XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Bez kalhotek

Bez kalhotek

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
15+ Bezva kalhotky *85* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 12.02.2009 12:46:19 ... (Strom/Strom)
...
A číslo patnáct *18*

Pomalu jsem ze saten sla do sprchy.. Pustila na sebe proud vody a zavrela oci.. Potrebovala jsem relax ..
Zavrela jsem kohoutek, srovnala plavecky a vydala se smer bazen .. Osvezujici bude par bazenku..
Strcila jsem konecky prstu do vody a rychle si to rozmyslela.. po probdele noci to prece jen chce nejdriv odpocinek.
Otocila jsem se a namirila do virivky.. Nikdo tam nebyl. Skvele.. zaplula jsem do cela a nechala prody vody hladit a masirovat moje telo..
Zavrene oci, polehavala jsem a tlak vody me nednasel .. Bublinky lehce a prijemne simraly po tele .. Uvolnila jsem se a ani si nevsimla, ze mam spolecnost.
Najednou jsem ucitila lehky dotek na litku. Lekla jsem se a otevrela oci. Vedle me byl starsi muz.. Sympatak.. kolem triceti, typla bych..
Lehce prosedivele vlasy na skranich mu daval jisty smrnc. Pousmala jsem se na nej a dal se oddavala prijemnemu hlazeni vody..
Mohlo ubehnout par minut..dve, snad tri a zase dotek na litku..uz jsem ani neotevirala oci..vedela jsem, kdo to byl.
Tentokrat jsem se jen lehce neznatelne pousmala. Neutekla ani minuta a zase jsem citila dotek. Tentokrat u kolene..
Nevadilo mi to. Po cele noci jsem nemela ani silu se hnout.
A dalsi dotek. Tentokrat jsem citila, jak trva.. jako by se soupl bliz ke me a ja citila jeho pazi u sve .
Podivala jsem se na nej. Dival se mi na prsa.. bylo zrejme, ze ho pritahuji..po chvili oci odrthl a podival se do mych.
Jako bych videla maly zablesk. Jiskru. Pousmal se na me a v koutcich se mu objevilo sibalstvi.
Zavrela jsem oci.. Bylo brzy rano. Zadny krik, jen hukot vody. Dalsi dotek. Citila jsem konecky jeho prstu na mych pazich.
Ani jsem se nehla. Prsty pomalicku a nejiste stoupaly vis po ruce az k rameni. Pres nej pomalu na klicni kost a ja citila, jak jsou doteky
jistejsi a intenzivnejsi. Pohladil me kolem krku a ja jen cekala, co bude dal. Klouzal niz a niz, az se zarazil u kraje plavek.
Chvili vahal.. Moji nepritomnost si asi vylozil jako nesouhlas nebo nechut .. odtahl se .. Byla jsem na vazkach.. Nevedela jsem, jestli chci, nebo nechci.
Bylo mi jasne, ze pokud dam souhlas najevo, bude sex.. Chtela jsem to.
Podivala jsem se na nej a trochu primhourila oci. Stale cekal. Vzala jsem mu ruku a polozila ji na misto, kde prestal.
Tlakem dlane jsem ho navedlo na prso. Divala jsem se mu do oci a vyzivala k boji. Propletla jeho prsty ve sve a pomalu si sama zacala
hladit kozicky. Nejdriv jemne, ale jak jsem se dostavala do nalady, pridavala jsem na intenzite..
Mezi konecky prstu jsem si stiskla bradavku. Divala jsem se na nej a videla vzruseni. Pritocil se ke me. Proudy vody ho nenechaly na jednom miste,
ale i tak zustaval. Jednou rukou mi mackal prso a druha me najednou chytla za pas. Celkem drsne, proti zacatku. Jednim razem se ke me pritiskl.
Citila jsem, jak mu stoji pero a vzrusilo me to jeste vic.. 'Jsi jen mala devka, co to zrovna potrebuje.' Zaseptal mi do ucha a ja sokem otevrela oci.
Jeho rty se mi prisaly na krk. Tiskl se ke me a kozy mi v rukou uz pomalu drtil. Voda kolem nevadila. Citila jsem, jak jsem vlhka.
Ruka z pasu se ale najednou presunula niz. Ani se neobtezoval s nejakou predehrou. Rovnou mi rukou zajel pod kalhotky plavek a prsty roztahl mou nadrzenou prcku.
Podival se na me a ja na nej. Najednou mi rovnou dva prsty vrazil silou dovnitr. Trochu jsem sebou trhla. Dival se mi pri tom do oci
a lehce se pousmal. 'Nejen potrebujes, ty to chces!' Citila jsem se trochu trapne, ze citi, jak me to vzrusovalo.
Prsty trochu povytahl a znovu mi je vrazil do kundicky.. Mela jsem pocit, ze je s kazdym prirazem hloubeji.
Sama jsem nevedela, co s rukama. Pevne jsem se ho chytla za ramena a roztahla novy.
Vyndal ruku a sahl si do svych plavek. vytahl svuj klacek. Citila jsem, jak stoji v pozoru. Vrazilmi ho mezi stehna..
Objala jsem nohama jeho boky. Jen mi odsunul kalhotky a na jeden priraz mi tu kladu vrazil do kundy. Trochu to zabolelo, ale s kazdym dalsim prirazem
to bylo prijemnejsi a prijemnejsi. Najednou prestal a rekl jen 'Ne!'
Otocil me k sobe zady a ja poslusne vystrcila zadecek. Roztahl mi nohy a ja uz se nemohla dockat, az ho budu mit v sobe.
Necekala jsem dlouho. Vrazil ho tam az po koule a druhou rukou si me pritahl bliz. Mela jsem pocit, ze ho mam az v brise.
Nechal me par sekund, at si na nej zvyknu a pomalu mi prstem laskal postevacek.. Sama jsem zacala prirazet. Ale jemu to nestacilo.
Tiskl me na okraj virivky. Strkal ho do me tak silne, ze jsem se musela pevne drzet, abych nemela modriny o kraj.
Honil mi hrasek a sukal mi dirku, jako by to bylo poprve a naposledy v jeho zivote. Ani jsem si nevsimla, ze jeho prst od kundicky prejel k zadecku.
Nejdriv pomalu krouzil kolem druhy dirky a pak jen na okraj vsunul. Necekal na mou reakci, ani si nejsem jista, jestli bych souhlasila nebo ne.
V tom tam prst zajel cely.. Citila jsem jen lehky tlak. Prijemny. chvilku si tak pohraval a po minute mi tam strcil prsty dva.
Bylo mi jasny, o co mu jde. Bala jsem se. Mel ohromnej klacek. Nemela jsem do te doby zkusenosti a mela jsem strach, ze me roztrhne.
Ale po dalsi chvili uz jsem jeho prsty ani necitila a chtela vic. Vyjel ptakem z moji kundicky a pritlacil zalud do prdelky.
Zavrela jsem oci a pomalu jsem si zacala byt jista, ze to nechci. Bolelo to. Vtlacil tam zalud cely a ja se zkousela odtahnout.
Byla jsem na kraji tak tesne, ze jsem se soupla sotva par centimetru. Dala jsem tedy ruku do zadu a odtyhovala od sebe jeho boky.
Chytil me za vlasy a naklonil se ke me 'Tohle nechces? To se ti nelibi?' zeptal se me do ucha. Pootocila jsem hlavu a rekla 'Nechci, boli to.'
Doufala jsem, ze tim je vse vyreseno. Nebylo. Zasmal se. Chytl me za boky obema rukama, chvili krouzil panvi a pak ho tam na jeden priraz strcil.
Vhrkly mi do oci slzy. Pomalu ho povytahl a vrazil ho tam znovu. Jeho ruce mi drtily boky a jeho ptaka jsem citila az ve strevech.
prirazel tak silne a tvrde, ze jsem nemela sanci uniknout. 'Vsak tobve se to zacne libit.' rekl jen a zase se zasmal.
Sukal me takhle par minut a ja zacinala zjistovat, ze uz pomalu prirazim sama. Pustil mi jednu ruku a strcil ji dopredu..
Zacal si pomalu hrat s postevakem a pak mi strcil dva prsty do kundicky.
'Tak delej, mrdej me, ty kurvicko!' Rekl mi a ja uz na nic necekala.. Rozjela jsem se a zacala prirazet silneji.
Jednou rukou mi sukal kundu a jeho klacek rajtoval v moji prdelce. Zacinala jsem citit, jak to na me jde. Najednou se zastavil.
'Takhle ne.' rekl jen a vyndal ho ze me. Chytl me a strcil na schody. Narazila jsem zadkem a uz byl u me. Roztahl mi nohy, soupl me
a jen se podival. Bylo jasne, ze to nebude dlouho trvat. Jednu nohu si dal na svoje rameno a ja celaka, jaka dirka se mi zaplni.
Chytla jsem ho za ocas a strcila si ho do prdelky. Jeho spokojeny vyraz rikal, ze to byla spravna volba. 'Hodna holcicka' rek ljen a rozjel se.
Jednou rukou jsem se drzela a druhou si honila frndu.. Strcila se prsty do diry a pomahala jsem mu prirazet.
Drzel me za boky a narazel me na svuj kolik. Divala jsem se na nej a on na me.. Prirazel cim dal rychleji a ja taky.
'Tak delej, kurvo!!' bylo to posledni, co stihl zarvat, nez jsem citila, jak z jeho pera do me pumpuje sperma..
Narazela jsem se sama na pulzujiciho ptaka a za chvilicku uz jsem citila, jak mi kundicka zacina zhnout.
Naval slasti se dostavil za par vterin.
Prohla jsem se, zaklonila hlavu a citila jsem to vzruseni v kazdem koutku sveho tela.
Kdyz jsem pak otevrela oci, videla jsem, jak se na me diva a s lehkym usmevem na rtech se zeptal 'Udelala sis to dobre?'
Pak ho vytahl, schoval a beze slova odesel.
Citila jsem se skvele..Znovu jsem se presunula na sve misto. Narovnala si plavky a pomalu se uvolnovala..
Zavrela jsem oci a jen citila, jak se mi uklidnuje kundicka i prdelka.. Lezela jsem tak asi deset minut, kdyz jsem uslysela hlasy.
Zvedla jsem se a sla si konecne dat tech par bazenu.. I kdyz uz jich bylo min, nez jsem si puvodne planovala :-)

*66*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: