XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Stálé místnosti / Sex a neřesti od 18 let / Submise a dominance

 

Submise a dominance

Submise a dominance

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kde peklo je i rájem, tam harmonii vládne...bič 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 z 8 | 6 | 7 | 8 | » | Poslední

 

guest Muž p.i.p.p.e.r. ... 12.12.2009 02:17:07 ... (39/79)
chutě:)
Teď bych si dala jitrnici se zelím*32**1049*
guest Muž subMagic ... 12.12.2009 01:29:25 ... (38/79)
Re (2): pro VB
Odpověď na příspěvek od Vladce_bolesti ( mailto:Vladce_bolesti@centrum.cz ) z 11.12.2009 15:27:16:
Bez komentáře....ty se nezměníš a já se kvůli tobě už rozčilovat nebudu. Jen mě laskavě pro všechny budoucí časy ze svých komentářů VYNECH. Díky
guest Muž NolthA ... 11.12.2009 23:51:06 ... (37/79)
Re (3): Stížnosti u administrátora.
Odpověď na příspěvek od Vladce_bolesti ( mailto:Vladce_bolesti@centrum.cz ) z 09.12.2009 23:07:09:

Bud rád že ve chvili kdy jsem ten příspěvěk psal jsi nebyl v mé blízkosti, asi bych Tě praštil.
Uvědom si kdo se tu na foru první začal navážet do druhého, já do Tebe rozhodně ne, tak že jsem nechápal ten důvod a vytočilo mě to.

To že jsem Tě urazil je pravda, a asi jsem to přehnal uznávám, ale byl jsem vytočen.
To že mi píšeš že jsi udělal na jaře jednu chybu je mi fuk, tuto chybu já neřeším, ale řeším hafo dalších.
Pokud SS stanovila pravidla pro chod místnosti a Ty jsi pak z moci své funkce uděloval vyjímky je hnus.
Obvinuješ že někdo nadržoval známým, ale dělal jsi to samé, a to i přes to že dotyční uráželi nejen mou osobu ale i všechny v místnosti, a to tak že se ozval i člověk který na takové situace nikdy nereaguje, prostě to bylo přehnané, a ty jsi je stále chránil.

Takže pokud mě někdo uráží a Ty ho chráníš, beru to tak že mě urížíš i Ty.... takže s těmi vzájemnými urážkami jsme si z mého pohledu kvit.

Jinak jak stále tvrdíš že Tě chci vystrnadit, to není absolutně pravda, vadila mi "jen" tvá funkce SS, vzledem k mému názoru na tvé chování jako SS, jinak jsem Tě ignoroval a neřešil a nevšímal si Tě, at si děláš co chceš.

Z mého pohledu jsi uznal jednu chybu a ostatní nevidíš, ale házíš špínu na ostatní, a toto není poprvé takto jsi se zachoval několikrát (to neber jako urážku, ale jako můj pohled na věci o kterých třeba ani nic nevím).

A poslední reakce na toto: "A to že jste jak tady na xchatu tak na jiných chatech znám jako někdo kdo všude působí jen nepříjemnosti pokud není něco po jeho (snad mimo místnost submise a dominance), mi potvrdilo již několik nezávislých lidí."

Toto mi nikdo nijak nezdělil nemám tušení a jaký problém se jedná a vubec netuším koho a čeho se to muže týkat.
Neříkám že sem bezproblémový, ale ve většině případu s lidmy s kterými jsem měl potíž komunikuji a nevím o tom že by mi něco naznačili. Vím jen o jedné osobě s kterou jsem měl větší problém s kterou nekomunikuji, ale z jejích ust jdou lži a tak to neřeším.
Pokud mě hodnotí lidí kteří o mě nic nevědí a hodnotí jen de toho co zaslechly, či četli na skle, je mi těch lidí líto. Mám dost přátel kteří si to nemyslí a nemají se mnou problém.
Je mi jasné že je spousta lidí kterým nevyhovuji a kterým nesedí mé chování, budu rád když mě budou ignorovat, stejně jako já ognoruji Ty co mi nesedí a nevyhovuje mi jejich jednání.

Požádám Tě o jedno, řekni mi konkrétně o jaký problém se o mé osobě šuška za mými zády, at se mohu bránit či to potvrdit, nemám nejmenší tušení oč se jedná takže se nemohu nijak vyjádřit.

Také jsem chodil do této místnosti za relaxací, ale po nějakých událostech a změnách mi to nevyhovuje. Ale nestěžuji si, to tak prostě chodí, bud se přizpůsobím nebo jdu jinam, právo volby tu je pořád.
guest Muž Lauramystic ... 11.12.2009 21:25:40 ... (36/79)
Re: A ještě malý dodatek.
Odpověď na příspěvek od Vladce_bolesti ( mailto:Vladce_bolesti@centrum.cz ) z 11.12.2009 16:40:40:
Jaký důkaz ????? Vždyť vždy kyž se něco dělo jsme pak po tobě chtěli vysvětlení kde jsi zase visel či podobně několikrát jsme tě upozorňovali na chyby ,ale nejspíše tě postihla amnezie když si nic nepamatuješ ... prostě už nám došla trpělivost ...je to neustále pořád dokola a už i celkem trapné, ...
Maly-mukModrá hvězdička Muž Maly-muk ... 11.12.2009 18:52:47 ... (35/79)
takže tady no.
Tak tedy bych chtěl úvodem říci pár věcí.
jak jsem psal v místnosti. Myslím si že obě strany mají kus pravdy. Vy s tím že se někdy(nejspíše v tom dubnu jak sám přiznává) nezachoval správně. Vládce zas v tom že jste mu mohli dát vědět že si stěžujete. Bylo by to od vás férové a ukázali by jste mu tím že jste tedy lepší jak on. Že ho nepodrážíte(když píšete že na vás on udělal podraz). Píše že jste využili na své stížnosti dobu kdy mu bylo správcovství odebráno. Pak se nedivte že to bere jako podraz. Podle mne kdo chtěl využít práva na to si stěžovat, mohl to udělat když byl ještě Stálým správcem. Třeba by ho admin sesadil sám, pak by se nemohl divit. Ale je také fakt že vaše stížnosti by měly být podloženy důkazy. Pokud to tak bylo proč mu je neposkytnete také?

Nejsem tady od toho abych tento spor rozřešil ani abych se přidal na kteroukoliv stranu sporu. Chtěl bych jen jediné, aby se do místnosti vrátila ta pohoda co tam byla když jsem tam poprvé přišel.
Možná to vypadá že se ho tu zastávám ale pravda je jiná. Chci vás zase dát dohromady.
Pokud vám všem jde o to aby nebyl stálým správcem, tak už prý od 24 listopadu není. A jak sám psal: cituji " je mi ÚPLNĚ JEDNO kdo jím bude, že mně o něj nejde, že jím může klidně být i papež Benedikt XVI." konec citátu. tím vám všem snad dal jasně najevo své stanovisko. A toto jeho vyjádření jsem v jeho psaní vyděl ještě nejméně jednou. A aby jste mne nepodezřívali z něčeho nekalého tak je zde okopíruji.
Vzal jsem to odzadu. 11.12. v 11.29 "NIKDO jste doposud nepochopil že mi o nějaké SSko v těchto debatách VŮBEC NEJDE." tak nakonec opravdu jen ještě jednou.

Tak jsem zvědav na vaší reakci. Díky.
guest Muž kenny29 ... 11.12.2009 16:54:27 ... (34/79)
Re (5): pro VB
Odpověď na příspěvek od Vladce_bolesti ( mailto:Vladce_bolesti@centrum.cz ) z 11.12.2009 16:49:39:
Míro ale ta omluva vyzněla fakt jak výtka.
Vladce_bolestiModrá hvězdička Muž Vladce_bolesti (Vladce_bolesti@centrum.cz) ... 11.12.2009 16:49:39 ... (33/79)
Re (4): pro VB
Odpověď na příspěvek od p.i.p.p.e.r. z 11.12.2009 16:19:40:
No tak ještě jedna reakce.

Luci, pokud vím SSko již od 24. listopadu nejsem. A napsal jsem dosti jasně že je mi ÚPLNĚ JEDNO kdo jím bude, že mně o něj nejde, že jím může klidně být i papež Benedikt XVI. To myslím je moje JEDNOZNAČNÉ stanovisko k tomuto problému.

A ještě něco málo ke kennymu.

Blanku jsem tím spíše omlouval než kritizoval.
Vladce_bolestiModrá hvězdička Muž Vladce_bolesti (Vladce_bolesti@centrum.cz) ... 11.12.2009 16:40:40 ... (32/79)
A ještě malý dodatek.
Skoro všichni mi říkáte že jsem ignoroval žádosti o pomoc, že jsem nic neřešil, že jste mne na chyby nebo nevhodné chování upozorňovali. NIKDO jste mi však nedal důkaz, že jsem na to a to nereagoval nebo že jsem se k někomu choval nevhodně. A teď se všichni divíte že se bráním. Myslím si že jsem toho udělal dost (i když je fakt že někdy jsem třeba zasáhnout nemohl ať z důvodů špatného připojení povětšinou s notebooku nebo pracovními povinnostmi) hlavně v době kdy jsem tu byl jako SSko sám. Nikoho z Vás jsem neodmítl s tím že to nejde nebo že to prostě udělat nechci. A od dubna bylo každé mé rozhodnutí problémové. Když jsem někoho vyhodil bylo to špatně a když jsem nevyhodil bylo to ještě špatnější. Tak CO POTOM JSTE CHTĚLI?

Toto je snad moje poslední vyjádření.
guest Muž p.i.p.p.e.r. ... 11.12.2009 16:19:40 ... (31/79)
Re (3): pro VB
Odpověď na příspěvek od kenny29 z 11.12.2009 16:13:29:
Kennyky tahle debata wydřží do té doby než Míra řekne:" Zawřete oči odcházím"*3*
guest Muž kenny29 ... 11.12.2009 16:13:29 ... (30/79)
Re (2): pro VB
Odpověď na příspěvek od Vladce_bolesti ( mailto:Vladce_bolesti@centrum.cz ) z 11.12.2009 15:27:16:
Sakra Mirku když napíšeš "Blanka ani tak ne protože většinou u toho dělala a spíše visela než aby komunikovala" tak se nediv že se naštve protože tím naznačuješ že nic nedělá a jen visí.
jsme zvědav jak dlouho nám tahle debata vydrží

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 z 8 | 6 | 7 | 8 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: