XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Stálé místnosti / Sex a neřesti od 18 let / Submise a dominance

 

Submise a dominance

Submise a dominance

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kde peklo je i rájem, tam harmonii vládne...bič 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 8 | » | Poslední

 

guest Muž Alienta ... 09.12.2009 20:51:41 ... (9/79)
Re (3): Důvod vyhození?
Odpověď na příspěvek od Vladce_bolesti ( mailto:Vladce_bolesti@centrum.cz ) z 21.10.2009 00:38:59:
no mirku, moc sem už nechodím, ale... Kolikrat jsem ti rikala, Ze bys mel zasahowat jinak, nez Tvoji oblibenou hlaskou nehadejte Se... Hmmm?
guest Muž NolthA ... 09.12.2009 20:33:36 ... (8/79)
Re: Stížnosti u administrátora.
Odpověď na příspěvek od Vladce_bolesti ( mailto:Vladce_bolesti@centrum.cz ) z 09.12.2009 09:18:29:
Tak a ted už toho mám dost. Všem kdo to bude číst se předem omlouvám za vulgárnost tohoto příspěvku.

To VB:
Ty kreténe už se prober, ještě jednou někde zmíníš muj nick tak si mě nepřej vidět. Co si to dovoluješ? Kuwa už se prober a vylez z té ulity debility. Seš takovej debil nebo to ze sebe jen děláš? Já nemám zájem aby jsi nechodil, to jsem se ti snažil vysvětlit že mi vadí tvé chování a tvé SSko, ale jinak Tě ignoruji a je mi u prdele kam lezeš. A ne že zsae vytáhneš argument že neumím zdravit, já zdravím, ale ne Tebe, Tebe se snžím ignorovat.
A pokud jsi nikdy nezaznamenal stížnost na skle na Tebe tak seš jen debilí ignorant a lhář.
Proběhlo tu dost hádek o tvých podrazech, to se Ti nezdá jako naznačení toho že se nám nelíbí tvé chování, já osobně jsem ti to řekl několikrát že se mi nelíbí tvé chování, ale asi jsem to neřekl dostatečně důrazně.
Takže pokus se mě ignorovat a už nikde nezminovat muj nick, nebo začnu používat stejné zbraně jako TY.
Nazdar velký směšný VB
guest Muž Renina (renina1@centrum.cz) ... 09.12.2009 15:43:54 ... (7/79)
Re (2): Stížnosti u administrátora.
Odpověď na příspěvek od Lauramystic z 09.12.2009 15:33:03:
Jsem na tom podobně jako Laura..mám s tebou velmi špatnou zkušenost,co se podrazu na moji osobu týče...a ted ti nemůžu věřit,že to byla vyjímka a zkrat ve tvém jednání..protože rozesílat mejlem moje šeptání jiným lidem se prostě nedělá!!! Když o něco jde..nikdy nejsi nebo nemáš zrovna čas a pak se divíš,že ti lidi nevěří.
guest Muž Lauramystic ... 09.12.2009 15:33:03 ... (6/79)
Re: Stížnosti u administrátora.
Odpověď na příspěvek od Vladce_bolesti ( mailto:Vladce_bolesti@centrum.cz ) z 09.12.2009 09:18:29:
Chceš vyjádření ? Tak tady ho máš. Nedivím se že se lidi ozývají a bouří , já sama jsem měla několikrát proti tvému správcování výhrady, a ty jsem taky veřejně na skle napsala. Pokud si nepamatuješ tak ti to klidně připomenu, kdykoliv se objevil větší problém dělal jsi mrtvého brouka a vylezl jsi až už to někdo vyřešil za tebe. Když šlo o to aby holky dostaly SS byl to strašný několikaměsíční problém ,vypisování anket na skle aby jsme to všichni odsouhlasili ,ale jakmile šlo o někoho jiného tak najednou to bylo potichu a rychle zařízeno aniž by kdokoliv z nás věděl. A co se stalo když jsme se ozvali ? Nejdříve jsi byl zalezlý jak krtek a pak místo pádných argumentů a vysvětlení jsi nás jen osočoval a urážel .Nezlob se ale takhle si nepředstavuji správce místnosti kam chodím taky již několik let a kde jsem ráda.
Vladce_bolestiModrá hvězdička Muž Vladce_bolesti (Vladce_bolesti@centrum.cz) ... 09.12.2009 09:18:29 ... (5/79)
Stížnosti u administrátora.
Vážení. Do této místnosti chodím již několik let. Myslel jsem si že jsem tady mezi kamarády a přáteli. Ale jak je vidět, tak jsem se hluboce mýlil (což je sice lidské, ale i dosti bolestivé).
Jak jsem se dozvěděl, někteří z Vás využily doby kdy mi byl odebrán Stálý Správce k tomu aby si na mne u adminů stěžovali. Nikdo z Vás stěžovatelů neměl tu odvahu mi své výhrady říci na sklo veřejně, šeptnout mi je nebo do očí říci na některém srazu na kterém jsem byl přítomen. Tuto skutečnost beru jako dost velkej podraz. Nejsem si vědom žádného svého porušení pravidel na který by jste si mohli stěžovat. A pokud ten důvod přeci jen byl, proč jste to nejdříve neřešili semnou? Takovéto podrazy nemám rád. Vím že třeba NolthA (Zlatuska2) mne nemusí a byl by moc rád abych sem přestal chodit. Jenže tu radost mu neudělám.
Takže bych byl rád, aby se VŠICHNI stálí uživatelé místnosti k tomuto vyjádřili a stěžovatelé aby vyšli z anonimity a nebyli zbabělí a řekli tady na foru co proti mně mají a důvod jejich stížností.
Vladce_bolestiModrá hvězdička Muž Vladce_bolesti (Vladce_bolesti@centrum.cz) ... 21.10.2009 00:38:59 ... (4/79)
Re (2): Důvod vyhození?
Odpověď na příspěvek od Alienta z 17.10.2009 17:54:43:
Nedá mi to abych nna tvou odpověď nereagoval. V den kdy se stalo to co NolthA nascreenoval jsem nebyl přítomen a ani se toto ke mně nedoneslo. Dozvěděl jsem se o tom až tady s fora. Jinak nevím na co narážíš a proč zmiňuješ že to neplatilo na holky ale na mne. já se vždy snažím každý konflikt řešit. Pokud máš něco osobního proti mně tak mi to napiš do vzkazů.
guest Muž Alienta ... 17.10.2009 17:54:43 ... (3/79)
Re: Důvod vyhození?
Odpověď na příspěvek od NolthA ( mailto:noltha@seznam.cz ) z 22.07.2009 11:08:31:
jo to je normální, někteří ds dělají, že jsou bozi a podle toho se chovají. A když je náhodou přítomen staly správce a je problém, náhle dělá, že tam není, nebo v tom lepším případě napíše na sklo Nehádejte se, nebo z místnosti odejde :) ale to nebyla reakce na správkyně ale správce jo, aby to někdo neházel na holky :-) už to říct můžu nahlas, když sem nechodím :-)
guest Muž NolthA (noltha@seznam.cz) ... 22.07.2009 11:08:31 ... (2/79)
Důvod vyhození?
http://noltha-pokus.xf.cz/chat/vyhozeni_001.png
docela by mne zajímalo proč byl v tomto případě uživatel vyhozen?
nějak nevidím jediné porušení pravidel? že by si u někdo snažil ukázovat moc správce?
guest Muž zvrhlaOTROKYNE (sub.iva@centrum.cz) ... 06.06.2009 16:58:33 ... (1/79)
reál d/s vztah
hledám Pána.víc na stránce http://otrokyne.blog.cz/

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 8 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: