XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Stálé místnosti / Sex a neřesti od 18 let / Submise a dominance

 

Submise a dominance

Submise a dominance

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kde peklo je i rájem, tam harmonii vládne...bič 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 8 | 7 | 8 | » | Poslední

 

Vladce_bolestiModrá hvězdička Muž Vladce_bolesti (Vladce_bolesti@centrum.cz) ... 11.12.2009 15:27:16 ... (29/79)
Re: pro VB
Odpověď na příspěvek od subMagic z 11.12.2009 10:58:54:
Blanko vím že jsi naštvaná ale prosím přečti si pořádně co jsem napsal /// (Blanka ani tak ne protože většinou u toho dělala a spíše visela než aby komunikovala)/// takže tebe jsem z toho vyjmul. Že jsi neviděla že bych někoho vyhodil je možné, ale bylo dosti takových a většinu jsem jich také předal adminům ke killnutí. A že jsem nic neřešil když mne o pomoc někdo požádal? Když měla Lady.Salome problémy s tím obtěžováním co jí neustále několikrát za hodinu někdo poslal šeptem zavináče a hned odešel, dokonce mi volala na telefon abych s tím něco udělal a já to s adminama řešil několik týdnů.
A ještě k tvé poslední větě. "Zkrat" jsem měl jen jeden a za ten jsem se všem dotčeným několikrát omluvil.
guest Muž p.i.p.p.e.r. ... 11.12.2009 15:08:35 ... (28/79)
Re Re Re :))
Myslim,že bych měla promluwit za lidi,kteří s Tebou na chatu nepřišli do konfliktu či třeskutí,kuli řešení zda swou funkci zwládáš tak jak máš bo ne.Patřím mezi lidi neřešící dokud mne oprawdu něco nenasíří.Chodím sem ze stejného důwodu jako Ty,jak píšeš..odreagowat se,odpočinout.Ale i když pominu wšechna fakta,která wím,u kterých jsi jako SS totálně selhal,wšechny spory,které wedeš s lidmi,kteří Tě nemohou we Twé funkci wystát,které by mi mohly být šumák...i tak se musim znowu přiklonit k wox populi .. To cos wypllodil onehdá s Renčiným emailem,to neštastné dosazení Serenky wedle sebe,wěčné zahrabání hlawy do písku při momentech,kdy lidi čekají na to až Spráwce zasáhne,nepočítaje organizace "Twých" srazů 1x do roka,když je ewidentně widět,že to nestačí,páč jsme welice družební ouchyláčci:-)) Píšeš,že nejde o detaily,bohužel..JDE ,protože Ty k tomu jak říkáš bawení,odreagowání tu máš i jiné powinosti. A jestli tohle nechápeš nemáš we swé funkci co dělat.Je dobře,že Ti je jedno jestli budeš i nadále SS,lidé toto Twé wyřčení uwítají k wolbě zwolení nowého spráwce,který w jejich očích bude dobrým fungujícím spráwcem.--
Jinak co se týče nějakého prwně s Tebou probírajícího se problému než najednou řešících stížností na Twou personu admínkowi...sorry,ale to snad už no comment.-)Kdyby lidé byli spokojeni s Twými reakcemi,nedopadlo by to tak jak to je.
Btw: Míro,tohle už není diskuze,tohle už je wolání po zadostiučinění Twé neschopnosti:)

Mno a ted už Ti přeji jen to příjemné bezstarostné chatowání Bye*1*
guest Muž kenny29 ... 11.12.2009 14:57:10 ... (27/79)
Re: reakce.
Odpověď na příspěvek od Vladce_bolesti ( mailto:Vladce_bolesti@centrum.cz ) z 11.12.2009 11:29:15:
Mirku prostě je pravda že řada lidí, možná dokonce většina, své výhrady na skle řekla vcelku jasně několikrát. Pokud někdo tyto výhrady pak sdělil adminům a tys o těch výhradách věděl tak je to jeho právo. Zda ti to chce sdělit nebo ne je v zásadě asi jeho věc.

Jak jsme již psal předtím jediné k čemu tato debata povede je vyhrocení konfliktu a pobavení lidí mimo SD.
Proto navrhuji ji stopnout.
Co Vy na to?
jakžto superkenny si nechám poslední slovo samozřejmě. o))))))))
Vladce_bolestiModrá hvězdička Muž Vladce_bolesti (Vladce_bolesti@centrum.cz) ... 11.12.2009 14:40:59 ... (26/79)
Re (2): reakce.
Odpověď na příspěvek od Lauramystic z 11.12.2009 12:00:53:
Nikomu nechci mentorovat a vůbec ne kázat. Chybu kterou jsem v dubnu udělal jsem přiznal, omluvil se za ní a dodnes ji vzhledem k okolnostem které potom následovaly lituji. Já po nikom neplivu. To rozhodně nemám zapotřebí. A nefňukám. Na to jsem od života dostal daleko více a daleko tvrdších ran než je tato.
guest Muž Beruska.baculka78 ... 11.12.2009 14:27:31 ... (25/79)
Re: reakce.
Odpověď na příspěvek od Vladce_bolesti ( mailto:Vladce_bolesti@centrum.cz ) z 11.12.2009 11:29:15:
Pleteš si pojmy a dojmy, nikdo nemá povinnost ti "přiznávat" , že si stěžoval či předem ohlašovat, že si hodlá stěžovat. Je to jeho prosté právo, které se "ctí" nebo "odvahou" nemá vůbec nic společného. To čistě na upřesněnou, že si asi špatně vykládáš práva a povinnosti.
guest Muž Lauramystic ... 11.12.2009 12:00:53 ... (24/79)
Re: reakce.
Odpověď na příspěvek od Vladce_bolesti ( mailto:Vladce_bolesti@centrum.cz ) z 11.12.2009 11:29:15:
Miro neser mě .... ty nám tady chceš mentorovat a říkat něco o čestnosti ,ty který jsi podrazil všechny stálé lidičky v téhle místnosti? Vzpamatuj se !!!!!!!!!!!!!!! Říká ti něco pořekadlo ,,Jak se do lesa volá tak se z něj ozývá?" To tvé plivání na,jak ty říkáš dobré přátele ,je fakt mazec. Zameť si před vlastním prahem a zachovej se jako chlap a né jako fňukna.
Vladce_bolestiModrá hvězdička Muž Vladce_bolesti (Vladce_bolesti@centrum.cz) ... 11.12.2009 11:29:15 ... (23/79)
reakce.
Všem.
Nechci tady rozebírat některé věci do detailů. To není účelem této diskuze. Ale musím reagovat na to co tu píšete. NIKDO jste doposud nepochopil že mi o nějaké SSko v těchto debatách VŮBEC NEJDE. Cílem této diskuze a mého prvního přízpěvku bylo jediné a to VAŠE stížnosti adminovi. NIKDO zvás nenašel tu odvahu mi to že si stěžoval alespoň oznámit. TO je pravá podstata věci a TO je ta věc co mi vadí. Je mi NAPROSTO jedno zda tím SSkem nadále budu nebo ne, klidně jím může být i papež Benedikt XVI. Mně v těchto debatách šlo o jediné. Aby jste se zachovali čestně a ti kdo si stěžovali to PŘIZNALI!
Jinou a čistě mou osobní věcí je to jak budu reagovat na příspěvek od jistého nicku (samy jistě víte koho myslím).
Chodil jsem se sem rád bavit,odpočinout si od běžných starostí, odreagovat se. Většinu stálých lidí jsem považoval (a dosud považuji) za dobré přátele, rád jsem se s nimi i osobně setkával. Ale v této situaci která tu nyní panuje už sem chodím jen proto abych zabyl volnej čas třeba v práci na odpoledních nebo nočních směnách Už to není to dobré proč jsem sem chodil a to je mi moc líto.
Takže to je jen na vysvětlení.
guest Muž subMagic ... 11.12.2009 10:58:54 ... (22/79)
pro VB
Proč tvrdíš, že jako ss nic nedělám, že jen visím? Proč, dopr???????, neřekneš celou pravdu - že to "visení" bylo ve čtyři ráno v prázdné místnbosti, kde jsme třeba zůstali jen my dva a pár spáčů???? Na co jsem tam měla reagovat? Fakt tě mám plný zuby. Není to poprvé, co se snažíš odvracet pozornost od sebe tím, že tímhle naprosto nízkým způsobem poukazuješ na "chyby" a omyly druhých, jen abys ty byl z obliga. To k tvé kritice na mě.
Chodíme si sem všichni popovídat, myslím, že ani admini neočekávají, že správce bude neustále viset pohledme na skle, sledovat, co kdo píše, nebo kontrolovat zletilost nicků - ani ty to neděláš a nesnaž se mi tvrdit, že ano. Může nás tu být deset ss a můžeme zareagovat pozdě.
Když už jsme u toho – NIKDY, když jsem v místnosti, jsem neviděla, že bys vyhodil někoho, kdo háže na sklo nějaké opravdu nevhodné odkazy. Možná jsi to dělal, když jsme tam nebyla, nevím.O nadržování oblíbencům a ignoraci proseb o pomoc toho už jiní napsali dost a já jen souhlasím.
Osobní neshody tu řešit nebudu, reaguji jen na tvoje jednání a projevy. Mnoho lidí a mnohokrát nahlas řeklo i na sklo napsalo jisté výtky vůči tobě. Asi na tom něco bude...co aby ses místo toho plivání jedu kolem sebe nad sebou zamyslel a začal se chovat normálně místo opakovaných haha“zkratů“ a následných omluv??????
guest Muž kenny29 ... 11.12.2009 09:04:27 ... (21/79)
Re (2): MUSIM TAKY REAGOWAT JE TO MÁ POWINOST:-D
Odpověď na příspěvek od cvicitel_kobylek z 11.12.2009 02:01:57:

já teda volil Losnu no
guest Muž cvicitel_kobylek ... 11.12.2009 02:01:57 ... (20/79)
Re: MUSIM TAKY REAGOWAT JE TO MÁ POWINOST:-D
Já sice nevím o co jde... ale volím Mažňáka.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 8 | 7 | 8 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: