XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Stálé místnosti / Sex a neřesti od 18 let / Submise a dominance

 

Submise a dominance

Submise a dominance

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kde peklo je i rájem, tam harmonii vládne...bič 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Beruska.baculka78 (nezn.ama@centrum.cz) ... 10.12.2009 01:40:20 ... (Strom/Strom)
Pro VB
Nejde přeci o jen to selhání s jmenováním ss... Jde o to, že ty si stanovuješ vlastní pravidla, jak má místnost fungovat a kdo tam má být. Viz kyselina, se kterou se sice nesnáším, ale ty máš vlastní mustr.
NolthA byl asi hrubý, to ano, ale v něčem měl pravdu. Že jsi nezaznamenal stížnost na skle, to vážně pravda není, sama jsem tě upozorňovala minimálně desetkrát. A že si děláš pravidla podle toho, koho máš rád, je taky pravda.D.
Vladce_bolestiModrá hvězdička Muž Vladce_bolesti (Vladce_bolesti@centrum.cz) ... 10.12.2009 02:32:32 ... (Strom/Strom)
Re: Pro VB
Odpověď na příspěvek od Beruska.baculka78 ( mailto:nezn.ama@centrum.cz ) z 10.12.2009 01:40:20:
Ahoj.
Myslím si že nebudu daleko od pravdy, když řeknu že máslo na hlavě v pozici SS jsme měli všichni. Tedy nejen já ale i vy(Blanka ani tak ne protože většinou u toho dělala a spíše vysela než aby komunikovala) Vzpomeň si sama, že většinou jsme tu byly nejméně dva stálí a pomalu všechny průšvihy jsi nechala řešit mně, ač jsi k tomu mohla sama zasáhnout. Ale jednalo se většinou o lidi tobě blízké a proto jsi to mlčky nechala na mně. Ono je jednodušší nechat to být když jde o tobě blízkou osobu a pak říci že jsem něco udělal já špatně a kritizovat. A co se kyseliny týče snad nechceš říci že její jednání a urážky všech včetně tebe byly v pořádku a stotožnuješ se s nimi. Myslím si tedy že v dodržování pravidel také nejsi zcela svatá ale budíš ti ss stále přáno.
guest Muž kenny29 ... 10.12.2009 09:38:46 ... (Strom/Strom)
Re (2): Pro VB
Odpověď na příspěvek od Vladce_bolesti ( mailto:Vladce_bolesti@centrum.cz ) z 10.12.2009 02:32:32:
Mirku
teď Berušce křivdíš. Beruška věci vždy řešila ač jsme s ní ne vždy souhlasil a řešila i věci s osobami blízkými.

Jak jsem již napsal v submisi a dominanci co se mi nelíbí přímo Tobě ale nikam jsem stížnost neposílal.
Upřímně je mi srdečně jedno kdo je a není SS přijde mi to vše trošku žabomyší válka.

Poslední věc ještě . Forma Nolthova příspěvku není asi nejvhodnější ale pokud tohle chceš řešit právními kroky přijde mi to jako velmi přehnané.
guest Muž Beruska.baculka78 ... 10.12.2009 15:55:36 ... (Strom/Strom)
Re (3): Pro VB
Odpověď na příspěvek od kenny29 z 10.12.2009 09:38:46:
Ona to taky žabomyší válka je :-))) Pokud budeme vycházet z předpokladu, že každý má právo si stěžovat, tak je tahle diskuze zcela bezpředmětná. A že toho práva někdo využil si nemusím brát osobně, jen bych přemýšlela, co to je za signál.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: