XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Bez kalhotek

Bez kalhotek

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
15+ Bezva kalhotky *85* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 14.05.2009 00:14:26 ... (Strom/Strom)
...
Půlnoční pohádka dvacátá čtvrtá *18*

opět od naší věrné návštěvnice hhaannuullaa

Po dlouhé ceste kterou mám za sebou vidím v dalce vystažné světla auta a osobku pobihajici kolem auta,rozhodnu se zastavit a pomoct.Je už tma ale teplo a tak vyjdu z auta v košili a kratasech a zaptám se nechcete pomoct?Ze rtmy se vynoří postava a ženský hlasek řekne ano prosím.Zbystřím protože je to žena a tak řeknu co se vám stalo?Přijdeš blíž a vidím že máš na sobě sukni a bodyčko.Zbystřím a pořádně si tě prohlídnu jak jen to jde při té tmě až přeslechnu co mi říkáš.Posloucháte mě?!Je prominte ale mám dlouho cestu za sebou a nějak jsem tedka mimo potkat tak šikovnou slečneu či paní?Slečnu zašeptáš.Tak co se teda stalo začneš mi to popisovat jak si jela a dostala jsi defekt ohneš se ke kolu a ukazuješ že ti nejdou povolit šrouby a jak se ohneš tak z pod tmevé sukně ti vykuknou bílé kalhotky.Ujedemi jen věta no tak tam bych to dal.řekneš co?A uvědomíš si to a řekneš jak mi pomůžete tak se vám odměním ale ne sexem!Prominte a kdby bylo svtlo tak se červenám jak hrom.Tak já vám to vyměním i bez odměny.A stojím a dívám se na kolo.TY jen řekneš vy nic nevytáhnete?Zbytřím a řeknu to by se vám líbilo co?A ty řekneš myslm klíš nebo zvedák..Zvedák nepotřebuji stojí teda co to melu a jdu do auta a přinesu potřebné nářadí.Začnu kolo povolovat jde to ztěžka ale jde to ty kolem mě chodíš a nevím jestli to děláš schválně ale často se předkláníš aa já pozoruji troje kalhotky jak krásně svítí.vykládáš o tom jak jedeš někde si užít a tak moc to nevnímám a snažím se vyměnit kolo co nejrychleji protože mi stojí jak nevím co.Tak povolené to je kde máte gumu zeptám se...Odpovíš ychle v kabelce zasměju se myslím náhradní kolo.Asi v kufru nevím otevřu kufr a tam je sposta pěkného prádla rajcovního a řeknu můžete ho dát prosím jinde at vám to neumažu.Ale samozřejmě líbí se vám.5eknu jo je pěkné ještě v tom vidět ženské tělíško.No jak mi to vyměníte tak není problém slíbila jsem vám přeci odměnu za pomoc v tísni:o)usměješ se a kousneš si do rtů.No to mě navnadí a dolo nasazuji tak kde tří.Ještě utáhnou a bude to řeknu dobře a ty sundáš sukni a zajdeš za auto.Lehce nakouknu a vidím jaks e převlékáš.Ta a jeto zavolám ty jen zašeptáš momentík zatím schovávám nářadí a za mnou se ozve sedni si do auta a rožni světla.Poslechnu sednu si uvolním se a rožnu světla před autem se objevíš ty záty ke mě v krásném prádle a pak se otočíš.Prsa se krásně rýsují v podprsence usměješ se a jdeš ke kapotě na ní si lehneš na zna a já rásně vidím nadra chytneš si je a zmáčkneš jazýčkmem si přejedeš po rtech.Prostě mě provokuješ jak jen to jde pak se postavíš rukou si chytneš prso a druhou si dáš natanga a pak i prstík pod ně.Pak si ho olízneš a zmizíš za autem jsem v šoku.Bylo to nádhera a než se vzpamatuji tak už stojíš před autem v korzetku ve kterém máš kásně vyrísováne kozičky a tanga zopakuješ to co předtím ale temtokrát nezmizíš za autem ale jdeš k okýmku a zaklepeš na něj otevřu ys e skloníš a zašeptáš chci to a to hodně moc chci si to s tebou rozdat pojd za mnou a nenech mě čekat...Chvíli nevěřím vlastním očím a na okně mi přistanou tvoje tanga a ty se smješ ze dveří tvého auta.neváhám a jdu za tebou.V tvém autě je hodně místa ležíš na zádnísedačce anožky máš od sebe kouknu na tebe a pak na tvůj klín vidím na něm ručku jak si ji prstíkem projíždíš.Na nic nečekám a kleknu si k ní a muj prstík nahradí tvůj a k němu se přidá jazýček který ochutná tvou mušličku.Už je trošku zvlhlá a tak začnu hned lizat zaspon nahoru a pak zase dolů je to krasa prstík dríždí poštěváček a jazýček zajíždí do ní.Krasně vlhne a ja slyšim jen nepřestávej a taky že ne a dal ji masiruji ale tentokrat naopak prtík zajede do ní ale ne jeden ale hnedka dva.A jazýček podráždí poštěváček.Mé horké rty ho nasají a lehce zkousnou jen zasykneš ANO!Ještě že tady nic nejezdí a tak se vklidu můžu ji věnovat je už uplně mokrá a tak do ní dám i třetí prstík ale to mi nestačí a tak přestanu kouknš na mě a jak vidíš že si sundávám kalhoty vyjdeš ven a pomůžeš mi.Opřes se o atu a vyšpulíš na mě zadeček a řekneš už na tebe čeká pěkně mi je obě dírky projed!!!A neboj se!Ručkou si ji začneš ještě hladit..Jdu k tobě zezadu a ty jak cítíš hlavičku dáš si ho k kundičce a já neváhám a zasu nu ho do tee co to jen jde vyjekneš blahem.Chytnu tě za prdelku a začnu tebou projíždět stále rychleji.Je to krasa držím ho pevně a do tebe projiždim silněji.Křičíš pořádně mě omrdej a já tě poslechnu alezasyčím asi budu řeneš jklidně to do mě pust jen to dořekneš pořádně ti ho tam narvu a začu stříkat a není toho nejméně.Celý se chvěju jak je to nadherne ty jen vrtíš zadečkem a krasně mi to prodlužuješ.Zacnes z nej sklouzavat a pak zase se na nej napichuješ a zrychluješ chceš to a já hned spolupracuji a projizdim ti ji pomalicku citim teplo jak jsme rozdovadeni a netrva dlouho a zase te pekne mrdam rychle divoce se na me napichuješ jak smyslu zbavená.Hlasitě u toho křičíš.Kozičky ty jsou už davno z korzetku venku chytnu je stisknu je s citem a jeste vice do tebe busim.Mnu ti pritom bradavky je to slast.Zacnes hlasite kricet uz budu at neprestavam poslechu jako i predtim a stale vice do tebe pronukam.Pak naposledy pevne prirazíš a cyhtnes me za zadecek.A stiknes ho.Celá se třeseš jak tebou projíždí vlna vzrušení.Nechavas si ho tam a jestesi ji pohladíš je to slast.Chvili tě necham pak o vytáhnu a řeknu pokračujm jen se usměješ otočíš se ke mě políbíš mě a chytneš ho do ruky pohoníš ho a řekneš no to doufám že pokračujem.Klekneš si a olízneš ho dáš si ho do pusinky a pořádně ho nasaješ a ruce chytnou pytlík.Jazýčkem rejdíš po hlavičce.Saješ ho a rychleji ho kouříš slastí vzdychám a řeknu to e nádhera ale nevydřím to ještě zrychlíš a koukáš na mě saješš jak pominutá a ruce mi mačají koule.Vytáhneš ho z pusy a řekneš vystřikej mi pusinku a zase se k němu přisaješ.Rukou si laskaš lasturku a dal kouříš.Podlamují se mi kolen když to ze mě jde přimo do tvé pusinky krasně šechno zpolykáš a uplně mi ho vysaješ.Spokojeně se zvedneš a řekneš bylo to dobré a chceš se oblékat ale já tě chytnu ruku ti dám mezi nožky a řeknu to ještě není konec chvíli ti ji hladím a krásně se u toho líbáme.Jak se mi zase postaví tak řeknu vyšpul na mě prdelku neváháš a roztaheš si pěkně pulky od sebe.Otočíš se a řekneš pojd....CHytnu ho do ruky a jdu dam ti ho na alnalek a pomalinku do tebe pronikám skučíš že to bolí ale at nepřestávám netrvá to dlouho a už je v něm a ty začneš pěkně přirážet pomalinku.Jsi dost nenasitná a tak si ještě do mušličky dáš prstíky a začnem pořádně přirážet.Stále rychleji už oba křičíme vzrušením Chytnu ti prdelku a bez smilování tě už tvrd mrdám kříčíš ještě ještě je to nádhera udělej mě ještě a tak nepřestávám a snaží se.Už skoro nemužu když ty začneš lapat po dechu a blíží se tvoje vyvrcholení tak eště přidám at to stojí zato a už se celá chvěješ v orgasmu.Vytáhnu ho a ty mi skočíš kolem krku a stiskneš mě.Bylo to nádherné.Položím ě do auta a přitulím sek tobě.Chvíli tak ležíme pak řeknu tak já pojedu obleču se koukneš na mě a řekneš až budu potřebovat vyměnit kolo můžu se ti ozvat?JAsně vyměníme si telefony dlouze se políbíme kdy ti ji ještě pohladím a jedu pryč.



*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: