XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Bez kalhotek

Bez kalhotek

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
15+ Bezva kalhotky *85* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 218 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž YourEnemy ... 07.10.2009 10:29:30 ... (2146/2176)
We
Zdravim vas lidi:-)
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 22.09.2009 01:11:11 ... (2145/2176)
Re (2): ...
Odpověď na příspěvek od Cibulenebopistole z 17.09.2009 03:16:39:

*85* i ty lichotníku jeden *85*

*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž Anisska16 (Anysstekk@email.cz*1273*) ... 18.09.2009 11:13:35 ... (2144/2176)
Re (9): ...
Odpověď na příspěvek od SLaHy ( mailto:slahy@appleklub.cz ) z 16.09.2009 09:35:23:
ješiš.. upe se v tom strácim*676*
guest Muž Cibulenebopistole ... 17.09.2009 03:16:39 ... (2143/2176)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 16.09.2009 00:08:01:
Jseš bezvadná Vaševýsost*1163**6*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 17.09.2009 00:13:24 ... (2142/2176)
...
pohádka čtyřicátá čtvrtá :)


Bylo to cca před tři a půl rokem kdy jsem chodila-respektive ukončila jeden vážný a krásný vztah. Můj tehdejší milý, tedy vlastně exmilý, se jmenoval ??" budeme mu říkat Michal. Rozešli jsme se, ale popravdě jsme se ještě nějakou dobu tajně scházeli kvůli sexu ??" no, prostě jsme na sebe byli zvyklí a tak jsme měli potřebu občas si spolu užít. Přijel za mnou do Prahy, a protože byl mimopražský a jelikož moji rodiče věděli, že už spolu nejsme, nechtěla jsem, aby věděli, že za mnou přijel. A tak jsem ho vyzvedla na nádraží a šli jsme se projít po Praze. Já jsem popravdě ani na sex moc chuť neměla. Najednou jsme byli v jedné nejmenované části Prahy. Tam jsme objevili zastrčený objekt, který sice trochu vidět byl, ale nikdo tam moc nechodil. Jen abych přiblížila své oblečení ??" měla jsem na sobě černé elastické tričko, černou krátkou sukni a teda měla jsem i kalhotky-růžové(ale nebojte, to přijde…-pozn. autorky). Povídali jsme si, dali jsme si cigaretku. Já jsem koukala z výklenku ven na lidi, přičemž jsem si neuvědomila, že mám sukni a že mi v tu chvíli je možná vidět trochu více, než bych chtěla. Michal samozřejmě nezahálel a už mi laskal štěrbinku prsty přes kalhotky. Chvíli jsem mu říkala: „nech toho, jsou tu okolo lidé!“, ale vůbec na to nereagoval. Po chvíli jsem už byla pěkně vzrušená a asi to muselo být vidět na mém obličeji a tak jsem raději zalezla hlavou dovnitř. Łíkám mu: „ Míšo nech toho, neblbni…“ , ale to nevyšlo. Trochu jsem se mu vyškubla a aby na nás nebylo vidět, že tam jsme, posadila jsem se na bobek-ano, samozřejmě mi koukaly kalhotky. No a Míša pokračoval v tom, co před chvílí začal! Lehce mi po kundičce přejížděl prstíky. Já už tiše sténala. Najednou se na kalhotkách objevil malý, mokrý flíček. A co vteřinku od vteřinky, byl větší a větší. Sténala jsem už velice nahlas. Začal mi hladit i Ładra a já mu prohmatávala jeho již tvrdý penis v kalhotech. Łíkám mu: „Míšo tady ale nee, pojď někam jinam“. Upravili jsme se a šli z objektu pryč. Okolo byla spousta v trávě vyšlapaných cestiček, které vedli do různých křovisek a tak podobně. Jednou cestičkou jsme se vydali a došli až do stromového porostu, kde byla i silná a velká křoviska. Zalezli jsme do křoví. Míša mě začal líbat, hladit má Ładra, ale druhou rukou už byl opět pod sukýnkou. Kalhotky jsem měla totálně promočené, a tak mi je sundal. Lehl si na zem a já si na něj obkročmo sedla, stáhla jsem mu kraťasy a trenky a nasedla si na jeho krví nalitý penis. Souložili jsme velice hlasitě, když tu do mě vystříkal svou plnou dávku semene. Po chvilce jsem z něho slezla. On si stoupnul, opřel mě rukama a čelem ke stromu, zvedl mi sukýnku, chvíli si ho tam přiváděl k životu o ústí mojí kundičky a pak mi ho tam co nejvíce vrazil a píchal mě jako o život. Během chvilinky jsem měla dva orgasmy, při kterých jsem byla velmi hlasitá. Po mém druhém orgasmu se do mě Míša opět vystříkl. Vyndal ho ze mě. Oba udýchaní a upocení jsme si zapálili, a začali se upravovat. Já jsem našla své kalhotky, ale byly durch promočené. Tak jsem si s nimy otřela svou broskvičku, ze které mi vytékala ještě směs jeho spermatu a mé šťávičky. Museli jsme tam ještě chvíli být, dokud to z mne nepřestalo vytékat. Potom mi nezbývalo, než ty kalhotky zahodit tam někde do křoví. Bylo už tak 17:00 a já jsem navrhla, že bysme mohli jít k nám, protože máma chodí v tuhle hodinku do práce. A tak jsme tedy vyrazili. K nám domů to trvalo tak cca hoďku a půl. Už jsme byli kousíček od baráku a potkali jsme mámu. „Sakra, průser“. Ale zachovali jsme klid a já mamině řekla, že Míša přijel a jdeme do picérky na kávu. Máma mi to snad i sežrala, ale když jsme od ní odcházeli, já zakopla o obrubník a upadla na zem a navíc přitom zařvala. Máma se otočila a já ležela na zemi, sukni vyhrnutou nahoru ??" a bez kalhotek! Mámě se samozřejmě ihned rozsvítilo, ale neudělala vůbec nic, prý jen: „ no člověče, dávej pozor přece!“, otočila se a odešla. Okolo byla taková spousta lidí-no já byla rudá snad úplně všude. A Míša také. Od kolemjdoucích lidí, především mužského pohlaví, jsem si vysloužila potlesk(pravděpodobně za svou upravenost tam dole-jsem oholená na proužek, který je obarvený na blond) a nehorázný smích. Byla jsem uplně strnulá, nevěděla jsem, co mám dělat a zůstala v té pozici vcelku dlouho-no mně to připadalo jako věčnost. Potom mě Míša zvedl, já se upravila a rychlým krokem jsme pádili pryč. Když jsme došli k nám, ještě několikrát jsme spolu souložili-já v sukýnce, ale bez kalhotek. Míša večer odjel a já, vcelku unavená, se šla vykoupat a spát!


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž SLaHy (slahy@appleklub.cz) ... 16.09.2009 09:35:23 ... (2141/2176)
Re (8): ...
Odpověď na příspěvek od Anisska16 ( mailto:Anysstekk@email.cz ) z 16.09.2009 00:45:00:
Není moc v pořádku, že to nevíš jistě *6**3*
guest Muž Anisska16 (Anysstekk@email.cz) ... 16.09.2009 00:52:31 ... (2140/2176)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 16.09.2009 00:08:01:
peckááááááááááááá*1009**413*
guest Muž Anisska16 (Anysstekk@email.cz) ... 16.09.2009 00:45:00 ... (2139/2176)
Re (7): ...
Odpověď na příspěvek od SLaHy ( mailto:slahy@appleklub.cz ) z 14.09.2009 13:19:11:
mám asik..*1273*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 16.09.2009 00:08:01 ... (2138/2176)
...
Dnes po delší době ....

Pohádka čtyřicátá třetí *18*

Jela jsem v tramvaji a to co se dělo se nedalo nazvat jinak než sibiř.Venku mínus dvacetpět stupňů a ten co si říká řidič tak ten jaksi zapomněl asi zatopit. Je mi neuvěřitelná zima a hřeje mě jen myšlenka na to že můj miláček mě zahřeje u něj doma v postýlce. Z mého rozjímaní mě vytrhne hlášení vážení cestující tento spoj končí na zastávce Poruba vozovna. To snad není pravda to mam tu štreku jít v tomhle počasí pěšky. To teda ani náhodou, ale na druhou stranu přece neumrznu na pitomé zastávce. Náhlé zapípá sms od miláčka : kdepak tě mám ty moje hvězdičko už se moc těším mám prázdný byt na celou noc a nemůžu se tě dočkat tak honem ať už jsi tady. miluju tě medvídek. Takže přes veškerý odpor ze zimy se vydávám po namrzlé cestě vstříc krásnému postelovému dobrodružství.

Asi po dvaceti minutách stojím před brankou s fotkou rotvajlera a nápisem Rekreační 2006. Odemknu branku a skrz malou úzkou cestičku se vydávám ke schodům a následně hlavním dveřím. Zvoním a slyším povědomé štěkání a už mi jde otevřít můj miláček, který je natěšený možná víc než já až se budeme milovat.

Ahoj lásko pozdraví mě a Jakmile vyjdeme schody do bytu tak mě vede do našeho útulného pokojíčku, kde už jsou zapálené svíčky a aniž si je stačím prohlídnout už se mi dostává rukama pod tričko a hbitě mi rozepíná podprsenku, hladí mi mé kozičky a zuřivě mě u toho líbá, cítím přes jeho bouli na kalhotách že už mě moc chce. Jeho horké rty laskají moje ušní lalůčky a neuvěřitelně rajcovně mi vzdychá do uší. Celým mým tělem projíždí vlna rozkoše až k páteři a cítím jak se mi podlamují kolena. Svléká mi tričko a odhazuje ho kamsi do prostoru a já ho rukou začínám dráždit přes kalhoty.

Vnímám jak má penis nalitý k prasknutí a když mu tam přejedu rukou tak tiše zasténá a řekne strašně chce k tobě do pusinky víš. Pomalu mu rozepínám džíny a vyndávám mu ho z boxerek je nádherně tvrdý a tak krásně voňavý pižmem až jsem z toho mokrá. Pomalu si ho zasouvám do tlamičky nejdříve olizuju žalud tak voňavý a pevný cumlám ho a krásně si s ním hraju jazýčkem miluju jeho jemnost a hebkost.Posouvám si ho dál do pusinky ale tak pomalinku a něžně až z toho Dodánek začíná vzdychat otvírám svou lačnou tlamičku a svým hbitým jazýčkem ho dostávám co nejblíže k vrcholu zasouvám si ho po celé délce až do krku a saju a kouřím tak dráždivě až se z toho málem udělá.

Jenže já ho chci nadrženého a rozdrážděného cítit v sobě a tak si mě pokládá na postel a líbá mé bradavky a jemně kouše do těch naběhlých citlivých cumlíčků a neskutečně mě tím vzrušuje jeho jazyk je horký, sání jeho pusinky se už nedá vydržet lízej mě miláčku náhle slyším sama sebe. Jen se na mě usměje a svým jazykem provádí v mém klíně hotový koncert a já u toho sténám a křičím slastí když mě líže okolo bonbónku a cumlá mi závojíčky tak už nemám daleko ke slastné křeči orgasmu jenže on náhle přestane a zastrčí mi dovnitř prstík a dráždí mě uvnitř a já teču jako potůček a aby toho nebylo málo jazykem mě utěšuje na poštěváčku a já šílím blahem.

Pak náhle řekne chci do tebe lásko a ani nečeká na mou reakci a vší silou mi ho tam natvrdo strčí a já s velmi rychle dovídám jak můj miláček po týdenní pauze umí sténat mé jméno tvrdě do mě přiráží a drží mě za kozičky já křičím a sténám a má kundička vydává mlaskavé zvuky, které nás strašně vzrušujou oba se náhle zvedneme a já jsem na chvíli jeho kurvička drží mě za vlasy a on ví, že je teď pánem a může všechno co se mu zlíbí. Může mě dráždit prstem v prdelce když bude chtít,může si mě přehnout přes koleno a naplácat mi na holou a nebo mě potrestat i bičíkem když bude chtít, prostě může cokoliv. Jeho to rajcuje a ja jsem z toho ještě víc mokrá jelikož nevím co bude.

A pak se stane že ze mě vyjede a přehne si mě přes koleno a zeptá se mě tohle se sluší tahle dráždit pána a chodit s takhle mokrou kundičkou na návštěvu to tě asi potrestám, aby sis zapamatovala co se sluší zaváže mi oči do pusy mi dá roubík a svou pádnou rukou na mé ubohé půlky mi vysvětlí Pětadvaceti ranami že jsem zlobivá holčička nepomůže ani vzlykání ani prosby že už budu hodná prostě nic svůj bolavý a také zároveň velmi vzrušující trest jsem si musela vytrpět. Náhle smočí prstík v mé buchtičce sundá mi roubík a řekne olízni to ty malá děvko a já cítím proč jsem ho olízla, mou prdelku asi čeká návštěva jeho prstování je ale příjemné a jak přidává na intenzitě tak i vzrušjící pak mi na okraj dírky přiloží penis a pomalu ho vsouvá dovnitř má prdelka je ale příliš úzká a tak si ji roztahuje do požadovaných rozměrů, když vyjeknu bolestí dostanu takovou ránu přes zadek že si to příště rozmyslím drž a neházej sebou ty malá děvko, povedlo se už je tam celý ale vůbec ho nezajímá že jsem příliš uzká.

Šuká mě a projíždí tak rychle a tvrdě že u toho vzdychá a já mám pocit že má prdelka je snad roztržená tím jeho klackem pomalu si začínám zvykat a začíná mě to i vzrušovat jeho pero cítím až ve střevech a druhou rukou mi opíchává kundu dráždí mi palcem bonbónek a já už to nevydržím už mí projíždí tělem šílená orgastická křeč a v té samé chvíli můj miláček začne rychle vzdychat a ještě ho stačí vyndat z mé prdelky a nastříkat mi tu sladkou a horkou šťávičku přímo do pusinky.

Lehne si naznak vedle mě rudý v obličeji a s výrazem spokojenosti se na mě podívá a řekne pojď ke mně. Já si mu lehnu na prsa a on mě obejme políbí do vlasů a řekne miluji tě ty moje dráždivá zlobivá hvězdičko.A já se jen usměju a zavřu oči a slyším bít jeho zrychlené srdíčko.Oba jsme vyčerpaní a nádherně uspokojení.



*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž SLaHy (slahy@appleklub.cz) ... 14.09.2009 13:19:11 ... (2137/2176)
Re (6): ...
Odpověď na příspěvek od Anisska16 ( mailto:Anysstekk@email.cz ) z 14.09.2009 12:27:42:
Nevíš, nebo nemáš? *18**3*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 218 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: