XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Spravedlnost

Spravedlnost

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Existuje v dnešním světě spravedlnost? existovala vůbec někdy a co to vlastně je?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 41 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 

guest Muž Joe73 ... 14.05.2009 22:11:47 ... (344/404)
Re (28): Spravedlnost
Odpověď na příspěvek od said5 z 14.05.2009 19:55:22:
Až budem mít ropu jako ty státy,tak můžem mít taky tak štědrý dávky.Kdybychom nedali kdysi Rusům zdarma uran,tak jsme se tak taky mohli mít.
guest Muž said5 ... 14.05.2009 22:09:28 ... (343/404)
Re (27): Spravedlnost
Odpověď na Joe73 Chcy tebe poopravit tento pripad stal v Objednanych Arabskych Emiratach.A tento pripad me taky hnusi,a jeste vic ze mucil Afghance,bratry po vire.Ale jak jsem slysel on bude vysetrovan a postaven pred soud.A to poperve clen kral.rodiny.Doufam ze bude odsouze spravedlive a dostane stejny trest jako by to udelal obycejny obcan,a ten trest bude odpovidat Sunne.Bude to pekna proverka teto kral.rodiny.Privedu priklad z Sunny.Jedna zena z vysocepostavene rodiny kradla.Jeji rodina nechtela aby ji soudili jako obycejneho cloveka.A z timto prisli k Proroku.Ale on rezolutne toto odmitl,a rekl:kdyby ma dcera Fatima<a to byla jeho nejoblibenejsi dcera>kradla,tak taky ji musi byt useknuta ruka.A ohledne fotek,pokud amer.chce byt vzorem a nechovat se stejne jako Rusko a sov.svaz,tak by mela je zverejnit.Ja osobne videl fotky te hruzy z Cecenska od svych kamaradu z Cecenska.Zapad mel by nutit i Rusko doderzovat lids.prava a ne jen musl.staty.A jeste,tresty smrti ktere urcuje Sunna, neni hrich.
guest Muž Joe73 ... 14.05.2009 22:04:22 ... (342/404)
Re (28): Spravedlnost
Odpověď na příspěvek od said5 z 14.05.2009 19:25:16:
Já neříkám,že všechny muslimské státy podporují teroristy. Afganistán neokupujeme,bojujeme tam s teroristy.V Jugoslávii chtěl bolševik Miloševič vyvraždit kosovské muslimy.Podle tebe jsme je měli nechat zabít?Zajímavý názor od muslima.
guest Muž said5 ... 14.05.2009 21:41:05 ... (341/404)
Re (27): Spravedlnost
Odpověď na Joe73 Je rozdil v povolovani a dopousteni.Nektere treste smrti co provadi urady za nektere ciny,ja neschvaluju a jsem proti.Ale kdyz trestaji smrti za ti zlociny ve kterich to urcuje Sunna,tak nejsem proti.Ja narozdil od tebe nemam ruzovi bryle,ani ohledne zapadni spol.ani muslimske.A jsem zastancem nazoru ze kazdy narod nebo skupina narodu muze a musi zit tak jak toho sama chce,bez vnucovani a donucovani.Nehazim spinu na cele narody jako na Pustuny co podporuji Taliban,nebo na Palestince v pasmu Gazy,kteri zvolili a stoji za Hamasem,nebo Libanonce co voli Hizbullah.Jsem clovek kteri zil<nejen jezdil na zajezdy>v ruznych statech,z ruznimi rezimamy.A naucil se ze pochopit jine narody,jejich kulturu,zvyky,tradice,mentalitu,jde jen pokud tam nejaky cas zijes.A proto ti narody o kterich psal vyse,neodsuzuju.Protoze to by byl neobjektyvny usudek.Aby je soudil objek.musel by tam zit.A protoze ty narody maji sve pohnutky proc popdporuji ti hnuti,ja je neznam.A je hloupe neco odsuzovat driv nez to poznas.
guest Muž Joe73 ... 14.05.2009 21:36:07 ... (340/404)
Re (28): Spravedlnost
Odpověď na příspěvek od said5 z 14.05.2009 18:55:25:
V USA pachatelé vražd či mučení nevinných byli potrestáni.Já bych těch pár fotek ukázal až poté,co by třeba Putin zveřejnil fotky,jak Rusové na jeho rozkaz povraždili bestiálně tisíce Čečenců.Nebo až by komunisti zveřejnili fotky,jak 70let vraždili desítky miliónů lidí.Pak by si lidi řekli-zlatý Američani. Já si to říkám i bez fotek.
guest Muž Joe73 ... 14.05.2009 21:14:28 ... (339/404)
Re (26): Spravedlnost
Odpověď na příspěvek od said5 z 14.05.2009 17:45:36:
A muslimské země,kde je povolen trest smrti,nepovolují hřích?V Saúdské Arábii mučil lidi i člen královské rodiny.
guest Muž Joe73 ... 14.05.2009 20:58:34 ... (338/404)
Re (28): Spravedlnost
Odpověď na příspěvek od said5 z 14.05.2009 17:54:08:
Jo jo,za komunistů bylo moc pěkně,v TV stále nadávali na USA,doporučuji ti ČT24,kde opakují zprávy z tehdejší doby,pohladí tě po duši:)
guest Muž said5 ... 14.05.2009 19:55:22 ... (337/404)
Re (27): Spravedlnost
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 14.05.2009 17:03:09:Nebudu tvrdit ze v tych statech o kterych budu psat je vsechno idealne,ale podivej jak v Saud.Arabie,Kuvajtu,OAE,Omanu,Bachrajnu a Kataru,vyporadavaji ze socialnimi otazkamy.Tam kazde narozene dite dostava na konto od statu kazdy rok nekolik tisic dolaru.Kazdy chudy dostava stedru podporu,pro ne banky davaji bezprocentne pujcky a hipoteki,nebrani prijezdu emigrantu pracovat.Vetsina emigrantu pochazi z Pak.Indie,Bangladesu z tych nejchudsich statu.I pro nej je to dobre,vydelaji hodne vic penez nez ve svich statech,a za ne zivi sve pocetne rodiny doma.A pro obycejneho cloveka je to nejdulezitejsi,nez to ze jeho zena v tich statech musi byt zahalena,a muzi taky musi byt vhodne oblecene.
guest Muž said5 ... 14.05.2009 19:25:16 ... (336/404)
Re (27): Spravedlnost
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 14.05.2009 17:03:09:Pro tebe cely muslimski svet,musl.staty,a vsichni muslimy jsou spatny a potencialni teroristy a nebo ze je podporuji a schvaluji.Ja osobne nepovazuju pausalne vsechne krestanske staty za okupanty.Nemam problem z staty lat.Ameriky,jiz.Afriky,nektere staty Evropy-Svicarsko,Rakousko,Svedsko,Finsko ,Irsko,Ukrajina,Moldavsko,Armenie,Gruzie .Me mrzi ze Cesko tolik krat bylo okupovano,a ted poperve ve sve historii stalo okupantem v Afgh.Jo NATO bylo stvorene pro obranu ale uz od Srbska a Afgh.je okupacni uskupeni,a porusuje ti zaklady na kterych bylo zakladane.
guest Muž said5 ... 14.05.2009 18:55:25 ... (335/404)
Re (27): Spravedlnost
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 14.05.2009 17:03:09:Pokud on je demokrat tak musi byt furt.A ne tak,ze dnes jsem demokrat,zitra ne,a pozitri zase demokrat.Jeto licemerna a ucelna demokracie,takovou demok.nedosahneme spravedlnosti.Obama boji se ze zverejnenim tych foto ohrozi sve vojaky,a zazehne nove konflikty.To uz vypovida jaky jsou to zlociny.A chce udelat vse aby soud nedal souhlas s jejich zverejnenim.Moc pekna ucelna demok.dnes neukazeme az pozdejic,dnes soud nerozhodne,taky pozdeji.A ty rikas jen v Iranu nejsou nezavysli soudy.Jak vidis ta reporterka Saberiova dostala podminku,a jede do USA.A sama uz na svobode priznala ze vyfotila tajne dokumenty.Nerikam ze v Iranu,vsecho vporadku,ale pokazdem pripadu nemusi hned kricet ze tam neco porusuji se.Ale USA museji byt kritizovani a kontrolovane vic,protoze chteji byt prikladem pro cely svet,a Iran-ne.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 41 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: