XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Bez kalhotek

Bez kalhotek

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
15+ Bezva kalhotky *85* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 z 218 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | » | Poslední

 

guest Muž Anisska16 (Anisska16@centrum.cz) ... 21.01.2009 02:47:16 ... (2056/2176)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 20.01.2009 00:20:55:
Tak to už se mi líbí..*88**1*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 20.01.2009 00:20:55 ... (2055/2176)
...
Příběh číslo čtyři *18*

Je mi 40 let, pět let jsem rozvedená. Dcera je v Anglii jako au-pair a tak jsem pronajala pokojík studentovi. Nastěhoval se až v dubnu, protože o ubytování na minulém místě přišel. Celou tu dobu, až na ojedinělou výjimku, jsem žila jako mniška, dokud se neobjevil studentík Viktor.

Neobvykle milý, laskavý a pozorný. Když jsem dělala večeři ze zadu mě chytil dlaněmi za prsa, a bylo to třetí den co se nastěhoval! Jak se na mě tiskl, cítila jsem na zadnici, jak ho má ztopořeného. Otočila jsem se k němu a on mě začal jemně líbat a přitom si rozepnul kalhoty. Vzal mě za ruku, slipy měl stažené na stehnech a dal mi ho do ruky. Byla jsem tak překvapená, že jsem se na něj musela podívat. Nestál mu jako jiným prohnutý do oblouku, protože to byl děsně tlustý špalek s obrovskou bambulí. Měl sice sotva 14 čísel, ale byl tak široký, že jsem nedokázala spojit prsty kolem něj k sobě a žalud se mi nevešel do dlaně. Něco takového jsem ještě neviděla. Byla jsem zmatená, raději jsem vytáhla slipy a řekla to už stačí Viktore.

Po večeři jsem se šla koupat, Viktor se tam znenadání objevil a byl pouze ve slipech. Omluvil se, „nevěděl jsem, že jste tady“. „ Když už jsi tady namydli mi záda“. Dělal to důkladně, každou chvíli mě přejel dlaní zadek, slipy se mu od jeho stožáru napínaly. Vzal sprchu a smýval mýdlo. Začal zády a když jsem se k němu otočila čelem požádal mě abych zvedla nohu a opřela si ji o vanu. Zesílil proud vody a namířil jej na kundičku. Vyjekla jsem, ale záhy jsem zjistila že je to příjemné. Znovu zesílil proud a bylo mi jasné, že je to lepší než masturbace. Jak to, že mě to nikdy nenapadlo?

Vzrušení stoupalo a já měla obavu, že se před ním udělám. „Přestaň už Viktore“, ale popadl mě do náruče a spěchal k sobě do pokojíku. Cestou mě líbal a já byla tak roztoužená. Ani nevím jak se to stalo, ležel na mě a přirážel. Nenašla jsem sílu abych ho odehnala, zvláště když mi tělem projížděly horké vlny, neklamné znamení toho, že kundička už toho moc nepotřebuje. Když konečně začal prudčeji přirážet, tak jsem se během tří minut udělala. Viktor ještě chvíli kroutil zadečkem, najednou sténal, „Olino nevydržím, už to nevydržím“ a pak s hekáním stříkal.

Chtěla jsem se zvednout z postele ale Viktor si mě stáhl na zpět a znovu na mě lehl. Rychle přirážel, sténal „Jsi tak skvělá!“ V zápětí vystříknul, pak mě líbal bradavky. „Předpokládám, když si nic neříkala tak bereš antikoncepci“. Odpověděla sem polibky a on se znovu na mě položil. Nyní jsme souložily zvolna a nekonečně dlouho. Byl jsem unavená a potěšilo mě když zrychlil a se slovy "už to bude!", znova stříkal. Musím říci, že jsem ještě nezažila mužského, který třikrát stříkal během soulože.

Pokračování příště...
guest Muž Anisska16 (Anisska16@centrum.cz) ... 16.01.2009 02:06:09 ... (2054/2176)
*9*
Už mě to jako neba číst, je to moc uchylný a všechno mě bolí..*261*
guest Muž 213Lada (SpacekLada@centrum.cz) ... 14.01.2009 20:49:12 ... (2053/2176)
Re: ...
Tady se někdo nezdá.Já bych tě normálně chtěl
guest Muž Lakysik (lakys@centrum.cz) ... 14.01.2009 06:49:24 ... (2052/2176)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 14.01.2009 01:31:06:
tohle je pěknej příběh teda*32**66**18*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 14.01.2009 01:31:06 ... (2051/2176)
...
Tak příběh číslo tři *18*

Byl teplý červnový den a my se trmáceli lesními cestami na chatu jedné z našich trenérek. Po dlouhých třech hodinách jsme se konečně doplazili. Byla to menší chatička, jako z pohádky. A taky to tam pohádkové bylo .Všichni jsme se nastěhovali do pokojů a do večera byli venku. Jen jsem asi ve kolem čtvrté hodiny šla do chaty převléknout. Došla jsem do pokoje, ale viděla jsem, že za mnou někdo je. Byla to Karolína. Zeptala jsem se jí co chce a ona na to, že si jde pro nějaké sladkosti. Ale když je vytáhla, neodešla. Zeptala se mě jestli jeden bonbon nechci, já neměla námitky. Když jsem ten bonbon docucala, byla jsem už převléknutá. Nabídla mi ještě jeden, a tak jsem natáhla ruku, že mi ho podá. Ale místo do ruky mi bonbon předala ze své pusy. Takhle to pokračovalo, předávaly jsme si ho. Nasmály jsme se u toho, ale dost!

Za chvíli už jsme, ale bonbon v puse neměly a vášnivě jsme se líbaly. Kája mě svalila na postel a začala mě osahávat. Cítila jsem, jak mi tvrdnou bradavky. Po dvou minutách už tričko leželo vedle mě a kalhoty též. Kája mi cucala bradavky jako dudlíky. Pak sjela o kousek níž a olizovala mi pupík. Pak sjela úplně nejníže. Nejdřív mi kundičku jen tak hladila přes moje krajkové kalhotky. Pak je stáhla a začala mi jemně lízat můj už podrážděný poštěváček. Její jazyk mi jezdil sem a tam mezi stehny. I když to prý dělala poprvé, byla šikovná. Po několika málo minutách jemného a uspokojivého lízání Kája zrychlila svůj neposedný jazyk a já cítila, jak pomalu, ale jistě začínám vlhnout. Už jsem byla u vyvrcholení. Ještě více zrychlila. Jednou rukou si hladila svou štěrbinku a druhou mi hladila bradavky. Když jsem dosáhla orgasmu svalila se vedle mne a čekala co já na to. Já jsem jí začala lehce přejíždět celé tělo svými prsty. Přitom jsem jazykem řádila v její puse. Po chvíli jsem pomalu začala lízat její kozičky. Bradavky už měla ztvrdlé delší dobu. Rukou jsem jí sjela do kalhotek. Chvíli jsem ji mušličku jen tak hladila, ale pak jsem začala jemně přejíždět její klitoris. Doma se uspokojovala jen zřídka, ale od kluka nebo od holky nikdy. Když mi moje ruka mezi jejími kalhotkami zrychlila, Kája se celá chvěla. Nadzvedávala se rozkoší. Nekřičela, jen líbezně vzdychala. Na celém patře v chatě jsme byly samy. Kdyby někdo přišel, byl by to pořádný malér, ale mně s Karolínou by to asi nevadilo. Obě dvě jsme byly zabraný do uspokojování. Rukou jsem přestala, zato jazyk už lízal ten její podrážděný poštěváček. Můj jazyk mezi jejíma nohama doslova řádil, po několika chvilkách Kája dosáhla svého vyvrcholení. Jemně jsem jí začala líbat. Ještě deset minut po našem ,,výstupu“ jsme ležely přitisknuté k sobě a hladily se.

Za nějakou dobu jsme se jen oblékly a pospíchaly dolů za ostatníma. Byl to super víkend. A když jsme se loučily u autobusu, dohodla jsem se s Karolínou, že se přijdeme navštívit a budeme u sebe spát. Samozřejmě každé přespání jedna u druhé bylo vášnivé, tak jako na akci o jednom teplém červnové víkendu.

A těšte se na další *88*
guest Muž Mila.sub (1meda-m@centrum.cz) ... 13.01.2009 10:23:50 ... (2050/2176)
Hmmm..*18*
Teda Elíííí...ty se nezdáš :-)
guest Muž spitfire_ (misulinek_@centrum.cz) ... 13.01.2009 09:29:33 ... (2049/2176)
wut?
Páni *18* Hezkej příběh *18*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 13.01.2009 01:45:17 ... (2048/2176)
...
Tak na pokračování online přišlo ještě méně lidí *18*
ale i tak dam sem..

Po pěti minutách honění vytříknul. Stříkal mi to do ksichtu na kozičky a nakonec na mojí pičku. Potom už nechodil kolem hosrké kaše a surově mi ho tam vrazil! zařvala sem bolestí! bylo to nečekáné. Monika vyprskla smíchy a šla ke mně.Odpoutala mi ruce a připoutala je k okům které sou níž takže sem byla jakoby předkloněná. také se svlékla. Měla krásné tělo na to že byla tak mladičká. Začala si rukou projíždět svojí krásně na pohled hebkou kundičku.

Slastně přivírala oči,byla tak krásná. Potom mně vzlala za vlasy a nasměrovala hlavu tak že sme si koukali do očí. "Seš jen špinavá děvka!". Proneska a přitiskla mi mu obličej k její krásný kundičce. Považovala sem to jako odměnu.Odvážila sem se a vystrčila
jazýček a chtěla sem projet tu její hedvábnou kundičku.To už se jí ale nelíbilo! "Ty si myslíš že tim svým hnusnym děvkařskym jazykem budeš projíždět mojí lasturku? To si na omylu ty děvko hnusná!" Vrazila mi facana a pustila moje vlasy takže mi zase
hlava volně visela dolu. Mezitím mně ten chlápek přestal projíždět kundu. Byla sem postříkáná mrdkou a okolo kundičky jsem měla sem tam krvavý flíček jak to do mně neboze vrážel. Já sem na ty tři neviděla ale byl tam podivný šramot.Bála jsem se zvednout hlavu a snažila se naslouchat co se děje. Potom mně někdo začal odvazovat nohy, i ruce. Přes oči mi dali černý šátek abych nic neviděla. Rychle mně převedli k posteli a surově do mně strčily takže jsem nani spadla: "Teď se ani nehneš rozumíš? Ty děvko!", pověděl hlas mého Pána. Uposlechla sem a nehejbaje se jsem čekala co se bude dít.

Odvázali mně šátek abych viděla co se děje. Rozhledla jsem se znovu po té ponuré místnosti. Monika seděla na posteli asi metr ode mně chlápek něco štrachal ve skříni a Pán stál proti mně. Když to něco chlápek našel, tak přešel k pánovi. Měl plné ruce něčeho zvláštního co vypadalo jako neopren na potápění. Začali to na mně navlékat. S velkou nelibostí sem zjistila že tam sou dvě velké díry přesně na moje ubohé kozičky a také samozřejmně v rozkroku a taky díra na zadeček. Když to na mně navlékli (bylo to velmi nepohodlné) tak mně vlekli doprostřed místnosti. Tam mi přivázali nohy k okům která vedly ze země a ruce mně natáhli co to šlo aby dosáhly až ke stropu kde na mně čekala další dvě ocelová oka. Byla jsem natažená jako na skřipci. Moje kozičky se vzepnuly a kundička mně neblaze štípala jak byla natažená. Ti tři si mně prohlíželi s velikým zájmem. Můj Pán vzal bičík a přetáhl mně s nim přes kozy.Zaječela sem! Pán se zamračil a řekl ať si na tohle nezvykám přešel ke skříni vzal veklý vibrátor dal na nejvyšší rychlost vrazil mi ho do kundičky a přelepil izolepou aby nevypadl. Byla sem v křeči! Bylo to strašné.........

To je konec tohoto příběhu *6*
guest Muž Anisska16 (Anisska16@centrum.cz) ... 09.01.2009 23:50:00 ... (2047/2176)
Re: Pribeh
Odpověď na příspěvek od liska-E z 08.01.2009 00:28:36:
*9* Eliškooo, se nezdáš.. *88**40*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 z 218 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: