XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Kreacionismus x Darwin x Däniken

 

Kreacionismus x Darwin x Däniken

Kreacionismus x Darwin x Däniken

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Tak a tady se bavte o vzniku světa, argument proti argumentu a nezahlcujte jina temata :P
Jak vznikl svet? Muze za to Buh, ktery jej stvoril, nebo jsme z opice a nebo nas prinesli UFOni. Nebo je jina teorie. Sem s vasimi nazory :P :)

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 z 30 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | » | Poslední

 

guest Muž jacarlos3x (Karliiisek@seznam.cz) ... 10.03.2009 16:46:53 ... (60/300)
Re (4): Presunuta odpoved z fora Politika tematu Velka islamska revoluce (pokracovani v diskuzi, tohle je vhodnejsi tema)
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 07.03.2009 18:58:11:
1. Ten odkaz, co jsem Ti hazel - zaslapnuteho trilobita lidskou nohou, resp. botou.
2. Taktez Ti muzu odpovedet na evoluci, ze je to zalozene na fantazii, kdyz nikdo nedokaze rici, jak vznikl svet, co bylo pred Velkym treskem. Jsem proste proto, aby se vyucovaly vsechny mozne teorie (realne, tedy tri), tak aby bylo zuzene pole pro ovladani mladeze ruznymi fanatiky (at uz vulgarni darwinismus a la nacismus, ci nabozensky fundamentalismus a la islam, resp. krestanstvi). Chci dat studentum dostupne infomrace o poznatcich v teto problematice, nechci vytvaret nejaka tabu, tech jsme si uzili dost a dost.
3. Někteří odpůrci LaVeyova satanismu ho obviňují z protiřečení. Například devátý bod satanského devatera je odporován názorem, že církev nereprezentovala svými aktivitami odkaz Krista, tudíž když LaVeyův Satanismus odporuje kristovým myšlenkám a zároveň odporuje církvi, což znamená že v obou případech odporuje sám sobě. Dále jsou kladeny otázky vztahu jednotlivce a mocenského uskupení. Církev jako mocenské uskupení funguje na principu vnitřního protekcionismu, címž odporuje šestému body a zároveň jej naplňuje vůči svému okolí. - http://cs.wikipedia.org/wiki/Satansk%C3%A1_bible
guest Muž jacarlos3x (Karliiisek@seznam.cz) ... 10.03.2009 16:41:01 ... (59/300)
Re (14): Nekrotrollovi
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 07.03.2009 18:43:36:
Spise, ze je to uplne jina bytost.
guest Muž Joe73 ... 10.03.2009 16:14:41 ... (58/300)
Re (26): Nekrotrollovi
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 10.03.2009 14:44:59:
Hodnotu maj stejnou vsechny citace,ale cloveka zivot stavi do ruznych situaci a nekdy je treba zvazit,co ma vetsi vahu.Mas treba Nezabijes! a Nepokrades! Budes umirat hlady a zachranit te muze jem kradez.Psals mi tento priklad kdysi.No kdyby mi nepomohla modlitba,tak holt neco ukradnu,jinak bych se zabil,coz je dle me horsi.Je treba pouzivat mozek a ne se vseho za vsech okolnosti zuby nehty drzet,to je fanatismus dle me.Kdyz Jezisovi vytykali,ze leci v sobotu,tak normalnimu cloveku je dle me jasne,ze prednost ma pomoc druhemu nez Pomni,abys den svatecni svetil. Nevim,jak to maj se statem,zda jsou fakt schvaleni,v kazdem pripade jsem si nikdy nevsiml,ze by je policajti apod.vykazali nekam na Ruzyni k pristavaci draze,kde by byli uzitecni,mohli by plasit ptaky svym hulakanim misto dravcu. :-)
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 10.03.2009 14:44:59 ... (57/300)
Re (25): Nekrotrollovi
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 10.03.2009 12:57:30:

Jo, to je fajn, že je usadil jinou citací bible, jenže bible jako celá je brána jako boží slovo, takže jakákoliv citace z ní má stejnou hodnotu jako jakákoliv jiná.
Jj, s fanatikama bude vždycky problém. Přesně jak říkáš - chytli by se jinde.
TCV - mno, nevim, ale je to prej dost nebezpečná sekta.
Jinak na anděli jsem je párkrát potkal, když jsem tam míval srazy s jednou kamarádkou tehdy...už je to doba...ale prej jsou tam pravidelně ještě dneska:)
Mno, než ty reklamy, to bych tam radši viděl toho anděla....
guest Muž Joe73 ... 10.03.2009 12:57:30 ... (56/300)
Re (24): Nekrotrollovi
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 10.03.2009 03:52:09:
Odvolavat se na Bibli muzou.Farizeove se na ni taky odvolavali,kdyz utocili na Jezise.On je vetsinou usadil jinou citaci z Bible.Ja s Bibli problem nemam,s fanatiky vcetne tech z katolicke cirkve mam naopak velkej problem. Dle me bychom s nimi meli problem,i kdyby Bible nebyla.Nasli by si neco jineho,cim by se ohaneli.Inspirovat by se mohli u nekterych ateistu ohanejicich se treba marxismem. Ja mel to"stesti"potkat je nejen na Andeli.Udajne jsou schvaleni statem.No u tohoto statu by me to neprekvapilo.. A copak ty,satanista,hledas na Andeli?Ze by ses chodil divat na andela visiciho tam u pizzerie? :-) Jak se na ateisticke Cechy patri,pekne ho tam uklidili,aby nebyl lidem na ocich a nezabiral misto reklame,poutacum atd.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 10.03.2009 03:52:09 ... (55/300)
Re (23): Nekrotrollovi
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 09.03.2009 23:10:13:

Problém není ani tak ve zkousnutí formy hlásání evangelia některými jedinci jako spíš tím, že jakejkoliv extrémista se kdykoliv může odvolat na úryvky z bible, které jeho činy plně podkládají.
Jo, už jsem pochopil, že nejsi fanatik:) Nicméně já myslím, že to, čemu se často říká fanatismus, je jen orientace na více ignorované části písma. Protože pokud je v něm něco podložené, pak ten člověk skutečně může kdykoliv říct, že toto je ignorované a je třeba to dodržovat.
Ehm, Ježíš tě spasí, Bohnice, řev...hmmm....proč mám pocit, že jsi na Andělu narazil na TCV (triumfální centrum víry)?:)))).....už jsem je tam taky párkrát potkal:))))....mno, aspoň je sranda:))))
Nezapomínám, že jsou různí křesťané, ale křesťanství jako takové neberu jako zrovna košér záležitost a vidím v něm mnohá dřímající nebezpečí, která se kdykoliv mohou probudit a tím více se probouzejí, čím více má křesťanství někde moc. O to mi jde. Jak jsem již mnohokrát psal - víru v Boha jako takovou nijak nenapadám....samozřejmě ji problematizuju, ale nikomu ji neberu...beru lidem ideologie, který na tom stavěj a hlavně snahu dávat jim absolutní ráz. Já mám taky duchovní zážitky, mám taky svoje bohy, ale pořád si uvědomuju jejich relativitu a to, že pro mne hrají roli symbolů. Nedávám jim reálnou existenci. Je to složitější trošku, no...takhle to píšu stručně, tak snad si rozumíme.
guest Muž Joe73 ... 09.03.2009 23:10:13 ... (54/300)
Re (22): Nekrotrollovi
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 09.03.2009 19:06:53:
Nekdy je treba velke shovivavosti,aby clovek zkousnul formu hlasani evangelia nekterymi jedinci.Ja jsem verici a nekolikrat mi nekdo zacal Jezise vnucovat tak,ze chapu,ze stane-li se to nevericimu,tak se mu pak muzou jezit chlupy pri pouhem slovu Jezis.Kdyz treba nekde slysim ty cvoky vyrvavajici stale dokola na ulici Jezis te spasi!,tak si v duchu rikam,ze me mozna spasi Jezis,jeho pak snad intenzivni a dlouhodoby pobyt v Bohnicich,no a kolemjdouci by spasila od jeho revu dobre mirena rana mezi jeho oci.Zrejme maj ti blazni za nejvetsi prikazani Ber jmeno Bozi nadarmo co nejhlasiteji. Ty priklady,v cem je ti symbolem,tak vyjma odporu vuci krestanstvi bych to podepsal i ja.Kazdy si ale pod temi slovy predstavujem neco jineho..Psals kdysi,ze jsou ruzni sataniste,nemel bys zapominat,ze i krestani jsou ruzni.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 09.03.2009 19:06:53 ... (53/300)
Re (21): Nekrotrollovi
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 09.03.2009 17:01:32:

Vidíš? To je přesně ono. To je fajn, že mi je nepřeješ, ale cos napsal zní tak, že pokud nepřijmu Krista, tak tam skončím. Já vím, že to říkáš tak nějak s úsměvem, ale přesně tohle s naprosto vážnou tváří tvrděj křesťani už sakra dlouhou dobu......."Přicházíme v míru, chceme jen tvé dobro, nabízíme ti jenom možnost - a když ji nepřijmeš, tak se budeš na věčnost smažit v pekle, budeš trpět a budeš litovat, že jsi nás neposlechl."
Däniken je typ člověka, co pracuje s faktama, ale domyslí si k nim fantazii:)))......pak se to tváří reálně:)
K Satanovi - Co jsem napsal, že mi vadí na křesťanství, už víš. Satan je pro mě jak symbol odporu proti tomuhle, tak i symbol vlastního rozumu, revolty, individuality, přijetí života v jeho realitě, kritiky i sebekritiky, neabsolutizování, atd.......
guest Muž Joe73 ... 09.03.2009 17:01:32 ... (52/300)
Re (20): Nekrotrollovi
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 08.03.2009 21:50:12:
Mozna z mych slov to na tebe pusobilo jako totalitarismus,ale podstatne je,jak pusobi Jezis sam. No peklo jsme uz kdysi probrali.Ja ti nehrozim,ja te pratelsky varuju,myslim to s tebou dobre,nepreju ti muka pekelna.Stale mas moznost prijmout Krista. :-) Ja kdysi precetl dost knizek od Danikena,ale prislo mi usmevne,jak licil budoucnost-v r.2000 budem zit bezne ve vesmiru atd.Sekl se s budoucnosti poradne a obdobne nejspis i s minulosti.Leccos,o cem psal,lze vysvetlit i bez zasahu UFO.A i kdyby jsme byli vytvor UFO,porad jsme tam,kde jsme byli-kdo stvoril ufouny? Zvlastni mi prijde,ze tve nazory jsou inspirovany ci se shoduji se skutecnym satanem,ale pritom rikas,ze neni a mas ho jen za symbol.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 08.03.2009 21:50:12 ... (51/300)
Re (19): Nekrotrollovi
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 08.03.2009 21:39:46:

Že nikoho nic nenapadá neznamená, že není další možnost.
Z toho, co jsi řekl, čišel totalitarismus.
Ono je to křes´tanství takový jakože se tváří dobrovolně, ale kdo ho odmítne, tak tomu se hrozí mukama pekelnejma....
S tím majetkem, svody bohatství, atd. - jo, se shodnem.
Mno, pro mne je podružné, zda ukazoval velikost lásky Boha, atd. ve chvíli, kdy nic z toho, co křesťanství říká, není nějak prokázané.
A ten Satan - co ti na tom přijde zvláštní?

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 z 30 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: