XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / UFO a extraterestriální život

 

UFO a extraterestriální život

UFO a extraterestriální život

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jsme opravdu tak sami?....
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 z 41 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | » | Poslední

 

guest Muž S.n.a.k.e.r (skodak@chello.cz) ... 17.04.2005 19:35:16 ... (56/406)
Re (8): Už se také těšíte?
Odpověď na příspěvek od Elemmire ( mailto:prvorozeny.vanya@centrum.cz ) z 17.04.2005 19:10:45:

a byli ve falloutu mutanti? protože po tom co miliarda lidí přežije dávku kosmického záření, začnou se rodit po milionech *47*
guest Muž Elemmire (prvorozeny.vanya@centrum.cz) ... 17.04.2005 19:10:45 ... (55/406)
Re (7): Už se také těšíte?
Odpověď na příspěvek od S.n.a.k.e.r ( mailto:skodak@chello.cz ) z 16.04.2005 19:23:03:
půl století v bunkru? To tu pak bude vypadat jako ve Falloutu. Začněte kopat Vaulty *47*
guest Muž S.n.a.k.e.r (skodak@chello.cz) ... 16.04.2005 19:23:03 ... (54/406)
Re (6): Už se také těšíte?
Odpověď na příspěvek od KuLovy_BLeSk ( mailto:kulovyblesk@centrum.cz ) z 15.04.2005 23:59:27:

1) buď dostaneš rakovinu kůže, nemoc z ozáření nebo budeš žít půl století zavřenej v bunkru *40*
2) To přijde, neboj. *47*
guest Muž KuLovy_BLeSk (kulovyblesk@centrum.cz) ... 15.04.2005 23:59:27 ... (53/406)
Re (5): Už se také těšíte?
Odpověď na příspěvek od JamanMessiah ( mailto:jamanm@seznam.cz ) z 15.04.2005 16:18:19:

Mňo jestli mohu... tak bych chtěl říci, že strach tedy rozhodně nemám ani z přepólování, jelikož za 1) nevím pořádně, co to obnáší, protože z vaší debaty jsem toho moc nepochytil a za 2) takovejchhle živelnejch katastrof už mělo přijít a nepřišlo. Takže se omlouvám, že to nebudu já, kdo bude vyvolávat paniku *40*
Můžu se zeptat? Nepřichází ta katastrofa už tohle léto? *62* Já jen, že hlásili až 40 stupňový vedra *3* jestli to není ono náhodou *88**47*
guest Muž ARCMAN (arkman@seznam.cz) ... 15.04.2005 17:24:50 ... (52/406)
Re (5): Už se také těšíte?
Odpověď na příspěvek od JamanMessiah ( mailto:jamanm@seznam.cz ) z 15.04.2005 16:18:19:

Hele nechci se tady pouštět do debaty na téma cyklických vymírání, protože znám spoustu možných příčin včetně vnitřních mechanismů evolučního procesu bez vnějšího zásahu. Přepólování je jev relativně častý a neshoduje se s časovou periodou 30mil. let, za kterou periodicky dochází k vymírání. Mimochodem jsme si nějak nerozumněli s tím všímáním - kdyby bylo přepólování zemského magnetismu tak katastrofální, tak já ani ty bychom tady nebyli - proto bych si nemohl všimnout *4* Pravděpodobnost katastrofy nepopírám, ale přepólování nevysvětluje tu nejvýznamnější periodu. Adamski je především byznismen, který umí vydělat i na úplné kravině. A jinak jsi úplně přehlídl mou poznámku o tom údajném stroji - vpřípadě, že jsou fotky věrohodné půjde o prototyp tanku - podobnou věc by jsi našel mezi výkresy Da Vinciho - podle mě je to ta pojizdná artilerie - němci se snažili určitě vymyslet něco pro blitzkrieg a v době zákopových válek bylo co nejmobilnější dělostřelectvo posunující palebnou linii podle potřeby stěžejní. NEvím proč má každý potřebu ve všem vidět ufony. Kdo zabil Kennedyho?Ufoni! Kdo dal nukleární hlavice na Kubu? Ufoni. Proč byla expedice do Antarktidy? Kvůli Rusům? Samozřejmě, že je to blbost - byli to ufoni :o)
guest Muž JamanMessiah (jamanm@seznam.cz) ... 15.04.2005 16:18:19 ... (51/406)
Re (4): Už se také těšíte?
Odpověď na příspěvek od ARCMAN ( mailto:arkman@seznam.cz ) z 14.04.2005 23:05:04:

Říkáš nevšiml nebo spíše by sis nemohl všimnout? Jasněěě, nežil jsi a jinak sis nemohl všimnout akorát tak, že jsi se nepoohlédl po alespoň pár hodnověrných zdrojích informací. Jak se ukazuje, teorie kontinetálního driftu není všeobjímající, jak se dříve usuzuvalo a s pokračováním archeologických výkopů vyvstává stále více záhad o minulosti Země. Spousta ukazatelů naznačuje, že povrch Země decimovala celá řada katastrof celosvětového významu, navíc cyklicky, tak proč by se nám to mělo v době moderní civilizace vyhnout?
guest Muž JamanMessiah (jamanm@seznam.cz) ... 15.04.2005 15:43:12 ... (50/406)
Re (4): Už se také těšíte?
Odpověď na příspěvek od S.n.a.k.e.r ( mailto:skodak@chello.cz ) z 14.04.2005 17:30:12:

O tajných organizacích? Bohužel se nacházím ve stadiu úplného zmizení ve stohách papírů a sloupech knih na dané téma. Spíš se mohu optrně vyjádřit k závažnějším věcem jako jsou globální katastrofy vyvolané činností slunečních skvrn, potažmo přepólování mag. pólů. Z ještě nedávných vědeckých analýz zemské magnetosféry vyplývala opravdu tvá informace, že by k přepólování mělo dojít během následujících 200-300 let. Současná měření však zaznamenala razantní nárůst rychlosti pohybu obou pólů a z předběžných šetření a výpočtů došly vědci k názoru, že se to celé může uskutečnit už v první polovině 21. století. Kolikáteho vůbec je?:o) Při přepólování dojde k dočasnému vymizení magnetického pole Země a na povrch tak může neomezeně dopadat životu nebezpečné záření všeho druhu, což je dost hrozné..Do toho všeho se očekává slabě řečeno zvýšená sluneční aktivita (také v 21. stol.) takzvané. období aktivity slunečních skvrn, které jsou důsledkem nepředstavitelných, obrovských mag. bouří, anomálií ,jak chcete, pod povrchem slunce. A tak nám tedy hrozí dvojnásobné nebezpečí. Opravdu začínám vážně uvažovat o koupi publikací na téma: Jak se chovat a jak přežít při katastrofě. :o)))
guest Muž JamanMessiah (jamanm@seznam.cz) ... 15.04.2005 14:47:26 ... (49/406)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od ARCMAN ( mailto:arkman@seznam.cz ) z 15.04.2005 00:20:05:

Jenom jsem ti poskytl materiál, který je dostupný na netu záměrně včetně těch kreslených obrázků - ty slouží jen pro jasnější představu. Nevím, jestli si někdo rád hraje v Photoshopu, každopádně by se mělo jednat o fotografie z let před 2 sv. válkou až po léta po 2 sv. válce. Kvalitu fotoaparátů a fotografického materiálu si může každý domyslet sám. Když jsi mi napsal, že žádné průvodní texty nejsou potřeba, bylo mi hned jasné, že se o tuto tajemnou část nacistické historie nezajímáš či jí nevěříš a také že k tomuto tématu nemáš k dispozici takřka žádný faktologický podklad. Rozhodně nepředkládám k diskuzi něco, o čem bych nemohl čerpat informace z více zdrojů. Nejsou to mé výplody fantazie - např. je rozhodně zajímavá shoda s fotografickými snímky G. Adamského a tajným nacistickým projektem Haunebu II o kterém Adamski nemohl (možná) vědět - pár prací na toto konkrétní téma jsem také četl. Můj archiv je stále komukoli k dispozici....
guest Muž Keltoi (disbeliever.j@email.cz) ... 15.04.2005 11:55:44 ... (48/406)
hihihi
www.vesmirnilide.cz *4*
guest Muž S.n.a.k.e.r (skodak@chello.cz) ... 15.04.2005 00:28:05 ... (47/406)
Re (6): Už se také těšíte?
Odpověď na příspěvek od ARCMAN ( mailto:arkman@seznam.cz ) z 14.04.2005 23:57:41:

tak to mi pošli! :)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 z 41 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: