XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Bez kalhotek

Bez kalhotek

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
15+ Bezva kalhotky *85* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 17.09.2009 00:13:24 ... (Strom/Strom)
...
pohádka čtyřicátá čtvrtá :)


Bylo to cca před tři a půl rokem kdy jsem chodila-respektive ukončila jeden vážný a krásný vztah. Můj tehdejší milý, tedy vlastně exmilý, se jmenoval ??" budeme mu říkat Michal. Rozešli jsme se, ale popravdě jsme se ještě nějakou dobu tajně scházeli kvůli sexu ??" no, prostě jsme na sebe byli zvyklí a tak jsme měli potřebu občas si spolu užít. Přijel za mnou do Prahy, a protože byl mimopražský a jelikož moji rodiče věděli, že už spolu nejsme, nechtěla jsem, aby věděli, že za mnou přijel. A tak jsem ho vyzvedla na nádraží a šli jsme se projít po Praze. Já jsem popravdě ani na sex moc chuť neměla. Najednou jsme byli v jedné nejmenované části Prahy. Tam jsme objevili zastrčený objekt, který sice trochu vidět byl, ale nikdo tam moc nechodil. Jen abych přiblížila své oblečení ??" měla jsem na sobě černé elastické tričko, černou krátkou sukni a teda měla jsem i kalhotky-růžové(ale nebojte, to přijde…-pozn. autorky). Povídali jsme si, dali jsme si cigaretku. Já jsem koukala z výklenku ven na lidi, přičemž jsem si neuvědomila, že mám sukni a že mi v tu chvíli je možná vidět trochu více, než bych chtěla. Michal samozřejmě nezahálel a už mi laskal štěrbinku prsty přes kalhotky. Chvíli jsem mu říkala: „nech toho, jsou tu okolo lidé!“, ale vůbec na to nereagoval. Po chvíli jsem už byla pěkně vzrušená a asi to muselo být vidět na mém obličeji a tak jsem raději zalezla hlavou dovnitř. Łíkám mu: „ Míšo nech toho, neblbni…“ , ale to nevyšlo. Trochu jsem se mu vyškubla a aby na nás nebylo vidět, že tam jsme, posadila jsem se na bobek-ano, samozřejmě mi koukaly kalhotky. No a Míša pokračoval v tom, co před chvílí začal! Lehce mi po kundičce přejížděl prstíky. Já už tiše sténala. Najednou se na kalhotkách objevil malý, mokrý flíček. A co vteřinku od vteřinky, byl větší a větší. Sténala jsem už velice nahlas. Začal mi hladit i Ładra a já mu prohmatávala jeho již tvrdý penis v kalhotech. Łíkám mu: „Míšo tady ale nee, pojď někam jinam“. Upravili jsme se a šli z objektu pryč. Okolo byla spousta v trávě vyšlapaných cestiček, které vedli do různých křovisek a tak podobně. Jednou cestičkou jsme se vydali a došli až do stromového porostu, kde byla i silná a velká křoviska. Zalezli jsme do křoví. Míša mě začal líbat, hladit má Ładra, ale druhou rukou už byl opět pod sukýnkou. Kalhotky jsem měla totálně promočené, a tak mi je sundal. Lehl si na zem a já si na něj obkročmo sedla, stáhla jsem mu kraťasy a trenky a nasedla si na jeho krví nalitý penis. Souložili jsme velice hlasitě, když tu do mě vystříkal svou plnou dávku semene. Po chvilce jsem z něho slezla. On si stoupnul, opřel mě rukama a čelem ke stromu, zvedl mi sukýnku, chvíli si ho tam přiváděl k životu o ústí mojí kundičky a pak mi ho tam co nejvíce vrazil a píchal mě jako o život. Během chvilinky jsem měla dva orgasmy, při kterých jsem byla velmi hlasitá. Po mém druhém orgasmu se do mě Míša opět vystříkl. Vyndal ho ze mě. Oba udýchaní a upocení jsme si zapálili, a začali se upravovat. Já jsem našla své kalhotky, ale byly durch promočené. Tak jsem si s nimy otřela svou broskvičku, ze které mi vytékala ještě směs jeho spermatu a mé šťávičky. Museli jsme tam ještě chvíli být, dokud to z mne nepřestalo vytékat. Potom mi nezbývalo, než ty kalhotky zahodit tam někde do křoví. Bylo už tak 17:00 a já jsem navrhla, že bysme mohli jít k nám, protože máma chodí v tuhle hodinku do práce. A tak jsme tedy vyrazili. K nám domů to trvalo tak cca hoďku a půl. Už jsme byli kousíček od baráku a potkali jsme mámu. „Sakra, průser“. Ale zachovali jsme klid a já mamině řekla, že Míša přijel a jdeme do picérky na kávu. Máma mi to snad i sežrala, ale když jsme od ní odcházeli, já zakopla o obrubník a upadla na zem a navíc přitom zařvala. Máma se otočila a já ležela na zemi, sukni vyhrnutou nahoru ??" a bez kalhotek! Mámě se samozřejmě ihned rozsvítilo, ale neudělala vůbec nic, prý jen: „ no člověče, dávej pozor přece!“, otočila se a odešla. Okolo byla taková spousta lidí-no já byla rudá snad úplně všude. A Míša také. Od kolemjdoucích lidí, především mužského pohlaví, jsem si vysloužila potlesk(pravděpodobně za svou upravenost tam dole-jsem oholená na proužek, který je obarvený na blond) a nehorázný smích. Byla jsem uplně strnulá, nevěděla jsem, co mám dělat a zůstala v té pozici vcelku dlouho-no mně to připadalo jako věčnost. Potom mě Míša zvedl, já se upravila a rychlým krokem jsme pádili pryč. Když jsme došli k nám, ještě několikrát jsme spolu souložili-já v sukýnce, ale bez kalhotek. Míša večer odjel a já, vcelku unavená, se šla vykoupat a spát!


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž zdrahavec ... 18.11.2009 09:47:25 ... (Strom/Strom)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 17.09.2009 00:13:24: Krásné povídání , krásná vypravěčka , co víc si člověk může přát !!! Super !!! Těším se na další ,, pohádky '' !!!
guest Muž sionko.sigi ... 04.05.2010 05:08:03 ... (Strom/Strom)
Re: ...sionko.sigi@centr um.cz
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 17.09.2009 00:13:24:
ahoj tak jak jsem cetl tvuj clanek tak to vipada ze si dost velka dracice.ani se nedivym ze kdyz koukas z okna a mas tak malou sukynku ze ti zacal hladit broskvicku.presne o tomdle taky snim dat prirode poradnou milovaci souloz dokut by sme oba neodpadli.musim rict ze budes asi dost dobra.tak preji jeste krasnejsi orgasmus treba jazykovim tornadem.preje Sigi jestli budes mit chut tak muzes napsat

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: