XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Games / ! Závodní

 

! Závodní

! Závodní

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
NFS, Collin Mc Rally ....
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: vuldobrej

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 24 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž HOT-DOG35 (cleverman008@gmail.com) ... 17.02.2011 19:10:57 ... (238/238)
Hry
Nejlepší hry v souč.době,pokud jde o závody v autech nebo na motorkách,jsou to tyto hry: Asphalt 5,Ferrari 2011,Ferrari GT2,Nitro Street Racing2,Fars Ghost GT2,MotoGT9-10. Pokud by tyto hry někdo chtěl poslat,rád mu dám link,kde si je může ztáhnout zcela zdarma,jsou na founy i na pc.Střílečky mám taky.*4*
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 13.02.2010 18:58:20 ... (237/238)
Forza Motorsport 3
Hrál to už někdo? Měl jsem právě možnost vyzkoušet demo a nějak nevím, co si o tom myslet.
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 25.01.2010 10:06:55 ... (236/238)
Re (20): Shift
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:XChat@Prazdroj.Li ) z 25.01.2010 06:42:22:
Já mám podobný dojem z testů aut, každý napíše nebo jiného a pro komplexní názor se toho musí přečíst víc a důležitá je i vlastní hlava, protože testujícímu se to třeba nelíbí a mně by to zrovna vyhovovalo. Ale konkrétně u toho prvního Dirt můžu podle sebe říct, že je to fakt úplně jinde oproti RBR.
Prazdroj Muž Prazdroj (XChat@Prazdroj.Li) ... 25.01.2010 06:42:22 ... (235/238)
Re (19): Shift
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 24.01.2010 20:54:39:

To je možné, že v Dirt 2 jde o jiný typ závodění, spíš mi šlo o tu ovladatelnost. Na recenze moc nevěřím, to je vždy dost subjektivní, málokdo dokáže být objektivní a když vidím některá hodnocení u her, která si to nezaslouží nebo výběr her roku a neopak absenci jiných, je lepší něco takového ignorovat a udělat si svůj názor. I když jen hraním dema to často nejde. Přijde mi, že ti recenzenti často tu hru hrají chvilku a podle toho vynáší ortel nad celou hrou.
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 24.01.2010 20:54:39 ... (234/238)
Re (18): Shift
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:XChat@Prazdroj.Li ) z 24.01.2010 20:23:20:
Jo, myslel jsem první verzi, dvojku jsem nehrál, ale nic extra pozitivního jsem o tom neslyšel, naopak že to je zase více arkádové závodění. V game page to dokonce vyjádřili tak, že RBR a Dirt 2 jsou dva okraje spektra v oblasti rally her. Ale nehrál jsem to, třeba to nejezdí úplně špatně a šlo jim spíš o diametrálně odlišné cílové skupiny.
Prazdroj Muž Prazdroj (XChat@Prazdroj.Li) ... 24.01.2010 20:23:20 ... (233/238)
Re (17): Shift
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 24.01.2010 08:55:46:

To asi myslíš Dirt první díl. Já měl ale na mysli Dirt 2. Podle toho, jak to auto na písku nedrží bych řekl, že na věrohodnosti hodně zapracovali. Jo, ten čas klidně napíši, ale v nejbližší době to asi nebude.
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 24.01.2010 08:55:46 ... (232/238)
Re (16): Shift
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:XChat@Prazdroj.Li ) z 23.01.2010 22:20:37:
No jo, tak se to holt musí naučit, kdy to auto půjde do smyku a ne to cítit ve volantu. Blokování kol cítit je, ale také jen z chování auta avšak i zvuku, opět nevím, co to udělá s volantem.
Plná verze už je zase o něčem jiném, u dema člověk jen zjistí, jestli by ho to mohlo bavit. Tam si pak lze stáhnout patch, českého navigátora, nová auta a nejen WRC, tratě atd. V základu jsou tam samá WRC a jedno S1600, které člověk odemkne až na konci, čili tam není nic jako kariéra, kde by člověk začínal od nejslabších aut po WRC. Pak tam samozřejmě lze vyzkoušet více povrchů, hlavně je tam ta rally škola, lze si už nastavovat auto, volit déšť, či sucho, i když to už jde možná i v tom demu atd.
Jak říkám, zkus si v Dirt rozhodit auto před zatáčkou a udělat skandinávský švih, nejde to, ať uděláš cokoliv, pořád to jede jako po kolejích. A už jsem to tu asi také psal, aby člověk jezdil hodně slušně, je to tak na dvě hodiny denně po dobu jednoho měsíce, ale poměrně svižná jízda, kdy už je to zábava, je otázka maximálně týdne.
Z toho si nic nedělej, takhle začíná každý, ale jestli to ještě někdy pojedeš, tak napiš čas, je zajímavé sledovat, kdo má jaký čas, když začne. :) Já když jsem si stáhl to demo, jel jsem to první den asi hodinu v kuse a dojel myslím jen dvakrát. :D
Prazdroj Muž Prazdroj (XChat@Prazdroj.Li) ... 23.01.2010 22:20:37 ... (231/238)
Re (15): Shift
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 23.01.2010 16:00:20:

Force Feedback funguje, otřesy a kameny se do volantu přenáší, ale prokluzování pneumatik ne. Ale jak jsem psal někde níže, ani nový Dirt2 to nemá, proto mě to mile překvapilo u jinak zatracovaného NFS. No popisuješ to ovládání hodně poutavě, takže se k tomu zase třeba časem vrátím, až budu mít čas. Ale spíš bych to viděl na plnou verzi, abych si mohl vyzkoušet více tras. Čas si nepamatuji, jel jsem to asi třikrát, ale pokáždé tam bylo tolik chyb a snažil jsem je pak jeto pomaleji na dvojku trojku, protože jsem jinak lítal ven :-).
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 23.01.2010 16:00:20 ... (230/238)
Re (14): Shift
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:XChat@Prazdroj.Li ) z 23.01.2010 08:13:22:
O odezvě do volantu nic nevím, na svém totiž nemám Force Feedback, ale v nastavení je tam přímo kolonka na FF, kde se to dá naladit. Možná to je tím, že jsi nejel rychle, možná to v té době opravdu nebylo tak propracované, nevím. Mně kamarád, který má FF, říkal, že to na hrubých nerovnostech trhá za volant, ve smyku má menší odpor atd., ještě jsem na tohle kritiku neslyšel, ale nevím.
Já si cením toho, že na té jízdě se projeví každý hrbolek, je cítit i slyšet kroucení karosérie, lze používat skutečné techniky, nikde jinde nelze efektivně udělat skandinávský švih, brzdění levou mohou, řídit auto brzdami (hlavně díky absenci ABS), otočku přes ručku, nikde jsem takhle necítil rozdělování výkonu na jednotlivá kola, nikde jsem se ještě tak nevyděsil, když jsem šel přes střechu atd., když se to prostě člověk vše naučí a jede palbu, nic se tomu nevyrovná.
To "ledové" chování tam je, ale je to hlavně tím, že je to WRC, navíc ta Impreza 03 je tam zdaleka nejhravější, třeba eNková Impreza už je mnohem blíže chování běžného auta, takže bych řekl, že takhle se to WRC opravdu chová, je to vidět i na jízdě skutečných WRC zvenku, žádné eNko takhle nejezdí. Někde jsem dokonce míval rychlejší čas s N, protože se dá snadněji využít ten potenciál, není tak brutální v motoru ani ostré v podvozku.
Nevím, v jaké situaci ses otočil u toho plotu, mně se běžně stává, že narvu předek moc dovnitř, kde je hrazení, a pak je logické a reálné, že předek se šíleně zpomalí a zadek letí pořád dopředu, a jsou z toho hodiny. Ani tam ten plot nemusí být, někdy stačí předními koly vyjet mimo trať a zadek tě hned předběhne.
Jaký jsi měl čas na té RZ Harwood Forest? Já měl poprvé pár sekund přes pět minut, po cca dvou hodinách jsem se dostal na čas kolem 4:50 a teď mám rekord tuším 3:47, přitom jsou lidé, kteří to mají ještě o 20 s rychleji, ale to už jsou šílenci, kteří toho mají najezděno hrozně moc. Nic ve zlém, kdybych mohl, také bych jezdil tak hodně.
Prazdroj Muž Prazdroj (XChat@Prazdroj.Li) ... 23.01.2010 08:13:22 ... (229/238)
Re (13): Shift
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 06.01.2010 21:23:42:

Jo, demo jsem stáhl, ale neměl jsem čas to zkoušet dlouhé hodiny. Z těch prvních dvou jízd mi přišlo, že je to přehnané, ale možná to tak v reálu opravdu je, že se písek chová jako led. Nevím. A nezdálo se mi ani, že by člověk dostal hodiny, když narazí do dřevěného plotu, který drží "mlíko". A jak jsem psal, chybí mi tam odezva, která by přenášela víc informací do volantu. Hrál jsem pak NFS Pro Street, kde tahle odezva je, což mě mile překvapilo, a přes ni člověk pozná, že auto je ve smyku, že se výkon nepřenáší na vozovku. Ale jinak to je asi dobrá hra, na tu dobu. Ale určitě by neuškodila nějaká aktualizace, další verze. Graficky to zaostává i za podobně starými NFS. Ti, co na to nemají počítače přece mohou dále hrát tu starou.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 24 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: