XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Rasimus

Rasimus

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Vše o této problematice - genocidní a extrémně rasitické příspěvky nechejte za dveřmi
Zde je možno se vyjádřit svobodně na toto téma samozřejmě v rámci určité slušnosti

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 z 60 | 58 | 59 | 60 | » | Poslední

 

guest Muž Norkey (honeyonline@seznam.cz) ... 30.11.2007 22:51:12 ... (33/593)
Re (12): Extremismus
Odpověď na příspěvek od snowwily ( mailto:m.ladinek@seznam.cz ) z 29.11.2007 18:18:50:

no vidíš, já rád navštěvuji orientální restaurace v Turnově i v Liberci (v Praze zatím ani žádnou neznám, ale když to srovnám s tím co vaří v menzách, tak je to jako nebe a dudy), mají tam skutečně chutná jídla, jakkoliv na ně středoevropan nemusí být zvyklý.. dál už to asi nemá cenu komentovat;)
_______________
Nezáleží na tom, odkud přicházíte, ale co s sebou si nesete. Protože pravé bohatství se skrývá uvnitř.
guest Muž snowwily (m.ladinek@seznam.cz) ... 29.11.2007 18:18:50 ... (32/593)
Re (11): Extremismus
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:honeyonline@seznam.cz ) z 29.11.2007 00:19:14:
jo, vicemeně mne ekonomika nezaímá.... :-)
ano, jak by taky mohli odolávat trhu vientnamců kde se prodává za třikrát nižší ceny.... :-)
takže i maloobchod je pro tebe neperspektivní ? stovky zaměstananců přišly o práci ale ono je to vlastně dobře.. hmm. proč ne...
aha, takže doména čechů byla sídliště zapalvená šváby a smrdícím a nechutným podnikáním ano ? :-)
Ano, mám špatnou zkušenost.. za celý život jsem potkal jedinného slušného čonga a to v Praze...
at je to Brno, Ostrava nebo jiné město všude jsou to od ucha k uchu smějící-se čong se slovy buděte sí něcoo pšát ? co kope pod stůl svoji nechtuně vyhlížející polévkový talíř....
guest Muž Norkey (honeyonline@seznam.cz) ... 29.11.2007 00:19:14 ... (31/593)
Re (10): Extremismus
Odpověď na příspěvek od Vlkodlak.z.Wisteria z 27.11.2007 18:15:46:

fajn, ono staci vzit procento jejich vyskytu mezi ceskou populaci a procentu vyskytu na vysokych skolach;) Cesky z nich umi naprosta vetsina, to ze ty si pod pojmem vietnamec predstavis trhovce nekde na trznici v chebu nebo domazlicich, je ryze tvuj omezeny pohled, nejsou vsichni takovi.. Jiste, za komunismu sem prisla silna vietnamska mensina (treba do madarska prisla pro zmenu mongolska mensina, coz je take pomerne zajimave), kterou nic nenutilo mluvit cesky, ale fakt, ze vetsina z nich a vsichni mladi vietnamci to dokazou, zaslouzi respekt. Nekteri vietnamci mluvi cesky lepe nez cesi.. A k té ekonomice, na ceskem venkove jsou desitky pripadu, kdy jediny obchod v obci nebyli schopni provozovat cesi, tak jej prodali vietnamskym majitelum, ti maji otevreno od 6 do 9 a obchod prosperuje bez jakychkoliv problemu..

snowwily: Ty jsi asi ekonomickým myšlením nedotčenej co?:) Textilky se nezavřely kvůli tomu že nedokázaly odolávat vietnamskému zboží, ale protože se nedokázaly efektivně přizpůsobit trhu, byť na to měly 10 i více let! A dobře že zanikly, je to v současnosti neperspektivní obor a když vidíš, jak v číně zaměstnávají otroky a děti aby pracovali v manufakturách a továrnách zadarmo, je to hnus.. ale jsou i příklady podařené transformace v textilním průmyslu, kdy se podniky začaly orientovat převážně na okrajové segmenty trhu s oděvy a textilním zbožím;) Možná máš špatnou osobní zkušenost, ale to tě neomlouvá;) Jinak to co popisuješ, bylo v minulosti doménou mnohých čechů též, už v dobách Nostrifikace a pak i samozřejmě komunistického zesátňování a kolektivizace a tak dále..
guest Muž snowwily (m.ladinek@seznam.cz) ... 27.11.2007 21:04:55 ... (30/593)
Re (9): Extremismus
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:honeyonline@seznam.cz ) z 27.11.2007 12:09:10:
Samozřejmě že ano... můžeš si spočítat kolik českých textilek a daůších kvalitních maloobchodů se zavřelo kvůli jejich šuntu...
vietnamci ? :-D horší vtip jsem snad ani nemohl slyšet.... :-) slušní dejme tomu ale to jenom v případě že od nich kupuješ na tržnici udělané ze všeho možného kartonem začínaje, hnusným špinavým igelitem konče... Inteligentní ? .-D ječtě jsem neviděl jedinného vietnemce který umí česky, pilní a pracovbití jsou jenom tehdy když něco sháníš ... dobrý vtip je "přijde čech k vietnamcovi a ptá se: hej ty máš Aids ? neee.. ale sešenu..."
je osobně si jich nevažim vůbec a to od te doby co si na jenom nejmenovaném Ostravském sídlišti zařídli v bytě spolu s číňany podniká a to dovoz toho hnoje do asijských restaurací...
dopadlo to takto: do dvou měsíců byl celý ten barák prolezlý švábama, na balkoně chovali slepice a přímo tam měli špalek na zabíjení )ten balkon vypadal následovně: po celém balkoně byly zrezivělé ptačí klece do kterých byla vždy zastrčena jedna slepice, při vraždění z balkonu lítalo peří a krev crčela proudem do dolního balkonu) když otevřeli dveře toho bytu tak jsi měl možnost vidět hnus všech hnusů a okamžitě se poblít: po celé jedné stěně byl zával jejich něklika rázových "kvalitních" titanpových hrnců naprosto umaštěné, hnědé přepáleným tukem, místy s připečenými šváby, těch hrnců tam bylo asi 50 a mezi nimi umaštěné papíry, nepochybuji že možná něco podobného jako použitý toaletní papír.... a sem tam prolítl nějaký šváb kterých byla rozšlápnutých plná podlaha....
a o těchto hovadem mám uznat že jsou inteligentní, pilní a pracovití ? nelibo je uznat ? nee... to opravdu ne.... ;-)
guest Muž Vlkodlak.z.Wisteria ... 27.11.2007 18:15:46 ... (29/593)
Re (9): Extremismus
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:honeyonline@seznam.cz ) z 27.11.2007 12:09:10: Ano Vietnamci jsou pilni a pracoviti, ale inteligentni a vzdelani rozhodne nejsou. Vzdyt vetsina z nich neumi ani cesky a navic prodavaj nekvalitni ksunty.
guest Muž Norkey (honeyonline@seznam.cz) ... 27.11.2007 12:09:10 ... (28/593)
Re (8): Extremismus
Odpověď na příspěvek od snowwily ( mailto:m.ladinek@seznam.cz ) z 26.11.2007 20:56:40:

cože?:D Vietnamci zničili celou českou ekonomiku? Že ani v médiích jsem se o tom nedočetl, a to e co říct!:) Vietnamci jsou slušní a milí lidé, navíc většina z nich se považuje za čechy. A nejsou to cesi ledajaci, jsou inteligentni, vzdelani, pilni a pracoviti.. ja si jich moc vazim. Je pravda ze o nekterych dalsich mensinach se tohle rict obecne neda, ale ani tak to neni velky problem tehle zeme..
_______________
Nezáleží na tom, odkud přicházíte, ale co s sebou si nesete. Protože pravé bohatství se skrývá uvnitř.
guest Muž Vlkodlak.z.Wisteria ... 26.11.2007 22:34:29 ... (27/593)
Re (8): Extremismus
Odpověď na příspěvek od snowwily ( mailto:m.ladinek@seznam.cz ) z 26.11.2007 20:56:40: Ja bych nechal vsechen jejich majetek znarodnit. Ale jeste vic nez Vietnamci me vadi Cikanska verbez.
guest Muž snowwily (m.ladinek@seznam.cz) ... 26.11.2007 20:56:40 ... (26/593)
Re (7): Extremismus
Odpověď na příspěvek od Vlkodlak.z.Wisteria z 26.11.2007 01:35:27:
s vietnamcoma souhlas... už jsem tady někde psal žýe ten hnůj zrušil a zničil celou českou ekonomiku.... je to humus nad humusy... být já vrchním uvalil bych na jejich zem a podobné čongovské hnoje embargo...
guest Muž Vlkodlak.z.Wisteria ... 26.11.2007 01:35:27 ... (25/593)
Re (6): Extremismus
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:honeyonline@seznam.cz ) z 25.11.2007 23:40:32: Ale ja nechci odebrat co ji dali Zide. Plne uznavam zasluhy Zidu, ale nechtel bych aby tady vsechno vlastnili. Stejne jako se mi nelibi to, ze tady podniky vlastni hlavne Nemci a Americane a obchody hlavne Vietnamci.
guest Muž Norkey (honeyonline@seznam.cz) ... 25.11.2007 23:40:32 ... (24/593)
Re (5): Extremismus
Odpověď na příspěvek od Vlkodlak.z.Wisteria z 25.11.2007 09:31:09:

Zide to meli pod palcem uz proto, ze byli podnikavejsi, nebyli vazani na pudu jako "mistni" a dokazali mistrne obchodovat. Pokud chces od zapadni civilizace odebrat to, co ji dali Zide, moc toho nezbude... vyznacne osobnosti byly casto zidovskeho puvodu, cela rada filozofu, vedcu, ... mozna bysme dneska bez nich nebyli tam kde jsme ted..
_______________
Nezáleží na tom, odkud přicházíte, ale co s sebou si nesete. Protože pravé bohatství se skrývá uvnitř.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 z 60 | 58 | 59 | 60 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: