XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Kreacionismus x Darwin x Däniken

 

Kreacionismus x Darwin x Däniken

Kreacionismus x Darwin x Däniken

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Tak a tady se bavte o vzniku světa, argument proti argumentu a nezahlcujte jina temata :P
Jak vznikl svet? Muze za to Buh, ktery jej stvoril, nebo jsme z opice a nebo nas prinesli UFOni. Nebo je jina teorie. Sem s vasimi nazory :P :)

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 z 30 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | » | Poslední

 

guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.03.2009 19:02:59 ... (70/300)
Re (33): Nekrotrollovi
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 11.03.2009 15:05:53:

Nejlepší by na tom byli, kdyby tam bylo zakázaný oboje.
Mno, já vím velmi dobře, že důvody, ze kterejch odmítli smlouvu, jsou totálně ujetý a náboženský...ale jsem rád, že odmítli smlouvu.
Já ti nevnucuju neexistenci Boha, jenom ti říkám, že pro ni nemáš důkazy a že je chucpe vydávat neprůkazné za průkazné, co nám zjevilo svoji ideologii, jak to dělaj křesťani.
A podléhat pokušení - proč ne?
guest Muž Joe73 ... 11.03.2009 15:05:53 ... (69/300)
Re (32): Nekrotrollovi
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.03.2009 11:24:05:
Kdyby v Albanii meli misto zakazu cirkvi zakaz komunistu,tak by na tom dnes byli dle me mnohem lip.Dost mozna by uz byli v EU.Treba Irsko bylo taky dost zaostale dlouho,ale pak se i diky EU dostalo mezi nejvyspelejsi,pritom je tam vedle Polska nejvic vericich.Mimochodem,Iru se zastavas,ze rozumne odmitli smlouvu.To se nediv,katolici jsou chytri. :-) Ja bych spis rekl,ze se umi z chyb poucit a priste uz ji odsouhlasi. :-) Ja na satana nic nesvadim,zlem jsou vinni lide podlehajici pokuseni atd.Tvuj pohled na nasi viru je zajimavy.Neexistujiciho Boha obhajujem neexistujicim satanem..Mas pocit,ze ti vnucuju existenci satana,no ty me zas vnucujes neexistenci Boha,tak jsme si kvit. :-)
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.03.2009 11:24:05 ... (68/300)
Re (31): Nekrotrollovi
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 11.03.2009 02:37:40:

Albánie je zaostalá, ale rozhodně ne kvůli zákazu náboženství. Komunismus je průšvih, ale opět ne kvůli zákazu náboženství. Sám je tak trošku náboženstvím. Ano, neexistující Satan ji udržoval v chodu, protože tenhle SYMBOL dělal církvi celou dobu obětního beránka, na kterýho se dalo vše svádět...A nevím proč se mi pořád snažíš vnutit představu Satana jako živoucí existenci, když jsem to už víckrát vysvětloval, že to tak není.
guest Muž Joe73 ... 11.03.2009 03:22:09 ... (67/300)
Re (16): Nekrotrollovi
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 10.03.2009 17:36:20:
Satanismus je proti cirkvi a pritom ma za to,ze (dle tebe neexistujici) satan ji udrzoval v chodu??? A proc ji radsi neznicil? A pokud je to vlastne dabelska organizace,kdyz ji udrzuje satan.,tak proc v ni nejsou satanisti? A jak muze neexistujici satan neco udrzovat? Desateru se vysmivas a hloupost obhajujes..
guest Muž Joe73 ... 11.03.2009 02:37:40 ... (66/300)
Re (30): Nekrotrollovi
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 10.03.2009 18:14:10:
Nekdo si zas muze myslet,ze cim vic lidi bezboznych,tim hur.Viz bezbozny komunismus,ktery ma na svedomi vic lidi,nez vsechna nabozenstvi dohromady.Nepletu-li se,tak uplne zakazali nabozenstvi pouze v Albanii.Nevim o tom,ze by si tim pomohli.Vedle Moldavie patri Albanie k nejzaostalejsim statum Evropy.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 10.03.2009 18:14:10 ... (65/300)
Re (29): Nekrotrollovi
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 10.03.2009 18:10:57:

Dle mě si buďto totálně protiřečí nebo z toho máme pochopit to, co jsi napsal i ty - že je prostě víc možností a neexistuje nic jako totální pravda, atd.
S tím desaterem - já ho ignoruju. Půlka jsou náboženská přikázání, to není dobrá věc.
Vše má kořeny v lidech samých.
Ano, čím víc fanatiků, tím hůř. Jenže čím víc je někde náboženství, tím víc je tam fanatiků a tím víc jsou ti fanatici zpravidla přijímáni jakožto orthodoxní zastánci "pravých jediných hodnot."...
guest Muž Joe73 ... 10.03.2009 18:10:57 ... (64/300)
Re (28): Nekrotrollovi
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 10.03.2009 17:13:49:
Dle me si Buh neprotireci,ale tvuj pohled ti neupiram.Treba s tim desaterem je dle me jasne,ze je nedostizne vse dodrzet,presto mam za spravne mit ho pred sebou v zivote. Fanatismus ma dle me koreny v lidech samych,leccos se pak muze zvrtnout spatnym smerem,nekdo je treba posedly cistotou a porad jen uklizi,pritom poradek sam o sobe neni spatny,stejne mi to prijde s krestanstvim.Kdyz lidi odhodi zdravy rozum a ohledy na druhe,tak je to vzdycky zacatek cesty do pekel.A cim vic fanatiku,tim hur..
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 10.03.2009 17:36:20 ... (63/300)
Re (15): Nekrotrollovi
Odpověď na příspěvek od jacarlos3x ( mailto:Karliiisek@seznam.cz ) z 10.03.2009 16:41:01:

Proč tam dáváš to "je"?...Ani pro tohle nemáš nejmenší důkaz.

Desatero bych neupravoval. Ať si ho věřící nechaj a dělaj si s ním co chtěj. Já ho k životu nepotřebuju. Ale když už by se s tím jako něco mělo dělat, tak prvním krokem by rozhodně bylo vyřazení teologický části přikázání (to jenom o jednom bohu, ctění svátečního dne, atd.)...nad tím by musela bejt sakra dlouhá diskuse...........

1. Jakej odkaz? To mi něco nějak uniklo, repost prosím....jinak zašlápnutej trilobit lidskou nohou může bejt taky nějakej vtip, též to může být důkaz, že trilobiti nevyhynuli v dobách, kdy se říká, že se tak stalo....nevim, hoď odkaz znova prosím, tohle mi nějak uniklo někde.
2. Evoluce se ale vznikem světa nezabývá přeci, takže to sotva může bejt argument proti ní. Já jsem pro, aby se ve škole upozornilo na to, že Darwinova teorie má svoje mouchy a ještě nás čeká hodně bádání, též bych upozornil, že existují i jiné teorie, ale ty vycházejí z mytologických vyprávění a fantazírování a tedy jediná momentálně přijatelná teorie je ta Darwinova. Plus bych v biologii normálně učil Darwinovu a na ty další dvě bych upozornil v občance nebo v něčem podobným, ale ne jako o rovnocennejch teoriích, ale čistě pro vzdělání, že i tohle si lidi myslej. Že chceš dát studentům co nejširší poznatky je fajn, ale předtím je taky nauč, že civilizace tady nějaká je proto, že používáme vědecký metody. Ty se občas seknou, ale nikdo neříká, že věda je neomylná a často se jednalo o chybné teorie vyvrácené praktickou zkušeností či simulovanou zkušeností v laboratoři. Nauč je, že tady je důležitej právě ten vědeckej postup a pak jim řekni až o těch teoriích. Ne naopak, takže jeden přijde domů s tím, že jsme ufoni, další že nás stvořil Bůh, protože se mu to takhle prostě líbí, další pak přitáhne Darwina.....Pokud je chceš něco naučit, nauč je nejdříve přemejšlet než je zahltíš informacema, který nejsou schopni ještě správně roztřídit.
3. A teď k tomu satanismu - Bod č. 9. Satan je nejlepším přítelem, jakého kdy církev měla, jelikož ji po celá ta léta pomáhal udržovat v chodu! - můžeš mi říct, co má tohle společného s argumentem: "Například devátý bod satanského devatera je odporován názorem, že církev nereprezentovala svými aktivitami odkaz Krista, tudíž když LaVeyův Satanismus odporuje kristovým myšlenkám a zároveň odporuje církvi, což znamená že v obou případech odporuje sám sobě." ... Dyk to je totální nesmysl:))))))))...Kdo to proboha psal?:)))....Tohle na sto procent vymejšlel odpůrce satanismu a ne nezaujatej člověk. ... Jinak satanismus si neodporuje, když říká, že církev ani učení Krista nenásledovala a zároveň jde proti Kristovi. Satanisté tím říkají, že církev jeho učení nenásledovala, ne že s jeho učením souhlasej:).......Když například řeknu, že komunisti překroutili Marxe, tak to neznamená, že mám Marxe v lásce:)))....A bod číslo 6. Satan znamená odpovědnost vůči odpovědným, nikoli péči o psychické upíry! ... Tohle též nemá naprosto nic společného s kritikou, která na to byla vznesena:)))))))))) Autor těchle nesmyslů evidentně satanskou bibli nečetl, stejně tak jako jsi ji nečetl ty a proto těm nesmyslům věříš. Bod číslo 6. jednoduše říká, že máme být odpovědní vůči lidem, co si to zasloužej a nenechat se vysávat šmejdama, co na naší přízni parazitujou. To je vše. Fakt nechápu, jak v tom někdo chtěl hledat nějaký fungování církve či co:))))......Opět ti jakožto dlouholetý příznivce satanismu mohu pouze potvrdit, že tahle "kritika" jsou totální nesmysly. Akorát se dost divím, že ani na nic lepšího nedokázali páni odpůrci přijít:)))))))))
Jinak z protiřečení jsem LaVeye dříve obviňoval taky, ale už nevím, v jakých bodech to bylo..musel bych tu bibli znova přečíst....nic to ale nemění na tom, že LaVeyovi odpůrci, a to včetně tebe, ho nejenom neznaj a nečetli v drtivé většině případů, ale ani ho neuměj číst. Čtete ho totiž absolutisticky. Ty hledáš jakoukoliv drobnou chybičku a jakmile ji najdeš, i když teď jsem ti třeba ukázal, že jsi byl totálně mimo, tak tvrdíš, že padne celej systém...jenže to by LaVey musel nějakej systém mít:)))....On nehlásá žádnej uzavřenej myšlenkovej směr. On hlásá svobodu, odpovědnost, rozum. On tomu říká satanismus a Satana tomu dal jako symbol, protože opakem těchto a mnoha dalších věcí je právě křesťanství. Nic víc za tím nehledej:))))))....Fakt se divím, že ho spíš nepodporuješ. Měl jsem za to, že máš rád svobodu. Satanismus je jednou z forem jejího vyjádření.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 10.03.2009 17:13:49 ... (62/300)
Re (27): Nekrotrollovi
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 10.03.2009 16:14:41:

Tak teď jsi přesně vystihl moji verzi písma. Protiřečením si Bůh ustanovil, že je možný na věci pohlížet různě:) aneb jak jsi napsal ty: "Hodnotu maj stejnou vsechny citace,ale cloveka zivot stavi do ruznych situaci a nekdy je treba zvazit,co ma vetsi vahu."
Jo, ten fanatismus vystihuješ dobře, jenže právě ten fanatismus tak jak ho popisuješ je ukrytej sakra blízko povrchu tohodle náboženství. Kdykoliv tohle může vybublávat napovrch...s tím máš sám zkušenosti, jak jsi psal a to si tady v ČR křesťani prakticky ani neškrtnou...ne každej má ale takový štěstí.....
Správně píšeš, že je třeba používat mozek. Jo. Kéž by ho mělo trošku víc lidí.
Hehehe, to s plašením ptáků není špatnej nápad, ale holt by to byla asi diskriminace je tam vykázat:)))))
guest Muž jacarlos3x (Karliiisek@seznam.cz) ... 10.03.2009 16:50:38 ... (61/300)
Re (18): Nekrotrollovi
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 08.03.2009 20:26:10:
Jake upravy v desateru bys provedl?

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 z 30 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: