XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Bez kalhotek

Bez kalhotek

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
15+ Bezva kalhotky *85* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 30.06.2009 00:00:37 ... (Strom/Strom)
...
Pohádka číslo třicet sedm *18*

Dnes kratší od naší věrné návštěvnice hhaannuullaa

příjdu domů a rozhodnu se tě překvapit.... nachystám skvělou večeři a rozleju víno do sklenek.. naši ložnici vyzdobím svíčkami a k posteli si nachystám olejíček pro hýčkání tvého těla...chci ti dopřát příjemné uvolnění po náročné práci.sednu si ke stolu a vyčkávám tvůj příchod.. na uvitanou tě políbím a dovedu tě ke stolu... když dojíme přistoupím k tobě a převážu ti oči šátkem...nechám tě jne ta sedět a rychle se skočím převléknout jen do košilky .. vrtím s ek tobě vezmu tě za ruce a odvádím tě k naší ložnici.. postavím tě před sebe a pomalu tě žačnu svlékat.. akaždý nahý kousek kůže políbím a polaskám...úplně nahého tě položím na postel . netušíš co mám v plánu proto si chceš strehnout šátek z očí.. já tě však chytím při činu a do ouška ti pošeptám že to nesmíš..tímto tě uklidním.. spokojeně si lehneš a čekáš co bude dál.. natáhnu se pro olejíček a začnu ti jej roztírat přes ramena a bříško po celém těle.. nad penisem se zastavím.. je vidět že jsi už vzrušený a že se ti tahle hra velice líbí....začnu se sním mazlit přejíždím od kořene po žalud sem tam ho olíznu... v rukách od olejíčku to krásně klouže .. máš tendenci přirážet.. zastavím tě.. políbím tě a sudnámšátek z očí.. ty se jen překvapeně zadíváš co se kolem tebe změnilo... já sama jsme z toho laskání tvého těla vzrušená a nemůžu se touhou dočkat toho až do mě vstoupíš.. ty se ale vzpíráš.. položíš mě na záda a rukama mi oplasíš masáž.. celá se lesknu a naše těla po sobě krásně kloužou... rotáhneš mi nohy a začneš mi lízat kundičku. prsty roztahuješ pysky a vsáváš si do úst poštěváček.. slatsně sténám...vidíš že mám dost.. svedneš se a opatrně do mě pronikneš. chvilu zůstaneš ve mě abychom cítili ten intenzivní okamžik.. pak se ve mě začneš pohybovat.. snažím se přirážet proti tobě.. laskáš svýmy rty má ňadra a krk..najednou vstaneš. otočíš si mě na čtyři a zasuneš opět.. tvoje vrlata peleskají o moje hýždě.. druhou rukou mi masíruješ poštěváček.. netrvá dlouho a oba vybuchneme v bouřlivém orgasmu...políbíme se sfoukneme svíčky a usneme si spokojeně v náručí the end

*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: