XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Bez kalhotek

Bez kalhotek

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
15+ Bezva kalhotky *85* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 218 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 

guest Muž bradbury_77 (bradbury_77@centrum.cz) ... 21.05.2009 14:18:42 ... (2096/2176)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 21.05.2009 00:24:15: hezká *5*
guest Muž drobek221 (nalim52@seznam.cz) ... 21.05.2009 12:13:27 ... (2095/2176)
Re (2): *********** Kalhotky ***************
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 20.05.2009 17:37:11:
hm hezka barvička *9* *45* dovedu si tě představit v té fialkové hm *42*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 21.05.2009 00:24:15 ... (2094/2176)
...
Povídka dvacátá sedmá *18*


Jednoho krásného letního dne mi zavolala kamarádka jestli mám večer volno, ráda by si se mnou večer vyrazila ven, tak jestli půjdu. Den to byl úplně obyčejný, vůbec to nevypadalo na to, že by se mělo stát něco na co se v životě dlouho vzpomíná. Obě jsme byly v té době bez stálého vztahu. U mojí kamarádky o které jsem dlouhou dobu věděla, že je bisexuálně založená, mě to ani nepřekvapilo, ale ty klepy okolo toho mě u ní vždy hezky rozesmály. Jednoznačně jsem souhlasila a pomalu se začala ne večer připravovat. S ošacením na sebe jsem moc dlouho nepřemýšlela, hodila jsem na sebe uplé tričko a moji tehdy oblíbenou minisukni na kterou se velice dobře balili kluci. Byl všední den tak jsme se rozhodly navštívit nějaký ten slušný podnik u nás ve městě. Výběr padl na bar který je známy, že se v něm scházejí u baru nezadaní.
Byly jsme nemile překvapeny, když bylo docela plno a žádný ze stolku nebyl volný. Jedině kde bylo prázdno, byl právě bar. Nezbylo nám nic jiného, než se usadit právě tam. Posadily jsme, se objednaly jsme si bílé vínko a začaly rozpravu. Většinou mluvila kamarádka, která se potřebovala vypovídat ze svého neúspěšného, rok trvajícího, vztahu s partnerem, kterého znala ještě ze školy. Dobře jsme se bavily, konverzace jednoznačně nevázla, nálada byla příjemná.
Už jsme pomalu dopíjely druhou sklenku, když se najednou objevila před námi celá láhev.
Zeptaly jsme se číšníka co to a on odpověděl, to je pozornost od tamhle těch pánu. Podívaly jsme se na ně- byli to 4 pánové jen mírně starší než my. Vypadali velice sympaticky, zjevně se velice dobře bavili a nejspíš něco významného oslavovali. Gestem jsme poděkovaly, hezky se na ně usmály a pokračovaly v odlehčené rozhovoru, tentokrát o něco tišeji.
Po nějaké době se jeden z nich osmělil. Přistoupil ke mně představil se mi a zeptal se mě jestli se mě muže na něco otevřeně zeptat. Nebyla jsem vůbec proti vypadlo z něho, že by rád věděl, jestli mám na sobě kalhotky. Hrklo ve mně, rukou jsem si hnedka zkontrolovala sukni. Dozvěděla jsem se o sázce, kterak si na mě hoši vsadili a jedině dotyčný příchozí si myslí, že na sobě kalhotky nemám. Byla jsem z toho v šoku, nic takového jsem od něho nečekala, ale celkem v poklidu jsem mu sdělila, že kalhotky na sobě skutečně mám. Byl zjevně překvapen mou upřímnou odpovědí. Ještě chvíli jsme se jen tak nezávazně bavili, až si šel dotyčný znovu sednout mezi své přátele.
Ještě zhruba hodinku jsem se na dotyčného muže pokukovala a čekala, jestli nebude chtít si k nám přisednout. Nic takového se už, ale nestalo. Zaplatily jsme a odešly společné s přítelkyní na toaletu. Tam mě napadl absolutně šílený nápad. Řekla jsem to Kristýně a ona mi to s patřičným úsměvem odsouhlasila. Po vyjití z toalet jsem přistoupila k muži, který mě předtím oslovil a sdělila mu, že pro něho něco mám, ale s mí se podívat až po mém odchodu z baru. Souhlasil, dala jsem mu to do levé kapsy u saka, které měl přehozené přes židli.
Velice rychle jsme zmizely z baru a upalovaly směr domov.
Do dneška mě trochu mrzí, že jsem si nechala ujít pohled na mladíka, který z kapsy svého saka vytahuje moje kalhotky.
Celou cestu jsme si představovaly, jakpak se dotyčný musel tvářit. Většinu cesty jsme se smály a dobře se bavily, jak se nám večer skvěle rozjel.
Když už jsme byly blízko Kristýnina bytu, pozvala mě k sobě domu. Nepozívala mě k sobě domu zase tak často, abych mohla odmítnout. Nabídla mi piti, dala na stůl skleničky a vedly jsme normální konverzaci ohledně sexu. Po několika minutách mi Kristýna sáhla na prso a mírně ni mim třela, byla jsem překvapená, ale neucukla jsem a nepronesla ani hlásku. Upřímně se na mě podívala, jestli mi to není proti vůli. Naznačila jsem mírné překvapení, ale nijak jsem neprotestovala. Sama jsem byla zvědavá, co se z toho vyklube. Z mého gesta měla nejspíš radost, protože pokračovala. Něžně mě políbila, až jsem ucítila její jazyk v ústech, trochu jsem se lekla a ucukla. Přece jen jsem se s dívkou do té doby nelíbala. Z následujícího pohledu který na mě Kristýna vrhla, bylo zřejmé, že bych měla být svolnější a nechat ji dělat svou práci. Její pohled mě dostatečně ujistil v pokračování. Znovu jsme se políbily tentokrát to již nebylo tak krátce.
Přesunuly jsme se pomalu do pozice ležmo. Triko jsem už měla v té době dole, sukýnka se pomalu sundávala. Přejížděla mi rukou po bradavkách a jemně jimi třela až byla ujištěna, že jsou dostatečně tvrdé. Pak si mě Kristýna nasměrovala na záda a doširoka mi rozevřela nohy. Nejdříve mi jemně dlaněmi přejížděla po vnitřní straně stehen až se dostala k mojí komůrce, která byla s větší části vyholená a v té době již dostatečně vlhká. Začala mě rukou jemně jezdit po stydkých pyscích a pomalu je roztahovat. Zkušeně mi rejdily jazykem v rozkroku. Vlnila, napínala a kroutila jsem se v bocích snad jako nikdy při orálním sexu.
Pokojem se nesly tlumené vzdechy rozkoše. Klín jsem měla již krásně naběhlý laskáním ukazováčku a jazýčku. Najednou mi zajela ukazováčkem do zadní dírky aniž mi přestala lízat kundičku a objíždět poštěváček svým jazykem.
Náhle jsem zasténala zavrtěla zadnicí jako bych se chtěla dotěrného prstu zbavit, ale pak jsem se naopak na něj ještě více přitiskla.
Zběsile jsem pohybovala pánví dopředu a dozadu, vrtěla se v bocích a se silnými vzdechy se střídavě nabodávala na jazyk v moji pochvy a na prst ve svém zadečku. Byla jsem tak rozdělaná jako nikdy před tím. Závěrečný výkřik provázel prudký pohyb pánví a pak klid. Mým tělem probíhaly drobné křeče doznívajícího několikanásobného orgasmu, který do té doby nikdy nebyl tak intenzivní.
Ležela jsem klidně spokojeně vedle Kristýny a užívala si tyto nádherné chvíle.
Po chvíli jsem začala Kristýnu hladit po celém těle. Nohy měla už doširoka roztáčené a stydké pysky i pochva čekaly na laskaní. Pak se natáhla k nočnímu stolku a k mému úžasu vytáhla z jeho útrob umělý pyj. Byl to obr něco tak velkého se vidí pouze na videu. Dala mi ho do rukou a všechno nechala jenom na mě. Nejdříve jsem s ním obkroužila ňadra která byly velice dobře stavěná a pevná. Pak jsem se jemně dotýkala bradavek které už dávno byly pevné. Pomalu jsem sním zajížděla níž a níž. Kristýna se už začala pohybovat v bocích když jsem dorazila s robertkem k její vlhké broskvičce, která netrpělivě čekala na umělý pyj. Když se špička robertka dotkla poštěváčku, zaúpěla a rukama si ještě více rozevřela kundičku. Projela jsem dvakrát její stydké pysky nahoru a dolu a pak náhle do její pochvy zabořila penis až po jeho kořen. Kristýna zasténala, prsty zaťala do prostěradla a těžce oddychovala. Její rozdrážděný klín byl na tento rozměr připraven a čekal na něj. Sama začala zběsile přirážet až její pánev naskakovala. Rejdila jsem v její pochvě s robertkem jak nejlépe jsem dovedla. Zajížděla jsem s ním hluboko, kroutila do stran a pomalu vyjížděla až leckdy z vlhkého otvoru vypadl.
Kristýna mi svými pohyby vycházela vstříc a její orgasmus se rapidně blížil. Po závěrečném zasténání jsme si lehly spokojeně vedle sebe a spokojeně jsme se na sebe usmívaly.
Od té doby se naše přátelství s Kristýnou prohloubilo a v současnosti jsme nejlepší přítelkyně i přesto, že už se nikdy nic podobného nekonalo.



*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 20.05.2009 17:37:11 ... (2093/2176)
Re: *********** Kalhotky ***************
Odpověď na příspěvek od drobek221 ( mailto:nalim52@seznam.cz ) z 20.05.2009 15:17:10:

To je různé :-)) třeba fialovou *47*
Proč zrovna tohle tě zajímá *88*


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž drobek221 (nalim52@seznam.cz) ... 20.05.2009 15:17:10 ... (2092/2176)
*********** Kalhotky ***************
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 20.05.2009 13:48:16:
*1* *105* to je škoda a jaký maš radá barvý ??? *88*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 20.05.2009 13:48:16 ... (2091/2176)
Re (2): ...
Odpověď na příspěvek od drobek221 ( mailto:nalim52@seznam.cz ) z 20.05.2009 13:23:17:

No, to nevydávám, na to zase tak dobrá nejsem *47* A mam jich děsně málo i na časopis *3*


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž drobek221 (nalim52@seznam.cz) ... 20.05.2009 13:23:17 ... (2090/2176)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 19.05.2009 00:15:46:
Jéé to mi asi vytiskneš je to *1* a jak jinak nějakou Knižečku nevydavaš ??? *1*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 19.05.2009 00:15:46 ... (2089/2176)
...
Dnešní, dvacátá šestá povídka, není pro slabší povahy *47*

Potkala jsem ho v metru. Hledala jsem tu dobu někoho k sobě a on byl zrovna můj typ. O dost starší a zřejmě zkušený.
Začal po mně pokukovat a já mu ty jeho pohledy vracela. Bylo jasné, že se mu opravdu líbím a pohled na moje. ňadra, deroucí se z jemné látky ven, ho asi vzrušoval, protože se mu v kalhotách začala dělat boule. Oba jsme vystoupili na Kačerově a zůstali stát na stanici autobusů. Už se na mne díval zcela nezakrytě a já jen čekala, kdy mne osloví. Kolem nebyl nikdo a tak se osmělil, přistoupil ke mně a povídá:
„Slečno, promiňte, možná že teď dostanu pár facek, ale musím vám říct, že máte kouzelný kozy Alespoň co vidím."
„ Můžete vidět i víc..." odpověděla jsem, abych ho vydráždila.
Zřejmě nečekal takovou reakci a trochu zaváhal.
„Ne, nemyslete si, že jsem nějaká štětka, jen jsem zvyklá si vybírat sama a vy se mi docela rozdáváte," dodala jsem na vysvětlenou. Zálibně se pousmál.
„Takže moderní se vším všudy? Jenže zrovna vás nemám kam pozvat," řekl a čekal na moji odpověď.
„Co kdybych vás pozvala já. Stejně vidím, že máme alespoň kus cesty společný. Souhlas?" řekla jsem a z mého pohledu musel poznat, že s ním chci strávit část dne a ne povídáním. Kývl na souhlas a když přijel autobus, nastoupili jsme už jako známí. Po třech stanicích jsme byli u cíle. Vešli jsme do domu a počkali na výtah. Ve výtahu mne objal a začal líbat.
Vyšla jsem mu vstříc. Cítila jsem jeho ruku jemně položenou na prsu a chtěla jsem, aby mne dal znát svoji mužnost.
„Zmáčkni mne víc, mám to ráda tak, že to až bolí prozrazovala jsem mu své záliby. Reagoval tak, že.jsem až vyjekla.
Výtah zastavil a já otevřela byt. Vklouzli jsme do předsíně a chtěla jsem třeba nejdřív udělat kávu a tak, ale nenechal mne. Sehnul se, prudkým pohybem uchopil lem šatů a stáhl mi je přes hlavu dolů. Mám ráda, když mne muž miluje tvrdě a nesmlouvavě, . a poznala jsem, že on chce být v našem vztahu pánem. To se mi líbilo a vzrušovalo mne to. Vzal mne do náruče a odnesl do ložnice.
Byla jsem jen v kalhotkách a podprsence a tak mne postavil u postele. Myslela jsem, že mne do ní položí a bude chtít milovat, ale spletla jsem se.
Sklonil se a pomalu a rozvážně mi stáhl kalhotky. Potom mi položil svoje ruce na ramena a stáhl ramínka u podprsenky. Moje prsa se mu předvedla v celé kráse. Jednou rukou mne vzal za bradu a začal znovu líbat, přičemž druhou zkoušel pevnost mých ňader a bradavek. Jeho pánovitost mne vzrušila a začala jsem se trochu chvět. Vzal mne za zátylek a tlačil na kolena.
„Svlékni mne. Udělej mi to!" přikázal.
Rozepnula jsem mu kalhoty a i se slipy je stáhla dolů. To co se mi předvedlo, mi vyrazilo dech. Jeho obrovitý samec mne skoro děsil. Obejmula jsem ho jednou rukou a druhou mu začala hladit koule. Jazykem objela žalud a zasunula do úst. Začala jsem ho sjíždět, ale moje tempo mu zřejmě nestačilo a tak mne chytil za vlasy a hlavu mi začal nabodávat na svůj kyj.
Cítila jsem ho až v krku a začala se skoro dusit. Sténala jsem skoro stejně jako on a snažila se vymanit.
Nenechal mne a čím víc jsem se bránila, tím víc mne ničil. Náhle jsem ucítila prudké škubání v jeho penisu a do pusy mi vyprskl proud semene. Snažila jsem se ho pochytat, ale stékal mi po bradě na krk. Zvedla jsem k němu prosebně oči a on mi ho vytáhl z pusy. Zbytek mi nastříkal rovnou do obličeje. Sedla jsem si na paty a objala mu kolena. Stál nade mnou a prudce dýchal.
„Utři se..." řekl a já poslušně otřela zbytky jeho semene do své podprsenky.
„To bylo jen na začátek, takové seznámení..." řekl a potom mne zvedl a položil na postel. Zatímco jsem tam ležela, dokončil svlékání. Potom si lehl vedle mne a začal mne laskat svojí pevnou rukou. Masíroval mé ztuhlé bradavky a občas mne trochu kousl.
Vzrušovalo mne to a začala jsem se naoko bránit. Sjel mi rukou do rozkroku, ale já měla sevřená stehna a chtěla, aby si mne vybojoval.
Došlo mu to. Chytil mi obě ruce, dal mi je za hlavu a sevřel svojí levačkou. Pravou mne lehce udeřil přes tvář.
„Tak ty už nechceš? Ale chceš, vid? A dostaneš, a čím víc se budeš bránit, tím líp!"
Trochu jsem se zazmítala a on toho využil k tomu, že se mi dostal pravou rukou mezi stehna. Cítila jsem jeho prsty u své pochvy, a sevřela nohy ještě víc. Pomohl si kolenem a rozpáčil mi je od sebe. Ten boj byl nádherný. Poznal, že se mi to líbí, a uvolnil levou ruku. Potom mi roztáhl nohy od sebe úplně a sklonil svou hlavu k mému klínu.
Jeho jazyk našel poštěváček a mohutně ho zpracovával. Začala jsem sténat a on mi vrazil prsty do kundičky, která už byla silně zmáčená. Začal jimi pohybovat a roztahovat branku. Ne však nadlouho. Najednou mne chytil pod zadkem, nadzvedl a prudce na-razil na svůj kůl, který už byl zase v plné pohotovosti. Vykřikla jsem a z očí mi vytryskly slzy. Tvrdě mne šoustal a já cítila, jak mne celou vyplňuje a tlačí mi dělohu do břicha.
Bolelo to, ale zároveň mne to přivádělo do stavu ohromné rozkoše. Opřel se rukama do mých ramen a naplno do mne najížděl. Cítila jsem se jak ukřižovaná, mé tělo se trhalo v té rozkoši a břicho vzpínalo proti jeho bucharu. Náhle najednou přestal a zůstal nade mnou klečet. Chtěla jsem, aby mne udělal, aby mne úplně zničil, a tohle přerušení mne krásně ponižovalo.
„Prosím tě dělej, udělej mi to, chci to ještě... prosím..." žadonila jsem.
„A copak bys chtěla, napapat, nabumbat..." vysmíval se mi.
„Prosím, prosím, šukej mě, znič mne, chci aby sis dělal se mnou co chceš, co se ti líÍí. Jenom, prosím, nepřestávej..." doslova jsem kňourala a svíjela se pod ním.
Otočil mě na kolena a svůj buchar mi začal zasouvat pomalu do mé kundičky. Kroutila jsem se a snažila se na í>ěj narazit, ale držel mne za zadek a zřejmě si vychutnával svůj pocit vítězství nade mnou. Trvalo to však jenom chvilku. Náhle do mne opét prudce zajel a jeho ruce sevřely mé boky. Netrvalo dlouho a byla jsem hotová. Z mých úst se linulo blažené sténání a všechna energie mého těla jako by se soustředila do mého klína a tryskala z něho někam ven.
Unaveně jsem padla na lokty a vystavila mu tak naplno své pozadí.
Vzápětí jsem ucítila jeho ruku na mé prdelce. Prstem pronikal do řitní dÍrky. ,Ne, to ne, to nechci..." prosila jsem, „do prdelky ne!"
„Ale ano, to víš, že ano... nedal nic na mé prosby. Pomalu mne stále šoustal, jednou rukou mne přidržoval, abych mu nemohla uniknout, a druhou stále rozšiřoval a vlhčil moji zadnici.
Bála jsem se a doopravdy začala plakat. .
Ani na toto nepřistoupil. Vyndal svůj penis z mé rozpálené,dírky a nasadil jej k prdelce. Celá jsem se třásla, když mi ho tam začal zasouvat. Připadalo mi, že mne roztrhne, bolelo to, ale zároveň mne to silně vzrušovalo.
Cítila jsem ho hluboko ve střevech, když zajel až na konec. Zvedl mne, mé ruce přitáhl ke svému tělu a oběma rukama mi hladil a promačkával moje prsy Nemohla jsem vůbec nic dělat a oddala se sladké bezmoci. Po chvíli mne pustil zase na kolena a drže mne za boky začal mne souložit do prdelky.
Sjížděl mne stále rychleji a mé sténání se mísilo s jeho vzdechy teď čím víc silnějšími. Přidržoval se jednou rukou a druhou mi opět vklouzl zepředu do kundičky Účinek na sebe nenechal dlouho čekat a tentokrát jsme se sešli ve svých vyvrcholeních. Moje milostná šťáva tryskala na jeho ruku, zatímco jeho sperma mne v mohutných výronech plnilo zevnitř. Padli jsme vyčerpáním na postel v tom sepjetí a zůstali ležet. Zatímco já ležela a vzpamatovávala se z toho ještě několik minut, on se za chvilku ze mne uvolnit a odešel se do koupelny umýt. Vrátil se osprchovaný a zřejmě spokojený sám se sebou.
„Tak jak, sousedko?" zeptal se potměšile.
„Jaká sousedka?" nechápala jsem a byla zároveň trochu rozmrzelá z toho, že zřejmě chce odejít.
„Tak. Já tě už totiž týden sleduji z okna z toho baráku odnaproti. Nastěhovali jsme se tam před prázdninami." začal se smát.
„Ty jsi ale prevít. Takže sis mne už předem vyhlédl, co?" odpověděla jsem. Dostal mne.
Nezlob nebo..." a zajel mi prsty do kundy. „Ne, už opravdu ne, už jsem hodná," rychle jsem řekla, aby mne nechal alespoň chvilku odpočinout.
„Tak dobře. Ale teď se vykoupej a odpočiň si. Večer totiž přijdu znovu. A budeš poslušná holčička," více méně mi to přikázal. Oblékl se a potom mne ponechal mému osudu.-
Ani jsem mu nevěřila, že mluví pravdu; ale přece jen jsem se na večer připravila.
Je sedm hodin večer. Venku už není takové vedro. Udělala jsem pár chlebíčků jen tak narychlo a v samoobsluze naproti koupila láhev vína. Stejně asi nepřijde, kdo ví odkud je, napadlo mě a pro jistotu jsem zajela rukou pod kalhotky, nahmatala poštěváka a začala si ho honit...




*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 18.05.2009 00:17:34 ... (2088/2176)
...
Půlnoční pohádka dvacátá pátá *18*

Tentokráte pro Terezku naší k její jednadvacátým narozeninám *18*

Protože jsem s Tebou na prázdninách v Praze, rozhodli jsme se, že spolu strávíme celé odpoledne a taky celou noc. Najednou zazvoní zvonek a Ty už víš, že jsem to Já, na nic nečekáš a jdeš mi otevřít. Rychle vyběhnu nahoru. Dveře jsou pootevřené a tak vejdu, odložím si a vejdu do pokoje. Lehla sis do postele a na sobě máš jen župan a pod ním vůbec nic. Jsi opřená o jednu ruku a tak Ti je vidět skoro celé ňadro. Už se nemůžu dočkat až Tě budu laskat. Vezmu Tě za ruku a postavím Tě, sundám z Tebe župan a stojíš přede mnou úplně nahá. Je na Tobě vidět jak jsi vzrušná, máš ztvrdlé bradavky a poštěváček. Přejedu Ti po ní rukou, zastenáš, ale ještě si musíš chvilku počkat. Posadím Tě na sedačku, roztáhnu Ti nohy. Chceš mi to oplatit. Stojím před tebou, začneš mě svlékat. Nejdřív tričko, pak kalhoty. I když ještě nejsem ještě úplně nahý tak je na mě vidět jak moc jsem vzrušený. Pak si sundám ponožky a i ten poslední kousek oblečení který je v tento okamžik úplně zbytečný. A Ty vidíš můj vzrušením pulzující penis. Chytneš mě za zadeček, pohladíš mě po něm a ochutnáš můj úd. Vymaním se z mého obětí a začnu Tě líbat, nejdřív na tváře, na krk na oušku a potom na rty. Už se nemůžu dočkat až si začnu hrát s tvými vzrušením vzdouvajícími se prsy a bradavkami. Nechci Tě už trápit a tak je začnu vášnivě líbat a sát. Sténáš u toho a Tvá mušlička je už hodně vlhká. Pak přes bříško sklouznu k mušličce a celou jí olíznu. Přisaji se k poštěváčku a začnu Tě lízat. Chytneš mi hlavu, aby jsem v tom nejlepším nepřestal. Lížu Tě tak divoce, že je mušlička úplně vlhká a to je znamení pro mně, nejdříve Ti tam vsunu dva prstíky pak přidám i třetí. Lížu Tě a dělám Ti to i prsty. Je na Tobě vidět, ale hlavně slyšet jak se Ti to líbí. Pak na chvilku přestanu, chci Ti tam vsunou celou ruku a tak Ti do ní vsunu čtvrtý prstík. Jsi tak vzrušená, že mi nic nebrání v tom, abych Ti tam vsunul celou ruku. Nejdřív tomu nemůžu uvěřit, že se tam vešla úplně celá. Potom začnu rukou v Tvé mušličce pohybovat a Ty začneš zlehka přirážet, vidím jak se Ti to libí a během chvilky se uděláš. Můj penis je už celý nedočkavý a tak si klekneš na zem a pomalu do tebe vniknu a začnu pomalu přirážet. Je na Tobě vidět jak se Ti to libí, máš přivřené oči a sténáš. Chci abys sis to užila a tak zrychlím a vnikám do Tvé mušličky až po varlata. Po chvilce změníme polohu, klekneš si na postel a já do Tebe vniknu ze zadu. Oba si vychutnáváme tyto slastné pocity. Vnikám do Tebe úplně celý. Pak se posadím na sedačku a Ty na nic nečekáš a hned si na mně sedneš a začneš se pomalu pohybovat. Sedíš na mě a přede mnou poskakují Tvá ňadra, neodolám a začnu je divoce lízat a sát. Je na mě vidět jak se mi to libí. Tvé pohyby se zrychlují a z mého sténání poznáváš, že už to nebudu dlouho trvat a udělám se.Proto ze mě sklouzneš na zem a začneš se věnovat mému penisu pusinkou. Chceš, abych si to vychutnal a tak si s ním hraješ jak to jen nejdéle jde. Jsem tak vzrušený že orgasmus nedá na sebe dlouho čekat.. A už všechna slastná šťávička proudí do tvých úst. Na chvilku si vedle sebe lehneme a ještě se hladíme, hladím Tě po stehnech, po břiše, po těch nejtajnějších nejintimnějších místech. Hlavu máš na mém rameni a sem tam mi na rameno a nebo na krk vtiskneš polibek.
Po chvilce odpočinku mě opustíš a odejdeš se do sprchy trochu opláchnout. Je mi smutno a tak potichu přijdu za tebou. Vlezu si k Tobě do sprchy a jelikož jsme oba zpocení od prvního milování tak Tě celou namydlím. Při tom se mazlím s Tvými ňadry a bradavkami, ale hlavně s mušličkou. Přivádím tě tím k šílenství ,které se nedá vydržet. Pak Tě celou opláchnu a políbím Tě. Chceš mi to oplatit a tak mě taky celého umyješ, ale hlavně můj úd. Jsme oba už zase tak vzrušení, že se ani pořádně neutřeme a ve společném obětí a za stálého líbání odejdeme do pokoje. Lehneme si do postele a já Tě začnu líbat na krku, potom se má ústa přesunou k Tvým ňadrům s vzrušenými bradavkami a začnu se s nimi mazlit, olizuji Ti je a hraji si s nimi.Vlezu si mezi Tvé nohy a laskám Tě na břiše a postupuji pomalu dolů, ale nepokračuji k mušličce, té se vyhnu a líbám Tě na boky a na stehna.Moc si přeješ abych se jí začal věnovat. Na chvilku se k ní dostanu, jemně ji olíznu, hladím ji rukou a dráždím ji svým již opět vzrušeným údem. Potom si vezmu jednoho z robertků a vsunu Ti ho dovnitř, takhle si s Tebou hraji. Řekneš mi, abych šel k Tobě, že by sis taky chtěla hrát. Laskáš a olizuješ můj vzrušený penis. Navzájem si takhle chvilku hrajeme jeden s druhým. Jsi už tak vzrušená, že mě moc a moc chceš. Přestaneš laskat můj úd a řekneš mi, že mě chceš. Já tedy taky přestanu a vniknu do Tebe. Cítíš mě v sobě, začneš přirážet a protože jsi byla už opravdu hodně vzrušená nedá na sebe Tvůj orgasmus dlouho čekat. Vychutnáváš si ho a já stále přirážím, po chvilce, kdy trochu odezní, začneš přirážet i Ty a tentokrát na sebe zase nedá dlouho čekat moje vyvrcholení. Bylo to moc krásné a oba zůstaneme vysíleni vedle sebe ležet. Objímáme se, líbáme se a víme že máme ještě spoustu času a tak si trochu odpočineme …
Jen tak vedle sebe ležíme a sledujeme televizi. Najednou se zvedneš a odejdeš do kuchyně, já přijdu za Tebou. Zezadu se k Tobě přitisknu a Ty ucítíš můj zvětšující se penis.Otočím si Tě čelem k sobě, přitisknu si Tě k sobě tak, že se naše těla navzájem dotýkají, obejmeš mě rukama kolem krku a začneme se líbat. Abys byla přibližně stejně vysoká jako já a nemusel jsem být k Tobě sehnutý posadím si Tě na kuchyňskou linku. Dám si Tvé nohy od sebe, stoupnu si mezi ně a pokračujeme v mazlení. Cítíš můj vzrušený penis, jak se jemně o Tvoji mušličku otírá a jak je hezky vzrušený. Nedá Ti to a rukou mě po něm pohladíš.Mně se už nechce čekat a tak ho do Tebe schovám. Sedíš na kraji linky a můj úd se do Tebe noří a vyjíždí ven, podle toho, jak přirážím. Po chvilce mě odstrčíš a sklouzneš dolů z linky. Vezmeš mě opatrně za penis a společně odcházíme k posteli. Položíš mě na ni a vlezeš si na mně. Hladíš mě rukama po prsou a aby to bylo ještě příjemnější a více to klouzalo, vezmeš si olejíček a začneš mi to roztírat po hrudi, jezdíš pomalu po mých ramenech, po mých svalech, potom sjedeš přes prsa níž až na břicho. Pomalu sklouzneš z mého klína a začneš se věnovat mým bokům a stehnům na vnitřní straně. Pomalu po nich přejíždíš a pozoruješ, jak se mi to líbí a jak je můj penis již celý nedočkavý, až si s ním také začneš hrát. A protože mám slastí zavřené oči, nic Ti nebrání v tom aby sis ho nečekaně vzala do pusy a přitom co mně hladíš, tak mně ještě kouříš. Vůbec jsem to nečekal a tak jsem překvapený, ale mile překvapený. Potom se posadíš tak, že Tvá mušlička bude spočívat na mé noze, to abych cítil Tvé tělesné teplo v intimních částech a rukama se začneš věnovat mému penisu. Ruce máš natřené olejíčkem a tak mezi nimi lehce a krásně klouže.Vezmeš si ho jen do jedné ruky a druhou laskáš má varlata. Moc se mi to líbí. Nechceš ale abych už byl a tak ze mě slezeš dolů a na chvilku přestaneš. Nakloníš se ke mě a řekneš mi, abych se otočil. Otočím, se na břicho a Ty mi dáváš olejíček na záda a roztíráš ho na zádech, prsty hladíš mou páteř a jemně přejíždějí i po bocích. Pomalu, ale jistě se dostáváš dolů k mému zadečku. Hladíš ho, jemně masíruješ a sem tam zajedeš rukou i na má varlata. Jsem velice vzrušený a už bych byl nejraději v Tobě, ale chci Ti tohle laskání oplatit. Proto se zvednu a obejmu Tě. Chvilku se líbáme a laskáme a potom Tě položíš na záda. Vezmu do ruky lahvičku s olejíčkem a trochu Ti ho vyliji mezi ňadra. Začnu ho pomalými a něžnými pohyby roztírat, nejdříve po prsou a potom po celém Tvém těle, stejně tak jako jsi mi to předtím dělala Ty. Potom se na Tebe položím a pomalu do Tebe vniknu.Chvilku se takhle milujeme. Potom vyklouznu ven a řeknu Ti, aby ses taky otočila na břicho. Poslechneš mě a otočíš se. Na záda Ti dám opět trochu olejíčku a laskám se s mým tělem dál. Přejíždím po mých zádech, ale ruce kloužou i níž na Tvůj zadeček. Hladím Tě na něm, ale i mezi půlkami. Tady olejíček přidám, to aby to hezky klouzalo. Rukou Tě donutím, aby si na mě zadeček vyšpulila, kleknu si mezi Tvé nohy a pomalu a jemně Ti začnu zasouvat svůj vzrušený a vlhký penis do zadečku. Ze začátku to jde trochu ztuha, ale potom tam vniknu a jemně a pomalu se pohybuji. Je to velice příjemný a krásný pocit. I Tobě se líbí.Netrvá dlouho a přijde můj orgasmus, ani jsi to nečekala. Lehneme si vyčerpaní vedle sebe a jen tak se hladíme.
Pak na chvilku vysílením usneme. Probudíš se dřív jak já. Ležím na zádech a klidně oddychuji. A protože nechceš být vzhůru sama, ale chceš abych měl hezké probuzení, potichu se přesuneš k Tvému penisu a vezmeš ho do pusy. Nevíš jaké budou mé pocity, ale věříš že se mi tohle probuzení bude líbit. Chvilku sice předstírám, že stále ještě spím, ale mé vzdychání Tě nenechává na pochybách, že jsem vzhůru a hlavně můj rostoucí a tvrdnoucí penis, je důkazem toho, že jsem vzrušený. Nedá Ti to a tak se na můj penis posadíš a necháš ho v klouznout do Tvé mušličky. No to už nemůžu předstírat, že spím J Začneš se na mě pomalu pohybovat a můj penis zajíždí dovnitř a zase ven. Oba si ty krásné pocity plně vychutnáváme. Hladím Tvá ňadra se ztvrdlými bradavkami. Pak si Tě přitáhnu na své tělo, chci totiž cítit Tvá ňadra na své hrudi. Převalíme se potom a já do Tebe vnikám čím dál tím rychleji, jsem totiž velice vzrušený a tak netrvá dlouho a dosáhnu svého vyvrcholení. Na chvilku si vedle sebe lehneme a vychutnáváme vzájemné dotyky našich těl. Po chvilce se zvedneš a odejdeš se do koupelny osprchovat. Po chvilce přijdu za mnou, protože nechci být sám. Společně se umyjeme, osušíme.




*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 14.05.2009 00:14:26 ... (2087/2176)
...
Půlnoční pohádka dvacátá čtvrtá *18*

opět od naší věrné návštěvnice hhaannuullaa

Po dlouhé ceste kterou mám za sebou vidím v dalce vystažné světla auta a osobku pobihajici kolem auta,rozhodnu se zastavit a pomoct.Je už tma ale teplo a tak vyjdu z auta v košili a kratasech a zaptám se nechcete pomoct?Ze rtmy se vynoří postava a ženský hlasek řekne ano prosím.Zbystřím protože je to žena a tak řeknu co se vám stalo?Přijdeš blíž a vidím že máš na sobě sukni a bodyčko.Zbystřím a pořádně si tě prohlídnu jak jen to jde při té tmě až přeslechnu co mi říkáš.Posloucháte mě?!Je prominte ale mám dlouho cestu za sebou a nějak jsem tedka mimo potkat tak šikovnou slečneu či paní?Slečnu zašeptáš.Tak co se teda stalo začneš mi to popisovat jak si jela a dostala jsi defekt ohneš se ke kolu a ukazuješ že ti nejdou povolit šrouby a jak se ohneš tak z pod tmevé sukně ti vykuknou bílé kalhotky.Ujedemi jen věta no tak tam bych to dal.řekneš co?A uvědomíš si to a řekneš jak mi pomůžete tak se vám odměním ale ne sexem!Prominte a kdby bylo svtlo tak se červenám jak hrom.Tak já vám to vyměním i bez odměny.A stojím a dívám se na kolo.TY jen řekneš vy nic nevytáhnete?Zbytřím a řeknu to by se vám líbilo co?A ty řekneš myslm klíš nebo zvedák..Zvedák nepotřebuji stojí teda co to melu a jdu do auta a přinesu potřebné nářadí.Začnu kolo povolovat jde to ztěžka ale jde to ty kolem mě chodíš a nevím jestli to děláš schválně ale často se předkláníš aa já pozoruji troje kalhotky jak krásně svítí.vykládáš o tom jak jedeš někde si užít a tak moc to nevnímám a snažím se vyměnit kolo co nejrychleji protože mi stojí jak nevím co.Tak povolené to je kde máte gumu zeptám se...Odpovíš ychle v kabelce zasměju se myslím náhradní kolo.Asi v kufru nevím otevřu kufr a tam je sposta pěkného prádla rajcovního a řeknu můžete ho dát prosím jinde at vám to neumažu.Ale samozřejmě líbí se vám.5eknu jo je pěkné ještě v tom vidět ženské tělíško.No jak mi to vyměníte tak není problém slíbila jsem vám přeci odměnu za pomoc v tísni:o)usměješ se a kousneš si do rtů.No to mě navnadí a dolo nasazuji tak kde tří.Ještě utáhnou a bude to řeknu dobře a ty sundáš sukni a zajdeš za auto.Lehce nakouknu a vidím jaks e převlékáš.Ta a jeto zavolám ty jen zašeptáš momentík zatím schovávám nářadí a za mnou se ozve sedni si do auta a rožni světla.Poslechnu sednu si uvolním se a rožnu světla před autem se objevíš ty záty ke mě v krásném prádle a pak se otočíš.Prsa se krásně rýsují v podprsence usměješ se a jdeš ke kapotě na ní si lehneš na zna a já rásně vidím nadra chytneš si je a zmáčkneš jazýčkmem si přejedeš po rtech.Prostě mě provokuješ jak jen to jde pak se postavíš rukou si chytneš prso a druhou si dáš natanga a pak i prstík pod ně.Pak si ho olízneš a zmizíš za autem jsem v šoku.Bylo to nádhera a než se vzpamatuji tak už stojíš před autem v korzetku ve kterém máš kásně vyrísováne kozičky a tanga zopakuješ to co předtím ale temtokrát nezmizíš za autem ale jdeš k okýmku a zaklepeš na něj otevřu ys e skloníš a zašeptáš chci to a to hodně moc chci si to s tebou rozdat pojd za mnou a nenech mě čekat...Chvíli nevěřím vlastním očím a na okně mi přistanou tvoje tanga a ty se smješ ze dveří tvého auta.neváhám a jdu za tebou.V tvém autě je hodně místa ležíš na zádnísedačce anožky máš od sebe kouknu na tebe a pak na tvůj klín vidím na něm ručku jak si ji prstíkem projíždíš.Na nic nečekám a kleknu si k ní a muj prstík nahradí tvůj a k němu se přidá jazýček který ochutná tvou mušličku.Už je trošku zvlhlá a tak začnu hned lizat zaspon nahoru a pak zase dolů je to krasa prstík dríždí poštěváček a jazýček zajíždí do ní.Krasně vlhne a ja slyšim jen nepřestávej a taky že ne a dal ji masiruji ale tentokrat naopak prtík zajede do ní ale ne jeden ale hnedka dva.A jazýček podráždí poštěváček.Mé horké rty ho nasají a lehce zkousnou jen zasykneš ANO!Ještě že tady nic nejezdí a tak se vklidu můžu ji věnovat je už uplně mokrá a tak do ní dám i třetí prstík ale to mi nestačí a tak přestanu kouknš na mě a jak vidíš že si sundávám kalhoty vyjdeš ven a pomůžeš mi.Opřes se o atu a vyšpulíš na mě zadeček a řekneš už na tebe čeká pěkně mi je obě dírky projed!!!A neboj se!Ručkou si ji začneš ještě hladit..Jdu k tobě zezadu a ty jak cítíš hlavičku dáš si ho k kundičce a já neváhám a zasu nu ho do tee co to jen jde vyjekneš blahem.Chytnu tě za prdelku a začnu tebou projíždět stále rychleji.Je to krasa držím ho pevně a do tebe projiždim silněji.Křičíš pořádně mě omrdej a já tě poslechnu alezasyčím asi budu řeneš jklidně to do mě pust jen to dořekneš pořádně ti ho tam narvu a začu stříkat a není toho nejméně.Celý se chvěju jak je to nadherne ty jen vrtíš zadečkem a krasně mi to prodlužuješ.Zacnes z nej sklouzavat a pak zase se na nej napichuješ a zrychluješ chceš to a já hned spolupracuji a projizdim ti ji pomalicku citim teplo jak jsme rozdovadeni a netrva dlouho a zase te pekne mrdam rychle divoce se na me napichuješ jak smyslu zbavená.Hlasitě u toho křičíš.Kozičky ty jsou už davno z korzetku venku chytnu je stisknu je s citem a jeste vice do tebe busim.Mnu ti pritom bradavky je to slast.Zacnes hlasite kricet uz budu at neprestavam poslechu jako i predtim a stale vice do tebe pronukam.Pak naposledy pevne prirazíš a cyhtnes me za zadecek.A stiknes ho.Celá se třeseš jak tebou projíždí vlna vzrušení.Nechavas si ho tam a jestesi ji pohladíš je to slast.Chvili tě necham pak o vytáhnu a řeknu pokračujm jen se usměješ otočíš se ke mě políbíš mě a chytneš ho do ruky pohoníš ho a řekneš no to doufám že pokračujem.Klekneš si a olízneš ho dáš si ho do pusinky a pořádně ho nasaješ a ruce chytnou pytlík.Jazýčkem rejdíš po hlavičce.Saješ ho a rychleji ho kouříš slastí vzdychám a řeknu to e nádhera ale nevydřím to ještě zrychlíš a koukáš na mě saješš jak pominutá a ruce mi mačají koule.Vytáhneš ho z pusy a řekneš vystřikej mi pusinku a zase se k němu přisaješ.Rukou si laskaš lasturku a dal kouříš.Podlamují se mi kolen když to ze mě jde přimo do tvé pusinky krasně šechno zpolykáš a uplně mi ho vysaješ.Spokojeně se zvedneš a řekneš bylo to dobré a chceš se oblékat ale já tě chytnu ruku ti dám mezi nožky a řeknu to ještě není konec chvíli ti ji hladím a krásně se u toho líbáme.Jak se mi zase postaví tak řeknu vyšpul na mě prdelku neváháš a roztaheš si pěkně pulky od sebe.Otočíš se a řekneš pojd....CHytnu ho do ruky a jdu dam ti ho na alnalek a pomalinku do tebe pronikám skučíš že to bolí ale at nepřestávám netrvá to dlouho a už je v něm a ty začneš pěkně přirážet pomalinku.Jsi dost nenasitná a tak si ještě do mušličky dáš prstíky a začnem pořádně přirážet.Stále rychleji už oba křičíme vzrušením Chytnu ti prdelku a bez smilování tě už tvrd mrdám kříčíš ještě ještě je to nádhera udělej mě ještě a tak nepřestávám a snaží se.Už skoro nemužu když ty začneš lapat po dechu a blíží se tvoje vyvrcholení tak eště přidám at to stojí zato a už se celá chvěješ v orgasmu.Vytáhnu ho a ty mi skočíš kolem krku a stiskneš mě.Bylo to nádherné.Položím ě do auta a přitulím sek tobě.Chvíli tak ležíme pak řeknu tak já pojedu obleču se koukneš na mě a řekneš až budu potřebovat vyměnit kolo můžu se ti ozvat?JAsně vyměníme si telefony dlouze se políbíme kdy ti ji ještě pohladím a jedu pryč.



*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 218 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: