XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Spravedlnost

Spravedlnost

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Existuje v dnešním světě spravedlnost? existovala vůbec někdy a co to vlastně je?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 z 41 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | » | Poslední

 

guest Muž PavelDolezel (dolep9am@atlas.cz) ... 17.02.2005 23:17:55 ... (74/404)
Re (2): homo
Odpověď na příspěvek od Arcman ( mailto:arkman@seznam.cz ) z 17.02.2005 15:12:53:
Tak jim dopřej registrované partnerství. Aby až jednomu upadne nožička, o tom ten druhý mohl dostat zprávu.
guest Muž PavelDolezel (dolep9am@atlas.cz) ... 17.02.2005 23:15:35 ... (73/404)
Re (3): K homosexualitě
Odpověď na příspěvek od Arcman ( mailto:arkman@seznam.cz ) z 17.02.2005 14:28:33:
Já do hospody nechodím a cikány tady (zatím) nemáme. Červeného trpaslíka jsem jako jeden z mála matfyzáků snad nikdy neviděl.
guest Muž PavelDolezel (dolep9am@atlas.cz) ... 17.02.2005 23:13:39 ... (72/404)
Re: jak o tom tak přemýšlím
Odpověď na příspěvek od LouPudlo ( mailto:pudlo@centrum.cz ) z 17.02.2005 14:25:23:
Snaha zobecnit své normy chování na všechny, není nikdy legitimní.
guest Muž PavelDolezel (dolep9am@atlas.cz) ... 17.02.2005 23:11:30 ... (71/404)
Re: homo
Odpověď na příspěvek od LouPudlo ( mailto:pudlo@centrum.cz ) z 17.02.2005 14:20:25:
Nemyslím si, že bychom se měli zabývat právy menšin, nebo většin. Práva jsou vždy pro jednotlivce a nikdo nesmí být na svých právech pro příslušnost k nějaké skupině obyvatel krácen, ani by mu naopak neměla být přiznávána práva širší.
Černý čaj sladím tak půl na půl (půlka cukr, půlka voda s vylouhovaným čajem). Poblil bych se ale ze slazeného zeleného čaje. To je jako osladit si cigaretu.
guest Muž Arcman (arkman@seznam.cz) ... 17.02.2005 15:12:53 ... (70/404)
Re: homo
Odpověď na příspěvek od LouPudlo ( mailto:pudlo@centrum.cz ) z 17.02.2005 14:20:25:

Základní potřeba je předat své geny dál - musí tedy být mechanismus zabezpečující rozpoznání druhého pohlaví.Opravdu existuje u lidí a je pachový(např. vývody potních žláz v podpaždí).Ženy jsou navíc zvýhodněny, protože poznají i do jaké míry se liší geny jejich partnera - pachově rozpoznávají rozdílnost imunitního systému od vlastního(samozřejmě podvědomě - proto se eskymáci třou nosama, proto se tak rádi se svými drahými polovičkami mazlíme a proto jsou podvědomě nejpřitažlivější cizinci - což můžu osobně potvrdit *4**18* - mno ) Já si myslím, že homosexualita normální je. Každý jedinec nese oba hormonální systémy pro přitažlivost k opačnému pohlaví a po prvním dělení se jeden zablokuje. Už z toho jak je to zařízeno jsou homosexualita a bisexualita jedinýma chybama, které můžou nastat.Ostatní úchylky jsou způsobeny jinými systémy nebo nepoměrem hormonů.I ty 4% odpovídají spíše počtu recesivních homozygotů (tedy obě sady genu nefunkční).Teď malá statistika z techno akcí: 87% heterosexuálů, 11% bisexuálů, 2,5% homosexuálů.V přírodě je homosexualita u některých druhů hmyzu až 50%.Sám mám homosexuály doma.V teráriu je jich opravdu hodně*4*, takže samci tam pořád šaškují a samice jsou chudinky opuštěné :o)
guest Muž LouPudlo (pudlo@centrum.cz) ... 17.02.2005 14:32:06 ... (69/404)
Re (3): K homosexualitě
Odpověď na příspěvek od Arcman ( mailto:arkman@seznam.cz ) z 17.02.2005 14:28:33:

muž, který si věšel ponožky na ramínka a na kondomy si vyšívá monogram ale homosexuál nebyl. Dokonce měl i jednou styk s ženou. Nehledě na lovestory vypůjčenou ze vzpomínek Listra.
guest Muž Arcman (arkman@seznam.cz) ... 17.02.2005 14:28:33 ... (68/404)
Re (2): K homosexualitě
Odpověď na příspěvek od PavelDolezel ( mailto:dolep9am@atlas.cz ) z 17.02.2005 01:52:08:

Ne jeho největší úchylkou je inkarnace Arnolda J. Rimmera *3* Fakt se tomu opraváři automatů podobá ve všech směrech- pokud jsi někdy sledoval seriál Red Dwarf. Hádám, že ano.Co se týče těch zbylých dvou tak jeden skončil u pervitinu a už rok o něm nikdo neví a ten poslední si kdysi v patnácti udělal nechtěně dítě a teď musí platit.Pravda bydlím v rómském sektoru na periferii Ostravy.Tady běhají děti odmala po ulici téměř bezprizorně a vytvářejí si vlastní sociální vazby.Takže odtud pochází můj vzorek homosexuálů :o) Vím, že skutečnost v globálním měřítku je jiná.No řekni v Praze by se našel určitě taky nějaký Rimrosvět *40* Nějaké pověstné uličky tam máte taky :o)
guest Muž LouPudlo (pudlo@centrum.cz) ... 17.02.2005 14:25:23 ... (67/404)
jak o tom tak přemýšlím
nebude to až tak černobílé

možná je že snaha věřícících zobecnit své morální normy na všechny je legitimní
přinejmenším takových, o kterých se lze domnívat, že se dotýkají celé populace, nejen soukromí dotyčného věřícího

hypoteticky
například kdyby byly povoleny vraždy novorozeňat a starců - potom bych asi horlivě brojila proti tomuto zákonu, aby se těm ubohým nadále nedělo něco, o čem jsem přesvědčena, že je křivda
guest Muž LouPudlo (pudlo@centrum.cz) ... 17.02.2005 14:20:25 ... (66/404)
homo
Poruchy sexuální orientace a identifikace podle současných poznatků vznikají pravděpodobně během prenatálního vývoje pravděpodobně změnami v mozkových centrech pro sexuální orientaci a identifikaci pravděpodobně v důsledku hormonálního působení.

Můžeme klidně do konce světa diskutovat, jestli homosexualita je nebo není normální (spíš si myslím že není), asi bychom se dostali k vágní definici pojmu normalita.

Ale nevidím důvod, proč by měli být takto orientované osoby kráceny ve svých právech, zejména pokud neškodí sobě ani svému okolí. Zákony byly vytrvořené pro majoritu společnosti, ale doba dozrála a my se začínáme zabývat i právy menšin.

Křesťanství vychází z biblické tradice, která je sama o sobě zaměřena dosti proreprodukčně. V tom asi bude hlavní zádrhel. Zákonodárství by ale nemělo vycházet z náboženství, bez ohledu na to jaké je procento věřících v populaci daného státu. Křesťané, členové církví, mohou si dodržovat navíc své nadstandardní zákony, pokud jim to jejich představa o morálce velí.

Superego je pevně v nás, myslím že i v našich milých, ne KDUČSL poslancích, kteří tak horlivě hlasují proti, protože prostě homosexualita je něco zvráceného. Podle mě je zvrácené sladit černý čaj. Taky nevím proč, ale je to hnujda.
guest Muž PavelDolezel (dolep9am@atlas.cz) ... 17.02.2005 01:52:08 ... (65/404)
Re: K homosexualitě
Odpověď na příspěvek od Arcman ( mailto:arkman@seznam.cz ) z 16.02.2005 23:15:29:
Já znám díky účasti na některých terapeutických skupinách (na kterých jsem byl z důvodu přátelství s psycholožkou) poměrně hodně homosexuálů, ale neznám žádného takového, o jakém mluvíš. Většinou jde o citlivé lidi, kteří se za svou orientaci stydí, ale fakt je, že kreténi se najdou všude. U toho tvého bych si nebyl jist, zda jeho největší úchylkou je homosexualita.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 z 41 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: