhle na zahradě...bylo moc krásně. A volal.Že prý má cestu kolem (bydlel ode mne 50 km..teda stále bydlí) a že mě chce vidět.Snažila jsem se z toho vykroutit, ale nedal se odbít.Łekl mi dnes anebo nikdy...a věděl že když přijede tak ho nenechám stát na náměstí a prostě za ním přijdu!

Přišla hodina H....měl mě čekat na tom smluveném místě.Byla jsem nervozní...ale znala jsem ho docela dobře...tak mi ani ta konverzace velice problémy nedělala. Viděla jsem ho už z dálky. Seděl vedle své dodávky kouřil. Na sobě měl tříčtvrteční kraťasy...nátělník a šiltovku dozadu.... zaujal mě už tím...že byl uplně černej!...tak byl opálený!..uplně dohněda... Připadala jsem si jako vůl.... ale zachoval se skvěle. Podal mi ruku řekl mi zdarec...tak kam pudem sednout. Vzala jsem ho k nám do hospůdky. Líbilo se mu tam. Hlavu s tím že pije a má tam auto si nedělal. Jen já...ale co je mi po tom...že... Z nnervozity jsem se trochu loupla... a říkäl mi ...znám tě sto let!..přesně takhle jsem si tě představoval... tím se balí ženské..to je mi jasný...ale v tu chvíli mi to připadalo velmi příjemné... a jemu taky...můj úsměv mu k dobré náladě naprosto stačil.

Čas letěl a musel domů...ráno měl povinnosti...tak že prej pojedeme.Nechtělo se mi od něj. Bylo mi s ním moc dobře. Nebyl to žádný muž na úrovni...byl to chlap jaký mě přitahuje... pije pivo...má široké ramena....má správnou dávku drzosti...a je z něj cítit vášeŁ i když je ode mě 50 km. No ale co jsem mohla namítat. Sedli jsme do auta a jeli...ne daleko.... Na odpočivadle za městem...kde jsem chtěla vystoupit jsme zastavili.Zapálili a kecali. Seděl na straně řidiče a já vražená...u spolujezdce. Moc se mi večer s tebou líbil..řekl.... a to se trefil i do mých pocitů..protože mě taky. Natáhl ruku a pohladil mě po tváři a odkryl z ní mé dlouhé vlasy... bylo to jako rána elektrickým proudem...podívala jsem se do jeho krásně hnědých očí... a bylo mi jasné...že se stane to, na co myslím celou dobu!

Přisedl si ke mě. Projížděl mi vlásky rukama...hladil mě po zádech....byl tak blízko ale polibek jsem zatím nedostala...ani jeden...a tolik jsem toužila po jeho rtech. Cítila jsem jeho dech...jeho teplé ruce...pak se do mě doslova zakousl. Jeho ústa byly horké a lačné....plné touhy. Samozřejmě jsem se nebránila a mé ručky zkoumaly jeho tělo stejně jako ty jeho. Hladila jsem ho po jeho ramenou...a on se pěkně věnoval mým kozičkám....zatím jen přes tričko...mačkal je a díval se po chvilkách kolik moc toho má v rukou... :-))

Začal být velmi odvážný....byla jsem z něho strašně nadržená...a kalhotky jsem měla uplně mokré....začal ze mě triko sundávat....a taky podprsenku. Vykoukly na něj ty mé polokoule a on z nich byl uplně dokonale mimo. Jeho velký pták....kterého jsem cítila přes rifličky...se chtěl mermomocí dostat ven. Tak jsme si navzájem pomohli a shodili se sebe poslední kousky hader....věnoval mým prsům hodně času a taky mi ručkou honil mou mokrou kundičku. Tekla jsem mu do dlaně.....vytáhl prsty z ní a strčil mi je do mé lačné pusiny...abych zkusila jak chutnám!...chutnala jsem si...to je fakt...a děsně mě jeho jinej přístup rajcoval. Pak se začal ¨prolíbávat k mému klínu. nohy jsem měla od sebe jak nejvíc to šlo a plně jsem se mu oddávala....Pěkně si mě rozlízal a skoro do sucha.. prstoval mě ...snad tam měl celou pěst...vzdychala jsem a zmítala jsem se mu pod rukama byl tak vášnivý a voněl touhou!...vzdychala jsem nahlas...to ho bralo do větších obrátek....přicházel na mě krásnej orgasmus....a to mi lízal i prdelku...dostalo mě to....byla jsem ho plná a jeho jazyk jsem cítila v obou dírkách!...udělala jsem se!..Pak se zvedl a líbal mé rty a já z něj cítila sebe!...

Vzala jsem teď iniciativu na sebe...pěkně si sedl...a já se ujala jeho velkého kamaráda.Byl opravdu velký!...Začla jsem ho kouřit...stahovala jsem ho a zároveŁ ho kouřila...druhou ručkou jsem mu masírovala kouličky..které měl tak stáhlé a naběhlé....voněl vášní...a já ho tolik chtěla. Věnovala jsem se mu opravdu hodně...i jehou kouličkám...ty jsem sála a mačkala....líbilo se mu to....jednou rukou mi držel vlásky...a druhou se dral do mé prdelky.....která byla mimochodem taky moc lačná...

Cítila jsem asi po 15 minutách jak v něm začíná cukat....a těšila se na jeho semeno.....přestal dýchat...zastavil se mu svět.....a první cákanec jeho sémě se rval do mé lačné pusinky....moc mi chutnal a já polykala jako zběsilá!...jako by mi šlo o život.....ani kapička nepřišla nazmar....pak jsem ho vysála....aby byl dokonale vyprázdněnej!...říkal že kouřím jako královna....a pěkně si mě položil a i v tom stísněném prostoru ho do mě zarazil až po koule. První jsem cítila bolest...ale pak jsem dokonale zvlhla a tlačila se pánví na jeho velkého čuráka...šoustal mě opravdu skvěle!...byla jsem ho naprosto plná....jednou ručkou mi pěkně masíroval poštěváčka....a já jsem mu křičela pod rukama...nabíjel mě dokonale!...byl úžasný!...chtěla jsem ho cítit všude....pak si sedl na sedák a já na něj..skákala jsem po něm...moc se mu to líbilo že jsem iniciativu převzala....jáá.....zezadu mi mačkal mé prsy....a já zakláněla hlavu a šimrala ho konečky vlasů na jeho hrudi!...pak jsem se pozvedla...a namířila jeho péro do mého zadku!...zasedla jsem až po koule!...to ho překvapilo....a docela dostalo!...byla to jízda jako blázen...držel mě za zadek a pěkně si regulovall.....tempíčko...rukama jsem mu patlala přední sklo...bylo tam nadýchané....okna orosené...a my šoustali!...po chvíli jsem cítila jak mě nechal uplně až po koule dosednout a jak se cuká v mé prdelce. Další dávka byla ještě dokonalejší než ta první!....zakřičel zároveŁ jako já a prožili jsme společný orgasmus!...bylo to něco...nádherného!...chvíli jsme se přestali hýbat....a pak jsem ze svého koníka zesedla!

Otevřeli jsme okna a oddychovali!..zapálili jsme si cigaretu....a vychutnávali každou minutku...společnou!..pak jsme se oblíkli a zavezl mě domů! Líbl mě nashledanou!

Takovou šoustačku...jsem s ním zažila ještě několikrát....a dodnes to trvá....taky jsme to místo auta měli ve vodě...v hotelu...kde se dalo. Je to moje kořeníčko života!...mám ho moc ráda!...ale osud i život je hrbatý....a nejde spolu být pořád...a ani bych nechtěla...protože to už by takové nebylo!..má svou rodinu...a já svou! Taky se říká...nebo spíš je potvrzené...že nejčastěji ublížíš tomu, kdo je ti v životě nejbližší...a to mi řekl na rovinu, že on by mi nemohl nikdy ublížit....ani slovem!....stejně jako já jemu!!!!!!!


*66*
guest Muž Anisska16 (Anisska16@centrum.cz) ... 13.02.2009 20:49:19 ... (2079/2176)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 13.02.2009 01:32:42:
No nádhera *566**32*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 13.02.2009 01:32:42 ... (2078/2176)
...
A nenechali jsme se otravit, takže je tu povídka s číslem šestnáct *18*

V noci se často budím a ani dnešek nabyl výjimkou. Vstala jsem tedy z postele a potichu se vydala do kuchyně, kde probíhal můj malý noční rituál.
Vždy když nemůžu spát, tak si uvařím kakao a s hrnkem pak vyjdu ven na verandu, kde sleduji noční oblohu. Dělám to tak už několik let a vždy mi to pomůže. Ráno na mně nikdo nepozná, že jsem v noci nenaspala víc než tři hodiny.
Proto jsem si ani dnes nedělala hlavu z nedostatku spánku a při přípravě kakaa jsem si tiše prozpěvovala. To jsem ještě netušila, co mě čeká!

Když jsem přelila kakao do hrnku, vyšla jsem na verandu a posadila se do svého oblíbeného houpacího křesla. I když jsem na sobě měla jen poloprůsvitnou červenou hedvábnou košilku, která končila těsně pod zadečkem, nebyla mi zima. Jen mé bradavky ztuhly a začaly se rýsovat pod košilkou. Toho jsem si ale moc nevšímala a zamyšleně jsem zírala na oblohu posetou hvězdičkami. (Bydlím na samotě u lesa, takže mi výhled nekazí osvětlení a já si mohu nerušeně užívat kouzla noci.)
Byla jsem tak zabraná do svých úvah, že jsem si ani nevšimla mohutného stínu blížícího se ke mně. Zaregistrovala jsem ho, až když mi obrovská dlaň zakryla ústa, abych nemohla křičet. Ne že by mě někdo mohl slyšet.

Zůstala jsem nehnutě sedět a se strachem jsem očekávala co bude dál. Když tu slyším: ,,Buď tiše a nebraň se. Já teď oddělám ruku, ale nesmíš se o nic pokusit. Jedině co momentálně chci je aby ses neotáčela a byla tiše O. K.?,,
Váhavě jsem kývla hlavou, že rozumím, ale nerozuměla jsem ničemu. V hlavě se mi honilo tolik věcí. A celé tělo jsem měla napjaté strachem, ale i vzrušením. Ke svému velkému překvapení a studu jsem cítila jak vlhnu. Tahle noční situace mě začala velmi vzrušovat a já nebyla sto ovládat své pocity.
Hlas po chvílí pokračoval: ,,Neublížím ti, chci jen abys mě na slovo poslouchala a udělala vše co řeknu. Jasné? Tak a teď si svlékni košilku. Nebo chceš, abych ti pomohl? Vidí, že ne. Tak si teď sedni na okraj křesla, roztáhni nohy co nejvíc to jde a zapři se o zem. Hotovo? Dobře, a teď si polož na svou mušličku jednu ruku. Ano. Správně, neboj. No tak nemusíš se stydět. Je přirozené, že se ti to líbí. Tak a teď si pomalu masíruj klitoris a strkej prsty do kundičky. Tak je to správně, děláš to dobře. A teď druhou rukou začni laskat svá překrásná prsíčka. Jo přesně tak. Jemně je obkruž a polaskej ty nádherné třešničky. Vidíš? Dělá jim to dobře. Tak a teď si namoč prstíčky v kundičce a pak si opět laskej bradavky. Ano tak, hezky je obkruž a potři je celé tím sladkým nektarem. Perfektní!

A teď vytáhni ručku z kundičky a hezky si ji celou očisti. Pomalu prstík po prstíku. Chutná? Určitě ano! A teď když ji máš zase hezky čisťoučkou ji vrať zpátky a znova se laskej. Tak, jen hezky pokračuj, ano, to je ono. ,,
Určitě jsem byla červená až ke kořínkům vlasů. Styděla jsem se, trošku i bála, ale ten chraplavý hlas mě velmi vzrušoval a z mé kundičky bylo jezírko. Moje prsty ji projížděly a laskaly, přesně jak si neznámý přál, a já se blížila ke svému orgasmu. Přišel najednou, chvěla jsem se po celém těle a z mojí kundičky se staly Niagary. Šťáva ze mě stříkala snad metr daleko a ne a ne přestat.
Když jsem konečně vysílená klesla do křesla uslyšela jsem: ,,Nádhera. Jsi úžasná. Doufám že ti to nebude vadit ale teď tě ochutnám. Musím!,,
Nestačila jsem ani otevřít oči a už jsem cítila horký dech na své mokré kundičce. Párkrát na ni foukl a já se začala neovladatelně třást, ještě se mě ani nedotkl a já se už blížila k dalšímu vyvrcholení. Neskutečné! Najednou jsem ucítila na svém hrášku jeho sametový jazyk. Bože to byla slast. Neudržela jsem se a moje šťávy mu stříkaly proudem do obličeje a on je hltavě polykal a snažil se o nic nepřijít.

Lízal moji mušličku od kakaové dírky až k poštěváčku a zpět. Občas mi zajel jazykem do rozpálené kundičky nebo polaskal můj svěrač a přitom mě hladily jeho ruce po celém těle. Jediné na co jsem se zmohla bylo dýchání a sténání. Jeho snaha očistit mě od mých šťáv se minula účinkem. Čím víc se snažil, tím víc jsem tekla. Po necelé minutě laskání jsem si prožila již svůj třetí orgasmus a vyčerpáním nebo slastí jsem omdlela.

Když jsem se probudila měla jsem pocit že zemřu slastí. Jedna jeho ruka se zabývala mým zadečkem. Jemně do mně strkal prst po prstu a něžně mě roztahoval. Jeho druhá ruka se zabývala mou kundičkou. Laskala a dráždila ji. To však nebylo vše. Jeho rty se přisály na můj hrášek, sály ho, kousaly a tahaly. Jeho jazyk ho objížděl, laskal a lízal. Najednou jsem ucítila že jeho ruka mě už nedráždí kundičku. Až jsem se lekla, toho jak mi chyběla. Ale ne na dlouho. Sice jsem viděla jen jeho obrys, ale cítila jsem, jak ruku stočil do kornoutku a začal jí pomalu vnikat do mé lasturky. Byl to nádherný pocit. Jeho druhá ruka stále dráždila druhou dírku a jeho jazyk kmital na mém hrášku. Byla jsem v sedmém nebi. Po jeho malém úsilí jsem měla celou jeho ruku uvnitř sebe. Bylo to skvělé. Vůbec s ní nehýbal, jen ji měl ve mně, a stále mě dráždil druhou rukou a ústy. Najednou začal pohybovat prsty ve mně. Myslela jsem že se zblázním rozkoší, ale to nebylo vše. Jeho druhá ruka přitvrdila. Začal mi pronikat do zadečku. Najednou mě rychle začal šoustat pěstí v kundičce a čtyřmi prsty v zadku. Jeho pohyby byly sehrané a já se svíjela v nových křečích orgasmů. Takhle mě zpracovával snad půl hodiny a já pomalu neměla sílu už ani na slastné vzdech.

Po té úžasné půlhodině jem opět uslyšela jeho hlas. Tentokrát již velmi zhrublý potlačovanou touhou. ,, Bože ty jsi úžasná! Tak nádherně vlhká a slaďoučká! Jsi tak drobná a přesto...,,
Nedokončil větu. Místo toho mě poprvé políbil. Byl to polibek plný vášně a potlačované touhy a já ho dychtivě a s radostí oplácela. Jeho ruce mě opět laskaly po celém těle a já rozkoší přímo tála. Tiskla jsem ho k sobě tak silně, že neudržel rovnováhu a celý na mě nalehl. Byl to nádherný pocit. Cítit jeho mohutné tělo na svém. Tiskla jsem ho k sobě, nohy jsem mu obtočila kolem boků a začala jsem se o něj divoce třít žhavou mušličkou. Jeho přidušené steny byly důkazem, že ho moje počínání nenechává chladným.
Byla jsem tak omámená svojí touhou a jeho vůní, že jsem si ani neuvědomila co dělám. Až když mu roztrhlá černá košile vysela na ramenech a jeho tmavé rifle měly rozepnutý poklopec, jsem si začala uvědomovat co dělám, ale nepřestala jsem. Bez váhání jsem strčila ruce do jeho kalhot a začala jsem laskat jeho penis. Byl mohutný, měřil snad 30cm. Bože byl přímo úžasný a jen z představy, že bude ve mně jsem se udělala. Ale ani tehdy jsem nepřestala kroužit po jeho chloubě. Laskala jsem celou jeho délku, občas jsem sjela k jeho koulím, polaskala jeho zadní otvor nebo silněji stiskla. Nejvíc jsem se zabývala žaludem. Byla jsem z něj u vytržení. Laskala jsem ho špičkami prstů a když jsem ucítila kapku jeho semene na povrchu, rozetřela jsem mu ji po žaludu a občas jem ho lehce škrábla nebo štípla do kulek, ale ne moc. Když jsem ucítila další kapku jeho semene, setřela jsem ji prstem a ten jsem pak s rozkošnickým povzdechem lízala a sála. Jeho hlasité zasténání mě přivádělo na pokraj šílenství a tak jsem se už nezdržovala, prudce jsem mu strhla kalhoty, sevřela jsem jeho obrovský klacek a vedla jsem ho přímo do mé lasturky. Když se jeho žalud dotkl mé orosené pičky, trhl sebou a překvapením ztuhl. Myslím že mu teprve teď došlo co s chystám udělat.

Začal se bránit.. ,,Počkej! To nesmíš! Ublížím ti! Přestaň prosím!,, Překvapeně jsem si uvědomila že se bojí o mě, a vzhledem k tomu, že osmnáct mi už bylo, tak jsem se rozhodla sama za sebe. Přestala jsem vnímat jeho pokusy o vysvobození a prudce jsem do něj strčila. Byl sice chlap jako hora, ale toto nečekal a tak se žuchnutím dopadla do rosou pokrytého trávníku. Než se stihl vzpamatovat, klečela jsem rozkročmo nad jeho nohama, ruce mi jezdily po celém jeho těle a laskaly ho, štípaly a škrábaly. Celé jeho tělo jsem pokrývala drobnými polibky a jeho bradavky.

Ty nádherné knoflíčky jsem jemně týrala svými ústy, sála jsem je s dychtivostí hladového kojence. Už se ani nebránil, přerývavě dýchal a pod rukama jsem cítila jeho bušící srdce. Už jsem neklečela, ale seděla na jeho nohou a třela jsem se lasturkou o jeho chlupaté nohy. Moje ruce laskaly jeho klacek, a můj jazyk sjížděl po břichu k jeho chloubě. Nezačala jsem ho hned kouřit. Prvně jsem na něj jen lehce foukala a dýchala. Překvapivě ho to vzrušilo víc než moje doteky, ale já už jsem nemohla vydržet, a tak jsem mu ho ještě párkrát olízla a políbila a pak už jsem si nad něj klekla a začala na něj pomaloučku dosedat. Cítila jsem jak mě napíná až k prasknutí, vyplňoval každičký volný milimetr v mé žhavé kundičce. Nebýt tak divoká vášní, měla bych strach, že mě roztrhne. Ale v tom amoku vášně jsem na to nemyslela. Nabodávala jsem se na jeho oštěp až byl celý ve mně. Chvilku jsem bez hnutí seděla, aby si moje lasturka zvykla a pak jsem na něm začala jezdit a přitom silně stahovat poševní svaly.
To ho konečně probralo z šoku. Mrštně se převalil na mě a začal do mě prudce vrážet svůj kůl. Byl k nezastavení. Vydržel mě takhle,,týrat,, několik předlouhých minut. Pak se začal uklidňovat a jeho pohyby se staly pomalejší a dráždivější. Byla jsem v ráji. Orgasmus střídal orgasmus. Byla jsem na pokraji mdlob. Najednou se opět překulil a já byla navrchu. Jednou rukou mě chytil na bocích a usměrňoval mé pohyby a druhou mě začal dráždit svěrač. Slastí jsem skoro nedýchla. Najednou měl ve mně čtyři prsty a šoustal s nimi moji prdelku. Při tom nepolevoval v úsílí v mé kundičce. Už jsem nevydržela tu slast, zhroutila jsem se na něj.

On ale nepřestával a jak jsem ležela na něm, dráždil každým pohybem můj hrášek. Až po dalších několika minutách nepředstavitelné rozkoše jsem ucítila, jak strnul a pak mohutný proud semene ve své lasturce. Bylo ho tolik, že ze mě teklo snad v litrech a já ho dychtivě nabírala do dlaní a roztírala si ho po těle, nabírala jsem ho do rukou a slastně slízávala. Byla to božská ambrózie. Moje a jeho šťávy. Poslední zbytky této směsi jsem nechala v ústech, přitáhla jsem si jeho hlavu a políbila ho. Najednou měl v ústech nejen můj jazyk ale i nejsladší nektar na zemi. Takhle jsme se líbali velmi dlouho, pak jsme ale podlehli únavě a usnuli si v náručí, stále ještě spojeni v jeden celek.

Probudil se první, ale když se snažil odtáhnout, nepodařilo se mu to, držela jsem ho pevně a nepustila bych ho za žádnou cenu. A tak zůstal hluboko ve mě, zaklíněn v mé náruči. Zaraženě mě pozoroval a pak se opět propadl do říše snů.

Ráno mě zbudilo sluníčko a pocit naplnění. Rozhlédla jsem se a vedle sebe nebo spíš pod sebou jsem uviděla mého večerního milence. Byl to můj soused, který bydlel pár kilometrů ode mne. Pozorně jsem ho studovala ale nenašla jsem na něm nic co by vysvětlovalo včerejšek. Najednou otevřel oči a když uviděl že jsem vzhůru, nesměle se na mě usmál. Neodolala jsem a vášnivě jsem ho políbila.


*66*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 12.02.2009 12:46:19 ... (2077/2176)
...
A číslo patnáct *18*

Pomalu jsem ze saten sla do sprchy.. Pustila na sebe proud vody a zavrela oci.. Potrebovala jsem relax ..
Zavrela jsem kohoutek, srovnala plavecky a vydala se smer bazen .. Osvezujici bude par bazenku..
Strcila jsem konecky prstu do vody a rychle si to rozmyslela.. po probdele noci to prece jen chce nejdriv odpocinek.
Otocila jsem se a namirila do virivky.. Nikdo tam nebyl. Skvele.. zaplula jsem do cela a nechala prody vody hladit a masirovat moje telo..
Zavrene oci, polehavala jsem a tlak vody me nednasel .. Bublinky lehce a prijemne simraly po tele .. Uvolnila jsem se a ani si nevsimla, ze mam spolecnost.
Najednou jsem ucitila lehky dotek na litku. Lekla jsem se a otevrela oci. Vedle me byl starsi muz.. Sympatak.. kolem triceti, typla bych..
Lehce prosedivele vlasy na skranich mu daval jisty smrnc. Pousmala jsem se na nej a dal se oddavala prijemnemu hlazeni vody..
Mohlo ubehnout par minut..dve, snad tri a zase dotek na litku..uz jsem ani neotevirala oci..vedela jsem, kdo to byl.
Tentokrat jsem se jen lehce neznatelne pousmala. Neutekla ani minuta a zase jsem citila dotek. Tentokrat u kolene..
Nevadilo mi to. Po cele noci jsem nemela ani silu se hnout.
A dalsi dotek. Tentokrat jsem citila, jak trva.. jako by se soupl bliz ke me a ja citila jeho pazi u sve .
Podivala jsem se na nej. Dival se mi na prsa.. bylo zrejme, ze ho pritahuji..po chvili oci odrthl a podival se do mych.
Jako bych videla maly zablesk. Jiskru. Pousmal se na me a v koutcich se mu objevilo sibalstvi.
Zavrela jsem oci.. Bylo brzy rano. Zadny krik, jen hukot vody. Dalsi dotek. Citila jsem konecky jeho prstu na mych pazich.
Ani jsem se nehla. Prsty pomalicku a nejiste stoupaly vis po ruce az k rameni. Pres nej pomalu na klicni kost a ja citila, jak jsou doteky
jistejsi a intenzivnejsi. Pohladil me kolem krku a ja jen cekala, co bude dal. Klouzal niz a niz, az se zarazil u kraje plavek.
Chvili vahal.. Moji nepritomnost si asi vylozil jako nesouhlas nebo nechut .. odtahl se .. Byla jsem na vazkach.. Nevedela jsem, jestli chci, nebo nechci.
Bylo mi jasne, ze pokud dam souhlas najevo, bude sex.. Chtela jsem to.
Podivala jsem se na nej a trochu primhourila oci. Stale cekal. Vzala jsem mu ruku a polozila ji na misto, kde prestal.
Tlakem dlane jsem ho navedlo na prso. Divala jsem se mu do oci a vyzivala k boji. Propletla jeho prsty ve sve a pomalu si sama zacala
hladit kozicky. Nejdriv jemne, ale jak jsem se dostavala do nalady, pridavala jsem na intenzite..
Mezi konecky prstu jsem si stiskla bradavku. Divala jsem se na nej a videla vzruseni. Pritocil se ke me. Proudy vody ho nenechaly na jednom miste,
ale i tak zustaval. Jednou rukou mi mackal prso a druha me najednou chytla za pas. Celkem drsne, proti zacatku. Jednim razem se ke me pritiskl.
Citila jsem, jak mu stoji pero a vzrusilo me to jeste vic.. 'Jsi jen mala devka, co to zrovna potrebuje.' Zaseptal mi do ucha a ja sokem otevrela oci.
Jeho rty se mi prisaly na krk. Tiskl se ke me a kozy mi v rukou uz pomalu drtil. Voda kolem nevadila. Citila jsem, jak jsem vlhka.
Ruka z pasu se ale najednou presunula niz. Ani se neobtezoval s nejakou predehrou. Rovnou mi rukou zajel pod kalhotky plavek a prsty roztahl mou nadrzenou prcku.
Podival se na me a ja na nej. Najednou mi rovnou dva prsty vrazil silou dovnitr. Trochu jsem sebou trhla. Dival se mi pri tom do oci
a lehce se pousmal. 'Nejen potrebujes, ty to chces!' Citila jsem se trochu trapne, ze citi, jak me to vzrusovalo.
Prsty trochu povytahl a znovu mi je vrazil do kundicky.. Mela jsem pocit, ze je s kazdym prirazem hloubeji.
Sama jsem nevedela, co s rukama. Pevne jsem se ho chytla za ramena a roztahla novy.
Vyndal ruku a sahl si do svych plavek. vytahl svuj klacek. Citila jsem, jak stoji v pozoru. Vrazilmi ho mezi stehna..
Objala jsem nohama jeho boky. Jen mi odsunul kalhotky a na jeden priraz mi tu kladu vrazil do kundy. Trochu to zabolelo, ale s kazdym dalsim prirazem
to bylo prijemnejsi a prijemnejsi. Najednou prestal a rekl jen 'Ne!'
Otocil me k sobe zady a ja poslusne vystrcila zadecek. Roztahl mi nohy a ja uz se nemohla dockat, az ho budu mit v sobe.
Necekala jsem dlouho. Vrazil ho tam az po koule a druhou rukou si me pritahl bliz. Mela jsem pocit, ze ho mam az v brise.
Nechal me par sekund, at si na nej zvyknu a pomalu mi prstem laskal postevacek.. Sama jsem zacala prirazet. Ale jemu to nestacilo.
Tiskl me na okraj virivky. Strkal ho do me tak silne, ze jsem se musela pevne drzet, abych nemela modriny o kraj.
Honil mi hrasek a sukal mi dirku, jako by to bylo poprve a naposledy v jeho zivote. Ani jsem si nevsimla, ze jeho prst od kundicky prejel k zadecku.
Nejdriv pomalu krouzil kolem druhy dirky a pak jen na okraj vsunul. Necekal na mou reakci, ani si nejsem jista, jestli bych souhlasila nebo ne.
V tom tam prst zajel cely.. Citila jsem jen lehky tlak. Prijemny. chvilku si tak pohraval a po minute mi tam strcil prsty dva.
Bylo mi jasny, o co mu jde. Bala jsem se. Mel ohromnej klacek. Nemela jsem do te doby zkusenosti a mela jsem strach, ze me roztrhne.
Ale po dalsi chvili uz jsem jeho prsty ani necitila a chtela vic. Vyjel ptakem z moji kundicky a pritlacil zalud do prdelky.
Zavrela jsem oci a pomalu jsem si zacala byt jista, ze to nechci. Bolelo to. Vtlacil tam zalud cely a ja se zkousela odtahnout.
Byla jsem na kraji tak tesne, ze jsem se soupla sotva par centimetru. Dala jsem tedy ruku do zadu a odtyhovala od sebe jeho boky.
Chytil me za vlasy a naklonil se ke me 'Tohle nechces? To se ti nelibi?' zeptal se me do ucha. Pootocila jsem hlavu a rekla 'Nechci, boli to.'
Doufala jsem, ze tim je vse vyreseno. Nebylo. Zasmal se. Chytl me za boky obema rukama, chvili krouzil panvi a pak ho tam na jeden priraz strcil.
Vhrkly mi do oci slzy. Pomalu ho povytahl a vrazil ho tam znovu. Jeho ruce mi drtily boky a jeho ptaka jsem citila az ve strevech.
prirazel tak silne a tvrde, ze jsem nemela sanci uniknout. 'Vsak tobve se to zacne libit.' rekl jen a zase se zasmal.
Sukal me takhle par minut a ja zacinala zjistovat, ze uz pomalu prirazim sama. Pustil mi jednu ruku a strcil ji dopredu..
Zacal si pomalu hrat s postevakem a pak mi strcil dva prsty do kundicky.
'Tak delej, mrdej me, ty kurvicko!' Rekl mi a ja uz na nic necekala.. Rozjela jsem se a zacala prirazet silneji.
Jednou rukou mi sukal kundu a jeho klacek rajtoval v moji prdelce. Zacinala jsem citit, jak to na me jde. Najednou se zastavil.
'Takhle ne.' rekl jen a vyndal ho ze me. Chytl me a strcil na schody. Narazila jsem zadkem a uz byl u me. Roztahl mi nohy, soupl me
a jen se podival. Bylo jasne, ze to nebude dlouho trvat. Jednu nohu si dal na svoje rameno a ja celaka, jaka dirka se mi zaplni.
Chytla jsem ho za ocas a strcila si ho do prdelky. Jeho spokojeny vyraz rikal, ze to byla spravna volba. 'Hodna holcicka' rek ljen a rozjel se.
Jednou rukou jsem se drzela a druhou si honila frndu.. Strcila se prsty do diry a pomahala jsem mu prirazet.
Drzel me za boky a narazel me na svuj kolik. Divala jsem se na nej a on na me.. Prirazel cim dal rychleji a ja taky.
'Tak delej, kurvo!!' bylo to posledni, co stihl zarvat, nez jsem citila, jak z jeho pera do me pumpuje sperma..
Narazela jsem se sama na pulzujiciho ptaka a za chvilicku uz jsem citila, jak mi kundicka zacina zhnout.
Naval slasti se dostavil za par vterin.
Prohla jsem se, zaklonila hlavu a citila jsem to vzruseni v kazdem koutku sveho tela.
Kdyz jsem pak otevrela oci, videla jsem, jak se na me diva a s lehkym usmevem na rtech se zeptal 'Udelala sis to dobre?'
Pak ho vytahl, schoval a beze slova odesel.
Citila jsem se skvele..Znovu jsem se presunula na sve misto. Narovnala si plavky a pomalu se uvolnovala..
Zavrela jsem oci a jen citila, jak se mi uklidnuje kundicka i prdelka.. Lezela jsem tak asi deset minut, kdyz jsem uslysela hlasy.
Zvedla jsem se a sla si konecne dat tech par bazenu.. I kdyz uz jich bylo min, nez jsem si puvodne planovala :-)

*66*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 218 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: