XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Spravedlnost

Spravedlnost

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Existuje v dnešním světě spravedlnost? existovala vůbec někdy a co to vlastně je?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 41 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | » | Poslední

 

guest Muž Cody666 (cody@email.cz) ... 27.12.2009 01:25:33 ... (354/404)
Re (27): Spravedlnost
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 24.12.2009 18:54:44:

Já hříšník nejsem:-)
guest Muž Joe73 ... 24.12.2009 18:54:44 ... (353/404)
Re (26): Spravedlnost
Odpověď na příspěvek od said5 z 21.05.2009 20:30:45: Všichni jsme hříšníci a církev se skládá z lidí.Ježíš by špatné věci jistě tvrdě kritizoval.
guest Muž said5 ... 21.05.2009 20:30:45 ... (352/404)
Re (25): Spravedlnost
Odpověď na Joe73 Podivej jaka je spravedlnost,ten sejk z OAE co mucil Afghance aspon je vysetrsovan,ale co delaly knezi a jeptisky v Irsku kteri tirali a znasilnovaly deti.Je jmena ani nezverejni ani nebudou potrestani.O tom vedela cirkva i stat a nic neudelala.A to jedna ne o jedince nebo desitky deti ale o tisice.I delo se to vic nez 60let.A sexualnich skandalu katol.cirkvi po celem svete jsou jako lavina,v samotnych USA jsou tisicovky.Maximalne cirkev odskodnela obeti,a zase penezmy ktere dostala od vericich a maximalne ten knez odesel z uradu,ale nepotrestan.Ve valecnych konfliktach umiraji deti,ale ti deti co zazili od knezu,jsou uz taky mrtvi,minimalne jejich dusi a vira v Boha,spravedlnost a dobro lidi.A to jen vime o vercholu ledovce.Myslis ze takovu "svatu"cirkev chtel zalozit Jezis?
guest Muž Joe73 ... 15.05.2009 21:26:14 ... (351/404)
Re (24): Spravedlnost
Odpověď na příspěvek od FlamelNicholas z 15.05.2009 16:22:30:
O tom,že církev trestala za názor,že země není středem vesmíru,nebyla řeč.To nepopírám.Netrestala ale za to,co bylo všeobecně akceptované-tedy kulatost Země.Vždyť třeba Kolumbus měl za to,že obeplul Zemi a dostal se do Indie z druhé strany.USA za šílené nemám,tudíž je velký rozdíl,má-li atomové zbraně demokratický stát nebo psychopat typu vůdce severní Koreji.Husajna měli svrhnout už za války o osvobození Kuvajtu,ale lepší později než vůbec.Zbraně hromadného ničení měl,vraždil s nimi Kurdy.Že se nenašly,nic nedokazuje kromě toho,že se nenašly.Může jít třeba o malou kapsli,kterou logicky není lehké najít ve státě několikrát větším než ČR.To spíš člověk najde jehlu v kupce sena.Dost možná je zničili či předali Sýrii či jinam.Když by je neměli,tak proč odmítali inspektory OSN?Mohli s nimi spolupracovat,plnit rezoluce OSN a vyhnout se tak napadení.Mimochodem,papež nebo třeba biskup Malý s útokem na Irák nesouhlasili,já ano,přesto si jich vážím.Nemám vždy stejný názor s představiteli církve,jak si asi ty myslíš..Nesouhlasím třeba také s některými kroky strany lidové,kde jsou katolíci,tuto stranu rád vůbec nemám.A samozřejmě neschvaluju upalování čarodějnic nebo když nějaký katolík vraždil v Irsku či jinde.Církve se zastávám,když mám pocit,že je jí křivděno.Např.by jí dle mě měla patřit katedrála.Proč by katolický kostel měl patřit ateistickému státu?Vždyť to je proti zdravému rozumu.
guest Muž FlamelNicholas ... 15.05.2009 16:22:30 ... (350/404)
Re (23): Spravedlnost
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 14.05.2009 12:27:44:
Podívej, kdo nechce vidět, ten nevidí. Chápu, že jsi zapálený pro to čemu věříš, tedy spíše komu věříš a to je církev. Nehodlám ti víc cokoli dokazovat, protože vidím, že to stejně nemá cenu. Jen pár věcí, víš proč až na smrtelné posteli Koperník řekl, že Země se točí kolem Slunce a ne naopak? A proč Bruno musel odvolat a při odchodu ze soudní síně zabručel: A přece se točí. Chceš snad popřít historicky doložená fakta? Tvou jistotu ti závidím, ale hlídej si ji, ať se nezmění ve zpupnost a pýchu, ta předchází pád. Kritizuješ Islám, jak se dnes chová, máš v něčem pravdu, ale když zvážíš, že toto náboženství trvá asi od roku 660 (teď to nevím jistě), tak jsou v období, ve kterém byla Evropa ve středověku. Mimochodem i na křesťanky sv.Pavel apeloval, že mají chodit zahaleny, jinak by pro ně bylo lépe se ostříhat. A ve shromáždění nemají mluvit. Dnes už je to taky jiné, ale chtělo to svůj čas. Myslíš, že je rozdíl, jestli má zbraň v rukou šílenec který je ze západu než ten který je z východu? Jsou pro mě nebezpeční oba a je mi jedno odkud který pochází. Abych ti trošku otevřel oči, když vtrhli Američané poprvé do Iráku, tenkrát měli dotáhnout do konce svržení Husajna, byl to agresor, napadl sousední stát, ale hlavně tenkrát k tomu měli velkou podporu. Když vlítli do Iráku podruhé a tentokrát už ho svrhli, museli si hledat záminku, zbraně hromadného ničení. Žádné se nenašli, kdyby jo, tak to plní přední strany světových deníků. A teď posuď jestli to bylo čisté jednání. Já vím, Husajn byl tyran a skončil dle zásluhy, ale teď jde o ten postup. Tajné služby si totiž velmi často hrají s pravdou a pak to může vyvolat katastrofu. Je přeci jedno, jestli je terorista z východu nebo ze západu, prostě je to terorista. To máš jak s našimi nepřizpůsobivými spoluobčany, mně je jedno jakou má barvu pleti, jestliže je to dacan, tak nezáleží na barvě pleti. Právě tak je pro mě terorista nejen ten, kdo plánuje atentáty a pochází z východu, ale i ten, kdo plánuje útoky na pochod oranžistů (katolíci versus protestanti v Irsku). Myslíš že katolíci mají větší právo konat útoky proto, že jsou katolíci? To určitě ne, takový příklad jim Kristus svým životem nedal. Zamysli se nad tím a podívej se na vše jakoby shora. Bude to neuvěřitelný pohled, to mi věř. V tobě jako bych viděl sebe. Děkuji, že tu jsi a že píšeš.
guest Muž Joe73 ... 15.05.2009 00:27:29 ... (349/404)
Re (30): Spravedlnost
Odpověď na příspěvek od said5 z 14.05.2009 22:38:47:
Lepší být bezdomovec v USA než být zavřený v komunistickém lágru někde v severní Koreji.Mimochodem,velká nezaměstnanost je i v komunistické Číně.A ti,co tam mají práci,tak jsou na tom mnohdy jak otroci.Nikde není ráj na zemi.Podle tebe moc obhajuju USA.Je to reakce na to,že ty je moc kritizuješ.A ještě k naší účasti v Afganistánu,stavíme tam školy,operujem nemocné,pomáháme civilistům atd,to přece nelze srovnávat s okupací Československa Rusy,ti si tu stavěly nemocnice leda pro sebe,třeba v Milovicích a civilisty stříleli v roce 1968.Koaliční vojáci v Afganistánu taky někdy zabijí civilisty,ale většinou nechtíc,omylem apod.
guest Muž Joe73 ... 15.05.2009 00:06:12 ... (348/404)
Re (30): Spravedlnost
Odpověď na příspěvek od said5 z 14.05.2009 22:21:15:
To by bylo fajn,kdyby šlo zabít jen Miloševiče nebo Husajna či Ládina a jejich spolupracovníky,jenže to není možné,mají mnoho příznivců,řídí armádu apod.
guest Muž Joe73 ... 14.05.2009 23:58:46 ... (347/404)
Re (28): Spravedlnost
Odpověď na příspěvek od said5 z 14.05.2009 22:09:28:
Že se Obama sbližuje s Ruskem,aniž by požadoval zlepšení tamní situace,se mi nelíbí.U nás nemůžem zavést sekání rukou za krádež,neboť by tu byl skoro každý bezruký a kdo by se pak o ty milióny bezrukých staral?Mně to přijde barbarský sekat ruku za krádež.
guest Muž said5 ... 14.05.2009 22:38:47 ... (346/404)
Re (29): Spravedlnost
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 14.05.2009 22:11:47:Ja jen tyto priklady uvedl proto,aby ukazat jak staty nakladaji se svymi zdroji,a jak se chovaji po socialne strance k svym obcanum.Podivej jaky kapitalizmus maji USA,tolik bezdomovcu,hodne z tych co nemaji praci,nemaji soc.a zdravotni pojisteni.Cloveka kdyz vyhodi z praci hned na toto pojisteni ztaci narok,stejne i jako na duchod.A co kdyz clovek za to nemuze ze jeho vyhodili.Ale to uz nikoho nezajima.Aspon Evropa vic socialne chrani sve obcane.Kazde nabozenstvi rika pomahat chudym a tim kdo v nouzi.Myslim ze toto mel by podporovat kazdy rozumni clovek,i kdyz je ateista.Nikdo neni z nas jisty ze nebude v nouzi.Myslim ze je to poslani ne jen samotnich jednotlivcu,ale i statu.Stat se sklada s jednotlivcu.A USA nejsou chudy stat aby nemohl vic pomahala svym obcanum.
guest Muž said5 ... 14.05.2009 22:21:15 ... (345/404)
Re (29): Spravedlnost
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 14.05.2009 22:04:22:Ne ja nehajim Milosovice,a nechcy vyvrazdeni kosovcu,a nebo jakoho koliv jineho naroda.NATO pokud uz zasahlo,tak by melo zasahnou jen v Kosovu a pomoct samotnim kosovcim.Ja jen hledam spravedlivos vuci kazdomu narodu.Srbove taky ve vetsine nemohli za to,tak proc bombardovat samotne Srbsko.Milosovic jak rikajic,dnes je a zitra neni,ale te skody co zapricinily bombardovanim,dase tezko a dloho napravovat.A zivoty co vzaly ty nalety,uz nevratis.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 41 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: