XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Bez kalhotek

Bez kalhotek

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
15+ Bezva kalhotky *85* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 15.02.2009 16:37:04 ... (Strom/Strom)
......
Osmnáct *18*

Potkala jsem se známým a slovo dalo slovo a nakonec jsme zjistili, že bychom se mohli znát z dávné doby kdy jsme oba jezdili na vandry. Bylo to příjemné povídání a vzpomínání a asi i přeskočila jiskra sympatií, když jsem si začali povídat o svých potřebách v sexu, co koho vzruší, co by rád prožil, co ještě nezažil vůbec.



Nakonec jsme zjistili, že jsme si v touze po sexu velice blízcí, ale nedalo se s tím nic dělat, než si povídat.



Moje domácí PC začalo stávkovat, nevím jestli stářím, či neodborným zacházením,ale byla jsem z toho dost nešťastná a nevěděla si s tím rady. Nakonec jsem vzdala používání PC a postěžovala si tomuto kamarádovi, Jirkovi, že nejlepší co bych mohla udělat,by bylo otevřít okno a vyhodit milé PC .Odpověděl, že to nebude tak horké a že se na to přijde podívat. Přišel, viděl a zvítězil nejen nad PC .



Jeho ruce při čekání na otevření jakéhosi programu, začali bloudit po mém stehně, jemně, něžně a já se zachvěla vzrušením. Jeho rty se přiblížili k mým a letmý dotyk jemných plných rtů mne okouzlil. Bylo to jako políbení motýlími křídly a já už si v duchu představila tvoje jemné rty i jazyk v mojí kundičce. Líbal jsi mne jemně na krk a hladil po zádech (věděl jsi, že mne právě tohle hlazení vzruší) a já cítila jak vlhnu. Nespěchal jsi a já to velice ocenila .Pomalu jsme se přesunuli do mojí postýlky a své svršky zanechávali cestou za sebou. Mělo to všechno i příchuť nebezpečí, protože se u mne mohl objevit někdo z rodiny a já jako šťastně vdaná, bych asi tohle nevysvětlila. Jenže v tu chvíli jsem to neřešila a chtěla tě, tak moc jsem tě chtěla až moje kundička tekla vzrušením jako potůček. Hladlil jsi mne stále stejně jemně,ale přece jen tvé ruce měly větší intenzitu, hlazení se stávalo neodbytnějším jako by tvé prsty říkaly : „chci víc….“ Sklouzl jsi svou vousatou tváří mezi moje stehna a rozevřel jsi je víc . Dotkl jsi se rty a posléze i horkým jazykem mojí mušličky a z mých rtů unikl slastný vzdech. To už tvůj horký a nenasytný jazyk kroužil mými závojíčky a já prožívala slast tvých horkých úst, která mne tak nádherně dráždila, bylo to dlouhé a nekonečné a já už toužila prožít uspokojení, v diüchu jsem si promítala tvá vzrušující slova „ já tak strašně rád lížu kundičky“ ano lízej mi jí, lízej óóóh taková nádhera to už se mi dlouho nestalo, aby mi jí někdo s takovou rozkoší vylizoval . Pomalu jsem se blížila k vrcholu, hrála si s tvými vlasy a jemně si korigovala tvoje ústa a jazyk tam kde jsem je potřebovala mít. Naráz se to už nedalo vydržet, protože tvůj jazyk začal neochvějně kmitat na poštěváčku a já si tě občas jen stáhla trošinku níž až k mojí nenasytné dírce, abych ucítila ten nádherně plochou lízající jazyk až u vstupu a hned se vracející zpátky k perličce, která byla už k prasknutí napjatá a pak to nejednou přišlo……..nádherný orgasmus za který mohl tvůj rejdivý a nenasytný jazyk, pil jsi mojí milostnou šťávu a já byla úplně mimo vnímání. Já chci ještě prosím , sténala jsem nahlas a ty jsi mi to dopřál, tvoje mokré vousy mne hladili na kundičce dál a jazykem jsi se občas dotkl poštěváčku a prodlužoval jsi moje prožívání vrcholu až se zvolna proměnilo v další vzrušení a já jsem strašně chtěla tvého ptáka do úst. Jemně jsi se zeptal „ chceš ho?“ a já šťastně přitakala „ ano chci, ho chci ho moc“ přesunula jsem se mezi tvá stehna a jemně ho začala laskat, přejížděla jsem po celé jeho kráse a laskala tvoje nádherné koule- byla to nevýslovná slast, jemně jsi si mne vedl a já byla šťastná, že se ti to líbí, tolik jsem ti chtěla dopřát stejně nádherný pocit, přejížděla jsem prsty jemně ve tvých slabinách a hladila koule až skoro ke vstupu do tvého zadečku. Pak jsi se najednou zeptal „chceš aby stříkal ?“ a já hladově řekla „ano chci to, chci“ Tvoje ruka uchopila toho nádherného čuráka a já čekala s otevřenými ústy až mi nastříkáš svojí dávku na jazyk. Netrvalo dlouho a ucítila jsem gejzír horkého semene a slatně ho vychutnávala ve svých ústech. Jemně jsem ho olízala a nakonec se vrátila k tvým ústům a s ještě zbytky tvé slastné šťávy tě líbala, dávala jsem ti ochutnat ten nektar lásky, stejně jako jsi mi ho dal ochutnat ty a moje touha se opět zvyšovala.Chtěla jsem tě cítit v sobě co nejdřív. Ááách chci to, chci. Ještě jsi se se mnou mazlil, bral moje bradavky do úst a jemně je obkružoval jazykem a pomalu jsi se blížil k mému vstupu do kundičky s opět vzpřímeným čurákem. „Chceš to, chceš to moc, ano „ šeptal jsi mi do ucha a já jen vydechla „ ano chci, chci ho tam hned prosím“. Vnikl jsi do mne a já jen slastně vnímala jak si tvůj ocas razí cestu do mojí kundičky . „Až na dno to chci ano. Dělej vraž mi ho tam, honem chci ho cítit až na dně“ A tvůj čurák projel mojí nenasytnou kundou jako blesk a já ho pocítila až v břiše. Začal jsi přirážet a já se ti snažila vyjít vstříc.Nádherně jsi mi jí projížděl ,nejdřív pomalu a jemně a najednou prudce až na dno. Moje vzrušení vzrůstalo a na tobě bylo taky znát, že se blížíš k vrcholu, přirážel jsi stále rychleji a já cítila, že už se dlouho neudržím. Zeptal jsi se „můžu dovnitř ? Chvíli jsem váhala, ale pak jsem vydechla ano, ano můžeš“ Protože neznám nádhernější pocit než vnímat pulsujícího ptáka jak do mne stříká dávku semene . „ano, chci to, teď , prosím , dělej vystříkej mi jí…rychle“ Nádherné- z úst se mi derou výkřiky až se skoro stydím, ale je to neuvěřitelný pocit rozkoše, která mne ovládá. Vlny orgasmu mi procházejí celým tělem a střetávají se v pulsující kundě, která je naplněná tvým semenem. Ještě laskáš moje tělo až do úplného odeznění a já bych chtěla spát a odpočívat po tom divokém mrdání. A moje mysl si v duchu říká , ano tak tohle chci ještě a ještě a znovu a pořád………..

*66*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: