XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Stálé místnosti / Sex a neřesti od 18 let / Submise a dominance

 

Submise a dominance

Submise a dominance

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kde peklo je i rájem, tam harmonii vládne...bič 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 8 | 5 | 6 | 7 | 8 | » | Poslední

 

guest Muž Bandittka ... 13.12.2009 02:54:33 ... (49/79)
Počteníčko
Bylo to dobrý*3*
guest Muž Beruska.baculka78 ... 13.12.2009 02:43:40 ... (48/79)
Re (2): Stížnost od Lady.Salome
Odpověď na příspěvek od NolthA z 12.12.2009 22:55:14:
Souhlasím s Nolthou. Více to netřeba pitvat a řešit. Věc je ukončena, VB se vzdal svého ss, aktuální věci řešte v šeptu. Tady je samozřejmě široký prostor pro mnohé, taktéž na skle, ale už nikoli pro toto téma:-)
guest Muž NolthA ... 12.12.2009 22:55:14 ... (47/79)
Re: Stížnost od Lady.Salome
Odpověď na příspěvek od Lady.Salome z 12.12.2009 15:50:35:

Myslím že to přeháníš, v té době byla pravdly xchatu stanovena hranice 15 let, takže Mirek neporušil pravidla xchatu a takže nevidím ho takto napadat, jediné co porušil byla nějaká nepsaná pravidla v místnosti.
Myslím že to se tu už probíralo mnohokrát, a nevidím důvod to vytahovat stále dokola. Stějně s tím nic nezměníš a jen se tu bude stále dělat dusná atmosféra, což není dobře pro nikoho.

Myslím že Mirek pochopil že část lidí nechce aby dále setrval ve funkci SS, a tak už není dále důvod tu bouřit takové tahanice.

Pokud máš aktuální problém tak ho řeš, staré už nech plavat. Když se do něj nebudeš navážet bude klid v místnosti a to prospěje všem.

To All: po včerejším rozhovoru s někým, uznávám že je přednější klid v místnosti. Takže Mirka už odmítám dále řešit jakkoliv, at si dělá co chce a už nehodlám mít jakékoliv připomínky k tomu co sedělo, poprosím o to i ostatní, myslím že klid v místnosti je pro všechny tím nejlepším řešením, a důvodem proč tam chodit, díky.
Vladce_bolestiModrá hvězdička Muž Vladce_bolesti (Vladce_bolesti@centrum.cz) ... 12.12.2009 20:29:02 ... (46/79)
Konec debaty.
Myslím že je načase ukončit tuto debatu. Já svůj názor dal jasně najevo. A pokud si nepřejete abych sem mezi Vás chodil klidně to řekněte a já to budu respetkovat. Tímto zde uzavírám diskusi na téma SS.
guest Muž AndrrromedA ... 12.12.2009 19:14:25 ... (45/79)
Re: chutě:)
Odpověď na příspěvek od p.i.p.p.e.r. z 12.12.2009 02:17:07:
to je aspoň rozumný řešení*3*
ps: ať mír zůstává nad touto krajinou *1384*
guest Muž king.span (king.span@centrum.cz) ... 12.12.2009 18:55:25 ... (44/79)
Vážení
Nestačím se divit co po měsíční mé neúčasti se tady děje. Celá tahle aféra mi připadá naprosto zbytečná , pro pobavení je ovšem naprosto fantastická . Nebudu odpovídat na jednotlivé příspěvky samostatně , ale shrunu to. To že se VB jako ss neosvědčil je víc než zřejmé a dokázal si svým jednáním po dobu svého správcování popudit většinu místnosti proti sobě . Ikdyž mě osobně nic neudělal přesto nemohu souhlasit s tím aby se vrátil do funkce ss .
guest Muž Beruska.baculka78 ... 12.12.2009 15:50:35 ... (43/79)
Stížnost od Lady.Salome
Lady.Salome mne přes vzkazy požádala, abych toto zveřejnila, prý to přes mobil nejde. Jak jsem dostala, tak předávám, obsah prosím řešte s ní.

"Jsem tu přes mobil a nějak nechápu jak dát něco na fórum tak až tam budeš psát můžeš tam dát něco o tom jak VB řešil mou stížnost?Vysvětlím o co šlo.zákon kvůli ohrožování morální výchovy i pravidla místnosti stanoví 18let. Mirek vyhazoval i ty co měli mít za týden narozeniny 18ty prý je to jeho povinnost jako správce bez výjimek a pak si do místnosti přišla karol.girl jeho oblíbenkyne protože když jsem tehdy v dubnu mu psala ať složí ss mi šeptem psala nadávky prostě se ho zastávala. Jde o to že když byla v místnosti vůbec netajila i to co měla na profilu že je nezletila a mirek přes moje opakovaně stížnosti že zákony a pravidla musí platit pro všechny jinak z toho bude bordel mne ignoroval posílal do háje že ji tam chce ať si trhnu.Opakovaně jsem mu podrobně vysvětlovala jaký jsou jeho povinnosti z pohledu ss ale když jde o jeho oblíbence to by tam pustil i batole a ty co oblíbený neměl u těch výjimky nedělal lítali.A takto si pravidla upravoval dělal výjimky jak se mu hodilo.
Ráda bych tohle připomněla protože kašlat na pravidla zákony nechat oblíbený děcko tam a mne s mými stížnostmi posílat do háje že stejně nic nezmůžu že ss je on já mám smůlu je vážně hnus.To je typicky zneužití funkce a problém trval dlouho.Děkuju."
guest Muž Zelena.berusice ... 12.12.2009 04:02:01 ... (42/79)
Re (3): takže tady no.
Odpověď na příspěvek od Maly-muk z 12.12.2009 03:50:52:
Ne, souhlas se subMagic - zájem je jedna věc, neinformované názory je věc druhá. Nesuď, když nevíš, o co jde.
Maly-mukModrá hvězdička Muž Maly-muk ... 12.12.2009 03:50:52 ... (41/79)
Re (2): takže tady no.
Odpověď na příspěvek od subMagic z 12.12.2009 03:21:08:
A to jako člověk který je na chatu jen 9 hodin tady nemá nárok reagovat na to co je psané na veřejném foru? Proč myslíš že jsem nějaký převlek?Rozhodně nechápu tvou reakci.
guest Muž subMagic ... 12.12.2009 03:21:08 ... (40/79)
Re: takže tady no.
Odpověď na příspěvek od Maly-muk z 11.12.2009 18:5
Reakce? Na někoho, kdo je na chatu 9 hodin? Vtip??????? Anebo převlek?

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 8 | 5 | 6 | 7 | 8 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: