XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Rasimus

Rasimus

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Vše o této problematice - genocidní a extrémně rasitické příspěvky nechejte za dveřmi
Zde je možno se vyjádřit svobodně na toto téma samozřejmě v rámci určité slušnosti

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 z 60 | » | Poslední

 

guest Muž Mafiaboy (mafiaboy@coolsoft.cz) ... 16.02.2007 20:35:18 ... (3/593)
Re: Různá sdružení apod.
Odpověď na příspěvek od Elza ( mailto:elzacz@seznam.cz ) z 10.02.2007 17:20:19:

Neonacisti jsou hajzlové a v ČR jsou navíc představovány takovou verbeží jako je Národní Odpor. Banda nemyslících blbů. Ovšem v naší Zemi máme problém s rozlišením pravicového politického spektra. Někde řeknu, že jsem vlastenec a okamžitě jsem nácek a rasista. Někde řeknu, že jsem Skinhead a dozvím se prakticky to samý. Ačkoli mezi Skinheads už ve svých prvopočátcích kolovaly nacionalistické sklony, "Spirit of 69" přinesl další etapu, kdy opravdu můžeme mluvit o vlastenectví a životním stylu. Bohužel další vývoj, kdy se někteří Skinheadi přetransformovali do různých daleko radikálnějsích až extrémističtějších skupin, ovšem název a větší část stylu zůstaly asi velkým dílem způsopbil současnou pomatenost větší části veřejnosti. Dalšími důvody jsou bez pochyby média. Televizní reportéři absolutně ignorující rozdíly mezi pojmy skinhead a neonacista nebo vlastenec a skinhead jsou určitě další příčinou. A jako shnilou třešínku na dva roky prošlém dortu si nechám mnou velmi neoblíbeného J.X.Doležala, který si svou image zakládá na tom, že to je prachobyčejnej feťák a je schopný veřejně shrnout celé politické pravicové spekturm do jednoho pojmu "ultrapravice". O jeho útocích na vše pravicové kdekoli a kdykoli ani nemluvě.

Na druhé straně levicový extrémismus. Afakové, anarchisti, komunisti, hipíci a většina těch co si říkají punkeři. (Opět jediní punkeři, které já uznávám a pak sem schopen i souhlasit s "punx & skins united" jsou Ti držící se již zmíněného "Spirit of 69"). Jedná se o absolutně stejnou verbež jako v případě nácků či nacionalistů. Čím to, že jejich veřejné výlevy, demonstrace, demolice všeho co přijde do cesty a styl veřejnost nepohoršuje? Proto, že je veřejnost slepá a nakrmená "chytrými" zmiňovanými médii a nebo proto, že komunismus náš "schizofrenní" právní systém ještě stále povoluje?

Jediné řešení je zahnat demonstraci, vyvolanou náckama a blokovanou afakama (a nebo obráceně), na nějaké klidné, nepříliš kultivované místo a nechat je ať se mezi sebou pobijou.

Tolik asi k současnému stavu radikalistických a extrémistických skupin.

*5**22*
guest Muž Thay (honeyonline@seznam.cz) ... 10.02.2007 23:34:55 ... (2/593)
Re: Různá sdružení apod.
Odpověď na příspěvek od Elza ( mailto:elzacz@seznam.cz ) z 10.02.2007 17:20:19:

můj názor by se dal shrnout do několika málo vět - Neonacismus dnes není nebezpečný. Necelých 50% našeho národa volilo komunisty ať už z KSČM nebo z ČSSD. Kolik lidí volilo nacisty?

Pochody holých hlav není zrovna šťastná propagace nacismu, který by měl mít rozhodně vyšší ambice jako "demokratická elita."

takže abych to shrnul do jedné jediné hlášky: "Když bolševik zaútočí na peklo, budu přát čertovi hodně štěstí." :-)))
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elzacz@seznam.cz) ... 10.02.2007 17:20:19 ... (1/593)
Různá sdružení apod.
Jaký máte názor na sdružení a skupiny, konkrétně např. neonacisty vs. Antifa a jaký máte pohled na jejich boje mezi sebou?

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 z 60 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: