XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Bez kalhotek

Bez kalhotek

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
15+ Bezva kalhotky *85* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 218 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 

guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 14.06.2009 00:20:06 ... (2106/2176)
...
Povídka číslo třicet tři *18*

U moře

Stalo se to jednou, když jsem fotila fotky. Byli jsme na nádherném místě u moře. Spousta sluníčka, písek a jen my dva. Já a můj kolega.
To je sen snad každého, podívat se do ciziny a ještě za to dostat zaplaceno. No prostě nádhera.

Byl už podvečer, právě zapadalo slunce. Museli jsme fotit rychle, protože jsme měli už jen chvilku na to, než slunce zapadne úplně. Ležela jsem nahá v písku. Měla to být profesionální fotka a tak jsem byla namazaná olejem. Ale problém byl v tom, že se mi teď písek zachytával úplně všude. Připadala jsem si jako řízek obalený ve strouhance. Nejhorší na tom bylo, že se mi písek dostal i do jeskyŁky a v ten moment to bylo dost nepříjemné.

Ležela jsem tam bez hnutí, abych neporušila záběr, ale písek v kundičce dělal divy. Začalo mě to nejdřív lechtat, pak pálit a pak to už bylo k nevydržení. Musela jsem si tam sáhnout, abych se ho zbavila, ale jak jsem měla prsty obalené pískem, tak jsem si tam toho zanesla ještě víc. Vykřikla jsem a běžela do moře. Myslela jsem si, že se všechno vypláchne a já budu v pohodě. Ale zapomněla jsem na jednu důležitou věc a to, že mě ten písek vevnitř poškrábal. Takže v momentě kdy se do mě dostala slaná voda jsem myslela, že se zblázním. Málem jsem se počůrala tou ostrou bolestí. Teď jsem zase běžela jako splašená pryč z vody. Kolega na mě pár minut nechápavě koukal a pak přiběhl ke mně. Když jsem mu vysvětlila co se stalo, začal strašně smát. Mě do smíchu nebylo a on to naštěstí pochopil. Položil mě do písku, roztáhl nohy a čistým kapesníkem se snažil dostat pryč písek a vysušit vodu. Ale dokážete si představit, co se stalo, když přestalo pálení a já cítila jeho prsty v mojí kundičce. Bylo to jako blesk z čistého nebe. Vzrušila jsem se strašně moc rychle, ale hlavně jsem se modlila, aby to kolega nepoznal. Ležela jsem bez hnutí a občas jsem nemohla ani dýchat.

Podívala jsem se na kolegu a ten se jen potutelně usmíval. Sklonil se k mojí lasturce a jemně políbil poštěváček. Zalapala jsem po dechu a zvedla boky proti jeho ústům. Vzal si poštěváček mezi zuby a začal si s ním kouzelně hrát. Už mi ani nevadilo, že mám prcinku poničenou od písku a slané vody. Teď jsem jenom vnímala ten žár, který mě celou spaloval. Pomalinku přejel jazykem přes celou kundu a zašimral mi v ní. Byla to nádhera. Naprosto jsem se uvolnila a roztáhla nohy jak nejdál to šlo. On se do ní pustil jako do té nejsladší zmrzliny. Slízával veškerou vlhkost, která ze mě tekla. Hrál si s pysky, tak krásně, že jsem si přála aby nikdy nepřestal. Ucítila jsem jeho prsty jak mi v kundičce nahmataly G bod. Tahle kombinace jazyku a prstů byla smrtelná. Začala jsem prudce oddechovat a vzdychat. Narážela jsem se sama na jeho prst. Chtěla jsem víc, o mnoho víc.

Naznačila jsem mu, aby se posunul na mě, abych si mohla vzít jeho penis do pusinky. Udělal to bez váhání a já konečně měla před sebou tu jeho nádheru. Na špičce se leskla kapička lásky a já jí s chutí slízla. Ucítila jsem jeho kořeněnou chuť. Vždycky mi to připomínalo chuť pražených mandlí. Celého jsem si ho olízala, tak jak to udělal před chvílí on se mnou. Pak jsem si ho zasunula co možná nejdál to šlo. Začala jsem ho jenom jemně masírovat rty a hlavně jsem si dávala pozor, abych ho neporanila zuby. Začala jsem ho pomalinku sát a se zalíbením jsem pozorovala, že se přestává věnovat mojí kundičce, protože nemůže. Začal vzdychat a to mě vždycky dokáže strašně rozrajcovat. Vždycky jsem říkala, že sex bez zvuku není ono. Když jsem ho slyšela, musela jsem zrychlit, přidat na intenzitě a síle. Začala jsem si pomalinku hrát s jeho koulemi a jedním prstíkem šátrala kolem jeho prdelky. Cítila jsem jak ve mně škube a věděla jsem , že už brzo budu mít pusinku plnou jeho spermatu. Přitiskla jsem rty pevně k němu a začala pumpovat z plných sil. Byla to nádhera. Jeho penis, jeho pevné koule, jeho jazyk v mojí kundičce. Co víc si člověk může přát. A měla jsem pravdu, stačilo pár rychlejších tahů a už jsem cítila jak mi to všechno stříká do krku. Jak ve mně škube. Tohle miluji. I když jsem nedosáhla vrcholu, nevadilo mi to, protože pohled do jeho spokojeného obličeje by teď nahradil úplně všechno.


*85*


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 12.06.2009 00:10:09 ... (2105/2176)
...
Povídka číslo třicet dva *18*

S Honzou jsme spolu už přes tři roky a postupem času nám náš sexuální život trochu zevšedněl. Často jsem si říkala, jestli ho ještě přitahuju a vzrušuju a jestli se mu milování se mnou ještě líbí. Dokonce jsem s ním byla i na nákupu v sexshopu u nás ve městě. Vybrali jsme si různé olejíčky a krémy, Honza mi dokonce koupil vibrátor a erotické spodní prádlo. Trochu to pomohlo, ale stejně to nebylo ono.

Přemýšlela jsem, čím bych náš sexuální život trochu zpestřila a v tom jsem si vzpomněla na jeho slova, jak říká, že by to chtěl dělat ve třech. Nikdy jsem tomu nepřikládala velkou váhu, ale neříkal to poprvé, tak jsem začala přemýšlet, kde sehnat někoho, kdo by se k nám přidal. Napadla mě kamarádka Markéta, možná by nebyla špatná ani Lenka nebo Jitka. Nakonec jsem si řekla, že Jitka bude nejlepší, protože je pěkně vyvinutá a podle jejího vyprávění se už jednou hromadného sexu účastnila. Navíc Markéta po mém Honzovi už několikrát chtěla vyjet, takhle bych jí ho nahrála přímo a tak hloupá nejsem, Jitka bude ideální.

Pozvala jsem Jitku k nám na kafe. Honza byl doma a ležel na gauči. Jitka přišla včas a celá netrplivá se ptala, co že tak důležitého pro ni mám. Vzala jsem ji do kuchyně, aby nás Honza neslyšel a vysvětlila ji situaci. Chvíli se divila, chvíli se zdráhala a váhala, chvíli přemýšlela, ale nakonec řekla, že by to nemuselo být špatné, ale že by se chtěla mazlit i se mnou. To mi nevadilo, protože Jitka se mi líbí a je sympatická, ráda se s ní pomazlím před Honzou.

„Když by Ti to vyhovovalo, mohli bysme to udělat v sobotu tady u nás,“ říkám Jitce. „Proč až v sobotu? Mě jsi docela navnadila už teď, tak proč to odkládat“ odpověděla Jitka a mně se rozbušilo srdce vzrušením. Honza o ničem nevěděl a já jsem takhle rychlou reakci nečekala. „Půjdu se nejdřív osprchovat, tak na mě s Honzou počkejte,“ řekla a ve mně by se krve nedořezal. Podala jsem jí ze skříně ručník a šla za Honzou do obýváku.

Honza seděl na gauči a sledoval film s Travoltou. „Lásko, mám na tebe chuť!“ říkám mu a snažím se vypnout televizi. Chvíli na mě koukal, jak na zjevení, ale po chvíli mého hlazení v jeho rozkroku pochopil, že to myslím vážně. Sedl si, rozepnul rifle a sundal si je i se slipama. Začali jsme se navzájem svlékat a já celá napjatá čekala na příchod Jitky. Bála jsem se té chvíle a přitom mě to strašně vzrušovalo, už jen ten pocit, že se budu mazlit s jejíma trojkama mě pěkně rozpalovala. Honza mě položil na gauč a začal mě lízat mušličku. Dneska se mi to obzvlášť líbilo a to teprve to nejlepší teprve přijde. Hezky jsem na něho roztáhla nohy a nechala se laskat. Všiml si, že se mi to hodně líbí a tak začal jazykem brouzdat po celé mušličce a bořil se jazykem dovnitř.

Krásně mě vzrušoval, když v tom slyším za sebou hlas: „Tak koukám, že si tu užíváte!“ smála se Jitka a Honza ztuhnul. Nevěděl co se děje a jak se má tvářit, ale Jitka mu nedala šanci. Přiklekla k němu a začala mu lízat jeho naběhlý úd. Honza se nezmohl na jediné slůvko, mrkla jsem na něj a usmála se. Pochopil, že je to naplánované a bylo vidět, jak se mu ulevilo. Začal mě jazykem dráždit ještě víc a zrychloval a zpomaloval svoje pohyby jazykem. Cítila jsem vzrůstající vzrušení i to, jak jsem mokrá a jak se blíží můj první orgasmus. To už ale Jitka přivedla Konzu k pořádné erekci a před mojí mušličkou se objevil jeho klacek. Ani se nemusel příliš snažit, vjel do mě krásně až po kořen a já jen vykřikla slastí. Jitka mi začala hladit prsa a líbat mě, zatímco Honza se rozjel jak mašina. Vjížděl do mě a pořád zrychloval. Nevěděla jsem, co mám vnímat dřív, jestli laskání Jitky nebo šoustání Honzy. Najednou se mi zatmělo před očima a já křičela na celý byt, takovýhle orgasmus už jsem dlouho nezažila. Honza ze mně vyjel a já nechala doznívat orgasmus.

Jitka se mezitím opřela o gauč a vyšpulila na Honzu svoji mušličku. Ten se dlouho nerozmýšlel, byl nadržený a vzrušený, přistoupil k ní a zezadu do ní svým kolíkem zajel. Bylo vidět, že se to Jitce hodně líbí a křičela na Honzu, ať nepřestává. Ten to ani neměl v úmyslu, rozjel se opět jak mašina a rukama si ji přidržoval, aby mohl vjíždět co nejhlouběji. Jitka narážela na jeho kolík a prsa se jí krásně houpala přes gauč. Stoupla jsem si k ní a začala ji líbat a hrát si s jejíma bradavkama. Hlasitě sténala a vzrušení bylo cítit z každého jejího pohybu. Nikdy jsem netušila, že je Honza takovej samec a dokáže nás udělat obě. Jitka začala čím dál rychleji sténat a mě bylo jasné, že i na ní přichází ta krásná vlna rozkoše. Začala jsem ji dráždit prstama na mušličce a cítila jsem, jak do ní zajíždí Honzův kolík. Bylo to vzrušující. Najednou Jitka vykřikla slastí, chytla Honzu za varlata a nechala ho přirážet co nejhlouběji. „Dělel, dělej, už budu!“ křičí nahlas Jitka a Honza přiráží jak o život. „Už taky buduuuuu!“ křičí Honza a stříká do Jitčiny mušličky své horké sperma.

Po chvíli jsme se všichni sesypali na gauč a plní vzrušení rychle oddychovali. Čekala jsem, že to bude zajímavý, ale tohle předčilo má očekávání.
S Jitkou se teď potkáváme častěji a užíváme si milování ve třech.


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 06.06.2009 10:02:07 ... (2104/2176)
Re: Dobry napad
Odpověď na příspěvek od DabelAndel ( mailto:email@provider.com ) z 06.06.2009 02:13:37:

Není vůbec za co, i já si myslím, že je to fajn rozptýlení od šednoucí zábavy na Xchatu :-)


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž DabelAndel (email@provider.com) ... 06.06.2009 02:13:37 ... (2103/2176)
Dobry napad
ty povidky jsou fakt dobry napad. Dekuji za hezkou inspiraci.
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 04.06.2009 00:15:53 ... (2102/2176)
...
Třicátáprvní půlnoční pohádka je od nejmenovaného kamaráda *18*

Tohle všechno mě probíhalo hlavou, když jsem se bavil s novu kolegyní - nádhernou blondýnkou Jarmilou, které černá podprsenka mírně prosvítala blůzkou. Asi jsem na ni trochu zapůsobil, když souhlasila a šla se mnou večer na sklenku dobrého vínka do mé oblíbené vinárny. Vzrušovala mne jenom ta představa, že ji uvidím v tom prádle.

Ale zatím jsme povídali o všem možném a popíjeli vínko. Pořád jsem nevěděl, jak na to. Jarmila asi něco tušila, když mě požádala o doprovod na cestu domů. Nádherným letním večerem jsme šli parkem a tak jsem si dodal odvahy a objal ji a políbil. Snažil jsem se kontrolovat, ale Jarmila dávno vytušila o co mi jde a naoko se mírně bránila. Ucukla od polibku a ohlížela se, ale nechala se objímat a jenom šeptla: "Tady ne, pojď ke mě, ale musíš mi pomoct s vysáváním..." A tak jsme do sebe zavěšeni došli do jejího útulného bytečku, kde v pokoji stál připravený vysavač. Tak jsme chvíli spolu vysávali a samozřejmě přitom líbali.Ona se však po chvíli vysmekla, vypnula vysavač a táhla mne do koupelny. Za neustálého líbání mne vysvlékla do naha a já se snažil o totéž, ale podařilo se mi sundat jí jenom sukni a blůzku. Chvíli jsme přerušili líbání a já se mohl kochat pohledem na to, jak je oblečená jen v černé podprsence, kalhotkách a podvazkách. Ale Jarmila měla jiný plán, než nechat se okukovat. Líbáním mne zatlačila do vany pod sprchu a hned ji na mne spustila.

A já se rád nechal ovlažit vodou. Pak mne namydlila a umývala. Dlaněmi třela od hrudníku po břicho, schválně přeskočila můj pomalu se vzmáhající penis a třela namydlenou rukou nohy od lýtek po stehna. Musím říct, že se mi to moc líbilo a tak jsem začal líbat její podprsenku a rukama ji sundal. Vyklouzly nádherná Ładýrka s tmavšími bradavkami, které jsem začal jemně líbat. Jarmile se to líbilo, protože slastně přivírala oči a rukou jemně začala obkružovat moje varlata a kořen již vzrušením vztyčené penisu nádherně sklouzla předkožka. "Chci líbat i tvoje kalhotky", hlesl jsem a ona místo odpovědi pěkně pomalu omyla celý žalud. Pak zastavila vodu a líbajíc mne táhla za penis do ložnice, kde jsme v objetí upadli na postel. Tam jsem už nečekal a líbal jí nohy odspodu od prstů na noze až ke stehnům k místu připnutí podvazkového pásu. Pak jsem jí vášnivě líbal podvazky a hladil ji po vnitřní straně stehen až ke kalhotkám, pod kterými jsem jemně dlaní přejížděl její Venušin pahorek. Pak jsem jí stehna líbal a třel rozevírající stehna. ? eptala, ať jí líbám všude a já poslechl. Pod doteky mých úst vlhla. Svlékl jsem ji úplně a dál líbal, sténala blahem.

Rukama jsem jezdil prsty po dvorcích Łader a masíroval bradavky a až jí uplně ztopořily, bral je mezi prsty a mnul je. Mezitím jsem líbal a lízal její lasturku. Sykala a sténala a jen se víc rozkročila a chytla rukama mou hlavu. Jazykem rejdím po štěrbině, kterou jsem tím rozevíral víc a víc. Obkružil jemně špičkou jazyka její poštěváček a pak ho vzal mezi rty a jazykem na něm tančil. Sténala blahem a vzdychala: "to víno mě rozhicovalo, jo, rozdělej mě víc, toužím po tom!". Dál jsem pokračoval masáží poštěváčku, tentokrát prstem, a ústama žužlal bradavku prsu. Prstem druhé ruky, kterou jsem podsunul pod její zadek zajíždím do dírky a vevnitř pěkně obkroužil stěny pochvy. Pak jsem nechal ruku vevnitř v pochvě a začal jí mezi rty sát naběhlý poštěváček a přitom prsty rejdil v její pochvě. Jarmila vzala do rukou můj naběhlý penis. Prstíkem jemně masírovala napjatou uzdičku. "Chci ti s ním jezdit mezi tvá prsa" odhaluji svou dávnou touhu, ale Jarmila vzala do úst jednu kouli a žužlala ji, pak druhou a přitom mi ho jemně a pomalu rukou honila. Pak jazykem několikrát objela můj žalud. "A máš i na tohle chuť? Mám ráda nejen víno,..." smyslným šeptáním uhádla moje největší přání. "Tak nejdřív je potřeba pána troch povzbudit, zdá se mi nějaký mdlý" svírajíc mi dlaní napnutý pyj mluvila k němu. Klekla si na postel a s naběhlý penis přitáhla k sobě. Vzala si prsa do dlaní a mnutím o sebe se žhavým pohledem a pootevřenými ústy mě pobídla k akci. Neváhal jsem a zajel penisem do úžlabiny mezi Ładry. Sklopila hlavu, aby viděla penis, jak při pomalém houpání tření Łader vykukuje špička žaludu.

Při přírazu jsem se přibližoval až k jejím ústům a ona mě líbala špičku žaludu. "Ale to nestačí, pane, vaše uzdička je málo napnutá", šeptala po pár přírazech a vzala z nočního stolku řetízek a nasadila si řetízek přes hlavu, takže visel až do úžlabiny jejích Łader. Vsunula si pyj do stisknutých Łader a opět se začala houpat a mnout můj ohon mezi prsy tak, že jsem přirážel a třel tak napnutou uzdičkou o řetízek. Pár přírazy s pohledem do očí mne "mučila". "Víš, já ráda plním zvláštní přání, a ty si takové měl a potřebuješ to" šeptala při mnutí mého penisu. "A k tomu také potřebuji masáž pochvy skutečně naběhlým pyjem, tak prosím, udělej mne a já tě pak dodělám". S toužebným pohledem mne pustila, lehla si na postel na záda, a já vnikl snadno do ní. Lehl jsem si na bok téměř kolmo k ní a nohama nechal obemknout své boky a zajížděl do ní, rukou laskal poštěváček a tělem se přitáhl k Ładrům a líbal a žužlal jednu bradavku. "Jó, ty seš skvělej, saj mi ji, jezdi ve mně, nepřestávej ho mnout!" A já plnil její představu rád. Jezdil jsem prstem na poštěváku a pyjem v dírce tak dlouho, až po chvíli ztuhla a mohutnými přírazy a hekáním dala jasně najevo, že prožívá nádherný orgasmus. Ještě chvíli jsem v ní rejdil, ale pak jsem vyjel. "Tak a teď paničko, ukažte, co umíte s těma prsama!" jsem se přesunul k její hlavě podepřené několika polštáři, takže když zase rukama sevřela prsa, dosáhla vyplazeným jazykem mezi ně na řetízek.

Chvíli si jej tak laskala sama. "Chci lízat něco jiného" špitla a vzala znovu můj pyj mezi svoje Ładra, řetízek sevřela mezi hroty prsou a přitiskla ho tak na můj pyj, který byl tak sevřen víc v úžlabině Łader. "Pán potřebuje pořádne promnout a vysát, že" vzdychla a houpavým pohybem přirážela mým pyjem mezi Ładra a se sklopenou hlavou nasávala žalud přímo do svých nenasytných úst. Přesunul jsem ruku nad její klín a laskal prstíkem její poštěváček. Cítil jsem, jak při každém přírazu objela jazykem žalud a šimrala napnutou uzdičku, kterou přirážením dolů i nahoru rovněž třela řetízkem. Po několikátém přírazu do úst ustala v houpání a jenom sála můj žalud. To už jsem nevydržel a konečně to na nás přišlo. Prsama svírala kořen žaludu a část těla, zbytek těla a žalud polykala a sála ústy až jsem začal stříkat. Nepřestávala sát a každý šplíchanec vysála a polykala. "Nádhera, jóó!" vzdychal jsem tentokrát já a užíval si jak se třepe klínem na mém prstu a ústy vysává poslední zbytky mého spermatu a těšil se na další vysávání.



*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 03.06.2009 00:19:21 ... (2101/2176)
:-)
Všem bych chtěla velmi poděkovat za dosavadní zájem o povídky a s radostí s vámi budu dál prožívat milostné příběhy, i když já jen ve své mysli a vy pouze jako zpestření hodiny půlnoční *18*



*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 03.06.2009 00:17:37 ... (2100/2176)
...
A dočkali jsme se třicáté povídky *845*

Dřív jsem bývala zvyklá trávit Silvestra někde s partou. Milovala jsem divoké mejdany, a konec roku byl pro mne vždycky období, kdy jsem se mohla dosyta vyřádit. Proto jsem nevěřícně kroutila hlavou, když mi Honza, můj nový přítel, navrhl abychom tentokrát prožili příchod nového roku sami dva, někde na horách. Popravdě řečeno, moc se mi do toho nechtělo. Nakonec jsem ale souhlasila. Koneckonců, když se nám tam nebude líbit, můžeme se kdykoli vrátit do města, k naší partě.

Na Silvestra jsme naházeli věci do auta a vyrazili jsme do Krkonoš. Honza pronajal chatu až někde pod hřebenem. Sice tam vedla docela široká přístupová cesta, ale stejně jsme se zapotili, než jsme tam za pomoci řetězů a lopaty dorazili. Už se začalo stmívat, když jsme konečně ze sebe oklepávali sníh na dřevěné verandě chaty. Chata byla maličká, jenom pro nás. Naštěstí bylo uvnitř všechno připraveno. Kromě elektrického topení byl v hlavní místnosti krásný krb: stačilo škrtnout sirkou, a za chvíli jsme ještě v bundách seděli u krbu a dívali se do plamenů. Chata se prohřívala pomalu.

Noc jsme strávili u krbu, popíjeli koŁak, povídali si, a s rostoucí teplotou postupně odkládali. Byla jsem z té dlouhé cesty a ze zimy tak unavená, že jsem sotva vydržela do půlnoci. Přiťukli jsme si šampaŁským, popřáli si, políbili se, a pak mne Honza odnesl jako malé děvčátko do postele. Ani jsem se nebránila, a za chvíli jsem tvrdě usnula. Když jsem se ráno probudila, byl pokoj plný slunce. Venku byl nádherný den. Podívala jsem se z okna, a viděla, že Honza se před chatou ohání lopatou: prohazoval cestu, aby se nám lépe vyjíždělo autem. Otevřela jsem okno, vyklonila se ven, a vesele na něj zavolala. Hodil po mně sněhovou kouli. Netrefil se, a zahalekal: "Tak vstáváme, ospalče! Do půl těla, a nástup na rozcvičku!" Podívala jsem se po okolí. Sluníčko krásně svítilo, a široko daleko jenom my dva. A říkal do půl těla? To by vlastně nemuselo být špatné. Ale proč zůstávat na polovině cesty? Když jsem vyšla nahá na terasu, Honza málem upustil lopatu v nápřahu. Zavřela jsem oči, zaklonila hlavu, a vystavila své tělo slunečním paprskům. Bála jsem se, že mi bude zima, ale sluníčko pálilo jako v létě. Cítila jsem jak se mi stahují bradavky, ale popravdě řečeno jsem nedokázala říct, jestli je to chladem, nebo vzrušením."Chceš svézt na lopatě?" probudil mne ze snění Honzův hlas. Otevřela jsem oči, a seběhla k němu. "Raději ne." odmítla jsem. "Já bych se raději povozila pěkně na ocásku. Jako Budulínek, víš?"

Stála jsem tam rozpálená v jiskřícím sněhu, a sledovala jak Honza odkládá lopatu, svetr, kalhoty... To už jsem byla u něj a stahovala z něj slipy. Vyhoupl se z nich krásně ztopořený penis. Jen jsem ho letmo políbila na samou špičku, hodila na sníh kožich, a klekla si na něj. Honza byl hned u mne a přejížděl mi špičkou svého mužství po tvářích. Vzala jsem jej do obou dlaní a chvíli si ho zálibně prohlížela. Honza měl moc krásný úd. Byl krásně velký, takže jsem měla obě ruce pěkně plné. Cítila jsem jak v něm pulsuje krev. Pomaličku jsem ho stiskla, a začala přetahovat předkožku přes naběhlý žalud. Byl temně rudý, krásně lesklý, jemná kůžička na něm byla napjatá k prasknutí. Lehounce jsem jej polaskala špičkou jazyka. "Ooooh..." ozvalo se nade mnou.

Honza mi zajel rukama do vlasů a doslova si mou hlavu narazil na ten nádherný pyj. Vzrušilo mne to stejně jako jeho. Nevím jak jsem to dokázala, ale pojala jsem ho do sebe skoro celý, téměř až po kořen. Měla jsem ho až někde v krku, ale nebylo to vůbec nepříjemné. Naopak, vzrušovalo mne to! Honza zarážel svůj kolík do mých úst. Fascinovaně hleděl jak jeho nástroj mizí mezi mými rty. Občas jsem jej lehounce pohonila rukou, ale pak hned zpátky s ním do mé hladové pusinky! To už jsem cítila jak mi vlhne mušlička. Prostrčila jsem si jednu ruku mezi nohama a pohladila si štěrbinku pěkně po celé délce. Hned jsem měla prsty mokré od milostných šťáviček! Vysunula jsem z úst Honzův klacek a zašeptala: "Pojď prosím... pojď ke mně!"

Lehla jsem si na huŁatý kožich a Honza si ke mně přilehl zezadu. Přitiskl se ke mně a zašeptal mi do ucha: "Musím tě pěkně zahřát, aby ti nenastydly ledviny". Ale to jsem už cítila, že se intenzivně zajímá o úplně jiné orgány. Jeho ztopořený pyj chvíli rejdil po mém mokrém klíně, až konečně našel tu správnou cestu. Honzovo tělo se celé napjalo a pak... Oooh... ještě dnes mi hoří tváře když si vzpomenu jak vášnivě do mne tenkrát vstoupil. Vzal si mne zezadu a pěkně tvrdě. Vrážel do mne svůj klacek s mechanickou pravidelností jako stroj. Stačilo mi pár okamžiků a už to na mne přišlo: "Ano... anoooo... ještě, JE? TĚ JE? TĚ! Ooooh!"

Ještě nedozněly poslední vlny rozkoše, a Honza se už dožadoval pokračování. Posadil se a já si nasedla na něj, stále zády k němu. Pěkně jsem si ho ojížděla a vychutnávala si ten pocit, kdy si sama řídím jak hluboko a ze kterého směru do mne proniká ten báječný nástroj rozkoše. Na mých Ładrech se sevřely dvě horké chlapské ruce, a pomáhaly mi narážet se na ztopořený pyj. Honza mne přinutil vstát, aby do mne lépe mohl. Za chvíli přirážel jako o závod. Začínala se mi třást kolena, a do toho přišlo moje druhé vyvrcholení. Nohy se pode mnou podlomily, a kdyby mne Honza pevně nesvíral v náručí, snad bych upadla. Takhle jsem jenom cítila jak mne něžně pokládá zpátky na rozprostřený kožich, a sám si lehá vedle mne.

Skoro automaticky jsem se schoulila k němu a snažila se uklidnit svůj vzrušený dech. Dostala jsem ohromnou chuť na jeho úd. Představila jsem si jak je krásně ztopořený, vlhký od mých šťáviček a zatoužila ho ochutnat. Pohodlně jsem Honzu uložila a lehla si na něj, hlavou do jeho klína. A nezklamala jsem se!Několik centimetrů od mé tváře se vítězně tyčil naběhlý klacek, který mne dnes už dvakrát přivedl až na vrchol. Krásně voněl a leskl se mou vlhkostí. Lačně jsem ho olízla a vsunula si ho hluboko do úst. "Oooh... Míšo... kuř mi ho... pořádně mi ho vykuř!" vydralo se Honzovi z úst. ZároveŁ mne jeho silné ruce uchopily za boky a zvedly mne tak, že jsem se dostala svou štěrbinkou na dosah jeho úst. Chvíli se jenom lehounce dotýkal špičkou jazyka mé broskvičky.Líbal mne všude okolo, jenom mé promočené štěrbince se vyhýbal. Jeho jazyk propátrával můj klín, záhyb po záhybu, a postupně se blížil k jeho středu. Celý se rozechvěl vzrušením, když... Oooh! Zaútočil na mou svatyŁku tak divoce, až jsem se neudržela a hlasitě vykřikla. Honzovy ruce rozhrnovaly moje závojíčky, roztahoval od sebe moje půlky, aby se jazykem dostal do mne co nejhloub! "Ano... ANO... ANOOO !" Musela jsem ho přestat kouřit. Potřebovala jsem mít volná ústa, abych mohla do zimního ticha vykřičet svou rozkoš. Ale Honza měl už vyvrcholení taky na krajíčku. Poznala jsem to z jeho vzrušeného sténání a vášnivého stisku. Nenechal mne ani vydechnout, položil si mne na záda a klekl si přede mne. Zvedl mi nohy, já ho vzala do ruky a nasměrovala si jeho nástroj na ústí své jeskyŁky. Jakmile Honza ucítil na žaludu teplý a vlhký dotek mé lasturky, už se nedal udržet.

Zajel do mne. Prudce, vášnivě. Miloval mne jako zdivočelé zvíře, a přitom stále svíral v rukou mé kotníky. "Ano... ještě... tady máš... já ti ošukám tu tvou pičku!" vyrážel ze sebe prudce při každém přírazu. Bral si mne znovu a znovu, a já se nedokázala ani pohnout. Byla jsem vydaná napospas jeho divokým útokům. Neustále zrychloval a já jenom ležela a cítila jak ve mně klíčí další orgasmus. Dělej mi to! Dělej!" křičela jsem. "Ještě chvilku... ještě... mhmmm... OOOH!" vyvrcholila jsem potřetí. Zaryla jsem prsty do huŁatého kožichu, až mi zbělely nehty.Honza se náhle vysunul z mé štěrbinky a klekl si vedle mne. Věděla jsem co přijde, a poslušně otevřela ústa. Zblízka jsem pozorovala jak si Honza honí svůj klacek přímo před mým obličejem. Lehla jsem si pod něj a lízala mu slabiny a varlata. To ho ještě víc vydráždilo, takže za pár okamžiků se dostal do bodu, ze kterého už není návratu.

Jeho svalnaté tělo se napnulo a na okamžik úplně znehybněl. Využila jsem té chvilky a do široka otevřela ústa. "Pojď, nastříkej mi to do pusy, chci tě ochutnat, celou mne pocákej!" prosila jsem. Honza hlasitě vykřikl, několikrát křečovitě sevřel rukou svůj nástroj rozkoše, a... "Já už... JSEM!" vykřikl hlasitě a jeho ocas začal doslova chrlit záplavu semene. První dávka mi stříkla přesně do úst, snad až na mandle, a málem mne zadusila. Další cákance jsem zachytila na jazyk, a některé mi stékaly po tváři. Zaklonila jsem hlavu, a bylo mi krásně. Ležela jsem uprostřed nádherné přírody, pod sebou umrzlý křupavý sníh, a vedla sebe svalnaté mužské tělo, ještě stále se chvějící prožitou rozkoší.

Mám pokračovat? O tom, jak mne Honza odnesl v náruči do tepla chaty? O tom, jak mne celou vykoupal a pozorně očistil místečko po místečku? Chcete slyšet co se stalo potom, co mne dosucha vydrbal měkoučkou osuškou? Ba ne, to si už nechám pro sebe!



*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 02.06.2009 00:10:03 ... (2099/2176)
...
Pohádka dvacátádevátá *85*

Dnes poněkud méně romantiky *66*

Byl sobotní podvečer a já měla domluvené rande. Oba dva jsme měli jasno, co chceme a nijak jsme se tomu ani jeden nebránil. Přijel, vzali jsme deku, láhev vína a šli si lehnout na louku a povídat si. Bylo to takové lehké oťukávání, jak si sedneme. Ale půl hodina povídání je až až. Vášnivý, nedočkavý polibek nedal na sebe dlouho čekat a já ucítila mrazení po celém těle a hlavně jeho nedočkavé ruce. Byl to jen takový předkrm, kdy mi vyhrnul sukni, kalhotky dal na stranu a chvíli se do mne zabořil. Taková lehká provokace, rozvášnění, ale věděla jsem, že mu to vrátím.
Po chvilce jsme dorazili ke mne domu a já se šla převléknout jen do županu. Seděl naproti mne na gauči a já na židli a popíjeli další láhev vínka. Položila jsem si nohu na jeho stehno a nenápadně mířila výš a začala ho dráždit. Rozhrnula si malinko župan a dala nohy od sebe. Věděla jsem, že se dívá a začalo se mi to líbit. Jezdila jsem si po vnitřku stehen a nohy dala víc od sebe, aby měl pěkný výhled. Projela jsem si hezky mezi pysky, podráždila klitoris a nabrala šťávičku na prsty a rozetřela si ji po puse a slízala. Že už se nemluvilo, bylo jasné, jen jaksi se mu udělala už dřív boule na kalhotách. Už tak jsem byla moc rozvášněná, tak jsem se rozhodla, vzít si do sebe venušiny kuličky. Hleděl mi jen na kundičku, jak se ve mne ztrácí kuličky.
Měla jsem děsnou chuť si s ním pohrát. Nabrala jsem si opět šťávičku na prsty a rozetřela to jemu po rtech a dala mu ocucat prstíky a pomalu se šoupala dolu. Byla jsem šíleně nedočkavá, moc jsem se na to těšila. Rychlé stažení kalhot....wow...šlo vidět, že se mu to celé líbilo a byl nedočkavý. Líbala jsem každé místečko kolem, jen jeho jsem se neustále nedotýkala, drápky sjížděla jeho stehna, ale nakonec se to nedalo vydržet. Na začátku jsem si ho nejdřív celý sjela jazýčkem, pohrála v puse s jeho kuličkami, stáhla předkožku a začala si hrát. Ten piercing je vážně zázrak :-) Svíjel se pod mou pusou, ten jeho chtíč v očích mě dostával, sama jsem tekla jak Niagára a přidávala intenzivně víc a víc. Nikdy jsem neslyšela tolik chvály na má ústa, šlo vidět, jak ho to dostává. Nadrbanost obou dvou byla čím dál tím větší a chtěli jsme to oba.
Lehce mne odtáhnul, posadil na židli, roztáhnul nohy a zabořil do mne jazýček, byla to jak rána elektřinou. Už se to nedalo, vyndal ze mne kuličky, položil na gauč a prudce ho do mne zabořil, až jsem lehce zasténala. Bylo to divoké, rychlé pohyby, vášnivé polibky, mačkání prsou, zarývání drápků do jeho zad. Byla jsem zcela v jiném světě, zažít zpocená těla se mi ještě nikdy nestalo. Nevnímala jsem okolí, jen jeho ve mne. Nakonec začal nahlas vzdychat a blížil se k vrcholu a pořádně se do mne udělal a padl na mne. Oba dva jsme jen prudce oddychovali. Nabírali sil a vzpamatovávali se z toho.
Lepší divočárnu jsem nikdy nezažila, abych byla tak moc udýchaná. Ale nestihla jsem se udělat, tak jsem si na férovku řekla, ať si jde vylízat, co si způsobil a on nijak nenamítal. Bylo to děsně rajcovní, jak slízával jeho i mé a sem tam nabral a dal mi ocucat prstíky. Dlouho jsem to nevydržela a sama se začala třepat v orgasmu a on lízal dál a dál a jeho samotného to dosti vzrušovalo, takže je jasné, že další číslo na sebe nedalo dlouho čekat.

Těch čísel bylo několik a vždy vášnivé a plné chtíče a sex po ránu je snad to nejlepší, co existuje, ale to by ten příběh byl až moc dlouhý.


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž drobek221 (nalim52@seznam.cz) ... 29.05.2009 15:50:04 ... (2098/2176)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 23.05.2009 00:22:41:
*9* koukam jak blazen *3* hm jen tak dalééé *45**88*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 23.05.2009 00:22:41 ... (2097/2176)
...
Pohádka dvacátáosmá *18*

Ahojky. Dnes jsem se po dohodě s mým „kamarádem“ Petrem rozhodla, že Vám napíšu jednu z mnoha našich „kamarádských“ schůzek..

Bylo to o letošních letních prázdninách. Trávila jsem je kromě brigády na chalupě mých rodičů na kolínsku, kde Peťan bydlí. Byla jsem tam převážně sama, neboť rodiče chodili do práce a můj přítel také. Tak tam za mnou chodili kamarádi z této vesničky. Je to tam taková sranda parta. No a s nimi i Petr. Znám se s ním už dlouho a spousta jsme toho zažili i co se týče sexu, takže poho. Jednou večer opět přišli ??" ze všech jen tedy Petr, Josef a Markéta. Přinesli cca 4 litry vínka a tak „baj vočko“ basu lahváčů. Rozdělali jsme na zahradě oheň, opekli buřty, seděli, kecali, chlastali. Víte jak to je s kamarády-dvojsmyslné hlášky, srandičky… Zábava běžela dál a dál, já v sobě měla už 1,5 litru vínka (vysmátá jak beruška), Markéta také tak nějak, Peťan s Josefem každej tak 9-10 pivek. Najednou, ani nevím kdo, něco pronesl směrem na Josefa a ten se v chytrosti(tak říkáme stavu pod vlivem) urazil a odešel. No, chvíli nás to mrzelo, ale pak jsme se bavili dál. Začalo být docela chladno, a tak jsem zavelela k odchodu do chalupy. Trošku jsme smrděli kouřem od ohně, ale bylo nám to fuk. Uhasili jsme oheň a šli dovnitř. Petr si okamžitě lehl na gauč, abychom mu to místo nezabrali. Já s Markétou jsme se tedy posadily do křesel. Pustili jsme dývku, ale nic moc nedávali a tak jsme přemýšleli, co dělat. Vyhrály to karty. Markéta navrhla, že budeme hrát prší a kdo třikrát za sebou vyhraje, může dát jakýkoli úkol oboum, co prohráli. Peťan, ten parchant vyhrával pořád a tak jsme tam zanedlouho obě s Markétou seděly jen v kalhotkách, protože jeho úkoly byly to, abychom si něco sundaly. Samozřejmě jsme si nemohly s Markétou nevšimnout, že Peťovi něco pracuje v kalhotách*88*.

Jenže On u těch karet pořád popíjel, a tak se stalo, že se role prohodily a on už byl nahý. No, trošku mu bylo trapně, jelikož byl v pozoru, ale asi díky alkoholu to nějak ustál. Při pohledu na něj a jeho penis jsem byla mocmoc vzrušená a Markétka také. Pořád jsme si s Markétou něco šeptali-asi ho to i štvalo. Opět prohrával a já třikrát vyhrála a tak jsem jim dala úkol: Petře, lehni si na zem, hlavou směrem ke gauči. A ty ho Markétko za ruce přivaž k noze od toho gauče. Markétka chvíli hledala něco čím by ho přivázala, blýskaly se jí očka. Jak se ohla aby přivázala Petra, byl jí na kalhotkách vidět mokrý flíček ??" byla vzrušená tak moc jak já. Je pravda, že Petr ani necekl a nechal, ať si s ním děláme co chceme. Zavolala jsem Markétku k sobě a pošeptala jí, že před jeho očima uděláme takovou řekněme lesby šou. Markétka na mě chvíli koukala „jak z jara“, podívala se na Petra a pak souhlasila. Přisunuly jsme křeslo před Petra, sedla jsem si do něj a Markétka na mě. Začaly jsme se líbat, hladit. Markétka směrem k Petrovým očím vystrkovala prdelku. Sáhla jsem jí mezi nohy-cukla sebou. Měla úplně promočené kalhotky. Ona mi udělala to samé a to samé i zjistila u mě. Najednou jsme zapomněly, že tam Petr je a věnovaly se jen sobě. Slezly jsme z křesla na zem vedle Petra, navzájem si sundali kalhotky a mazlily se. Lehly si do 69 a laskaly si broskvičky navzájem. Petr ležel, koulel očima, penis měl jak sloup, žalud lesklý a naběhlý k prasknutí. S Market jsme toho nechaly, podívaly se na něj. Lehly jsme si každá z jedné strany k němu, střídavě se s ním líbala jedna, druhá. Hladily jsme ho po hrudníku, břiše. Já jsem Petra začala lechtat na pytlíku ??" sténal, moc se mu to líbilo. Markétka ho začala líbat na krku, hrudi, břiše….až dorazila k penisu. Olízla jeho špičku, na které byla kapička Petrova vzrušení. Já přestala Petra lechtat na pytlíku a přesunula se dolu, tam kde už pracovala Market. Začaly jsme mu obě rejdit jazýčky po žaludu a pak i celém penisu.
Nechala jsem Markétce špičku a přesunula se níž, roztáhla Petrovi nohy a začala mu olizovat kulky. Každou zvlášť jsem si nasála do pusinky a laskala mu je. Mezitím mu Market už tvrdě kouřila. Peťan byl rudý, těžce oddychoval a sténal. Věděla jsem, že to už nevydrží. A proto jsem jazykem začala rejdit po takovém tom místečku ??" pánové to znají-těsně pod pytlíkem, respektive mezi pytlíkem a konečníkem. Řval jak pominutý. Market ještě párkrát zapracovala pusinkou, v klacku zacukalo a za hlasitého Petrova řevu z jeho penisu prýštilo sperma. Market uhnula a sperma cákalo jak na ní, tak na mě, tak všude okolo. Měl toho opravdu mnoho(aby ne, po takovém vzrůšu*4*). Když z něj vystříkla poslední kapička, nehnutě ležel a jen oddychoval. Ale my s Markétkou jsme nelenily a jazýčky ho dostaly zpět do pozoru. Markétka si sedla nad Petrův obličej, já nad jeho penis a byly jsme čelem k sobě. Pomalu jsem si Petra zaváděla do kundičky. ? lo to zlehka, neboť jsem byla strašně moc mokrá. Markétka pomalu svou lasturkou dosedala na Petrovu pusinku. Tomu hajzlíkovi se podařilo rozvázat se. Roztáhl Markétce pysky a začal jí šukat jazýčkem. Já se začala pomalu pohybovat na Petrově klíně a přitom jsme se s Market líbaly a hladily si Ładra. Najednou se ke mně Markétka přilepila ňadry, objala mě, nehty mi zaryla do zad, kundičkou se namáčkla na Petra a křičela. Celá se třásla a sténala v křečích rozkoše. Musela z Petra slézt a povalila se vedle. Petr měl úplně mokrý obličej od její šťávičky. Já se sklonila k Petrovi, začali jsme se líbat a já začala rychleji pohybovat pánví. Netrvalo dlouho a i já se na Petrovi udělala. Potřebovala jsem oddych. Ale Petr se ještě neudělal, vzal tedy Markétku, klekl za ní a zezadu jí ho tam strčil. Byl jak zběsilý. Bušil do ní v neskutečně rychlém tempu. Najednou se oba zastavili a začali křičet rozkoší. Padli na zem. Markétka se mrkla na hodinky ??" sakra, musím domů. Než jsme s Petrem stačili něco říct, oblékla se a utekla. Chvíli jsme se s Petrem ještě váleli na zemi a odpočívali.
Pak jsme se rozhodli, že by bodla horká koupel. Naštěstí máme na chalupě velikou vanu. ? la jsem jí napustit. Petr přišel za chvíli a v ruce láhev šampusu z lednice a dvě sklenky. Jen jsem se na něj usmála. Položil to vedle vany, sedl do ní a já si sedla před něj, ale zády k němu a položila se na něj. Nalil šampus, cinkli jsme a napili se. Samozřejmě v horké vaně šel alkohol rychle do hlavy. Petr odložil sklenku, vzal žínku, namydlil jí a začal mě omývat. Ramena, krk, řekl ať se předkloním ??" záda. Byl tak něžný, jemný. Potom si mě na sebe opět položil a lehounce mi namydlil ňadra, bříško, které sice bylo pod vodou, ale to neva. Pak se předklonil a začal mě žínkou hladit po vnitřní straně stehen. Já na zádech cítila jeho opět tvrdý penis. Vstala jsem, otočila se a sedla si čelem k němu. Přitiskli jsme se k sobě, nohy mezi sebou propletli a líbali se. Petřík mě malinko nadzvedl a nabodl si mě na penis. Jen nabodl, dál jsme se nehýbaly. Byl ve mně až po kořen a přitom jsme se hladili a líbali. Najednou Petr vstal, vylezl z vany, přistoupil k okraji vany. Penis mu stál směrem ke mně. Věděla jsem co chce, a tak jsem ho vzala do ruky, natáhla se, abych na něj dosáhla i pusinkou a začala ho kouřit. Zanedlouho dosáhl orgasmu a já všechno jeho sperma nechala cákat do mé pusinky a pochutnala si na něm. Jeho penis jsem si nechala v pusince, dokud samovolně nevyklouzl. Potom jsem mu ho omyla. Poprosila jsem ho, jestli by z koupelny odešel, že se potřebuju umýt. Souhlasil. Když jsem přišla do ložnice, Petr už spal. Já jsem si lehla vedle něj, nahá. On spal-jako vždy v tričku, protože mám pivní bříško a stydí se za to*3*. Usnula jsem téměř okamžitě. Probudil mě jakýsi slastný pocit na kundičce-zjistila jsem, že se Petr probudil a začal mě lízat. Tak krásné probuzení. Lízal mi okolí broskvičky, potom jí jazykem přejel jemně od prdelky až k poštěváčku, prsty roztáhl stydké pysky a zabořil jazyk do ní. Tam s ním rejdil, já sténala, svíjela se. Měla jsem jí už trochu-no jak to říct-takovou namoženou po tom sexu, a tak byla velmi citlivá.
Potom si našel můj poštěváček, jemně ho sál rtíky, potom ho honil jazýčkem a přitom mě prstil. Najednou jsem si rukama přitiskla jeho hlavu na kundičku a osprchovala ho obrovskou dávkou šťávičky. Lehl si vedle mě. Pošeptal mi do ouška: „chtěl bych ti ho strčit do prdelky“ Souhlasila jsem. Doběhla jsem pro gel, klekla na posteli a vyšpulila zadeček co nejvíc. Peťa nejprve namáznul mou prdelinku, potom svůj žalud. Strašně to studilo. Pomaloučku začal zasouvat. Trošku to bolelo a zprvu to šlo ztěžka. Zanedlouho tam byl celý a začal se vláčně pohybovat dopředu a zpět. Začal zrychlovat a přitom mi rukou ještě honil kundičku. Z kundičky mi neskutečně teklo-sama bych to nečekala. Petr zrychloval a zrychloval, bušil do mě jako blázen a pak mi prdelku vystříkal svým horkým semenem. Já jsem zůstala těsně před orgasmem a on o tom moc dobře věděl a tak pár zkušenými pohyby rukou v mé kundičce mě udělal. Měli jsme pod sebou pěkně mokro. Ulehli jsme, objali se a usnuli. Mimochodem už svítalo. Když jsem se probudila, bylo asi tak půl dvanácté dopoledne. Petr nikde. Vstala jsem, šla do kuchyně. Tam stála udělaná káva, dva rohlíky s máslem a marmeládou a nápis ??" Děkuju. Poslala jsem mu sms ??" Já taky. Dala jsem si sprchu, nasnídala se a začala chalupu dávat „do kupy“, protože navečer měl přijet přítel. Musela jsem vyměnit povlečení v posteli, uklidit obývák, koupelnu. Přítel večer přijel, byl velmi nadržený. Odsekla jsem mu, že mám migrénu a šla si lehnout a v duchu myslela na Markétku a Petříka.



*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 218 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: