XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Bez kalhotek

Bez kalhotek

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
15+ Bezva kalhotky *85* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 18.05.2009 00:17:34 ... (Strom/Strom)
...
Půlnoční pohádka dvacátá pátá *18*

Tentokráte pro Terezku naší k její jednadvacátým narozeninám *18*

Protože jsem s Tebou na prázdninách v Praze, rozhodli jsme se, že spolu strávíme celé odpoledne a taky celou noc. Najednou zazvoní zvonek a Ty už víš, že jsem to Já, na nic nečekáš a jdeš mi otevřít. Rychle vyběhnu nahoru. Dveře jsou pootevřené a tak vejdu, odložím si a vejdu do pokoje. Lehla sis do postele a na sobě máš jen župan a pod ním vůbec nic. Jsi opřená o jednu ruku a tak Ti je vidět skoro celé ňadro. Už se nemůžu dočkat až Tě budu laskat. Vezmu Tě za ruku a postavím Tě, sundám z Tebe župan a stojíš přede mnou úplně nahá. Je na Tobě vidět jak jsi vzrušná, máš ztvrdlé bradavky a poštěváček. Přejedu Ti po ní rukou, zastenáš, ale ještě si musíš chvilku počkat. Posadím Tě na sedačku, roztáhnu Ti nohy. Chceš mi to oplatit. Stojím před tebou, začneš mě svlékat. Nejdřív tričko, pak kalhoty. I když ještě nejsem ještě úplně nahý tak je na mě vidět jak moc jsem vzrušený. Pak si sundám ponožky a i ten poslední kousek oblečení který je v tento okamžik úplně zbytečný. A Ty vidíš můj vzrušením pulzující penis. Chytneš mě za zadeček, pohladíš mě po něm a ochutnáš můj úd. Vymaním se z mého obětí a začnu Tě líbat, nejdřív na tváře, na krk na oušku a potom na rty. Už se nemůžu dočkat až si začnu hrát s tvými vzrušením vzdouvajícími se prsy a bradavkami. Nechci Tě už trápit a tak je začnu vášnivě líbat a sát. Sténáš u toho a Tvá mušlička je už hodně vlhká. Pak přes bříško sklouznu k mušličce a celou jí olíznu. Přisaji se k poštěváčku a začnu Tě lízat. Chytneš mi hlavu, aby jsem v tom nejlepším nepřestal. Lížu Tě tak divoce, že je mušlička úplně vlhká a to je znamení pro mně, nejdříve Ti tam vsunu dva prstíky pak přidám i třetí. Lížu Tě a dělám Ti to i prsty. Je na Tobě vidět, ale hlavně slyšet jak se Ti to líbí. Pak na chvilku přestanu, chci Ti tam vsunou celou ruku a tak Ti do ní vsunu čtvrtý prstík. Jsi tak vzrušená, že mi nic nebrání v tom, abych Ti tam vsunul celou ruku. Nejdřív tomu nemůžu uvěřit, že se tam vešla úplně celá. Potom začnu rukou v Tvé mušličce pohybovat a Ty začneš zlehka přirážet, vidím jak se Ti to libí a během chvilky se uděláš. Můj penis je už celý nedočkavý a tak si klekneš na zem a pomalu do tebe vniknu a začnu pomalu přirážet. Je na Tobě vidět jak se Ti to libí, máš přivřené oči a sténáš. Chci abys sis to užila a tak zrychlím a vnikám do Tvé mušličky až po varlata. Po chvilce změníme polohu, klekneš si na postel a já do Tebe vniknu ze zadu. Oba si vychutnáváme tyto slastné pocity. Vnikám do Tebe úplně celý. Pak se posadím na sedačku a Ty na nic nečekáš a hned si na mně sedneš a začneš se pomalu pohybovat. Sedíš na mě a přede mnou poskakují Tvá ňadra, neodolám a začnu je divoce lízat a sát. Je na mě vidět jak se mi to libí. Tvé pohyby se zrychlují a z mého sténání poznáváš, že už to nebudu dlouho trvat a udělám se.Proto ze mě sklouzneš na zem a začneš se věnovat mému penisu pusinkou. Chceš, abych si to vychutnal a tak si s ním hraješ jak to jen nejdéle jde. Jsem tak vzrušený že orgasmus nedá na sebe dlouho čekat.. A už všechna slastná šťávička proudí do tvých úst. Na chvilku si vedle sebe lehneme a ještě se hladíme, hladím Tě po stehnech, po břiše, po těch nejtajnějších nejintimnějších místech. Hlavu máš na mém rameni a sem tam mi na rameno a nebo na krk vtiskneš polibek.
Po chvilce odpočinku mě opustíš a odejdeš se do sprchy trochu opláchnout. Je mi smutno a tak potichu přijdu za tebou. Vlezu si k Tobě do sprchy a jelikož jsme oba zpocení od prvního milování tak Tě celou namydlím. Při tom se mazlím s Tvými ňadry a bradavkami, ale hlavně s mušličkou. Přivádím tě tím k šílenství ,které se nedá vydržet. Pak Tě celou opláchnu a políbím Tě. Chceš mi to oplatit a tak mě taky celého umyješ, ale hlavně můj úd. Jsme oba už zase tak vzrušení, že se ani pořádně neutřeme a ve společném obětí a za stálého líbání odejdeme do pokoje. Lehneme si do postele a já Tě začnu líbat na krku, potom se má ústa přesunou k Tvým ňadrům s vzrušenými bradavkami a začnu se s nimi mazlit, olizuji Ti je a hraji si s nimi.Vlezu si mezi Tvé nohy a laskám Tě na břiše a postupuji pomalu dolů, ale nepokračuji k mušličce, té se vyhnu a líbám Tě na boky a na stehna.Moc si přeješ abych se jí začal věnovat. Na chvilku se k ní dostanu, jemně ji olíznu, hladím ji rukou a dráždím ji svým již opět vzrušeným údem. Potom si vezmu jednoho z robertků a vsunu Ti ho dovnitř, takhle si s Tebou hraji. Řekneš mi, abych šel k Tobě, že by sis taky chtěla hrát. Laskáš a olizuješ můj vzrušený penis. Navzájem si takhle chvilku hrajeme jeden s druhým. Jsi už tak vzrušená, že mě moc a moc chceš. Přestaneš laskat můj úd a řekneš mi, že mě chceš. Já tedy taky přestanu a vniknu do Tebe. Cítíš mě v sobě, začneš přirážet a protože jsi byla už opravdu hodně vzrušená nedá na sebe Tvůj orgasmus dlouho čekat. Vychutnáváš si ho a já stále přirážím, po chvilce, kdy trochu odezní, začneš přirážet i Ty a tentokrát na sebe zase nedá dlouho čekat moje vyvrcholení. Bylo to moc krásné a oba zůstaneme vysíleni vedle sebe ležet. Objímáme se, líbáme se a víme že máme ještě spoustu času a tak si trochu odpočineme …
Jen tak vedle sebe ležíme a sledujeme televizi. Najednou se zvedneš a odejdeš do kuchyně, já přijdu za Tebou. Zezadu se k Tobě přitisknu a Ty ucítíš můj zvětšující se penis.Otočím si Tě čelem k sobě, přitisknu si Tě k sobě tak, že se naše těla navzájem dotýkají, obejmeš mě rukama kolem krku a začneme se líbat. Abys byla přibližně stejně vysoká jako já a nemusel jsem být k Tobě sehnutý posadím si Tě na kuchyňskou linku. Dám si Tvé nohy od sebe, stoupnu si mezi ně a pokračujeme v mazlení. Cítíš můj vzrušený penis, jak se jemně o Tvoji mušličku otírá a jak je hezky vzrušený. Nedá Ti to a rukou mě po něm pohladíš.Mně se už nechce čekat a tak ho do Tebe schovám. Sedíš na kraji linky a můj úd se do Tebe noří a vyjíždí ven, podle toho, jak přirážím. Po chvilce mě odstrčíš a sklouzneš dolů z linky. Vezmeš mě opatrně za penis a společně odcházíme k posteli. Položíš mě na ni a vlezeš si na mně. Hladíš mě rukama po prsou a aby to bylo ještě příjemnější a více to klouzalo, vezmeš si olejíček a začneš mi to roztírat po hrudi, jezdíš pomalu po mých ramenech, po mých svalech, potom sjedeš přes prsa níž až na břicho. Pomalu sklouzneš z mého klína a začneš se věnovat mým bokům a stehnům na vnitřní straně. Pomalu po nich přejíždíš a pozoruješ, jak se mi to líbí a jak je můj penis již celý nedočkavý, až si s ním také začneš hrát. A protože mám slastí zavřené oči, nic Ti nebrání v tom aby sis ho nečekaně vzala do pusy a přitom co mně hladíš, tak mně ještě kouříš. Vůbec jsem to nečekal a tak jsem překvapený, ale mile překvapený. Potom se posadíš tak, že Tvá mušlička bude spočívat na mé noze, to abych cítil Tvé tělesné teplo v intimních částech a rukama se začneš věnovat mému penisu. Ruce máš natřené olejíčkem a tak mezi nimi lehce a krásně klouže.Vezmeš si ho jen do jedné ruky a druhou laskáš má varlata. Moc se mi to líbí. Nechceš ale abych už byl a tak ze mě slezeš dolů a na chvilku přestaneš. Nakloníš se ke mě a řekneš mi, abych se otočil. Otočím, se na břicho a Ty mi dáváš olejíček na záda a roztíráš ho na zádech, prsty hladíš mou páteř a jemně přejíždějí i po bocích. Pomalu, ale jistě se dostáváš dolů k mému zadečku. Hladíš ho, jemně masíruješ a sem tam zajedeš rukou i na má varlata. Jsem velice vzrušený a už bych byl nejraději v Tobě, ale chci Ti tohle laskání oplatit. Proto se zvednu a obejmu Tě. Chvilku se líbáme a laskáme a potom Tě položíš na záda. Vezmu do ruky lahvičku s olejíčkem a trochu Ti ho vyliji mezi ňadra. Začnu ho pomalými a něžnými pohyby roztírat, nejdříve po prsou a potom po celém Tvém těle, stejně tak jako jsi mi to předtím dělala Ty. Potom se na Tebe položím a pomalu do Tebe vniknu.Chvilku se takhle milujeme. Potom vyklouznu ven a řeknu Ti, aby ses taky otočila na břicho. Poslechneš mě a otočíš se. Na záda Ti dám opět trochu olejíčku a laskám se s mým tělem dál. Přejíždím po mých zádech, ale ruce kloužou i níž na Tvůj zadeček. Hladím Tě na něm, ale i mezi půlkami. Tady olejíček přidám, to aby to hezky klouzalo. Rukou Tě donutím, aby si na mě zadeček vyšpulila, kleknu si mezi Tvé nohy a pomalu a jemně Ti začnu zasouvat svůj vzrušený a vlhký penis do zadečku. Ze začátku to jde trochu ztuha, ale potom tam vniknu a jemně a pomalu se pohybuji. Je to velice příjemný a krásný pocit. I Tobě se líbí.Netrvá dlouho a přijde můj orgasmus, ani jsi to nečekala. Lehneme si vyčerpaní vedle sebe a jen tak se hladíme.
Pak na chvilku vysílením usneme. Probudíš se dřív jak já. Ležím na zádech a klidně oddychuji. A protože nechceš být vzhůru sama, ale chceš abych měl hezké probuzení, potichu se přesuneš k Tvému penisu a vezmeš ho do pusy. Nevíš jaké budou mé pocity, ale věříš že se mi tohle probuzení bude líbit. Chvilku sice předstírám, že stále ještě spím, ale mé vzdychání Tě nenechává na pochybách, že jsem vzhůru a hlavně můj rostoucí a tvrdnoucí penis, je důkazem toho, že jsem vzrušený. Nedá Ti to a tak se na můj penis posadíš a necháš ho v klouznout do Tvé mušličky. No to už nemůžu předstírat, že spím J Začneš se na mě pomalu pohybovat a můj penis zajíždí dovnitř a zase ven. Oba si ty krásné pocity plně vychutnáváme. Hladím Tvá ňadra se ztvrdlými bradavkami. Pak si Tě přitáhnu na své tělo, chci totiž cítit Tvá ňadra na své hrudi. Převalíme se potom a já do Tebe vnikám čím dál tím rychleji, jsem totiž velice vzrušený a tak netrvá dlouho a dosáhnu svého vyvrcholení. Na chvilku si vedle sebe lehneme a vychutnáváme vzájemné dotyky našich těl. Po chvilce se zvedneš a odejdeš se do koupelny osprchovat. Po chvilce přijdu za mnou, protože nechci být sám. Společně se umyjeme, osušíme.




*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: