XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / UFO a extraterestriální život

 

UFO a extraterestriální život

UFO a extraterestriální život

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jsme opravdu tak sami?....
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 z 41 | 41 | » | Poslední

 

guest Muž S.n.a.k.e.r (skodak@chello.cz) ... 22.03.2005 15:54:41 ... (16/406)
Re (9): Hej Johny..taky máš ten pocit? Co? Jako bysme žili na planetě opic. Jo!!!...
Odpověď na příspěvek od ARCMAN ( mailto:arkman@seznam.cz ) z 21.03.2005 23:33:16:

jinak, nechce se mi teda moc rozepisovat, protože su línej uspořádávat myšlenky (*1*), ale mám za to, že k otevřeným kontaktům nedošlo proto, že nepříklad můžou být ostatní životní formy tak děsivě odlišné, že je absolutně nenapadlo vymýšlet lítání do vesmíru a je to jenom lidský výmysl, nebo, přece jenom, uvažte, sme v p**eli galaxie, daleko od obvyklých obchodních tras (*1*) a teprv čekáme na objevení :) nebo, což by mě docela mrzelo, protože bych se chtěl jednou dožít světa jak byl třeba ve stopaři - víte jak, dobrodružství, vzrůšo a jiný divočárny *1* -, je taky možné že prostě mezi hvězdama cestovat nejde. vědci sice teoretizují, ale nakonec třeba zjistí že k vytvoření červí díry potřebují zesilovač paprsků velkej jak Texas.
no a pak je tady taky možnost, že už ke kontaktům dochází, ale ještě ne oficiálním, a to například protože galaktické zákony přikazují nejdříve planetu zkoumat třeba bratru sto našich let, aby zjistili, jestli nebudeme nebezpeční až nám vrazí do ruky plány na mezihvězdný pohon a protonové dělo, a pak se teprve ukázat *4**1*
guest Muž ARCMAN (arkman@seznam.cz) ... 21.03.2005 23:33:16 ... (15/406)
Re (8): Hej Johny..taky máš ten pocit? Co? Jako bysme žili na planetě opic. Jo!!!...
Odpověď na příspěvek od S.n.a.k.e.r ( mailto:skodak@chello.cz ) z 21.03.2005 20:48:01:

Právě to rozpětí je ten problém *1* Kdyby to bylo alespoň řádově trochu shodné - třeba 1000- 10000 nebo tak něco :o)
guest Muž S.n.a.k.e.r (skodak@chello.cz) ... 21.03.2005 20:48:01 ... (14/406)
Re (7): Hej Johny..taky máš ten pocit? Co? Jako bysme žili na planetě opic. Jo!!!...
Odpověď na příspěvek od ARCMAN ( mailto:arkman@seznam.cz ) z 19.03.2005 12:25:07:

mno, pokud si to dobře pomatuju, tak v nějakém dokumentárním filmu dosazovali do té rovnice nejvyšší a nejnižší odhadovaná možná čísla, a vyšlo jim myslím že v naší galaxii by mělo být mezi 40 a 15 000 000 technicky vyspělých civilizací.
guest Muž Elemmire (prvorozeny.vanya@centrum.cz) ... 21.03.2005 18:53:24 ... (13/406)
Re (2): Groom Lake
Odpověď na příspěvek od KuLovy_BLeSk ( mailto:kulovyblesk@centrum.cz ) z 20.03.2005 00:28:55:

Já ti ani nevím.. jsem naprosto přesvědčen o exostenci mimozemského života a o tom že mají či měli co dočinění se Zemí. Jenže to že celý svět stále žije prakticky s faktem že žádní mimozemšťani po zemi neběhají či nám nelítají nad hlavami mi nějak smrdí. těko to popsat.. :-/
guest Muž KuLovy_BLeSk (kulovyblesk@centrum.cz) ... 20.03.2005 00:28:55 ... (12/406)
Re: Groom Lake
Odpověď na příspěvek od Elemmire ( mailto:prvorozeny.vanya@centrum.cz ) z 19.03.2005 21:54:12:

Myslíš, že není v moci USA tohle ututlat? A jak to víš? *50* Jak víš kolik věcí už utajilo? *3* To co se ututlalo, tak o tom se neví *40* Takovejch věcí můžou být milióny *18*
guest Muž duo1 ... 20.03.2005 00:22:52 ... (11/406)
Re (7): Hej Johny..taky máš ten pocit? Co? Jako bysme žili na planetě opic. Jo!!!...
Odpověď na příspěvek od ARCMAN ( mailto:arkman@seznam.cz ) z 19.03.2005 12:25:07:
Pokud náš televizní signál zachytí nějaká jiná vyspělejší civilizace, tak to patrně způsobí její zánik. Po zhlédnutí se smíchy potrhá.
guest Muž Elemmire (prvorozeny.vanya@centrum.cz) ... 19.03.2005 21:54:12 ... (10/406)
Groom Lake
Rád bych se Vás odborníků zeptal jestli si myslíte že skandál který vyvolal tuším novinář George Knapp okolo základny na Groom Lake vOblasti 51 byl jeho pokus odhalit světu pravdu nebo jestli se chtěl prostě ukázat.
viděl jsem hodně fotek a něco málo o tom vím, ale nějak se mi nezdá, že kdyby skutečně byla aktivita skutečných mimozemských bytostí na Zemi, že by to dokázala i slavná vláda USA ututlat.
Jinak musím říct.. I want to believe!
guest Muž ARCMAN (arkman@seznam.cz) ... 19.03.2005 12:25:07 ... (9/406)
Re (6): Hej Johny..taky máš ten pocit? Co? Jako bysme žili na planetě opic. Jo!!!...
Odpověď na příspěvek od duo1 z 19.03.2005 12:00:02:

Souhlasím. Vrámci celého vesmíru určitě existuje život na spoustě míst jen možnost fyzického kontaktu mezi 2mi inteligentními civilizacemi je velmi malá - dokonce i pravděpodobnost rádiového či jiného kontaktu. Ano jsme hodně odstrčení a může to mít hodně důvodů - třeba to, že každý počítá s pravděpodobností jestli se může vyvinout život, ale už né s tím, že jestli ten život bude inteligentní tak je to asi pravděpodobné méně. nebo, že pokud je inteligentní, tak bude asi taky nějaká pravděpodobnost, že bude používat techniku jako my - vezměme si třeba velryby nebo delfíny - tihle techniku nepotřebují a jsou docela spokojení nebýt nás. No a nejdůležitější věc je, že civilizace jako takové se nemusí překrývat časově. Existuje na to nějaká rovnice o 14ti proměnných. Problém je, že známe jen 2 a to počet hvězd a odhadem přibližný možný počet planet. Takže civilizace asi jsou jenže hodně zdálené od sebe. Mysel bych se podívat, ale myslím, že střízlivé odhady hovoří o 1000 světelných letech mězi jednotlivými civilizacemi - takže bych nekritizoval, že ještě nemáme kontakt, když první rádiové vysílání začlo před sto lety a mikrovlnné a jiné ještě později. Problém je, že máme zatím pouze jediný exemlář civilizace ke zkoumání - a to naši vlasní. Na druhé straně můžeme pozorovat na primitivních kmenech jak vypadá kulturní šok a že přímým zánikem tyto kmeny neohrožuje(až na vyjímky nečistých úmyslů kolonizátorů což je naše chyba) Myslím, že kdyby sem přiletěli, tak by se s tím moc netajili a taky by snad ani nemohli vzhledem k tomu co je potřeba pro mezihvězdný let. Na druhé straně se nás můžou bát po zachycení našich televizních signálů - nemůžeme vědět jestli jiné kultury mají potřebu smyšlených scénářů a po shlédnutí hororů a podobných srandiček můžou mít obavy. Nebo po shlédnutí Star- treku a podobných startrekoidních nesmyslů si můžou myslet, že je technicky převálcujem. Nebo naše izolace může spočívat v tom, že inteligentní život ve vesmíru sice je, ale my s tím nemáme nic společného *47**47**47* - Můj skromný názor.
guest Muž duo1 ... 19.03.2005 12:00:02 ... (8/406)
Re (5): Hej Johny..taky máš ten pocit? Co? Jako bysme žili na planetě opic. Jo!!!...
Odpověď na příspěvek od JamanMessiah ( mailto:jamanm@seznam.cz ) z 17.03.2005 11:25:26: To jsi napsal přesně, že kořenem všeho zla je nevědomost. S tím naprosto souhlasím. Osobně se už tématem UFO moc nezabývám, ale jinak věřím, že nejsme ve fyzikálním vesmíru ( jsou i další vesmíry) sami. Ovšem pak je tady otázka, proč jsme tady na zemi tak odstrčení od celého vesmírného dění. To bude mít nějaký pravý důvod. Zajímalo by mě, co si o tom myslíš.
guest Muž Arcman (arkman@seznam.cz) ... 17.03.2005 14:51:00 ... (7/406)
Re (5): Hej Johny..taky máš ten pocit? Co? Jako bysme žili na planetě opic. Jo!!!...
Odpověď na příspěvek od JamanMessiah ( mailto:jamanm@seznam.cz ) z 17.03.2005 11:25:26:

Neboj se, že bych nekritizoval, kdybych nebyl na dané téma dostatečně informovaný.A to už jako dítě - beru to místo pohádek na dobrou noc - já měl ufony - ale člověk pochopí už podle formy psaní o co jde.Ty tuny materiálu jak říkáš jsou tuny informací "o místě, které bylo nedávno objeveno a jsou tam celé chrámy postavené ufonama" akorát tam chybí kde se strohou informací "v jednom pohoří v Chile". Ne opravdu nemám čas na blbosti. Na vysvětlení nefunkčnosti společnosti stačí populační genetika a ekologie o tom mě poučovat nemusíš. Náš profesor anatomie na otázky různých šamanů říká : " Když se máte naučit celou anatomii a latinské názvy, tak vás myšlenky na nějaké alternativy rychle přejdou *47* ".Asi se naše cesty rozcházejí tam, kde Ty jsi vynechal fyziku(teď myslím obecně) a zvláště mechaniku kosmických těles :o) To je totiž první věc co by člověka měla zajímat, když uvažuje o možnosti, že tady lítají malí zelení mužíčči. BTW - teď mě napadla jedna věc z aktX - kamuflování vymyšlené věci může sloužit k dokonalému maskování zcela jiné a zcela reálné věci.

PS: nechceš mi poslat na mail nějaké ty vlastní fotky pokud máš? *2*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 z 41 | 41 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: