XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Webík   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Deleatur

Deleatur

Deleatur

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Osobní fórum.
K čemu to tu je? Údiv   *9*Hroznej smích   *3*
Pro srandu králíkům! Veselý   *1384*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 123 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 08.04.2018 03:52:54 ... (1221/1221)
Cvičení.
.
Využiju příležitosti, že zrušili, resp. se chystají zrušit Webíky (zatím mi smazali jen podkladového Constantina) a převedu to sem. Samozřejmě vynechám čistění PC (které nemá konce), to byla stejně jen vata. *14*

Tož s tím cvičením se to má tak: když mi končil poukaz na rehabilitaci zlomené ruky, řekla mi fyzioterapeutka, že ruka je už zdravá, ona s tím už nic neudělá, co pro mě ale ještě může udělat, je promasírování a doporučení vhodného cvičení, protože při rehabilitaci nahmatala přetížené a zkrácené svaly na rukou. Navrhla mi výslovně jógu.

Když jí jednou zastupovala esoteričtější kolegyně (místo hloubkových masáží na mě ruce jen přikládala a zřejmě odčerpávala negativní energii *40*), doporučila mi, že pokud chci cvičit bez dohledu doma, mám se podívat na cvičební videa Ajahna Suthepa. Jenže jak plná verze, tak i ta zkrácená trvaly moc dlouho; potřebuju něco, co se vejde do hodiny (na ranní musím vstávat ve 3 ráno, abych si stihl zacvičit), přičemž musím zároveň zachovat rehabilitační cvičení po zlomenině, zacvičit něco málo jógy a v ideálním případě i nějaké posilovací cviky, protože by mi ta fyzická práce pak šla určitě lehčeji od ruky.

Poohlížím se tedy po něčem jiném a jako výchozí beru současnou váhu a míry: 75 kg, 99-100-95.

Trochu jsem jim pomohl obžerstvím a poflakováním, ve skutečnosti už mám většinu sestav pro cvičení při práci hotovou a dodržuju je aspoň v pracovních dnech, jen jsem se zasekl u výběru cviků proti syndromu karpálního tunelu, jenž je při mé práci největší riziko. Vlastně jsem Suthepovy cviky zcela nezavrhl, ale cvičím jich tak málo a některá v sestavách jiných cvičitelů, že si zaslouží zmínku je takto na úvod.

A taky musím mít o čem psát příště, protože očividně nestíhám vkládat příspěvky ani v dny pracovního klidu (u mě čtvrtek až sobota, ev. neděle nad ránem, když mám noční a dodržuju obrácený den; 3 dny volna nezáviďte, mám k nim 10ihodinové šichty ve dvousměnném provozu a na cestě do zaměstnání a zpátky strávím 3 hodiny denně).
.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 28.01.2018 15:21:21 ... (1220/1221)
Tady je Drahošovo.
.
Navíc žiju na dobré adrese a jsem obklopen lidmi s podobným světonázorem - v mém okrsku při 80%ní účasti Jiří Drahoš rozdrtil Miloše Zemana 73%.

A asi budou řeči i o Brněnské kavárně.

A prej ho nevolili ani Krakonoš a lyžníci! Už slyším zvěsti o Trauntenberkově spiknutí.

A prej taky u něj ve štábu po vítězství vykřikovali “Pravda vítězí!” On tam má pravdoláskaře! Z Klause staršího i mladšího trefí!

Ale mohli by nejdříve zamést před Zemanovým prahem - to tam bili novináře se Zemanovými slovy na rtech, ne v Drahošově štábu.

A jasně, že Vladimír Putin poslal gratulace své... eee... svému ohýbači.

Přes to všechno nebudu tvrdit, že Zeman není můj prezident, protože je: zvítězil v demokratických volbách a je prezidentem země, jejíž jsem občanem.

To ale zároveň nic nemění na tom, že já mu žádnou důvěru neprojevil, tak ať si tak nevěří.

*3**70**3*

V rámci fair play: byla vyšší účast, takže i když vyhrál těsněji, prý přece jen získal více hlasů než při první volbě. *14*
.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 28.01.2018 02:14:30 ... (1219/1221)
S výsledkem II. kola taky spokojenost.
.
Můj kandidát nevyhrál, ale spolu s dalšími voliči jsem se postaral o to, abychom současnému i budoucímu prezidentovi dali dostatečně najevo, že ještě kousek k polovině “národa” nedokázal ani po 5 letech v úřadu přesvědčit, že je mužem na svém místě, a zemi sám sobě předává ještě o kósek polarizovanější, než ji přebíral po jistém Václavu Klausovi. Koneckonců lví podíl na ostudném výsledku mají - znovu opakuji - sami Zemanovi příznivci, ba i prezident osobně, když se snažili všemožně hanit protikandidáta, a teď se radují, že proti takové “nule” “favorit” tak tak vyhrál a posbíral jen málo přes 51%? Jasně, chápu - vyhrál, a to se počítá! *40**3*

U Miloše Zemana není pravděpodobná sebereflexe, zvláště s lidma typu Jiřího Ovčáčka ve své blízkosti. To jenom když jim všem jde o koryto, ale teď mají na 5 let vystaráno. Pokud teda nechystají nějaký další ústavní puč, aby Miloš Zeman byl prezidentem doživotně. Ale i kdyby, Zemanovy dny jsou sečteny tak jako tak. *14*

Ale pořád se ještě může inspirovat u KLDR, kde mají “věčného”, již nežijícího prezidenta. *369**3*
.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 26.01.2018 19:40:59 ... (1218/1221)
Drahoš na Hrad!
.
Nebyl jsem úplně spokojený s jeho výkony v debatách, zvláště s okatou snahou trefit Zemanova slabá místa, nicméně s Milošem Zemanem si neměl co vyčítat a Zemanova údajná diskutérská bravura se smrskla na zcestné žvanění, průhledné vykrucování a bezostyšné lhaní.

A i kdyby Jiří Drahoš dopadl hůř, pořád je to menší zlo. Andrej Babiš se může posmívat a srovnávat Drahoše s Mickeym Mousem a Václav Klaus ho označovat za "určité prázdno za fasádou", škodí tím především Zemanovi. Najmě když proti někomu takovému zase nevyhrál 1. kolo a ve druhé asi zase vyhraje o (ukrajinská) prsa. *66**70**3*
.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 13.01.2018 19:11:05 ... (1217/1221)
S I. kolem prezidentských voleb...
.
...za mě spokojenost. Ne úplná, Marku Hilšerovi jsem přál přece jen víc než 9%. Ale jsem zároveň rád, že jsme mu hodil hlas a neodešel s ještě horším výsledkem.

Taky je pravda, že jsem dlouho trnul, když to Miloši Zemanovi na začátku hned povyskočilo nad 40%, ale ještě že tu máme městské "elitáře", "Pražskou kavárnu" a ekonomické migranty. *14*

Migrantů sice nebude tolik, ale je výmluvné, že u nich Zemana nepřeválcoval jen Jiří Drahoš, ale ještě další 3 kandidáti.

V II. kole budu samozřejmě hlasovat pro Drahoše bez ohledu na to, že když už Zeman připomněl, že si oproti minule polepšil (co na tom, že proti někomu, koho prakticky nikdo nezná), je možné, že pokud těsný výsledek II. kola z r. 2013 kopíroval těsný výsledek I. kola, tak Zeman může vyhrát i teď, a to ještě s náskokem.

Všímám si taky toho, že Zeman zároveň obrátil a žene se do kampaně i do debat, ale Andreji Babišovi voliči odpustili horší věci.

I tak by si ale Zeman měl dávat větší pozor na to, že lidem připomíná, že ani minule neprošel v I. kole a že ho pořád více než polovina "národa" za prezidenta nechce.

Možná, že mu to dochází, ale pohrdá naší inteligencí, koneckonců jak jinak by si mohl myslet, že mu uvěříme, že "je pořád mladý a silný", když při mluvení není schopen udržet hlavu zpříma a z místnosti musí odejít opřený o manželku a bodyguarda?

Když budu zlý, tak jen pokrčím rameny, ať si na Hradě zůstane, při tom, jak zchátral za uplynulých 5 let, není moc pravděpodobné, že se nesloží, ba se ani nemusí dožít konce 2. mandátu. Je to necitlivé a - jak se dnes říká - ageistické, ale nejde o to, že každého jednou dožene věk, ale že Zemana dohnal nezdravý životní styl, který se trapně pokoušel omlouvat, a je příkladem člověka odchovaného v sociálním státě: nemusel se o sebe starat, protože pokud by potřeboval nějakou nákladnou zdravotní péči nebo skončil v invalidním důchodu, nebude to platit jen ze své kapsy, ale složíme se mu na to všichni. *369*

Navíc, když se vidí v Donaldu Trumpovi, všiml si toho, že je jen o 2 roky mladší? *40*
.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 13.01.2018 18:21:58 ... (1216/1221)
"Zeman, Putin's Slut"
.
Vsadím se, že nejméně včera bylo nejhledanější spojení s Milošem Zemanem, co že to dělá Vladimiru Putinovi. *3*

Pobavil mě i záznam ( http://tv.blesk.cz/video/3883816/cely...e-na-prezidenta.html ), z něhož je patrné, že prezidenta, který před pár týdny silácky mával pěstí v TV, málem trefil šlak, když se na ně vrhla jeho vlastní gorila. (Zásah sice ex post vypadá brutálně, ale ochranka očividně projevila profesionální duchapřítomnost - nejbližší bodyguard prezidenta ochránil tělem, další od něj potenciální útočnici odstrčil a třetí přiskočil, aby ji druhému pomohl zpacifikovat. Že aktivistka byla vyzbrojena jen kuráží a svými vnadami, zjistili až venku.)

Taky bylo zajímavé, že opravdu i mainstreamová média používají přehnané bulvární titulky o tom, jak se aktivistka na prezidenta vrhla, či na něj dokonce zaútočila. U ČTK jsem byl na vážkách, nakolik byla její zpráva překroucená. Nepřekvapilo by mě to u Reflexu ( https://www.reflex.cz/clanek/volby-pre...a-devka-kricela.html ), ale u iRozhlasu.cz ( https://www.irozhlas.cz/volby/milos-ze...volby_1801121514_ako ) ano. Potěšily mě Respekt ( https://www.respekt.cz/udalosti/2018-01-12/18-01-00 ) a Euro ( https://www.euro.cz/prezidentske-volby...i-prezidenta-1389714 ). Příjemně překvapilo Echo24 ( https://echo24.cz/a/SP4QM/obrazem-utok...-od-pocatku-do-konce ; i bezprostředně: https://echo24.cz/a/SeY7f/zeman-je-put...tivistka-hnuti-femen ).

A samozřejmě příslušný Hilšerův tweet - https://twitter.com/MarekHilser/status/951834151417761792 .

Nesouhlasím ani s rejpy, že se u toho Zemanův protokolář bavil, dle mého má úsměv opravdu jen nalepený a spíš mu až po zásahu ochranky došlo, co se stalo.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 12.01.2018 13:56:46 ... (1215/1221)
Hilšer na Hrad!
.
Já vím, působí jako ucho, nevystupuje zas tak přesvědčivě a těžko si představit, jak si chce získat respekt politiků téměř o generaci starších, ale co nadělám, když s jeho názory nejvíce souzním a vyšel mi i v Prezidentské kalkulačce ( https://zpravy.aktualne.cz/domaci/prez...1e7a2d4ac1f6b220ee8/ ; shoda 75%)?

Je mi jedno, že Miloš Zeman (shoda pod 20%) v průzkumech atakuje hranici 50%, takže bych vůbec nemusel jako volič dostat druhou šanci. Upřímně řečeno, pokud bude nadpoloviční většina voličů spokojena s tím, jak nás reprezentoval a co udělal pro zviditelnění a pověst České republiky ve světě, ani s tím moc nenadělám. *14**1*

Navíc i v případě, že se s Markem Hilšerem v názorech rozcházím (přijetí eura, potažmo užší integrace s "tvrdým jádrem" EU, nesouhlas s obnovením povinné vojenské služby), dokážu sám najít argumenty pro (české ekonomika asi naráží na svůj strop a dále se sama nedostane - viz příklad Slovenska a Estonska, které nás po přijetí eura dohánějí, ačkoli bez něj zaostávaly; povinná služba by byla velké navýšení státních výdajů a paradoxní omezení výdajů na kvalitní výzbroj).

Pomíjím rozpor v případě řešení uprchlické krize, protože otázka zněla: "Česko by mělo přijmout princip přerozdělování uprchlíků podle kvót." Tam je "princip" vedle "kvót", o nichž navíc víme, že jsou Evropskou komisí vnucovány i zemím, které je jasně odmítly (a ČR byla mezi nimi). Hilšer neodmítá spolupráci na řešení (i bez toho slábnoucí) uprchlické krize, to je podstatné. Vnucované kvóty jsou dle mého kontroverzním tématem vzhledem ke křehkosti unijního projektu a mělo by se dbát, aby bylo v takových otázkách dosaženo bezvýhradné podpory bez ohledu na to, že to nikde takhle nefunguje - koneckonců ani Miloš Zeman nedostal, ani nedostane 100% hlasů při 100%ní účasti. Takový výsledky jsou možný leda na Krymu nebo v případě Vladimira Putina. *66**3*

Navíc třeba v případě Michala Horáčka nedokážu najít argument proti zásadnímu nesouhlasu se zavedením práva nosit zbraň, byť vím, že 2. půlka zní "při zajištění bezpečnosti státu" a jsem si vědom rozporu vedle svého souhlasu se zavedením povinné vojenské služby. Podle mě je ale něco jiného být připraven v případě ohrožení a něco jiného, aby tu lidi chodili se zbraněmi po ulicích a stříleli po všem, co je podle nich "ohrožení státu". To by někdo z nich mohl taky trefit mě, že? *40**3*

Nemluvě o tom, že by jmenoval premiérem i trestně stíhaného, ergo by to s ním měl Andrej Babiš jistý. *369*

Ale zemanovci, neplesejte. Pokud bude 2. kolo, snad kromě Petra Hanniga (nejmenší shoda - 15%) je pro mě kdokoli ze zbývajících kandidátů menší zlo. *14*
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 31.12.2017 19:01:12 ... (1214/1221)
PF 2018
.

P. S.: Předešlá byla efektnější i větší, ale líbí se mi ten chladný klid i se strojem v pozadí a čistý design. *14*
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 23.12.2017 10:16:23 ... (1213/1221)
Ajajaj, mi to tu zavřou...
...že fórum zanedbávám. *40**3*

Prostě jsem se k němu nedostal, ačkoli jenom nemakám a nešprtám. Dokonce jsem toho spoustu zkouknul, spoustu přečetl, víceméně stíhám i sledovat domácí a zahraniční dění. Jen se mi k tomu nechce ještě psát.

Taky se pořád nechci chlubit svým udatným bojem o místo ve společnosti ("na výsluní" nebo "ve společenském žebříčku" by nebylo přesné). *30**3*

A to ještě nastoupil takovej vykyslej pytel sraček, kterej hned, jak si všimnul, že stojím na okraji a nemám ani podporu ostatních, si začal na mě votevírat hubu a později do mě i schválně strčil. Ani já nemůžu uvěřit, že se mi ho povedlo zpacifikovat bez rvačky, do který bych klidně šel, kdyby na to přišlo, protože to jako ne. Ale stačilo, abych se nenechal vyprovokovat ani tehdy, když si na mě votevíral hubu kvůli něčemu, co sám dělal, a naopak ho odstrčil hned, jakmile kvůli mému přehlížení přešel k fyzické konfrontaci. Raz dva vyměknul a šel si hledat oběť jinde. *70**14*

Ale aspoň jsem uzavřel hodnocení trojice gay websérií na GayTitulcích.info (XChat delší https linky už přesměrovává úplně špatně, takže Addicted / Heroin + The Boy Next Door [2017]), kam jsem první recenzi (Daddyhunt: The Serial) mrsknul co nejdříve, aby se nový překladatel nenaštval, že mu titulky jen kritizujeme.

Na ČSFD je jen Závislost (Šang jin, 2016; Addicted); průměrné hodnocení [1] mám někde zahrabané, tak vyjdu z toho, co mi vyšlo na GayTitulcích a dávám 3*.

Hezký svátky! *1384*

*54*

[1] Z (dostupných) hodnocení na ČSFD.cz, IMDb.com, RottenTomatoes.com a Metacritic.com plus vzhledem k žánru i na GayTitulcích.info.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 22.10.2017 19:13:27 ... (1212/1221)
Ať žije Prágl a krajané, kteří "nEUhli"!
.
Mám podíl i na mandátu Dominika Feriho! *1*

Upřímně mi to ale vyšlo jen napůl, ten 2. je samozřejmě sám kníže, který slavil i v absolutních číslech, byť ho přeskočili Andrej Babiš a Václav Klaus mladší. 2 "kroužky" mi ale propadly - pro "zestárlou elitářskou píču" [1] Olgu Sommerovou a zastupitele mé MČ.

Po bitvě je každej generál a udělal jsem chybu, že jsem otálel s předvolebním postem, ale hned mě napadlo, že Babišovi korupční skandál tolik uškodí, lidé jen pokrčí rameny, že lžou a kradou všichni, tak co? Navíc rozkrádá evropské dotace, což jsou naše peníze jen hodně velkou oklikou.

Taky si myslím, že Petra Nečase nepoložily ani tak ambice jeho milenky (doslova asi ano, myslím přeneseně; nemohl jsem si pomoct) jako škrty jeho vlády a evropská finanční krize v r. 2013.

Mimochodem, ČSSD očividně nepomohlo, že zcela bezostyšně srovnávala výsledky z období 2010-2013, kdy hospodaření Česka prokazatelně ovlivňovaly hlavně vnější faktory, s obdobím 2014-2017. Navíc ani s babišovským zkreslováním a nadsazováním nedosáhla (odhad 1,613 biliónu korun) na Nečasův výsledek z r. 2014 (1,499 biliónu korun). Nehledě na to, že s masivním zadlužováním začala ČSSD za své první vlády (pod vedením současného prezidenta), kdy v letech 1999-2002 zvýšila dluh skoro 2x (ze 195 na 396 miliard), byť bylo hospodářství ČR na vzestupu a finanční krize 2008 i 2013 daleko.

Zásluhy má samozřejmě ODS, která rozhazování přiškrtila, tedy omezila dopad krize, ale voliči očividně nevěří ani "stejně" staré ČSSD a zásluhy přiklepli novému ANO. V tuhle chvíli žádná krize prostě není, tak proč se dramaticky obracet zpět k pravici?

Tohle všechno nejspíš stojí i za debaklem ČSSD, u níž jsem si myslel, že jí může pomoct udržet si 2. místo sugestivní slogan o "vyhlášení války levné práci", což Babišovo ANO hodnověrně nemůže. (Navíc Babiš má v programu tentýž úmysl jako ODS - zvýšit mzdy snížením jejich daňového zatížení, ale zvláště Babiš je coby neoficiální ministr financí v kleštích, čím ty daně v sociálním a zdravotním systému pak nahradí.)
¨
Babišovsky promodrala dokonce i Morava, dosud tradičně křesťansko-levicová. To je ale spíš dobrá zpráva. *66*

Stejně příjemné mě překvapilo 2. místo ODS, u níž jsem zvažoval hlas jen proto, že měla větší šanci udržet prapor pravice (názory "profesora na frontové linii" mi nejsou sympatické všechny). A 3. místo Pirátů, od nichž mě nakonec odradil přílišný idealismus a jistá demagogie - pirát je prostě pirát, ne bojovník za svobodu.

Nepříjemné překvapení je naopak velice těsné (a to i vzhledem k 2. místu) 4. místo “Pitomia Okamůry” a jeho Soumraku demokracie. *369**3*

A nesestřelitelný a neprůstřelný blb Marek Benda! A to si při pohledu na Miroslava Kalouska vždycky vzpomenu na titulek přes jeho výsmátou fotku: "Zrušte ho už někdo!" *40**3*

Teoreticky i "pohřeb" Zelených, ale sami vyhlíželi jen 1,5%. *14*

P. S. 1: Na protiimigrantský pytel protiimigrantská záplata: http://www.reflex.cz/clanek/volby-vol...aponsky-fasista.html .

P. S. 2: Nemůžu se dočkat, jak se s tím popasuje můj oblíbeně opovrhovaný Týdeník Echo. Sice se už před volbami vytasil s titulkem "Demokracie nebo vůdce", ale těžko můžou přehlédnout podobnost mezi Babišem a Donaldem Trumpem, jehož zvolení hájí, jak můžou a kdejaký náznak fašizujících tendencí zahrávají do autu (naposledy jsem se dověděl, že ani charlottesvillské bílé nacionalistý Trump svou protiimigrantskou rétorikou nejen nevyprovokoval, ale vlastně to ani nebyli fašisti, ale něco na způsob libertariánů nebo snad dokonce anarchistů: "[...] Trump je vyloženě silový prezident a naprostá většina dnešní pravicové radikální scény v USA na ideu silného státu neslyší." *369*). Stejně tak nemůžou dávat na výběr jen 2 možnosti, z nichž druhá je demokracie, kterou stejně dlouho hanobí jako unavenou a zprofanovanou a ještě ji spojují už ne jen s demokraty, ale přímo s progresivisty, což je pro ně očividně velmi sprosté slovo. *369*

*54*

[1] Prosím necenzurovat mazáním, jedná se o výrok nikoli dlaždiče nebo sotva dospělého frikulína, ale 54iletého ak. soch. Štěpána Kotrby, člena Syndikátu novinářů, pyšného šiřitele sídlištní kultury!

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 123 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: