XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / UFO a extraterestriální život

 

UFO a extraterestriální život

UFO a extraterestriální život

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jsme opravdu tak sami?....
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 z 41 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | » | Poslední

 

guest Muž S.n.a.k.e.r (skodak@chello.cz) ... 19.05.2005 10:46:17 ... (66/406)
Re: Paleoastrologie
Odpověď na příspěvek od WakeUpHate ( mailto:WakeUpHate@centrum.cz ) z 19.05.2005 08:32:58:

To první.
guest Muž WakeUpHate (WakeUpHate@centrum.cz) ... 19.05.2005 08:32:58 ... (65/406)
Paleoastrologie
Jak se vám jeví Danniken?Blázen nebo člověk s postřehem a schopností dát si věci do spojitostí a vyvodit závěry,podmíněné nevyvratitelnými důkazy?
guest Muž elena.z ... 18.05.2005 10:15:18 ... (64/406)
Re (3): Už se také těšíte?
Odpověď na příspěvek od JamanMessiah ( mailto:jamanm@seznam.cz ) z 13.05.2005 13:01:40:
Díky,ale nemusíš mě chválit.Mnoho lidí smýšlí podobně a já z toho mám radost, i když nemám nikoho z nich nablízku.Spíše se setkávám s pochybnostmi, zda vůbec nějací mimozemšťané existují.A prostě jen cítím, že častěji z toho mají lidé strach.Například z takových schopností jako je telepatie.Jak jsem pochopila, lidé se nejvíce bojí zásahu do svých soukromých myšlenek, jako by se tu každý cítil něčím provinilý. Vyspělejší entity žijí v jednotě, lidé mají zatím jen řčení,že nic lidského jim není cizí, ale vztahy nám nefungují a máme tu neutuchající boje o moc a nadřazenost.Takže mnoho lidí si ani nepřeje,aby mezi nás nějaká vyspělejší entita vstoupila coby živý důkaz toho, že existuje víc, než jedna obydlená planeta a pozemská rasa inteligence.
Napiš něco k tomu zastrašování a nevíře v mimozemský život tady.E-mailem by to byla pro dva moc dlouhá diskuze :-)
guest Muž Elemmire (prvorozeny.vanya@centrum.cz) ... 14.05.2005 22:55:07 ... (63/406)
...
http://www.uform.org/

tohle jsou celkem dobré stránky, leč jen pro angličtináře.
guest Muž JamanMessiah (jamanm@seznam.cz) ... 13.05.2005 13:01:40 ... (62/406)
Re (2): Už se také těšíte?
Odpověď na příspěvek od elena.z z 07.05.2005 18:46:30:


Téééda Eleno, pěkná práce, sdílím s Tebou tuto filosofii a oceňuji výborný postřeh. Víc k tomu nemohu dodat, protože bych to jen zkazil. Každopádně pokud neznáš odpověď na otázku proč se tolik snažíme, aby měli lidé z mimozemšťanů strach, můžem toto téma třebas příště prodiskutovat. Kdyžtak se mi ozvi na mejl. A na konec pro všechny, kteří navštíví toto spící fórum: budu vděčný za jakýkoliv materiál na téma: pyramidy, UFO, minerály, obecně ezoterika, zednáři, cropcircles apod. - i pouhé www odkazy. Díky moc.
guest Muž elena.z ... 07.05.2005 18:46:30 ... (61/406)
Re: Už se také těšíte?
Odpověď na příspěvek od JamanMessiah ( mailto:jamanm@seznam.cz ) z 13.04.2005 08:47:34:
Otázkou dle mého názoru spíše je, proč se tolik snažíme,aby měli lidé z mimozemšťanů strach.Evidentně nejsou jen vyspělejší,ale kdyby s námi chtěli zatočit,dávno by to udělali a ani bychom si toho nemuseli všimnout.Kdepak,my lidé jsme správci Země a my jsme za ni i odpovědni.Svou planetu můžeme i zničit a oni budou jen přihlížet další společnosti entit,která vývoj nezvládla.Ne že bychom ještě stále neměli šanci.Oni to vědí a pěkně nás studují.Tohle ze s vé sféry uplatnit mohou a že tuto moc,nahlížet do společenství jiných entit,nemáme i my, je myslím dost jasné.Nejsme na to dost vyspělí a oni si s námi o tom ani nepotřebují popovídat.Vše co potřebují vidí jako na dlani a my také.Je tu snad někdo, kdo neví jak pozemšťané žijí, jak se baví a milují? A nejhorší na tom je,že se s tím vším kolem sebe jaksi necítíme dost spjati.Jako by nám chyběl cejch,který by nám připomínal,že v tom všem tady sedíme společně a tudíž bychom se nikdy neměli pokládat za něco lepšího než je náš bližní jen proto,že jsme třeba čistší,vzdělanější a máme vlastní střechu nad hlavou.Docela určitě tu nejsme proto,abychom se nad kýmkoli vytahovali,atd.,ale abychom v rámci svých možností přispěli přinejmenším svým chováním k lepšímu vývoji lidstva a zachování planety Země.Jestli se nám rozpadne,určitě se na svou prácičku jako duše budeme mít všichni do jednoho příležitost podívat.A jistě z takového "díla" radost mít nebudeme.
guest Muž JamanMessiah (jamanm@seznam.cz) ... 19.04.2005 16:45:32 ... (60/406)
Re (8): Už se také těšíte?
Odpověď na příspěvek od ARCMAN ( mailto:arkman@seznam.cz ) z 19.04.2005 15:31:45:

Máš kejdu....copa náš malej Standa, ale takovej Jiřík Bušů nebooo....kačer Donald Ramsfeldů. Když se tak porozhlídneš v politice, je to samej korytář a to je asi i celkovým cílem a smyslem politiky. Na závěr by se hodila jedna taková typická emerikn věta: Everything will be allright, ne?:o)
guest Muž ARCMAN (arkman@seznam.cz) ... 19.04.2005 15:31:45 ... (59/406)
Re (7): Už se také těšíte?
Odpověď na příspěvek od JamanMessiah ( mailto:jamanm@seznam.cz ) z 18.04.2005 11:04:51:

Chceš můj názor?Já si stejně myslím, že největší ufoni jsou tady lidi snažící se nekalými postupy dostat k moci(nebo se tam udržet- shoj Stando :o) a mlžit.
guest Muž JamanMessiah (jamanm@seznam.cz) ... 18.04.2005 11:04:51 ... (58/406)
Re (6): Už se také těšíte?
Odpověď na příspěvek od KuLovy_BLeSk ( mailto:kulovyblesk@centrum.cz ) z 15.04.2005 23:59:27:

Máte pravdu, vyvolávám paniku:o(. Ale jsem intuitivní ryba a tuším v budoucnu projevení nekalostí a jiné špatnosti. Vzhledem k tomu, že se sem tam něco dočtu, tak chci, aby lidé nespali na vařínech, jak po včerejší kalbě, kapete?:o) Máš kejdu, nebo-li pravdu, toto léto nám dá zase zabrat (ještě že pracuju v přízemí starého poctivého cihelného domu) a má to samo souvislosti se změnou klimatu.:o)
guest Muž JamanMessiah (jamanm@seznam.cz) ... 18.04.2005 10:58:12 ... (57/406)
Re (6): Už se také těšíte?
Odpověď na příspěvek od ARCMAN ( mailto:arkman@seznam.cz ) z 15.04.2005 17:24:50:

Neškádli své zdraví - rozčílení škodí srdíčku...Chce to klid, dyk diskutujeme a konverzujeme, ne:o)? Já ti prostě pošlu pár textíků, abych tu stále obecně nemachroval a nesbíral plody práce někoho jiného. V tak širokém spektru, jak jsi tu naznačil UFOs nevidím, ale mám své infos. S tím Da Vincim souhlasím - na jedné z fotos (ta s nákladním automobilem a návěsem) je vidět pancířem oplátovaný stroj, což by klidně mohla být ona pojízdná artilerie. Já ti jen dodal veškeré obrazové materiály, co jsem v tu dobu měl (opět jsem svou sbírku nepatrně rozšířil).

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 z 41 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: