XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / UFO a extraterestriální život

 

UFO a extraterestriální život

UFO a extraterestriální život

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jsme opravdu tak sami?....
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 z 41 | » | Poslední

 

guest Muž JamanMessiah (jamanm@seznam.cz) ... 17.03.2005 11:25:26 ... (6/406)
Re (4): Hej Johny..taky máš ten pocit? Co? Jako bysme žili na planetě opic. Jo!!!...
Odpověď na příspěvek od Arcman ( mailto:arkman@seznam.cz ) z 16.03.2005 21:02:46:

Chlape, chlape...jak tady můžem něco konstruktivně rozebírat, když ani nepočkáš na další díly seriálu a navíc mám pocit, že ses studiu a sběru materiálů a důkazů ohledně UFO a cropcircles fenoménu moc nevěnoval. Lopotím se s tím (a vůbec né pouze s tím) už pěknou řádku let a má to celé pro mě jediné plus - desítky tisíc stran textu, tisíce fotografií, desítky hodin videí a na konec mé vlastní zážitky a pozorování mě někam přivedly. Neotřese se mnou ani žádný papaláš typu Bush apod. Všichni si můžou tvrdit, co chtějí. Víš, dřív se měl akutní potřebu přijít na smysl života. Potřeba to byla tak akutní, že kdybych alespoň trošku nepoodhalil roušku tohoto tajemství, tak bych to tady zabalil a to doslova. Naštěstí se to povedlo, ovšem za cenu řekněme "mírného" odříkání, kdy jsem se po festovním oficiálním a únavném studiu musel věnovat tentokráte osobnímu (z vlastního zájmu) studiu vědních disciplín jako: sociologie, filosofie, historie, psycho a parapsychologie, jazykovědě, mineralogie - ale spíš obecně biologie, pyramidologie, politologie, chemie, alternativní a přírodní léčbě, anatomie atd. atd. Rval jsem hlavu k prasknutí a vyplynul z toho alespoň trochu obsáhlý obecný rozhled. A na základě tohoto rozhledu jsem začal zkoumat nefunkčnost lidské společnosti (cca 40tis. let ). Najednou mi vyvstaly činitelé (povětšinou se jedná o zakořeněné znaky,pudy,vlastnosti - je to opravdu tak jednoduché), kteří za tím stojí. Pro představu: už jako malý jsem si naivně myslel, že za celý život nepotkám ani jednu (pardon) "svini". Pak jsem byl donucen pochopit, že "svini" potkám za každým druhým rohem. Lidstvo ovšem není výrazně jiné než bylo před x tisíci lety. Podobná inteligence, stejný gen. základ apod.. Věř nebo ne, lidé na sebe kují ty nej. nej. podrazy, represe, vykořisťování, zamlčování už od svého vzniku. A až teď se dostáváme k tvým kravinám. Než vyvodíš takový závěr, informuj se na dané téma o něco více. Neškodíš tím jinému a jeho práci, ale škodíš tím především sobě, protože pravda odvěká říká: kořenem všeho zla je nevědomost. (v tomto případě neinformovanost). Když budeš chtít, můžu příště pokračovat událostmi přišedší těsně po prvních oficiálních atomových pumách...
guest Muž Arcman (arkman@seznam.cz) ... 16.03.2005 21:02:46 ... (5/406)
Re (3): Hej Johny..taky máš ten pocit? Co? Jako bysme žili na planetě opic. Jo!!!...
Odpověď na příspěvek od JamanMessiah ( mailto:jamanm@seznam.cz ) z 16.03.2005 16:56:06:

Já spíše čekal, že se tady budou konstruktivně rozebírat možnosti života na Marsu, Europě případně jinde a nebo teorémy o civilizacích a taky ona známá rovnice odhadující průměrný počet a vzdálenost mezi civilizacemi(ze které známe 2 proměnné ze 14 ti) . Taky rádiové kontakty nebo kontakti pomocí jiného záření, SETI,CETI. Ale na kraviny jsem přestal věřit ve 12ti.
guest Muž JamanMessiah (jamanm@seznam.cz) ... 16.03.2005 16:56:06 ... (4/406)
Re (2): Hej Johny..taky máš ten pocit? Co? Jako bysme žili na planetě opic. Jo!!!...
Odpověď na příspěvek od Arcman ( mailto:arkman@seznam.cz ) z 14.03.2005 15:42:03:

Půjdu na to trochu od lesa. Začněme někdy uprostřed 2 sv. války. Pokud si zachováme bezpředsudkovou soudnost, musíme rozhodně prohlásit, že oblíbení i zatracovaní NAZI byli přeci jenom řekněme na relativně vysoké úrovni - kdyby se jednalo pouze o techniku. Každopádně existují materiály, které ukazují, že byl němci na Atarktidě veden tajný výzkum, zabívající se levitačními zařízeními. Ty byly určeny pro vojenské účely (rozuměj pro nasazení do boje). Zajímavé ovšem je ona příznačná podobnost s tzv. UFO - létajícími talíři. Mám doma pár fotek těchto strojů a jsou jasně označeny NAZI křížem. Na první pohled je jasné, že se němci museli nečím inpirovat...A čím asi? Je to jednoduché - z těch samých archivů nakonec vypadne, že NAZI disponovali několika létajícími talíři nepozemské výroby - fotografii dokumentující tento stav mám pouze jednu.:o( Celkem zajímavé zprávy na to, že se stále nacházíme teprve někdy po roce 1940. No a....pokračování příště, neb jsem v práci a právě mi padla...:o)
guest Muž Arcman (arkman@seznam.cz) ... 14.03.2005 15:42:03 ... (3/406)
Re: Hej Johny..taky máš ten pocit? Co? Jako bysme žili na planetě opic. Jo!!!...
Odpověď na příspěvek od JamanMessiah ( mailto:jamanm@seznam.cz ) z 14.03.2005 15:10:04:

MYslíš, že právě v dnešní informaní době spojené se senzacechtivostí by se něco takového vůbec podařilo utajit?
guest Muž JamanMessiah (jamanm@seznam.cz) ... 14.03.2005 15:10:04 ... (2/406)
Hej Johny..taky máš ten pocit? Co? Jako bysme žili na planetě opic. Jo!!!...
No tak lidi? Zdá se, a to jsem si dycky myslel, že UFO téma je zabitý a mrtvý..Ale jen v očích lidí a to ještě těch méně řekněme informovaných. Jinak je to téma, které se valí, jako hl. proud Amazonky. Já vím, člověk má moc starostí, povinností, úkolů, problémů....Je přecijenom lepší bezcílně a tedy jednoduše vydělávat na mocnáře a starat se jen o snůšku svých věcí. V tomhle však nikdy nebudu jako naprostá většina lidstva. Je mi celá řada věcí naprosto jasných, až se divím, že to již neprohlédly celé generace přede mnou. Asi jsem měl štěstí, že jsem se narodil do informační doby:o) Nezdá se vám vzrušující, že přibližně od první půlky dvacátého století dochází na Zemi k záměrným kontaktům s námi pozemšťany? (mimochodem, jedná se pouze o období s větší četností mimozemských návštěv a těch už na Zemi bylo...) A kdopak asi nejvíce těží z dezinformací, lží a utajování? Ano...jsou to ti, kteří řekněme jednoduše nechtějí poctivě pracovat pro lidstvo.
.......
guest Muž JamanMessiah (jamanm@seznam.cz) ... 09.03.2005 09:17:51 ... (1/406)
Just start a first alltheworld revolution...
Zdravííčko...

Vzhledem k tomu, že jsem zakladatelem tohoto exkluzivního fóra (a mimochodem děkuji x-chatu:o), mám právo sem šoupnout vůbec první příspěvek (ach ta drzost:o). Nechci hned rozdmíchávat oheň břitkými argumenty směřujícími k ověření reálnosti nej, nej, nej fenoménu v celé historii lidstva, ale spíš Vás poprosím o jakékoliv info o webech, obchodech, knihách, CD-DVD, akcích, videích, fotkách, audio záznamech apod. souvisejících s touto tématikou. Moc mi tím pomůžete, protože nebudu muset trávit x hodin hledáním na netu a běháním po městech. Né že bych UFO materiálu na zpracování měl málo, ale jak všichni víme, pádných důkazů není nikdy dost. Rozhodně se nic nestane, i kdybych z tohoto fóra nevymáčkl jedinou novou informaci. Mým přáním je diskutovat na toto téma s inteligentními lidmi, disponujícími určitým teoretickým i praktickým základem. A tak...hola hola fórum volá...:o)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 z 41 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: