XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Stálé místnosti / Sex a neřesti od 18 let / Submise a dominance

 

Submise a dominance

Submise a dominance

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kde peklo je i rájem, tam harmonii vládne...bič 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 8 | 8 | » | Poslední

 

guest Muž p.i.p.p.e.r. ... 11.12.2009 01:43:08 ... (19/79)
MUSIM TAKY REAGOWAT JE TO MÁ POWINOST:-D
Nebudu číst příspěwky předešlé,wim wo čem jsou.Je to dlouhodobě probírané téma w místnosti*47*
Takže rownou k wěci :))))
MÍRO! Slož to sám,řikám Ti to už podruhý a Ty né a né:))).Lidi musej we swym SS cejtit hlawně jistotu,že dycky při řešení wzniklého problému w místnosti zafunguješ jak máš.A sám wíš,že to tak nejni...Každej stačíme jen na to "swý"*1* SS se zabořenou hlawou do písku je na nic.Wěřim tomu,že jsi si naprosto jistý ,že plníš swou funkci jak nejlépe umíš,ale člowěk si není nikdy sám sobě dobrým soudcem:)Od toho jsou tu druzí,kteří naše kwality oceňují:)) Proč lid swrháwá swé wládce?*1*Ať si odpowíš jak chceš..hlas lidu neutišíš,leda hromadnejma poprawama....grrrrrrrrrrr,ale to už jsem někde we starém Římě*3*

..takže.. můj názor wyslowen WOX POPULI-RuleZZzZzZ *1*
guest Muž Lauramystic ... 10.12.2009 17:20:16 ... (18/79)
Re (2): Pro VB
Odpověď na příspěvek od Vladce_bolesti ( mailto:Vladce_bolesti@centrum.cz ) z 10.12.2009 02:32:32:
Si děláš prdel????????? se jmenováním SS máš málso na hlavě jedině ty a nikdo jiný a to nemluvím o jiných věcech .Noltha byl možná trošku hrubý ,ale nedivím se mu v jeho pozici bych byla daleko ostřejší,nehledě na to ,že do teď vlastně nepřišlo žádné vysvětlení co se týká Sereny a podrazu kolem něj na nás všechnyjen si kolem sebe kopal a urážel lidi co se dožadovali vysvětlení. Ta místnost není jen tvá a opravdu jak říká Dana tak si děláš svá vlastní pravidla. Nejde tady o to jestli visíš,ale o to jak pak reguješ a jestli a jak dokážeš situaci řešit a né ,dělat mrtvého brouka . Sama jsem zažila když jsem tě žádala v jisté věci o podporu,že místo aby jsi řekl jasné stanovisko tak jsi to alibisticky hrál na obě strany,jen aby sis to nikde nerozházel.
guest Muž Beruska.baculka78 ... 10.12.2009 15:55:36 ... (17/79)
Re (3): Pro VB
Odpověď na příspěvek od kenny29 z 10.12.2009 09:38:46:
Ona to taky žabomyší válka je :-))) Pokud budeme vycházet z předpokladu, že každý má právo si stěžovat, tak je tahle diskuze zcela bezpředmětná. A že toho práva někdo využil si nemusím brát osobně, jen bych přemýšlela, co to je za signál.
guest Muž Renina (renina1@centrum.cz) ... 10.12.2009 12:52:45 ... (16/79)
Re (2): Pro VB
Odpověď na příspěvek od Vladce_bolesti ( mailto:Vladce_bolesti@centrum.cz ) z 10.12.2009 02:32:32:
Ahoj,
viset se píše s měkkým "i":))) a berušce křivdíš....ona vždy,když zde byla zasáhla a řešila!!! Na rozdíl od tebe,kterýmu to bud padá nebo zorvna
pracuješ,když se něco dělo.....a že si děláš občas vlastní pravidla,to se ví dávno...tak bud kurva konečně chlap a postav se k tomu čelem.
guest Muž kenny29 ... 10.12.2009 09:38:46 ... (15/79)
Re (2): Pro VB
Odpověď na příspěvek od Vladce_bolesti ( mailto:Vladce_bolesti@centrum.cz ) z 10.12.2009 02:32:32:
Mirku
teď Berušce křivdíš. Beruška věci vždy řešila ač jsme s ní ne vždy souhlasil a řešila i věci s osobami blízkými.

Jak jsem již napsal v submisi a dominanci co se mi nelíbí přímo Tobě ale nikam jsem stížnost neposílal.
Upřímně je mi srdečně jedno kdo je a není SS přijde mi to vše trošku žabomyší válka.

Poslední věc ještě . Forma Nolthova příspěvku není asi nejvhodnější ale pokud tohle chceš řešit právními kroky přijde mi to jako velmi přehnané.
guest Muž Beruska.baculka78 ... 10.12.2009 03:15:54 ... (14/79)
Re (2): Pro VB
Odpověď na příspěvek od Vladce_bolesti ( mailto:Vladce_bolesti@centrum.cz ) z 10.12.2009 02:32:32:
Mirku, si ze mne děláš legraci ... ty jsi někdy něco řešil?
Já máslo na hlavě nemám a říkám to s čistým svědomím. Blanka možná někdy při správcování pracovala. Ale tobě vždy vypadne spojení, když je třeba něco řešit. Určitě - a to mi potvrdí všichni, jsem tebe nenechala řešit "všechny průšvihy" u kterých ti vypadlo připojení ... vyhodím i blízké, narozdíl od tebe a proto se na mne i zlobí. Ty vyhodíš ty ostatní.
Kyselinu do toho netahej, je sprostá až dost:.( Ale ty jí vyhazuješ už automaticky.
Vladce_bolestiModrá hvězdička Muž Vladce_bolesti (Vladce_bolesti@centrum.cz) ... 10.12.2009 02:32:32 ... (13/79)
Re: Pro VB
Odpověď na příspěvek od Beruska.baculka78 ( mailto:nezn.ama@centrum.cz ) z 10.12.2009 01:40:20:
Ahoj.
Myslím si že nebudu daleko od pravdy, když řeknu že máslo na hlavě v pozici SS jsme měli všichni. Tedy nejen já ale i vy(Blanka ani tak ne protože většinou u toho dělala a spíše vysela než aby komunikovala) Vzpomeň si sama, že většinou jsme tu byly nejméně dva stálí a pomalu všechny průšvihy jsi nechala řešit mně, ač jsi k tomu mohla sama zasáhnout. Ale jednalo se většinou o lidi tobě blízké a proto jsi to mlčky nechala na mně. Ono je jednodušší nechat to být když jde o tobě blízkou osobu a pak říci že jsem něco udělal já špatně a kritizovat. A co se kyseliny týče snad nechceš říci že její jednání a urážky všech včetně tebe byly v pořádku a stotožnuješ se s nimi. Myslím si tedy že v dodržování pravidel také nejsi zcela svatá ale budíš ti ss stále přáno.
guest Muž Beruska.baculka78 (nezn.ama@centrum.cz) ... 10.12.2009 01:40:20 ... (12/79)
Pro VB
Nejde přeci o jen to selhání s jmenováním ss... Jde o to, že ty si stanovuješ vlastní pravidla, jak má místnost fungovat a kdo tam má být. Viz kyselina, se kterou se sice nesnáším, ale ty máš vlastní mustr.
NolthA byl asi hrubý, to ano, ale v něčem měl pravdu. Že jsi nezaznamenal stížnost na skle, to vážně pravda není, sama jsem tě upozorňovala minimálně desetkrát. A že si děláš pravidla podle toho, koho máš rád, je taky pravda.D.
guest Muž Beruska.baculka78 ... 10.12.2009 01:20:11 ... (11/79)
Re (3): Stížnosti u administrátora.
Odpověď na příspěvek od Vladce_bolesti ( mailto:Vladce_bolesti@centrum.cz ) z 09.12.2009 23:07:09:
Byla jsem upozorněna na diskuzi tady ... Jako Mirku - kolikrát jsme ti na skle asi řekli, že reaguješ zcela neadekvátně? V průběhu roku tak desetkrát. Připojuji se k Ren, Lauře a NolthA. Nechápu, proč si stále meleš svojí.
A reaguji slušně a říkala jsem ti to už několikrát.
Vladce_bolestiModrá hvězdička Muž Vladce_bolesti (Vladce_bolesti@centrum.cz) ... 09.12.2009 23:07:09 ... (10/79)
Re (2): Stížnosti u administrátora.
Odpověď na příspěvek od NolthA z 09.12.2009 20:33:36:
Na toto musím reagovat.

Takže (ne)vážený pane.
Váš přízpěvek do fora místnosti mi jen dodal poslední střípek do mozaiky o vaší osobě.
Na jaře jsem udělal velkou chybu (pokud jste to nezaregistroval, několikrát jsem se za to omluvil a dodnes toho lituji) a možná mé chování nebylo vždy takové jak by mělo být (na některé jsem byl mírnější než na ostatní). Ale to co jste tu předvedl ve vašem přízpěvku vy, překročilo hranice slušného chování. Jen vás chci upozornit že pro vás nejsem žádný kretén a debil jak jste mne nazval. Urážet se tu od vás nenechám (na to jsem již dost starý). A i když je to "jen" chat, neznamená to že tady někoho někdo může beztrestně urážet. Proto od zítra začnu podnikat právní kroky na s ochranu své osobnosti. Já jsem vás nikdy neurazil (to nemám ve svém věku a při své inteligenci zapotřebí) jen jsem napsal co jsem napsal (a za tím si stojím). A to že jste jak tady na xchatu tak na jiných chatech znám jako někdo kdo všude působí jen nepříjemnosti pokud není něco po jeho (snad mimo místnost submise a dominance), mi potvrdilo již několik nezávislých lidí.

Vím že jsem požádal všechny o názor, ale to co jste předvedl vy, nebyl názor ale nechutné urážky, které nemají s názorem naprosto nic společného. A tím jste u mne klesl na tu nejspodnější možnou mez a stal jste se ještě směšnějším než si myslíte vy o mně.


Také já se musím s koncem mé odpovědi omluvit všem kteří toto budou číst. Vím že většina z Vás reaguje na můj přízpěvek ve slušném duchu a já jim za jejich názor děkuji.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 8 | 8 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: