XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Bez kalhotek

Bez kalhotek

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
15+ Bezva kalhotky *85* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 05.07.2009 00:10:30 ... (Strom/Strom)
...
Pohádka čtyřicátá *18*

S přítelem jsme se rozhodli, že si vyjdeme na procházku. Šli jsme lesem a cestou pozorovali, jak se krajina probouzí po lehkém dešti. Zastavili jsme se na mýtině a chvíli odpočívali. Já si vysvlékla tričko a vystavilo své tělo hřejivým slunečním paprskům. Markův kamarád Dan měl stejný nápad jako my. Náhodou jsme se na mýtině potkali. Zarazila jsem se, protože jsem měla na sobě jen bílou krajkovou podprsenku a krátkou sukni. Chtěla jsem se alespoň přikrýt tričkem, ale všimla jsem si, že ze mě Dan nemůže spustit oči a hltá každý kousek mého těla. Dělalo mi to dobře. Marek se tím pohledem na Dana bavil. Věděl, že má krásnou přítelkyni, kterou by chtělo hodně mužů. Já se provokativně olizovala a hladila po bříšku. To už Dan doslova prosil o to, aby se mě mohl dotýkat. Vstala jsem, vzala ho za ruku a položila si ji nad zadeček. Druhou ruku mi Dan dal na záda. Políbila jsem ho a hladila po zadečku. Jeho tělo nádherně a opojně vonělo. Svlékla jsem mu tričko a ochutnávala jeho bradavky. Jazykem jsem objížděla jeho svaly a rukou přes kalhoty hladila Danův ztopořený úd. Marek ale nechtěl přijít zkrátka. Jemně si mě zvedl a políbil na ústa. Rukou mi rozepnul podprsenku, otočil si mě a líbal na krk. Dan nelenil a už úplně bez šatů ke mně přistoupil zepředu. Laskal mi bradavky. Jemně je kousal a ochutnával chuť mé kůže. Marek už se taky zbavil šatů. Tlačil na mě zezadu svůj hodně vzrušený úd. Oba naráz mě zbavili sukně i kalhotek. Měla jsem je stejně celé zmáčené od šťávičky. Marek se staral o moje prsa. Krásně mi sál bradavky a jemně je skousával. Daniel se přemístil k mé kundičce. Napřed ji jen zlehka ochutnal, ale pak už lízal a zarážel jazyk co nejhlouběji do mě. Cumlal mi poštěváček a já netoužila po ničem jiném než aby si mě už konečně vzali. Jen jsem se předklonila a Markův úd do mě úplně bez problémů zajel. Zakroužil pánví a přirážel co nejvíc a nejrychleji. Danův úd jsem měla přímo před ústy. Olízla jsem si rty a pomalu si ho vpouštěla dovnitř. Mazlila jsem se s ním. Lízala ho jako lízátko a zuby občas jemně přejela po hlavičce. Marek najednou přestal přirážet. Lehl si do trávy a já si na něj kousek po kousku nasedávala. Dělalo mi to dobře cítit ho co nejhlouběji. Chtěla jsem se začít pohybovat, ale Marek mě zastavil. Dan byl přímo za námi a zasouval svůj úd do mého análu. Byla to neuvěřitelná slast. Cítit 2 pulsující údy, jak se mezi sebou třou jen o tenkou stěnu. Nikdy jsem nic takového nezažila, ale líbilo se mi to. Doslova jsem křičela slastí a snažila se pohybovat tak, aby oba údy mohly co nejdál. Dostávala jsem orgasmus za orgasmem, ale kluci neměli dost. Přiráželi tvrdě a rychleji … Najednou oba vzdechli a obě dírky se mi začly plnit bílou pochoutkou. Ještě párkrát přirazili a pak se oba unaveně zhroutili vedle mě na trávu. Rozloučili jsme se s Danem a utíkali domů pokračovat v sexuálních hrátkách..



*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: