XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Games / ! Závodní

 

! Závodní

! Závodní

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
NFS, Collin Mc Rally ....
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: vuldobrej

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 24 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 13.12.2009 09:02:13 ... (218/238)
Re (4): Shift
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:XChat@Prazdroj.Li ) z 12.12.2009 08:24:55:
Nikoliv mé umění, nýbrž zkušenosti s RBR - tím nejrealističtějším, co existuje. Ferrari jsem samozřejmě neřídil, ale když jsem taková auta řídil již v několika hrách, tak to lze v rámci her posoudit a srovnat. Navíc pro přímé srovnání s RBR lze použít Imprezu, která je všude. Nevím, jestli jsi zkoušel RBR, ale to jede úplně jinak než vše ostatní a pro nikoho není problém posoudit, jak se k tomu blíží jiné hry, není to pochopitelně jen má deviza. Ty to tu vypravíš, jako bych si o sobě myslel kdo ví co. Prostě mám zkušenosti s několika hrami, vidím v nich rozdíly, a tak je tu popisuji. Nevím, co v tom je za problém.
Prazdroj Muž Prazdroj (XChat@Prazdroj.Li) ... 12.12.2009 08:24:55 ... (217/238)
Re (3): Shift
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 11.12.2009 14:06:55:

Ale minimálně zde předhazuješ své jezdecké umění, jako mustr pro rozdělení dobrých a špatných her. A hlavně mi nedochází, jak můžeš srovnávat realističnost jednotlivých her, aut. Já jsem tedy osobně Ferrari nikdy neřídil a naopak jsem občas překvapen, jak dobře sedí jiné běžné modely. Samozřejmě, že se dá snadno poznat, když auto na trávě nebo blátě sedí stejně dobře jako na asfaltu, že jízdní model moc realitě neodpovídá.
highwoltage Muž highwoltage (dandesign@centrum.cz) ... 11.12.2009 20:15:50 ... (216/238)
Re (2): Grid
taxe divam ze se v posledni dobe cim dal castejc potkavame na forech*431*
highwoltage Muž highwoltage (dandesign@centrum.cz) ... 11.12.2009 20:13:41 ... (215/238)
Re (2): Grid
Ja paril full a je to fakt narez i ta grafika..ja sem nejvic uneseny z toho 24h rezimu(24 minut? a zmena deni doby dle casu)
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 11.12.2009 15:19:13 ... (214/238)
Re: Grid
Odpověď na příspěvek od highwoltage ( mailto:dandesign@centrum.cz ) z 11.12.2009 14:41:53:
Hrál jsem demo a docela se mi to líbilo, bylo to docela realistické.
highwoltage Muž highwoltage (dandesign@centrum.cz) ... 11.12.2009 14:41:53 ... (213/238)
Grid
Taky dost dobra hra*47* hlavne rezim 24h le mans treba s aston martinem dbr9 GTR ...
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 11.12.2009 14:06:55 ... (212/238)
Re (2): Shift
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:XChat@Prazdroj.Li ) z 11.12.2009 11:30:26:
To jsi mě zjevně dost dobře nepochopil, já se nevychloubám svým řízením. Co se týče RBR, spousta lidí jezdí mnohem lepší časy než já, i když je zase pravda, že mají najezděno několikanásobně více kilometrů než já. Jen si myslím, že dokážu porovnat realističnost jednotlivých her vzhledem ke zkušenostem s RBR a jinými hrami a to tu dělám, nechlubím se.
Co se týče toho času, bohužel nemám momentálně možnost to zajet. Snad se to objeví k vyzkoušení v nějakém obchodě. Jinak je tu ještě jeden aspekt, který jsem pozoroval na Dirt 1. Zajel jsem tam určité časy, pak jsem začal jezdit RBR, zvykl jsem si na to, a následně jsem v Dirt jezdil hrozně pomalu, jezdil jsem tak, jak bych jel v RBR. Z čehož jsem usoudil, že čas v Dirt nemá skoro žádnou váhu. Jelikož po RBR řídím určitě lépe, na Dirt se to projevilo zpomalením, takže je to jasné. Musel bych si nějaký čas zase zvykat na Dirt, abych jezdil na hranici, což bych nechtěl, protože bych si totálně rozházel cit pro to řízení, zvykání zpět na RBR by bylo hodně těžké a totálně by mě to srazilo. Jak to je s Dirt 2, nevím, rád si to někdy vyzkouším. Každopádně už snad u žádné hry nestačí držet šipku a zatáčet, to je tak záležitost starších NFS a možná i nějakých zoufalostí, které ani neznám. Nevím, jak bys Dirt 2 porovnal s jinými hrami.
Prazdroj Muž Prazdroj (XChat@Prazdroj.Li) ... 11.12.2009 11:30:26 ... (211/238)
Re: Shift
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 05.12.2009 09:29:32:

Když se tak vychloubáš svým uměním "řídit na počítači" a srovnáváš to reálným ježděním, vyzkoušej (pokud si tak již neučinil) demoverzi Dirt2. O ní se říká, že u ní nestačí jen držet šipku dopředu a občas zatáčet. Pak dej vědět svůj čas, pokud se dostaneš na čas kolem 2:55, budeš dobrý.

http://www.codemasters.co.uk/games/in...;territory=EnglishUK
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 05.12.2009 09:29:32 ... (210/238)
Shift
Tak už jsem měl možnost to vyzkoušet. Musím uznat, že na NFS je to docela skok. Ale že by mě to nějak uchvátilo, to ne. Holt takové průměrné okruhové závodění, neměl bych potřebu si to koupit, poznal jsem mnohem lepší závodní hry.
Líbí se mi tam to chování, když se třeba některým tím kolem vyjede mimo trať, jak to pěkně ztratí přilnavost a je to nedotáčivé, ale to řízení, nevím, jestli to nebylo ovladačem, bylo hrozně tupé a odtažité, úplně divně ta auta smykují a pro průjezdy správnou stopou je potřeba zoufale moc plynu, kolik by to v reálu vůbec nesneslo, jede to prostě divně. Ale na NFS je to OK. :) Jestli to naučí ortodoxní hráče této hry alespoň trochu řídit oproti předchozím seriím, má to na světě své místo a třeba je to přivede k ještě pořádnejším závodům.
guest Muž Mario9 ... 08.11.2009 15:08:13 ... (209/238)
Nfs undercover
Nemate nekdo cheaty do teto hry na ps2?predem dekuju

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 24 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: