XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Rasimus

Rasimus

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Vše o této problematice - genocidní a extrémně rasitické příspěvky nechejte za dveřmi
Zde je možno se vyjádřit svobodně na toto téma samozřejmě v rámci určité slušnosti

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 z 60 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | » | Poslední

 

guest Muž jacarlos3x (Karliiisek@seznam.cz) ... 09.06.2008 02:32:20 ... (53/593)
Re: Rasismus je přirozený
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 06.06.2008 16:29:25:
Rasismus neni prirozeny, je to pouze reflexe urcite spolecnosti v dane dobe. I teorie o nerovnosti ras, napr. Bakalarovo Tabu v socialnich dejinach neobstoji. Kor clovek, ktery ma urcitou averzi vuci treba Cikanum, tak toho bych za rasistu neoznacoval, protoze Cikani jsou ze stejne indoevropsek vetve jako napr. Iranci, Cesi nebo Nemci.
Souhlasim, ze pozitivni diskriminace je nesmysl a nikam to nevede. Stat by se nemel snazit pomahat cilene jinym etnikum, mel by cilene vytvaret moznosti seberealizace, vzdelavani a zlepsovani zivotni urovne socialne slabych skupin obyvatelstva.
Neonacismu je uplne fuk v jake ziji zemi. Kdyz vezmu jako hlavni proud neonacismu v CR Narodni odpor, tak se nestacim koukat, jak prekrucuji dejiny naseho statu, kdy z Ceskych zemi delaji pomalu vazala "Nemecka" ve stredoveku. Jejich hlavni myslenkou je antisemitismus, vsude vidi zakukleneho Zida, ktery muze za vsechny strasti sveta, proste fantasmagorie. Ani s internacionalizaci neonacismu nesouhlasim. Nemecti neonaciste moc neuznavaji ty ceske, alespon podle toho, co mi rikala kamoska, kdyz kdysi s neonacismem koketovala. Proc neonaciste bojuji s anarchisty? Protoze zadna jina organizovana skupina se s nimi nechce bit. Kdyby komuniste meli silnou mladou zakladnu, tak by se bili s komunisty. Kdyby meli silnou zakladnu mladi konzervativci, tak by se bili s nimi. Jim je uplne jedno, co hlasaji, hlavne ze se pomlati. Neonacismus mi muze byt sympaticti s bojem proti anarchismu a komunismu, tak jako anarchisti a komuniste mi mohou byt sympaticti, ze bojuji proti neonacismu. Ale vzdycky budu tyto tri proudy odsuzovat a kritizovat a bojovat (perem, teda klavesnici :D a slovem) proti nim. Kdyby se oni, nebo nekdo jiny pokusili o neco jako prevrat v zemi, tak budu mezi prvnimi, kdo by sel proti nim.
Co se tyka prostoupeni neonacismu do slovanstvi, tak opravdu nevim, jak oznacit lidi, kteri tohle yznavaji a inspiruji se Hitlerem.
Jinak nacionalismus a vlastenectvi bych odlisil, ale o tom jsme se uz bavili.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 06.06.2008 18:07:20 ... (52/593)
Re (6): Rasismus je přirozený
Odpověď na příspěvek od the0killer ( mailto:the0killer@centrum.cz ) z 06.06.2008 18:02:12:

Děkuji. Nijak též nepochybuji o tom, že kolikrát to, co se člověk dočte, může být pravda jen z půlky nebo to může být komplet blbost. Celé znění sis měl přečíst a pořád to můžeš udělat, protože jinak defakto nemáme o čem diskutovat. A na tom, co jsi napsal, to mění hodně, protože to, co jsi napsal, jsi napsal z pozice člověka, který soudí něco, o čem nemá nejmenší tušení a dokonce se k tomu hlásí a to je dle mého pozice silně ponižující až žalostná a osobně se velmi divím, že se bráníš z ní vystoupit. A děti ve školce by to pochopily, protože by ti to sežraly, ale děti ve školce jsou nevyvinuté a mají právo toto nechápat. My jsme dospělí a už máme či bychom alespoň měli mít rozvinuté určité logické struktury a myšlenkové pochody a proto mohu jasně říct, že ony děti ve školce by ti tuto rétoriku sežraly, ale já to nežeru, protože je opravdu jednoduchá, průhledná a lehce napadnutelná a hlavně lehce rozdrtitelná. Tedy znovu - přečti si to a pak se budem bavit a diskutovat. Do té doby to fakt nemá cenu, protože se nemáme doslova o čem bavit.....tedy krom tvé osobní zášti, která je momentálně založena na neznalosti faktů. Tedy si to teď přečti pořádně a pak pojedem dál:)
guest Muž the0killer (the0killer@centrum.cz) ... 06.06.2008 18:02:12 ... (51/593)
Re (5): Rasismus je přirozený
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 06.06.2008 17:47:04:
Myslim, ze jsi velice inteligentni, proto me to u tebe zarazilo, ano mas pravdu, mel jsem si precist cele zneni, ale to nic nemeni na tom, co jsem napsal. Kolikrat to, co se doctes je jen pul pravdy, mozna ani to ne... Deti ve skolce by to pochopily...
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 06.06.2008 17:47:04 ... (50/593)
Re (4): Rasismus je přirozený
Odpověď na příspěvek od the0killer ( mailto:the0killer@centrum.cz ) z 06.06.2008 17:33:56:

Další nicneznamenající floskule z tvé strany....buďto mi dej sodu, přečti si, co jsem napsal a nenech na mě nit suchou nebo se neozývej vůbec. Na nějaký úhyby nejsem zvědavej. A jak jsem psal na jiným foru, kde si povídáme - nemám patent na pravdu, takže když dokážeš, že píšu blbosti, tak to s radostí přiznám, ale na nějaký totálně prázdný slovní obraty fakt zvědavej nejsem. To si hraj na děti ve školce, ne na mě.
guest Muž the0killer (the0killer@centrum.cz) ... 06.06.2008 17:33:56 ... (49/593)
Re (3): Rasismus je přirozený
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 06.06.2008 17:18:30:
Doporucil bych ti vic praxe nez cteni, pak se tu o necem muzem bavit...
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 06.06.2008 17:18:30 ... (48/593)
Re (2): Rasismus je přirozený
Odpověď na příspěvek od the0killer ( mailto:the0killer@centrum.cz ) z 06.06.2008 17:11:42:

Pak bych ti snad jen mohl doporučit přečíst si Orwellovo 1984...tam psal o takzvaném doublethinku, tedy o podvojném myšlení. Metoda zahrnující rozpoznání "nežádoucích myšlenek, které nejsou povoleny režimem" a jejich zapuzení........ty jsi teď předvedl dokonalý příklad toho, jak na tebe působí dnešní systém přesně tímto způsobem a jak mu to zrovna u tebe krásně vychází:))))....ne abysis přečetl důvody...přečteš si nadpis, v hlavně cosi rychle blikne a tak odmítneš i ten zbytek aniž bys věděl, o co jde:)))).............pokud se v této chvíli ani trošku nestydíš za tento svůj krok, tak už je to špatné.
guest Muž the0killer (the0killer@centrum.cz) ... 06.06.2008 17:11:42 ... (47/593)
Re: Rasismus je přirozený
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 06.06.2008 16:29:25
Prectu si prvni vetu a staci mi to...
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 06.06.2008 16:29:25 ... (46/593)
Rasismus je přirozený
Já rasista jsem a nestydím se za to nijak. Stačí vidět, jak se všude možně tmaví chovaj. Nejsem z těch lidí, co by člověku barevnýmu automaticky nedali šanci nebo ho automaticky odsoudili, ale že tahle rasa je jiná nejenom vzhledově je vidět dostatečně a nechápu, proč se to někdo snaží popírat.....
Jinak bych totálně zrušil pozitivní diskriminaci, protože to je jen diskriminace z pohledu upřednostněného a nebo by se tomu alespoň mělo říkat pravým jménem. Pozitivní diskriminace je obrat, který by se svoji logickou strukturou dal přiřadit k obratům typu "přínosné znásilnění", "dobré vyvražďování" či prostě "pozitivní kradení".....
Dále bych jen dodal, že oblíbené pseudohumanistické obraty typu "xenofobie" nejsou nic jiného než lež, protože xenofobie je strach z neznámého, nicméně například u uzenek se nejedná o něco neznámého, protože bordel dělaj po celý Evropě a každej, kdo má aspoň trošku oči, tak je logicky rád nemá, protože si těchto aspektů všímá a tedy se nejedná o žádný strach z neznámého, ale naopak obavu z něčeho, co velmi dobře známé je.

Jinak koukám, že se zde silně řešej neonacisti a antifa. Takže k tomu bych řekl asi toto - Antifa je ta nejhorší možná svoloč a nejsou to nic než zrádci národa a čehokoliv, co je dobré. Já osobně bych byl pro nejtvrdší možné postihy proti téhle skupině lidí. A neonacismus? Ten podle mě paradoxně vzniká díky tomu, že je to tady samej levičáckej zmetek a levičáci zpravidla velmi rádi označujou za neonacistu kohokoliv, kdo s nima nesouhlasí. Už jsem se setkal s více lidma, co na neonacismus ani nepomýšleli prvotně, ale dostali se k tomu tak, že měli prostě "přirozený názory na pár věcí" a tak je každej označoval za neonacisty tak dlouho až se za ně začli považovat taky a posléze se připojili. A pokud chcete někdo bojovat proti neonacismu, tak to udělejte tak, že budete bojovat proti multikulturalistům, co by nejradši naši zem rozdali komukoliv, hlavně když bude z ciziny a ideálně barevnej nebo muslim. Neonacisti zde nevznikaj jako samostatnej proud, ale jako nejradikálnější opozice právě k tomuhle levicovýmu hnusu. Připojte si k tomu již zmíněnou taktiku označovat za neonacistu každýho, kdo má jen trošku inteligentní pronárodní názory a máte jasnej výsledek. Dle mě se lidi na nějakej neonacismus z většiny pak prostě vykašlou, když nebudou vidět naši zemi v ohrožení. A pokud by mi někdo chtěl argumentovat teď tím, že neonacismus je protislovanskej a tedy nás nemůže chránit, tak neuspěje, protože v dnešní době je už neonacismus i silně proslovanskej. Možná proto se tomu taky říká neonacismus a ne nacismus:). Teď se jedná spíše o bílou rasu jako takovou než o nordickou rasu, přestože nordické ideály jsou stále patrné:) Může to vypadat sice divně, když někdo mává hákenkrojcem ve jménu naší vlasti, nicméně takovýto člověk zpravidla prostě aplikuje nacistické ideály na bílou rasu jako celek a tedy mu naše slovanství nijak nevadí a celé to propojuje s výbojným nacionálním šovinismem. Já třeba jsem nacionalista toho druhu, kdy uznávám právo cizích na svou zem, ale stejně tak si chci hájit tu svoji a nacionalismus, patriotismus a vlastenectví považuji za formy jedné a té samé myšlenky. Za hranicí je pak pro mě ten nacionální šovinismus, o kterém tady třeba na začátku neš´tastně mluvil mafiaboy jako o nacionalismu.....
guest Muž snowwily (m.ladinek@seznam.cz) ... 26.01.2008 12:19:27 ... (45/593)
Re (3): Osobni
Odpověď na příspěvek od jacarlos3x ( mailto:Karliiisek@seznam.cz ) z 26.01.2008 01:34:02:
No to bych určitě říct nechtěl páč vím ž je to blbost.. :o)) ale chtěl jsem říct že česko dlouholetým působením šlo někam a v devadesátých letech sletěla v některých ohledech z kolen na hubu...
guest Muž jacarlos3x (Karliiisek@seznam.cz) ... 26.01.2008 01:34:02 ... (44/593)
Re (2): Osobni
Odpověď na příspěvek od snowwily ( mailto:m.ladinek@seznam.cz ) z 25.12.2007 10:55:48:
Vicemene rici, ze behem komunistickeho rezimu sla republika mene dolu nez ted je nesmysl!

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 z 60 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: