XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Games / ! Závodní

 

! Závodní

! Závodní

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
NFS, Collin Mc Rally ....
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: vuldobrej

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 24 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 

vuldobrej Muž vuldobrej ... 05.06.2009 14:06:37 ... (158/238)
Re (18): Colin
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 05.06.2009 13:37:37:
Tak to teda Xpand Rally zkusim, mohlo by to být aspoň na chvilku zábava, než to začne být pro mě moc těžké ...
A doufám, že nebudu moc bourat :o).
Já bych nehrál fotbal ani kdyby to byla jediná hra na světě. Jako pro tebe je ztráta času hrát Sega Rally, tak pro mě nemá žádný smysl hrát nějakou takovou hru.
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 05.06.2009 13:37:37 ... (157/238)
Re (17): Colin
Odpověď na příspěvek od vuldobrej z 05.06.2009 08:15:26:
O té verzi Extreme vím jen to, že existuje. Ta původní verze je nejvíce podobná CMR a předpokládám, že ten Extreme se nebude nijak radikálně lišit. Jinak Xpand má jednu zajímavou vychytávku. Spočívá v tom, že když nabouráš, tak se zpomaluje reakce řízení a rozmaže obraz, takže zatočíš a ono to auto zatočí o nějaký čas déle. Intenzita těchto efektů samozřejmě závisí na vážnosti té bouračky.
S tím fotbalem máš asi pravdu, ale nic to nemění na tom, že mě nebaví. Těm, co se nehýbají, je určitě příjemnější sedět doma, než si jít ven zahrát fotbal s kamarády. Kdybych měl jen fotbal, tak bych to i hrál, ale když mám možnost hrát třeba RBR, tak prostě nemám důvod ten fotbal spustit.
vuldobrej Muž vuldobrej ... 05.06.2009 08:15:26 ... (156/238)
Re (16): Colin
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 04.06.2009 19:09:37:
Já taky chápu tvůj náhled na věc :o). Hele, ale pro někoho může být FIFA nebo PES zábava a kopat do míče nuda a otrava... Nemůžeš to brát jako že hra je náhrada za sport, jsou to věci ktré spolu zase až tak moc nesouvisí.
Na Xpand Rally jsem se tě zrovna chtěl zeptat. Přesněji na Xpand Rally Xtreme, teď to je zrovna v Levelu jako plná hra... Je to dobrý? Je to zábava jako colin nebo opruz jako rbr nebo arkáda jako sega?
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 04.06.2009 19:09:37 ... (155/238)
Re (15): Colin
Odpověď na příspěvek od vuldobrej z 04.06.2009 16:36:26:
Samozřejmě, že mi to nevadí. Co člověk, to názor, takže nemá cenu si s tím lámat hlavu. Jak jsem již napsal, tvůj pohled chápu. Mě kdyby někdo vykládal, že třeba PES je realističtější než FIFA, tak mu také napíšu, že je mi to jedno, protože fotbal nehraji a když už, tak jen ze zábavy a na chvilku. Proto nemám na fotbal žádné speciální požadavky a nemá tedy smysl, abych spekuloval nad tím, která z her je lepší. A to ani nemluvím o tom, že mi připadá ujeté hrát fotbal na PC příliš často, když je to věc, kterou si člověk může každý den zahrát ve skutečnosti, což je samozřejmě mnohem lepší, než si hrát na Beckhama mačkáním tlačítek a neumět přitom kopnout do míče.
Jediná hra, na kterou si vzpomínám a nezmínili jsme ji už, je Xpand Rally.
vuldobrej Muž vuldobrej ... 04.06.2009 16:36:26 ... (154/238)
Re (14): Colin
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 04.06.2009 15:33:48:

To jo ...
Ale doufám, že ti to nevadí ...
Teď jsem si vzpomněl na jedno rally od Microsoftu, to bylo docela dobrý, nějak jak Rally Championship, nevzpomeneš si?
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 04.06.2009 15:33:48 ... (153/238)
Re (13): Colin
Odpověď na příspěvek od vuldobrej z 04.06.2009 10:30:04:
Holt jiný pohled na věc.
vuldobrej Muž vuldobrej ... 04.06.2009 10:30:04 ... (152/238)
Re (12): Colin
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 04.06.2009 09:36:59:

Tak pro mě jsou autíčka jen taková okrajová zábava spíš, jednou za dva roky si nějaký zahraju, takže to nijak neprožívám ... Zlepšování se ve hrách mě moc nebaví, jsem rád když mi to jde od začátku :o).
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 04.06.2009 09:36:59 ... (151/238)
Re (11): Colin
Odpověď na příspěvek od vuldobrej z 04.06.2009 07:56:38:
Ono to ani dost dobře nejde, spíš to jen trochu pomáhá. Čím těžší, to znamená čím realističtější, ta hra je, tím víc mě baví, protože se sám musím zlepšovat, musím se něco naučit atd. Prostě je to pro mě větší výzva, kterou se snažím naplnit a důležité je, že to není zadarmo. Jak už jsem tu psal, mnohé odradí, že hned nejezdí jako bůh (některé jiné hry nabízí opačný dojem-důvod jejich popularity) a nejsou ochotni se k těm dobrým výsledkům teprve dopracovat. Mě tohle naopak motivuje. Ale chápu samozřejmě i ten tvůj pohled.
vuldobrej Muž vuldobrej ... 04.06.2009 07:56:38 ... (150/238)
Re (10): Colin
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 03.06.2009 21:53:29:
Hm, to já to beru jinak, pro mě to je prostě hra a jakákoliv podobnost s realitou je čistě náhodná...
Nehraju hry proto abych se naučil řídit.
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 03.06.2009 21:53:29 ... (149/238)
Re (9): Colin
Odpověď na příspěvek od vuldobrej z 03.06.2009 08:02:44:
Zas tak hrozné, aby si nedojel do cíle, to není. Jde hlavně o to, že ze začátku tu trať spíš projíždíš, než že by si jel v závodním tempu. Nějaká relativně rychlá jízda přichází až tak po dvou týdnech jezdění. Jinak ten Sebastién Loeb se stal 5krát mistrem světa v rally a určitě o něm uslyšíš, když si o víkendu, kdy se nějaká rally jede, pustíš zprávy. Závodník bohužel nejsem, ale jako chce někdo hrát dobře na kytaru atp., tak já chci umět dobře řídit a RBR je věc, která mi v tom alespoň trošku pomůže. Mimochodem, na různých společenských akcích se pro zábavu hraje třeba stolní fotbálek, na srazech jezdců se dělají turnaje právě v RBR a spousta z nich to hraje i doma :) Naopak do Game Page (pořad o hrách na ČT) si pozvali jednoho rally jezdce, dali mu zahrát WRC 4, což je podobné Colinovi. Vysekal se skoro v každé zatáčce a stěžoval si, že se to chová jinak, než má. Umí řídit určitě 100krát lépe než já, ale v té hře bych ho s přehledem porazil, čímž pak úspěch v té hře ztrácí na hodnotě, protože vím, že v opravdovém autě by mě jakýkoli lepší řidič porazil. Ale i tak jsou Colin i WRC 4 super hry, několikanásobně lepší než SR a nelze říct, že alespoň nějaký řidičský um v nich není potřeba.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 24 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: