XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Bez kalhotek

Bez kalhotek

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
15+ Bezva kalhotky *85* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 03.07.2009 00:10:09 ... (Strom/Strom)
...
Pohádka číslo třicet devět *18*
Tentokráte jsme s Hankou spojily síly obě a vznikla pohádka na poslední chvíli .. tak příjemné čtení *18*

Byl horky letni den kdyz jsme se s El rozhodly jit k vode trochu se opalit a dat si piknik. *18*
Zabalila jsem sebou vinko jahody, palacinky, slehacku a jeste nejake ovoce. Daly jsme si srazik a uz jsme si to stradovaly jen v kratkych suknich k vode. *2*
El me uz dlouho pritahovala a libila se mi i kdyz jsem na kluky. Bylo opravdu vedro tak jsme se prevlekly do plavek a zchladily si sva rozpalena tela ve vode..
Telo El se nadherne lesklo od kapek vody. Neodolala jsem a zacla jsem ji hladit. Nebranila se. *32*
Jen zlehka. Prejizdela jsem krivku jeji sije...nebranila se. Jen se na me usmala. Znala jsem tenhle usmev dobre. Polibily jsme se a me ruce uz ji hladily uplne vsude.
Piknik sel stranou...odhalovala jsem zbytky jejiho uzasneho tela...kazdy kousek jsem musela pohladit a polibit. Napadlo me vzit si na pomoc jahudky a slehacku.
Jahodu jsem vlozila do ust El a polibkem si ji vzala... Pak ji pohladila bradavky a na kazdou nastrikala trochu slehacky. Pak ji dukladne slizala a ztvrdle bradavky jemne cumlala..
Prejela jazykem a znovu pohladila... Od prsou jsem si ze slehacky a jahod udelala cesticku az k jejimu klinu.*85*
Chutnala jsem kazdy centimetr jejiho plocheho briska...ale ruka mi zajizdela k ni do klina. Byla tam uzasne horka a chtic z ni jen salal.
Nemohla jsem si pomoct a jazyckem jsem brouzdala po celem podbrisku, az me to stahlo jeste niz. *32*
Zkoumala jsem nejprve jen spickou po krajich a El se mi kroutila pod rukama. Drzela jsem ji za boky a ona sama roztahla nohy, jak nejvice mohla.
Pokrcila je v kolenou a vzepjala se mi vstric. Mela jsem ted pred oblicejem celou jeji broskvicku. Vypadala sladce a stavnate. Pritahla jsem si ji jeste bliz a citila jeji vuni.
Byla omamna. Celou jako by mne pohltila a jako by bylo samozrejmosti, zaborit do toho kvitku svuj jazycek. *32* Tak moc jsem na ni mela chut. Novladla jsem se a vsala celou jeji broskvicku mezi rty.
El jen vzdychla o neco hlasiteji a prohla se jeste vic. Byla kouzelna. Mela zavrene oci a zaklonenou hlavu .. Uzivala si to, jak jen mohla.
Jednu ruku jsem stahla k jeji prcince a dvema prsty roztahla jeji stydke pysky. To ruzolici poupatko jen zvalo dal, tak jsem ji prstikam zajela dovnitr.
Byla uz moc vlhka a horka, cely prst mi vsala do sebe. Pomalu jsem ji krouzila jazykem kolem postevacku. Citila jsem, jak mi zacina vychazet vstric. Prestala jsem.
"Takhle ne, holcicko, tak jednoduche to mit nebudes." rekla jsem ji a postupovala jazykem zase pres brisko az k jejim bradavkam. Stiskla jsem je mezi zuby a spickou jazyka zakmitala.
El se svijela rozkosi. Odolala jsem. Polibila jsem ji na usta. Prisala se na me tak vasnive, az mi vzala dech. Polozila jsem sve telo na jeji a citila kazdicky milimetr jeji horke kuze.
V tom se El vzepjala a prevalila se na mne. Chytla mne za vlasy a mirne mi tahem zaklonila hlavu. Nebranila jsem se.
Zacala mne libat na krku a siji a mnou zacala projizdet horka vlna rozkose. Jemne me kousala po cele delce a mezi prsty mnula mou bradavku.
Pak sve rty presunula o neco niz a jazyk a zoubky prsty vystridaly. Ty uz mely praci jinde. Pomalu mi celou horkou dlani sjela po brise a otevrenou mi ji polozila na klin.
Horela jsem. Vysla jsem vstric jeji ruce. Byla jsem uz tak hlvka, ze jeji prst mezi me zavojicky vklouzl bez jakehokoliv natlaku.
Podivala se mi do oci a rekla "ALe, tady to nekdo moc chce.*66* " zmohla jsem se jen na tichoucke "ano".
El mi strcila prst dovnitr az nadoraz. Vplul tam snadno.. Nestacilo mi to a chtela jsem vic. Jako by mi cetla myslenka .. "Tak se podivame, co tu mame."
Vytahla z piknikoveho kose banan. Veskere ovoce jsme myly, nez jsme odchazely, takze byl cisty. Prilozila mi spicku bananu k prcince.
Byl strasne studeny, ale zvlastni kombinace s mym horkym klinem zpusobovala, ze mnou jakoby projela elektricka vlna. "Chci to!" ani jsem si neuvedomila, ze hybu rty,
jen jsem se slysela, jak to najenou rikam. El se mi podivala do oci a ja do jejich. Najednou jsem ucitila chlad a tlak a El zastrcila banan do me jeskynky ..
Zacal ho pomalu vytahovat, kdyz ho opet strcila silou dovnitr. Uz jsem na nic necekala, zavrela jsem oci a prirazela jsem sama.
V tom mi ale El chytla surove bradu. Otevrela jsem oci."Divej se na me, kdyz ti to delam!!" rekla jen a ja uz se neodvazila oci zavrit.
Videla jsem v tech jejich uspokojeni .. Zvedla jsem ruku a zajela prsty na jeji lasturku. Tekla mi do dlane ..
"Klikni si" prikazala a ja to udelala. Rozkrocila jsem nohy a El mi banan vrazila zase do kundy. Strcila pode mne hlavu a jazykem zacala rejdit po postevacku.
Slysela jsem, jak mlaskaji jeji rty .. Netrvalo ani celou minutu a vybuchla jsem v silenem orgasmu.
Skacela jsem se vedle El a nemohla jsem ani dychat. V tom jsem si uvedomila .. Jak El lezela, sjela jsem k jeji prcine a zacala vasnive lizat.
Mela jsem pusu celou zmacenou .. Byla tak sladka .. tak mi chutnala .. Najednou se vzepjala proti me. Strcila jsem do ni hned tri prsty naraz az ke kloubum a rychle ji jimi sukala.
Udelala se rychle a bourlive. V orgastickych krecich mi svirala prsty. Jen jsem je v ni nehybne nechala..
Po chvili uz jsme obe lezely vedle sebe, uplne nahe .. Po deseti minutach jsme se zvedly a bezely nase rozpalena tela schladit do vody ..


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: