XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Bez kalhotek

Bez kalhotek

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
15+ Bezva kalhotky *85* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 218 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 

guest Muž ChocolateBart ... 14.07.2009 09:28:13 ... (2116/2176)
sraz
zdravim lidi:) koukam skoro dva měsíce sem tu nebyl a už se plánuje nějakej sraz.. super:D to bych se stavil:) jestli by vám to nevadilo.. jenže nevim jak dlouho mi moje popelnice(auto) vydrží.. takže kdyby to bylo v Brně.. to se neobjevim.. no a kromě
Lisky-E tam pomalu už nikoho neznam docela se ta místnost změnila.. takže aspoň vás poznam:) a těšim se na Lisku-E ...:D:D

mějte se lidi:)
guest Muž kanecvosa ... 09.07.2009 16:06:37 ... (2115/2176)
sprcha
nejaká povídka ze sprchy by nebyla,?
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 08.07.2009 23:24:07 ... (2114/2176)
Sraz
*
Thákže, sluníčka moje,

jak bylo již několikrát vyřčeno, chceme naplánovat sraz naší místnosti (Bez kalhotek *85*) K tomu ale potřebujeme vaši pomoc (a pokud možno pomoc všech!).
Můj věrný přítel danlop1 vytvořil pro tuto příležitost webík, kde se dozvíte informace a můžete hlasovat, kdy a kde by se to hodilo právě vám, protože pro vás se sraz bude konat.

Ještě není zdaleka rozhodnuto místo a čas konání, takže pište své nápady zde na fóru, nebo tady na webu nebo jednoduše poslat vzkaz mě liska-E *18*

Za nějaký ten čásek, až bude návrhů dostatek, sesumíruji všechny možnosti a dáme to společně dohromady *845*

Už se na vás moc těším a s chutí klikejte a reagujte, vzkazujte a názorujte *1*



*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 05.07.2009 00:10:30 ... (2113/2176)
...
Pohádka čtyřicátá *18*

S přítelem jsme se rozhodli, že si vyjdeme na procházku. Šli jsme lesem a cestou pozorovali, jak se krajina probouzí po lehkém dešti. Zastavili jsme se na mýtině a chvíli odpočívali. Já si vysvlékla tričko a vystavilo své tělo hřejivým slunečním paprskům. Markův kamarád Dan měl stejný nápad jako my. Náhodou jsme se na mýtině potkali. Zarazila jsem se, protože jsem měla na sobě jen bílou krajkovou podprsenku a krátkou sukni. Chtěla jsem se alespoň přikrýt tričkem, ale všimla jsem si, že ze mě Dan nemůže spustit oči a hltá každý kousek mého těla. Dělalo mi to dobře. Marek se tím pohledem na Dana bavil. Věděl, že má krásnou přítelkyni, kterou by chtělo hodně mužů. Já se provokativně olizovala a hladila po bříšku. To už Dan doslova prosil o to, aby se mě mohl dotýkat. Vstala jsem, vzala ho za ruku a položila si ji nad zadeček. Druhou ruku mi Dan dal na záda. Políbila jsem ho a hladila po zadečku. Jeho tělo nádherně a opojně vonělo. Svlékla jsem mu tričko a ochutnávala jeho bradavky. Jazykem jsem objížděla jeho svaly a rukou přes kalhoty hladila Danův ztopořený úd. Marek ale nechtěl přijít zkrátka. Jemně si mě zvedl a políbil na ústa. Rukou mi rozepnul podprsenku, otočil si mě a líbal na krk. Dan nelenil a už úplně bez šatů ke mně přistoupil zepředu. Laskal mi bradavky. Jemně je kousal a ochutnával chuť mé kůže. Marek už se taky zbavil šatů. Tlačil na mě zezadu svůj hodně vzrušený úd. Oba naráz mě zbavili sukně i kalhotek. Měla jsem je stejně celé zmáčené od šťávičky. Marek se staral o moje prsa. Krásně mi sál bradavky a jemně je skousával. Daniel se přemístil k mé kundičce. Napřed ji jen zlehka ochutnal, ale pak už lízal a zarážel jazyk co nejhlouběji do mě. Cumlal mi poštěváček a já netoužila po ničem jiném než aby si mě už konečně vzali. Jen jsem se předklonila a Markův úd do mě úplně bez problémů zajel. Zakroužil pánví a přirážel co nejvíc a nejrychleji. Danův úd jsem měla přímo před ústy. Olízla jsem si rty a pomalu si ho vpouštěla dovnitř. Mazlila jsem se s ním. Lízala ho jako lízátko a zuby občas jemně přejela po hlavičce. Marek najednou přestal přirážet. Lehl si do trávy a já si na něj kousek po kousku nasedávala. Dělalo mi to dobře cítit ho co nejhlouběji. Chtěla jsem se začít pohybovat, ale Marek mě zastavil. Dan byl přímo za námi a zasouval svůj úd do mého análu. Byla to neuvěřitelná slast. Cítit 2 pulsující údy, jak se mezi sebou třou jen o tenkou stěnu. Nikdy jsem nic takového nezažila, ale líbilo se mi to. Doslova jsem křičela slastí a snažila se pohybovat tak, aby oba údy mohly co nejdál. Dostávala jsem orgasmus za orgasmem, ale kluci neměli dost. Přiráželi tvrdě a rychleji … Najednou oba vzdechli a obě dírky se mi začly plnit bílou pochoutkou. Ještě párkrát přirazili a pak se oba unaveně zhroutili vedle mě na trávu. Rozloučili jsme se s Danem a utíkali domů pokračovat v sexuálních hrátkách..



*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 03.07.2009 00:10:09 ... (2112/2176)
...
Pohádka číslo třicet devět *18*
Tentokráte jsme s Hankou spojily síly obě a vznikla pohádka na poslední chvíli .. tak příjemné čtení *18*

Byl horky letni den kdyz jsme se s El rozhodly jit k vode trochu se opalit a dat si piknik. *18*
Zabalila jsem sebou vinko jahody, palacinky, slehacku a jeste nejake ovoce. Daly jsme si srazik a uz jsme si to stradovaly jen v kratkych suknich k vode. *2*
El me uz dlouho pritahovala a libila se mi i kdyz jsem na kluky. Bylo opravdu vedro tak jsme se prevlekly do plavek a zchladily si sva rozpalena tela ve vode..
Telo El se nadherne lesklo od kapek vody. Neodolala jsem a zacla jsem ji hladit. Nebranila se. *32*
Jen zlehka. Prejizdela jsem krivku jeji sije...nebranila se. Jen se na me usmala. Znala jsem tenhle usmev dobre. Polibily jsme se a me ruce uz ji hladily uplne vsude.
Piknik sel stranou...odhalovala jsem zbytky jejiho uzasneho tela...kazdy kousek jsem musela pohladit a polibit. Napadlo me vzit si na pomoc jahudky a slehacku.
Jahodu jsem vlozila do ust El a polibkem si ji vzala... Pak ji pohladila bradavky a na kazdou nastrikala trochu slehacky. Pak ji dukladne slizala a ztvrdle bradavky jemne cumlala..
Prejela jazykem a znovu pohladila... Od prsou jsem si ze slehacky a jahod udelala cesticku az k jejimu klinu.*85*
Chutnala jsem kazdy centimetr jejiho plocheho briska...ale ruka mi zajizdela k ni do klina. Byla tam uzasne horka a chtic z ni jen salal.
Nemohla jsem si pomoct a jazyckem jsem brouzdala po celem podbrisku, az me to stahlo jeste niz. *32*
Zkoumala jsem nejprve jen spickou po krajich a El se mi kroutila pod rukama. Drzela jsem ji za boky a ona sama roztahla nohy, jak nejvice mohla.
Pokrcila je v kolenou a vzepjala se mi vstric. Mela jsem ted pred oblicejem celou jeji broskvicku. Vypadala sladce a stavnate. Pritahla jsem si ji jeste bliz a citila jeji vuni.
Byla omamna. Celou jako by mne pohltila a jako by bylo samozrejmosti, zaborit do toho kvitku svuj jazycek. *32* Tak moc jsem na ni mela chut. Novladla jsem se a vsala celou jeji broskvicku mezi rty.
El jen vzdychla o neco hlasiteji a prohla se jeste vic. Byla kouzelna. Mela zavrene oci a zaklonenou hlavu .. Uzivala si to, jak jen mohla.
Jednu ruku jsem stahla k jeji prcince a dvema prsty roztahla jeji stydke pysky. To ruzolici poupatko jen zvalo dal, tak jsem ji prstikam zajela dovnitr.
Byla uz moc vlhka a horka, cely prst mi vsala do sebe. Pomalu jsem ji krouzila jazykem kolem postevacku. Citila jsem, jak mi zacina vychazet vstric. Prestala jsem.
"Takhle ne, holcicko, tak jednoduche to mit nebudes." rekla jsem ji a postupovala jazykem zase pres brisko az k jejim bradavkam. Stiskla jsem je mezi zuby a spickou jazyka zakmitala.
El se svijela rozkosi. Odolala jsem. Polibila jsem ji na usta. Prisala se na me tak vasnive, az mi vzala dech. Polozila jsem sve telo na jeji a citila kazdicky milimetr jeji horke kuze.
V tom se El vzepjala a prevalila se na mne. Chytla mne za vlasy a mirne mi tahem zaklonila hlavu. Nebranila jsem se.
Zacala mne libat na krku a siji a mnou zacala projizdet horka vlna rozkose. Jemne me kousala po cele delce a mezi prsty mnula mou bradavku.
Pak sve rty presunula o neco niz a jazyk a zoubky prsty vystridaly. Ty uz mely praci jinde. Pomalu mi celou horkou dlani sjela po brise a otevrenou mi ji polozila na klin.
Horela jsem. Vysla jsem vstric jeji ruce. Byla jsem uz tak hlvka, ze jeji prst mezi me zavojicky vklouzl bez jakehokoliv natlaku.
Podivala se mi do oci a rekla "ALe, tady to nekdo moc chce.*66* " zmohla jsem se jen na tichoucke "ano".
El mi strcila prst dovnitr az nadoraz. Vplul tam snadno.. Nestacilo mi to a chtela jsem vic. Jako by mi cetla myslenka .. "Tak se podivame, co tu mame."
Vytahla z piknikoveho kose banan. Veskere ovoce jsme myly, nez jsme odchazely, takze byl cisty. Prilozila mi spicku bananu k prcince.
Byl strasne studeny, ale zvlastni kombinace s mym horkym klinem zpusobovala, ze mnou jakoby projela elektricka vlna. "Chci to!" ani jsem si neuvedomila, ze hybu rty,
jen jsem se slysela, jak to najenou rikam. El se mi podivala do oci a ja do jejich. Najednou jsem ucitila chlad a tlak a El zastrcila banan do me jeskynky ..
Zacal ho pomalu vytahovat, kdyz ho opet strcila silou dovnitr. Uz jsem na nic necekala, zavrela jsem oci a prirazela jsem sama.
V tom mi ale El chytla surove bradu. Otevrela jsem oci."Divej se na me, kdyz ti to delam!!" rekla jen a ja uz se neodvazila oci zavrit.
Videla jsem v tech jejich uspokojeni .. Zvedla jsem ruku a zajela prsty na jeji lasturku. Tekla mi do dlane ..
"Klikni si" prikazala a ja to udelala. Rozkrocila jsem nohy a El mi banan vrazila zase do kundy. Strcila pode mne hlavu a jazykem zacala rejdit po postevacku.
Slysela jsem, jak mlaskaji jeji rty .. Netrvalo ani celou minutu a vybuchla jsem v silenem orgasmu.
Skacela jsem se vedle El a nemohla jsem ani dychat. V tom jsem si uvedomila .. Jak El lezela, sjela jsem k jeji prcine a zacala vasnive lizat.
Mela jsem pusu celou zmacenou .. Byla tak sladka .. tak mi chutnala .. Najednou se vzepjala proti me. Strcila jsem do ni hned tri prsty naraz az ke kloubum a rychle ji jimi sukala.
Udelala se rychle a bourlive. V orgastickych krecich mi svirala prsty. Jen jsem je v ni nehybne nechala..
Po chvili uz jsme obe lezely vedle sebe, uplne nahe .. Po deseti minutach jsme se zvedly a bezely nase rozpalena tela schladit do vody ..


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 01.07.2009 00:07:25 ... (2111/2176)
...
Pohádka číslo třicet osm *18*
Opět od naší Haničky :)

Ležím celý unavený v posteli a pomalu usínám. Chtěl jsem počkat na tebe, ale už to nejde..zdá se mi sen..jak stojíš nahá před zrcadlem češeš si své krasné dlouhé vlasy a hřebenem si přejíždíš po kůži
Chytneš si vlasy a dáš je na pravou stranu a odložíš hřeben.Hlavu máš mírně nakloňenou a bereš do ruky ostružinové tělové mléko.Nabereš si jej na ruku a pěkně se jím začneš od krku mazat.
Je to úžasny pohled.Obzvlášť, když v tom snu vidím, jak pečlivě natíráš ňadra.*32*
Bradavky máš jako dva lískové oříšky. Tak strašně rád bych se tě dotýkal. Najednou mě něco donutí probudit se a otevřít oči.
Naskytne se mi pohled na tebe. Jen lehce se usmíváš. Jako by sen ožil. Tohle už si nenechám ujit. Vstanu a přijdu k tobě. Pohladím tě po vlasech a rukou objedu krivku tvého těla. *18*
Políbím tě na krk a už si beru krém, abych se mohl postarat o zbytek tvého úžasného těla. Natřu ti záda a kolem páteře tě zasypávám polibky. Zadeček si vychutnam a krouživými pohyby ti o něj pečuju.
Zvednež jednu nohu a zezadu uvidim tvou rozevírající se kundičku. Chci tě...ale vím,že si tě ještě vzít nemůžu.*85*
Ale nic mi nebrání se k tobě přilepit a hrát si s tebou. Má ruka se mazlí se všemi místy o kterých vim, že tě vzrušujou.
Napadne mě vzít si peříčko. Pohladím tě po bříšku a druhou rukou pěkně od krku zkoumam každý kousek a záhyb tvého těla.
Vidina pírka, jak hladí tvou jemnou kůži, mě naprosto dostává. Tobě je to příjemné, tak trochu vrníš, jako koťátko a máš zavřené oči.
Ležím stále blíž k tobě, až se k sobě tisknem tak těsně, že není podél těla jediné místečko, kde by se naše těla nedotýkala.
Nevědomky zvedneš nohu a ja najednou do tebe vklouznu svým penisem. Nebráníš se. Právě naopak. Prohneš se více v zádech a vyšpulíš vice zadeček. Vychutnávám si blizkost nás dvou
a zároveň sleduju naše pohyby v tom obrovskem zrcadle. Je to neuvěřitelně krásné. Po chvîlí tě ale odnesu do postýlky a položím tě na záda.pírko pořád držím v ruce a přejîždím ti s ním po bradavkách.
Polibim tě na ouška nos rty a opět do tebe vniknu. Cítím však,že už dlouho nevydržím. Příliš jsi mě vzrušila... tak zrychluju tempo, aby i ty jsi z toho něco měla *18*
Vzápěti oba vybuchneme ve společněm orgasmu.polibíme se a unaveni si usíname v náručí. *18*
Spokojeně spím, ale ty se v mém náručí začínáš vrtět. Třeš se klínem o můj penis a laskáš mi uši. Ty víš, že to mám rád. Vztáhnu ruku a překulím si tě na sebe.
Rty kloužeš dolů po mém těle a vždycky mi jazykem obkroužíš bradavku a pak ji mírně mezi zuby stiskneš. Líbáš mé bříško a jazykem kroužíš kolem pupíku.. Nemůžu dál čekat.
Chci ho v tobe cítit. Pohladím tě po vlasech. Necham tě tedy a rukama ti hladim bríško a laskám ňadra... Vzdycháš a dosedáváš čím dál rychleji. *32* Takhle to prece nezkončí...
Zastavím tě, vyklouznu z tebe, políbím tě na ústa.
Položím tě na bok nadzvednu ti nohu a opět do tebe vnikam. Rukou tě laskám po bríšku a mačkám ti prsa. Pravidelně přirážím a ty se mi snažíš být nápomocna.
Libám tě na krku a moje prsty skončí u tebe v klíně. Začnu hladit a mnout mezi prsty tvůj poštěváček. Začínáš sténat čím dál hlasitěji. Nehty se mi zarýváš do kůže.
Tohle jsem u tebe nikdy nezažil. Vzápětí vybouchneš v orgasmu až skoro omdlíváš. Nechám tě chvilinku být. Pak ale znova do tebe vniknu a odeznívající orgasmus se mnou udělá své.
Naposledy přirazím
A už ti plním kundičku až po okraj. Těžce oddychujeme. Ještě se trochu mazlíme, ale pak vyčerpáním usneme... A necháme si o tom zdat. *85**18*
*85**18* Konec *5331*

*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 30.06.2009 00:00:37 ... (2110/2176)
...
Pohádka číslo třicet sedm *18*

Dnes kratší od naší věrné návštěvnice hhaannuullaa

příjdu domů a rozhodnu se tě překvapit.... nachystám skvělou večeři a rozleju víno do sklenek.. naši ložnici vyzdobím svíčkami a k posteli si nachystám olejíček pro hýčkání tvého těla...chci ti dopřát příjemné uvolnění po náročné práci.sednu si ke stolu a vyčkávám tvůj příchod.. na uvitanou tě políbím a dovedu tě ke stolu... když dojíme přistoupím k tobě a převážu ti oči šátkem...nechám tě jne ta sedět a rychle se skočím převléknout jen do košilky .. vrtím s ek tobě vezmu tě za ruce a odvádím tě k naší ložnici.. postavím tě před sebe a pomalu tě žačnu svlékat.. akaždý nahý kousek kůže políbím a polaskám...úplně nahého tě položím na postel . netušíš co mám v plánu proto si chceš strehnout šátek z očí.. já tě však chytím při činu a do ouška ti pošeptám že to nesmíš..tímto tě uklidním.. spokojeně si lehneš a čekáš co bude dál.. natáhnu se pro olejíček a začnu ti jej roztírat přes ramena a bříško po celém těle.. nad penisem se zastavím.. je vidět že jsi už vzrušený a že se ti tahle hra velice líbí....začnu se sním mazlit přejíždím od kořene po žalud sem tam ho olíznu... v rukách od olejíčku to krásně klouže .. máš tendenci přirážet.. zastavím tě.. políbím tě a sudnámšátek z očí.. ty se jen překvapeně zadíváš co se kolem tebe změnilo... já sama jsme z toho laskání tvého těla vzrušená a nemůžu se touhou dočkat toho až do mě vstoupíš.. ty se ale vzpíráš.. položíš mě na záda a rukama mi oplasíš masáž.. celá se lesknu a naše těla po sobě krásně kloužou... rotáhneš mi nohy a začneš mi lízat kundičku. prsty roztahuješ pysky a vsáváš si do úst poštěváček.. slatsně sténám...vidíš že mám dost.. svedneš se a opatrně do mě pronikneš. chvilu zůstaneš ve mě abychom cítili ten intenzivní okamžik.. pak se ve mě začneš pohybovat.. snažím se přirážet proti tobě.. laskáš svýmy rty má ňadra a krk..najednou vstaneš. otočíš si mě na čtyři a zasuneš opět.. tvoje vrlata peleskají o moje hýždě.. druhou rukou mi masíruješ poštěváček.. netrvá dlouho a oba vybuchneme v bouřlivém orgasmu...políbíme se sfoukneme svíčky a usneme si spokojeně v náručí the end

*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 26.06.2009 00:18:36 ... (2109/2176)
...
Pohádka číslo třicet šest *18*

Priletel jsem v noci k tobe..........
Chtel jsem vklouznout k tobe pod perinku..ale nemohl jsem hned...
Uz jsi spinkala...
Jen castecne zakryta a mesic ozaroval tvou nohu a zadecek,
ktere vykukovaly zpod deky...
Zastavil jsem se u tve postylky a dival se ne tebe....
...jsi krasna...i kdyz spinkas...
Lezelas na boku ,vlasky ti zakryvaly castecne oblicej,
ale presto bylo videt,ze se trosinku usmivas...
....mozna jsi citila,ze jsem uz tebe...
Sedl jsem si na okraj tve postylky a pohladil te po vlasech...
po rameni.. a pak i po tom zadecku a nozicce,
co tak provokativne vykukovaly...
...nevzbudila ses,ale otocila se ke mne...
lezelas na zadech jednu ruku za hlavou a druhou na dece.
To uz jsem si lehl vedle tebe...pritulila si se ke mne,
ale stale jsi jeste spala..
Zacal jsem lehce libat tve vlasky,tvou tvar...
...olizla ses ;-).
Tva ruka me objala okolo krku a pritahla sis me k sobe...
Nase rty se spojily v dlouhy polibek..a ne jeden....
....citil jsem jak se zacinas chvet...
Pootevrela jsi oci,usmala se na mne a objalas me jeste tesneji...
Zacal jsem libat tvuj krk a svymy polibky jsem pokracoval na
tve hrudi..
Tvuj dech se zrychloval..muj tez...tve prsty si hraly s mymi vlasy
a tlacily mou hlavu lehce stale niz a niz...
Pres brisko a pupik jsem se dostal az na tvuj podbrisek...
Jednou rukou jsem hladil tve vlasy..druhou tve nohy..
A me polibky zacaly pokryvat tva stehna..
...kolena..lytka..prsty na nohou....
Po druhe noze jsem svymy polibky zacal vystupovat zpet k
tvemu podbrisku...
Tve prsty me lehce skrabaly na zadech,tve telo se zacalo prohybat
jako by rikalo...ano...
...ano..vem si me...
To uz jsem bylo svym jazykem a rty v okoli tve jeskynky...
...lehkymy pohyby rukou jsi vedla mou
hlavu..nahoru..dolu..nalevo..napravo... Citil jsem to vlhko a ze
se zacinam vzrusovat...
Muj jazyk vnik do tve jeskynky a tys zastenala......
...rozkosne zastenala...
.... a tva panev se zacala zvolna pohybovat nahoru a dolu..
Nejdrive pomalu,pak rychleji a rychleji...
Me ruce hladily tva prsa a citily jak ti ztvrdly bradavky...
Posunul jsem se vedle tebe a lehl si na zada...
Ty sis lehla na me a zacala svym telem trit me telo...
Bylo to nadherne...zacalas libat mou hrud...
...a ted pro zmenu zase tve rty zacaly zkoumat me telo..
...pres brisko smerem k podbrisku..
Prst jdene ruky jsi mi vsunula do ust a tva druha ruka si zacala
hrat s mym muzstvim...
Nas tep byl jiz rychly...nevnimali jsme okoli...jen nas...
Teplo nasich tel a touhu po spojeni...tvuj jazyk si hral s
s mym rostakem.....
...a pak se ho zmocnila tva usta...citil jsem jak se ve mne hromadi
vasen...
Otocil jsem te do polohy 69 a chvili jsme si hrali v teto poloze...
Po te chvili jsem te otocil na zada...
Roztahlas nohy a paprsek mesice ozaril tvou jeskynku...
...nadherny pohled...
Klekl jsem si k tobe a muj se zacal lehce trit o tvou....
Naznacovalas ze chces abych uz vnikl dovnitr,ale ja to jeste neudelal.
...jen hlavicku..tam a ven..tam a ven..
A pomal jsem se dostaval hloubeji a hloubeji....
Tve nehty se zaryly do kuze mna mych rukach...
Tve oci zarily a na rtech jsi mela nadherny usmev..
Jazykem sis olizovala rty ....lehl jsem si na tebe a vnikl do
tebe cely...
Nase tela se prestala hybat a tys zacala pohybovat jen svalstvem ve sve
jeskynce....
To me na tolik vzrusilo,ze jsem zacal zrychlovat pohyb sveho
tela a muj zkoumal cely obsah tve jeskynky....
Po chvili jsem te otocil na brisko a vznikl do tebe odzadu...
Za nekolik sekund jsi slastne vykrikla a ja vedel,
zes dosahla orgasmus....
Zpomalil jsem sve pohyby a vnimal tu stoupajici teplotu tve jeskynky...
Vyklouzl jsem z tebe..
Lehl si na zada a ty ses posadila na me....
Vzala jsi me muzstvi a pomalu sis ho zasouvala opet do sve jeskynky...
Pak jsi nahle rychle dosedla a zacala hybat kycli a boky...
...nahoru,dolu,do stran...dopredu dozadu....
A za chvili jsi doshla dalsi orgasmus...tve telo padlo na me...
..pevne jsme se objali..
...tiskly sva tela k sobe a opet se zacali libat....
...zustal jsem tobe a az po delsi dobe vyklouzl ven,,,
Lezeli jsme ted vedle sebe pritisknuti jeden k druhem...
tvuj tep se zacal zklidnovat ale muj zrychlovat,
protoze tva ruka si opet hrala s nim....
Tvuj jazyk skadlil jeho hlavicku..chvilemi jsi ho plne ponorila do
ust,chvilemi jemne skrabala svymi zoubky...
Citil jsem,ze exploduji..a take jsem explodoval..
Pritahl jsem si te opet k sobe a hladil a libal....
Tve oci byly vlhke..nikoliv od place..ale od pocitu rozkose,kterou jsme
prozili....
Polozilas hlavu na moji hrud a zacala usinat..
Prikryl jsem nase tela,drzel te a jemne skrabal tva zada...
Otocila ses na bok zady ke mne..schoulila ses do klubicka
a muj si nasel mistecko mezi tvyma nohama...
Uz jsi nebyla vzhuru,ale jeste jsi nespala..
Zacalas lehce vrtet zadeckem..
Muj zareagoval..a opet do tebe vnikl....pomalu,a stale hloubeji....
Po nekolika minutach jsi dosahla dalsi orgasmus....
A takto pritisknuti k sobe..
...muj ve tve jeskynce..
....nase prsty propletene... ....jsme usnuli... ;-)


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 24.06.2009 00:08:57 ... (2108/2176)
...
Pohádka číslo třicet pět *18*

Byl pátek odpoledne a já jsem právě nastoupila službu na pohotovosti. Čekalo mě čtyřiadvacet perných hodin, a to po celém týdnu práce. Zkrátka ne zrovna pěkná vyhlídka. A taky to začalo hned. Zvečera volali z blízkého utečeneckého tábora, že tam mají nemocného.


Když jsem dojela, zavedli mě do baráku, kde bydlí uprchlíci. V jednom z pokojů ležel pacient. Zatímco jsem mu měřila teplotu a tlak a prohlížela ho, zaslechla jsem z vedlejšího pokoje nezaměnitelné sténání. Zřejmě tam měli puštěné nějaké porno.

Proti mé vůli to na mě zapůsobilo. Předepsala jsem pacientovi příslušné léky, když vtom se ve dveřích objevil nějaký chlap a zeptal se mě, jestli bych si nedala kafe. Dostala jsem docela chuť na něco teplého, protože venku bylo dost zima, a tak jsem řekla že ráda. Když jsem vešla do obýváku, uviděla jsem, jak v lenošce sedí pět mužských různého věku. Nejstaršímu bylo tak padesát a nejmladšímu kolem osmnácti. Ten, který seděl uprostřed, se mě zeptal, jestli mi vadí, že mají puštěný film. Zavrtěla jsem hlavou a on mi nabídl, abych si sedla místo něj.


Přinesli mi z kuchyňky kávu a najednou jsem ucítila, jak mi někdo opatrně sahá na stehno. Osmělil se trochu víc, když jsem dělala jako by nic. Začínalo mě to opravdu bavit a čekala jsem napjatě, co se bude dít dál. Najednou jsem měla na každém stehně ruku, která se pomalu sunula pod sukni. Něčí prst se přiblížil až k mé buchtičce a zaslechla jsem udivené zamumlání.
Zřejmě dotyčného překvapilo, že na sobě nemám kalhotky. Ti dva vedle mě si položili moje nohy na klín. Ležela jsem tam a předváděla jsem svoje vnady čtyřem nadrženým, užaslým chlapům. Zasténala jsem vydrážděně, zvrátila hlavu dozadu a zavřela oči, když jsem ucítila, jak mi štěrbinku zakryla velká vlahá ústa.
Jeden z nich mi žužlal stydké pysky a já jsem se svíjela blahem. Ostatní mě , pevně svírali a nadzvedávali mi pánev. Vtom jsem ucítila, jak se do mě něčí jazyk zabořil co nejhloub. To mě tak vydráždilo, že jsem se v tu ránu udělala! Řičela jsem na celý obývák, a když se ode mě můj zkušený masér odtrhl, viděla jsem, jak se mu celý obličej leskne mou milostnou šťávou.
Zatímco jsem si chvilku odpočinula a dopila kávu, chlapi sedící na pohovce se zbavili šatů. Měli přímo božská těla! Klekla jsem si ochotně na podlahu na všechny čtyři a vzápětí jsem ucítila, jak se mi do jeskyňky prodírá zezadu obrovitý kyj. Můj partner mě šoustal hezky klidně a vláčně. Naznačila jsem druhému chlapíkovi, aby si klekl přede mě. Lačně jsem spolkla jeho žilnatý úd a zběsile jsem mu ho začala kouřit.

Po chvíli jsme změnili polohu. Ležela jsem na zádech a nechala se píchat jak do píči, tak do pusy. Udělali jsme se všichni tři najednou a celá jsem se třásla blahem, když mi horké semeno stékalo po tvářích a po stehnech. Chvíli jsme jen tak seděli a povídali si, a pak jsme si zase zašoustali. Pak ale byl nejvyšší čas jet zpátky na pohotovost. Řidic sice koukal trošku divně,
určitě mu vrtalo hlavou, kde jsem byla tak dlouho, ale nic neřekl.

Než jsem odešla, domluvila jsem s těmi nadrženými samci, že si necháme pro sebe, co se dělo v obýváku, a já jsem jim za to slíbila, že si to někdy zopakujeme, až se naskytne vhodná příležitost.



*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 22.06.2009 00:19:05 ... (2107/2176)
...
Pohádka třicet čtyři *18*

dnes od autorky s nickem milayde *18*

Ponořená do myšlenek jsem se loudala nočním městem ke svému podnájmu. Měla jsem za sebou zážitek, z něhož jsem měla příšerně rozporuplné pocity, ale zřejmě mě zasáhl víc než jsem se zprvu domnívala.

Má návštěva u kamarádky Jany začala jako obvykle, otevřela sedmičku přírodního bílého vína a povídaly jsme si o všem a o ničem. Jana náhle prohodila, že se nedávno v kině seznámila s jednou starší ženou a že s ní pak šla do parku, kde se na lavičce pomilovaly. Zasmála jsem se tomu a řekla, že má bujnou fantazii. Usrkla víno a vyprávěla, jak se při jedné velice sugestivní scéně, ve které šlo o sbližování dvou žen, ocitla na jejím stehně ruka její sousedky, jak jí zajela zvolna pod sukni, jak ji hladila stále výš, byla tím natolik šokovaná, že se nezmohla na sebenepatrnější odpor.

Bylo to prý tak vzrušující a zároveň lákavé, že se tomu nebránila, ani když se vzpamatovala z prvního překvapení. Prsty jí hbitě vklouzly pod proužek kalhotek a laskaly broskvičku tak kouzelně, že to snad dosud takhle nezažila, bezděčně sjela tělem níž, aby to té ruce usnadnila, a starala se pouze o to, aby její vzrušení nezaznamenalo okolí. Jana to líčila s takovým roztřeseným zaujetím, že jsem jí uvěřila. Pak chtěla vědět, co si o tom myslím.

Zamumlala jsem, že jsem ještě nic takového nezažila a že tedy nevím, jak bych se zachovala, ale že pokud se jí to líbilo, proč to odsuzovat... přisedla blíž, vzala mě kolem ramen, přitiskla teplé rty na moji tvář poblíž úst a tichounce pokračovala. To hlazení v kině ji rozpálilo tak, že měla vlhké i kalhotky, a když jí jeden z prstů vnikl do pukliny a začal se zabývat poštěváčkem, měla strach, že začne sténat nahlasí a všechno zkazí. Naštěstí už ten film končil. Rozsvítila se světla, lidé se hrnuli k východu ze sálu. Ta žena, mohlo jí být tak pětatřicet a byla to nefalšovaná blondýnka, ji vzala za ruku. Jana šla s ní jako omámená. V parku se posadily na lavičku. Blondýnka jí zašeptala, že v ní vycítila spřízněnou duši a že to musela prostě učinit. A pak Janu líbala, rozepnula její blůzičku, hrála si s jejími ňadry. Janě se brzy vrátilo vzrušení z kina a znovu neměla sílu, aby proti tomu něco podnikla. Celé tělo jí zmalátnělo, když jí žena cumlala a lízala bradavky Pak dokonce klesla koleny na zem, vsunula jí ruce pod sukni, zbavila ji kalhotek, ponořila obličej do jejího klína. Líbala jí vnitřní strany třesoucích se stehen a konečně i samotnou kundičku, přejížděla jí jazykem stydké pysky, až mezi ně vnikla...

Janino vyprávění na mě zapůsobilo tísnivě, ale zároveň jako by ve mně vykřesalo něco, o čem jsem zatím neměla tušení. Polykala jsem žhavé sliny Jana mě znovu políbila, ale nebyl to kamarádský polibek, kterým jsme se vítaly či loučily, o tom svědčil i její jazýček, který mi objel rty. Ruka, kterou mě držela kolem ramen, se mi ocitla ve vlasech, našla můj ušní lalůček, promnula ho.

Druhou mi položila lehce na ňadra, která se mi podivně vzedmula, cítila jsem, jak mi tuhnou bradavky. Projela mnou dosud nepoznaná horkost.Chtěla jsem se tomu vzepřít, ale pak mě přemohla zvědavost: Ukončit to mohu přece vždycky .. Jana mě líbala a současně mi rozepínala blůzku. Nenosím podprsenku a tak se její prsty dostaly přímo k mým kozám. Hladily je, mnuly bradavky. Po chvíli Jana přiklonila hlavu, pokryla obě má ňadra polibky a mumlala, že od té příhody s tou ženou musí myslet na mne. Jsme přece důvěrné kamarádky. Vykoktala jsem, zda si to všechno pouze nenamlouvá. Cumlala mi prsy a její ruce sjely na má kolena, odtud stoupaly pod sukni. Co když si chci jen vyzkoušet, zda tomu podlehnu? Co když se pak už neodvážíme pohlédnout si do očí? Co když tím skončí i naše kamarádství? prolétlo mi hlavou, zachytila jsem její ruce, vyškubla je zpod své sukně, vyhrkla, že toho raději necháme, vyskočila a zapínala se. Janě sklesly ruce do klína, vyhrkly ji slzy do očí. Vyběhla jsem z její garsonky jako splašená. Ale teď jsem se zastavila, hrábla si do vlasů. A jestli to bylo všechno opravdové? Třeba ode mne skutečně očekávala naplněni své touhy, kterou v sobě po setkání s tou ženou objevila? A já ji odvrhla, přestože je mi tak blízká... Nebylo mi to přece nepříjemné. Naopak.

Najednou jsem pochopila, proč jsem jednala tak hloupě, docela jinak než jsem si přála jednat. Naštvalo mě, že podlehla vábení té cizí ženy! I proto nad mojí vlastní touhou převládla falešná morálka a zaběhnutá konvence. Jana se to pokusila prolomit, vyšla mi tak nádherně vstříc a já...

Pootočila jsem se a hleděla zpátky spoře osvětlenou ulicí. Musím se k ní vrátit! Zaťukala jsem na její dveře a zchváceně dýchala. "Blanko..?", hlesla a upírala na mě uplakané oči. Vklouzla jsem dovnitř, zavřela, opřela se zády o dveře, hlesla, aby mně prominula, že jsem byla blbá. Vzlykla. "Asi sem to přehnala, viď." Ne. Prostě jsem se toho polekala. A musela si to srovnat v hlavě. Přistoupila jsem k ní, objala ji, přitiskla k sobě. "Jani, zapomeň na mé chování." A já se domnívala, že jsem tě ztratila. Bylo mi příšerně smutno, "Blanko. Uvědomila jsem si, že jsi jediná, s kým mohu být šťastná", šeptala mi. Políbila jsem ji, vzala kolem krku. Vešly jsme do místnosti. Tam jsem jí řekla, že i já ji mám ráda a že jí to chci dokázat. Ulehly jsme na pohovku, objímaly se a šeptaly si, že nás už nic nerozdělí. Pak jsme jedna druhou svlékaly. Sklonila se, její dlouhé vlasy se rozprostřely kolem mého obličeje jako tmavá záclona, přispěly k intimitě našich polibků. Líbaly jsme se stále roztouženěji, laskaly si vzájemně ňadra, třely si bradavky, pak boky, bříška, dech se nám zrychlil a potrhal.

Jak zamířila ústy do mého klína, vysadila proti mně zadeček. Pohladila jsem ho, vklouzla rukou mezi její hebká stehna, pomohla její pravé noze přes mé tělo. Janiny rty se přisály k mé kundě a já pozvedla hlavu a líbala ji do žlábku prdelky. Jana mě jemně lízala a já jí to oplácela, až jsme se obě roztřásly blažeností. Po společném orgasmu padly i ty nejskrytější překážky. Objevovaly jsme na svých tělech stále nová místa, která nám působila další radosti. Zůstala jsem u Jany až do rána a po dalším nádherném milování jsme se dohodly, že pustím dosavadní podnájem a přestěhuji se k ní.


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 218 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: