XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / UFO a extraterestriální život

 

UFO a extraterestriální život

UFO a extraterestriální život

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jsme opravdu tak sami?....
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 z 41 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | » | Poslední

 

guest Muž JamanMessiah (jamanm@seznam.cz) ... 23.05.2005 15:47:53 ... (76/406)
Re (6): Už se také těšíte?
Odpověď na příspěvek od elena.z z 22.05.2005 22:51:44:

Přiznám se, jsem příliš mladý na to abych znal všechny známé a většinu neznámých autorů všech žánrů a docela se stydím, že jsem o Whitleyovi Strieberovi až dosud neslyšel:o(. No,...jeho třetí publikace nese název: The Secret School: Preparation for Contact (1997). Určitě se začnu shánět po Farkasových a Streiberových knihách tady někde v Plzni, ačkoli svoje bádání na téma UFOs považuji v současné době za skoro uzavřené. Jamese Redfielda jsem si zamiloval ihned po přečtení Celestinského proroctví a pak jsem mohl témeř hned pokračovat Desátým proroctvím a následně Tajemstvím Shambhally. Duchovní přístup tohoto autora se mi velmi zamlouvá a mohu jej vřele doporučit:o). Stejně tak jako N.D. Walsche s jeho "seriálem" Hovory s bohem 1,2,3 a Přátelství s bohem (toto jsem ještě nesehnal). Chtěl bych ještě upozornit na jednu závažnou věc ohledně G. Adamského. V jeho případě se jedná o kontakt s posádkou pilotující "UFO" pozemské výroby - což je velmi ošemetná a poněkud složitá záležitost. Aneb není UFO jako UFO. To co je UFO pro laickou veřejnost ještě zdaleka vůbec neznamená, že se jedná o UFO pro armádní činitele!
guest Muž elena.z ... 22.05.2005 22:51:44 ... (75/406)
Re (5): Už se také těšíte?
Odpověď na příspěvek od JamanMessiah ( mailto:jamanm@seznam.cz ) z 19.05.2005 12:59:40:
Jdeš na to na samouka velmi důkladně a je dobře, že využíváš zdroje,dle svého úsudku.Já se o UFO zajímám spíše nějak intuitivně,literatur u nevyhledávám,ale stejně se mi do rukou dostane vždy něco, čemu neodolám.Prostě chci vědět a také se nedám odradit "intelektuálskými" radami,abych se nezajímala o blbosti.Určuji si směr sama a mohu říct,že tvoje myšlenky mi jsou bližší.Ano,máš v mnohém pravdu. Asi jsi už četl kdeco,já znám něco od Dänikena a M.Hessemanna,taky Viktor Farkas má pár zajímavých publikací.Naposledy jsem od něj četla "Kdo ovládá svět." Něco možná najdeš i v "Celestinském proroctví" od Jamese Redfielda.Zmiňuji se o tom,protože nevím jestli ty knihy znáš,jestli ano,tak vlastně už musíš hledat další zdroje sám,neboť půjde o méně známé,než ty,co uvádím.Hesemann ostatně píše taky o průkopnících,které jistě znáš. Já jsem četla o UFO od G.Adamskiho.Z těch současnějších, kteří popisují vlastní zkušenosti s UFO mě nejvíce zaujal Whitley Strieber a jeho "Společenství" a "Proměna".Četla jsem ale,že napsal 3 knihy o svých zkušenostech s UFO, nevíš o tom něco? Ten 3.díl bych si velmi ráda přečetla, ale asi u nás nebyl přeložen a nikde o něm nenacházím zmínku. Strieber popsal velmi zajímavě svůj strach, kterým jeho zkušenosti s UFO začaly a jeho závěry se mi jevily dost důvěryhodné.
guest Muž WakeUpHate (WakeUpHate@centrum.cz) ... 19.05.2005 17:08:23 ... (74/406)
Re (2): Paleoastrologie
Odpověď na příspěvek od JamanMessiah ( mailto:jamanm@seznam.cz ) z 19.05.2005 12:38:24:
S tím souhlasím,vzhledem k tomu,že veškeré jeho dedukce a teorie stojí na jasný a hmotných důkazech,nemají onic menší cenu,než jakákoli jiná teorie očemkoli,naopak kvůli své pevně postavené základně přicházejí v potaz stále více jako reálné.
guest Muž JamanMessiah ... 19.05.2005 16:41:20 ... (73/406)
Re (6): Už se také těšíte?
Odpověď na příspěvek od S.n.a.k.e.r ( mailto:skodak@chello.cz ) z 19.05.2005 13:20:57:

1) a) dobrá rada, celkem pravidelně volím Stranu zelených
b) též dobrá rada, DÍKY! pro nematerialistu jako jsem já přesto naprosto nevhodné
2) templáři už fakticky vůbec neexistují, bacha na to!
o působení svobodných zednářů a illuminátorů v Čechách nemám žádné infos
přečti si něco o projectu Mind Control by CIA
3) nechtěl bych tady zacházet až k esejím a tak pouze jednu radu: chce na to jíti poněkud od lesa a vodítkem by ti mohl být hluboce duchovní přístup naprosto ke všem věcem života
4) na Locháči v Plzni se ujal pojem típek (všichni tu típaj vajgly od cigár a špeků)
5) na bednu nemám čas - maximálně zhlídnu nějaký ten dokument
6) komixy jsem jako malý capart nečetl (naši na to tenkrát neměli) a dnes mám jiné možnosti inspirace, než číst sci-fi báchorky pro děti
7) k Vesmírným lidem sil světla nepatřím, v současné společnosti nebudu raději patřit nikam - jedu sám na sebe
guest Muž JamanMessiah (jamanm@seznam.cz) ... 19.05.2005 16:39:58 ... (72/406)
Re (2): moje snažení
Odpověď na příspěvek od S.n.a.k.e.r ( mailto:skodak@chello.cz ) z 19.05.2005 13:26:06:

Díky za odkazy. Mrknu na to až zase "budu chtít" zůstat v práci po pracovní době zadarmo. Jinak to nejde:o)
guest Muž S.n.a.k.e.r (skodak@chello.cz) ... 19.05.2005 13:26:06 ... (71/406)
Re: moje snažení
Odpověď na příspěvek od JamanMessiah ( mailto:jamanm@seznam.cz ) z 19.05.2005 13:12:04:

kdyžtak se podívej na stránky jako http://www.propagandamatrix.com a http://www.prisonplanet.tv a http://informationclearinghouse.info - ale nevím jestli ti to pomůže, jestli tam jsou nějaké až tak zajímavé věci..
guest Muž S.n.a.k.e.r (skodak@chello.cz) ... 19.05.2005 13:20:57 ... (70/406)
Re (5): Už se také těšíte?
Odpověď na příspěvek od JamanMessiah ( mailto:jamanm@seznam.cz ) z 19.05.2005 12:59:40:

rád bych tě upozornil a zeptal se:

1) jestli se ti nelíbí, kdo nám šéfuje, máš kdykoli možnost
---a) jít k volbám a zvolit kohokoli z nabízených.
---b) založit vlastní stranu a kandidovat do nejrůznějších funkcí.

2) "Máme tedy k dispozici náboženství, massmédia, vědu, policii a armádu..." - kardinál Vlk, Pavel Zuna, Helena Vondráčková, policejní prezident Kolář - kteří z nich jsou templáři, kteří illumináti a kteří jsou jimi jenom dálkově ovládáni? *3*

3) popiš mi blíže jakýkoli teoreticky fungující společenský systém fungující bez směny, trhu a kapitálu.

4) týpek je s tvrdým y, od slova typ *4*

5) moc se koukáš na bednu.

6) moc čteš komiksy.

7) patříš k Vesmírným Lidem Sil Světla???
guest Muž JamanMessiah (jamanm@seznam.cz) ... 19.05.2005 13:12:04 ... (69/406)
moje snažení
Chtěl jsem všechny, kteří se sem dostanou, požádat o jednu malou laskavost: půl roku sbírám fakta o UFOs, crop circles, pyramidologii, mineralogii, oficiálních dokumentech CIA, FBI, NSA, NRO, NORAD, NASA, US Army, DIA atd., alternativní léčbě,.... prostě vše, co má spojitost s nevysvětlitelnými fenomény, s duchovnem, spiritualitou, ezoterikou a uvítám jakékoliv podněty pro mou práci. V současné době finišuji a potřebuji dozaplnit druhé DVD. Děkuji.
guest Muž JamanMessiah (jamanm@seznam.cz) ... 19.05.2005 12:59:40 ... (68/406)
Re (4): Už se také těšíte?
Odpověď na příspěvek od elena.z z 18.05.2005 10:15:18:

Dobře, dobře, příště tedy bez pochval:o). Here is it - Zastrašování a nevíra v mimozemský inteligentní život - můj názor:
Problematikou UFOs, obecně extraterestriálního života se zabývám nějaký ten pátek a zjistil jsem následující závažnou věc:
schválně si tipněte, co je největší utajovanou skutečností na Zemi? Myslíte si, že to jsou plánované vraždy, měnové machinace, výzkumy zbraňových systémů (tady už jsme hodně blízko, ale přece ne:o) ? Ale kde pak! Největší utajovanou skutečností je....původ a historie lidstva. To je překvapení, co? Pro velmi malé procento lidí to ale překvapení není. K tomuto závěru jsem se (a ne jenom já) dostal, za 1) když jsem studoval historii a vývoj náboženství, věd a mocenských struktur jako je: politika, ekonomika apod. , za 2) když jsem studoval antropologii (ne jako student VŠ) - z filozofického, sociálního, psychologického, historického pohledu a zároveň se mi pod ruku dostalo pár publikací na téma parapsychologie. Zjistil jsem, čeho je člověk schopen jakožto organismus, bytost....... a konečně za 3) když jsem se začal vážně zabývat problematikou UFOs a zjistil jsem, že ve své době (kolem 2 sv. války) byl na toto téma uvalen o 2 stupně vyšší stupěň utajení než měl výzkum vodíkové bomby, který měl o 1 stupeň vyšší utajení, než měl výzkum atomové bomby. Inteligentní světe div se, ale tento stupeň utajení trvá dodnes. A jako má všechno spojitost? Při pročítání různých archeologických prací jsem narazil na zvlášť zajímavé perličky: ve vrstvě staré (současná metodika datace je nepřesná ale budiž) 500 a 50 mil. let byly nalezeny otisky jednoho páru bot (samo, že nebyly identické). Ve vrstvě staré 60 mil. let byly nalezeny velké otisky šlépějí vzpříměně se pohybujícího tvora vedle dinosauřích stop. Takovýchto "otisků obrů" se ostatně našla celá řada. Přidáme-li k tomu prehistorické zvláštní kresby objektů a bytostí + poznatky (pozorování, zkušenosti lidí, obrazy a malby atd.) moderní historie lidstva, dostáváme se pod velmi silný tlak faktů a do rozporu s prezentací existence, tak jak nám jí předhazují naše mocenské elity. Něco tady nehraje. Do dnešních dnů se např. nepodařilo vyplnit zásadní mezery v Darwinově teorii evoluce, přesto je však vědeckou obcí uznávána. Já vím, toto tvrzení není zcela přesné: je uznávána vědci "mafiány", kteří stojí u kormidel moderní oficiální vědy. Jsem na 100pro přesvědčen, že o původu a historii lidstva a o extraterestriálním životě (potažmo fenoménu UFOs) ví určitá omezená skupina lidí více, než je schopná připustit. A jestli jste si všimli, od dob faraónů a ještě před nimi se do dnešních dnů život mezi lidmy moc nezměnil. Stále je tu elita, na kterou dře spodina - co to je? V přetechnizované době (pouze v záp. civ.) převzdělaných lidí po tak dlouhou dobu? Budu teď hrubý a myslím si, že na to mám právo poté, co jsem z okolí nasál to ohromné množství bídy, strachu, útlaku a utrpení: "Šéfují nám vzdělané a vychytralé bestie". Pokud se chcete dozvědět něco o mocenské skupině nade všemi, doporučuji sehnat si nějaký materiál o templářích, následně svobodných zednářích a finálně o illuminátech. Je škoda, že lidstvo bylo záměrně degenerováno, omezováno a terorizováno do té míry, že převážná část prací vytížených lidí už nemá ani sílu, ani chuť, ani čas a což je asi nejhorší ani schopnosti doslova naprat obrovské množství informací do hlav a spočítat si jedna a jedna. Končí to dnes tím, čeho jsme svědky každý den. Lži, manipulace, mizerné mezilidské vztahy, řízené krize, nekončící války, bída a hlad, stres, deprese, sebevraždy, kriminalita, tupost atd. atd.. Pro mě (a mě podobným típkům) a mocenskou elitu je existence jiných inteligencí v našem vesmíru i mimo něj vyřešena. Otevřete-li pořádně oči a budete dostatečně obezřetní, všimnete si jak se takové dezinformování a manipulování kolem vás projevuje. Vžijme se teď do role těch mizerů: máme tady vědecky potvrzené, současné a zhola reálné zasahování mimozemských entit do záležitostí lidstva. Máme tedy i důkaz, že lidé nejsou koruna stvoření a a že systém řízení společnosti, tak jak funguje u nás, není jediný a zdaleka nejlepší. Jak si ho ale udržet, abychom mohli stále využívat mocenských privilegií? Použijeme všech dostupných prostředků, protože je to záležitost nanejvýš důležitá: doslova na tom stojí a padá celý svět (tak jak jsme si ho utvořili). Máme tedy k dispozici náboženství, massmédia, vědu, policii a armádu + tajné služby, konzum a systém řízení, který ovládá všechny tyto instituce skrze politiku, ekonomiku - obchod, trh práce apod.. Můžeme tedy manipulovat s lidmy pomocí zákonů, pohyblivých obrázků (TV, reklamy) a zvuku (rádio, obecně hudební scéna), víry, různého druhu záření a chemických látek a když všechno zklame přistoupíme k užítí fyzické síly. Tak tohle je dnešní vymezený prostor svobody! Je proto třeba silně využívat massmédií k potěru schopných a chytrých hlav, které hlásají informace, potencionálně vedoucí k pádu moci, je proto třeba silně využívat tajných služeb k odstranění schopných a chytrých hlav (nebo "pouhému" zastrašování od mužů v černém tzv. MIB), které ne a ne upustit od svého snažení, přestože jsou massmédii potírány, je proto třeba silně využívat vědeckou mafii k zavrhování seriózních, informovaných vědců a jejich prací tak, aby se tato fakta nestala součástí oficiální vědy, která slouží laické veřejnosti,......... ... a mohl bych nudně pokračovat dále. Nakonec bych pohovořil krátce o penězích - na jednu stranu mě překvapuje na druhou stranu ne to, že dnes jsou lidé tak fixováni na zaběhnutý způsob žití, že si už vůbec nedokážou představit funkční systém, který není založen a nestojí na penězích. Dokonce to zachází tak daleko, že při polemikách na téma mimozemské civilizace jsou též schopni přemýšlet o platidlech! Dnes je penězi podmíněno vše a lidem je dokonce vsugerovávána myšlenka, že za peníze si mohou koupit vše, i lásku - nikdo se však už nepozastaví na tím, že TATO láska je zvrácená, hlavně že je to láska.
Tak, trochu jsem se ke konci rozčílil, ale doufám, že mě omluvíte. Závěrem přeji všem ZDAR a SÍLU a úsměv na rtu,dobrou kartu:o)
guest Muž JamanMessiah (jamanm@seznam.cz) ... 19.05.2005 12:38:24 ... (67/406)
Re: Paleoastrologie
Odpověď na příspěvek od WakeUpHate ( mailto:WakeUpHate@centrum.cz ) z 19.05.2005 08:32:58:

To druhé!!! Né že bych se specializoval na publikace od Dannikena, ale přečetl jsem jich hezkou řádku a s tímto člověkem cítím určitou souvztažnost. Líbí se mi na něm, že je to samouk jako já, ale při zvážení současného stavu mohu říci, že je daleko přede mnou, co se týče informovanosti a světácké zběhlosti - to víte synek chudých rodičů, co byl akorát tak 2x v němcích a 1x v rakušanech:o))) Dodám ještě, že mi nezajímá, jaký názor na něj mají ostatní, z jeho prací také čerpám a HOTOVO! Nehledě na to, že určitý okruh vědců nenáležející "vědecké mafii" mu již delší dobu dává v lecčems za pravdu.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 z 41 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: