XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Games / ! Závodní

 

! Závodní

! Závodní

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
NFS, Collin Mc Rally ....
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: vuldobrej

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 24 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 

vuldobrej Muž vuldobrej ... 03.06.2009 08:02:44 ... (148/238)
Re (8): Colin
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 02.06.2009 14:56:27:
Ty jsi automobilový závodník, nebo tak něco?
Jako vim o co ti jde, ale tohle je mi šuma fuk. Toho pána co jsi o něm mluvil neznám. A vlastně bych ani rbr nehrál, právě z těch důvodů co jsi popsal :o). Protože proč hrát hru, kde ani nedojedu do cíle, že jo? A chápu, že pro tebe nemá cenu hra, kde dojedeš hned první a nemusíš nic řešit ... Já sega Rally vzdal v půlce, protože to už pro mě bylo nehratelné...
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 02.06.2009 14:56:27 ... (147/238)
Re (7): Colin
Odpověď na příspěvek od vuldobrej z 02.06.2009 10:08:01: Dá se říct, že máš pravdu, avšak je tu jedno "ale". Možná jsem divný, ale mě při průjezdu zatáčkou například v NFS vadí to vědomí, že kdybych ji takhle projel ve skutečnosti, tak už bych byl ve svodidlech. Já jsem zvyklý na chování auta z RBR, a když hraji NFS, tak jedu tak, jak bych jel v RBR. Pak mě příšerně štve, že nějakou zatáčku projedu jako blázen, že bych se normálně rozsekal a on mě přitom někdo předjede! Asi takhle, v Sega rally nějaký desetiletý kluk-pařan hravě porazí třeba S. Loeba, což je naprostá blbost. V RBR se tohle nestane ani náhodou. Závodní hra, kde malý kluk porazí několikanásobného mistra světa v rally, není hra, kterou bych měl hrát. Proč bych se měl pokoušet o to vyhrát nějaký závod v SR, když to nemá žádnou váhu. Nějaký čas v SR je naprosto prázdný pojem. A to je ten důvod, proč jej nemám rád: ničeho v něm nedosáhnu a je úplně jedno, že jsem se u toho nenudil.
vuldobrej Muž vuldobrej ... 02.06.2009 10:08:01 ... (146/238)
Re (6): Colin
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 01.06.2009 13:31:00:
Nooo, tak možná tě to překvapí, ale ono je mi úplně jedno, jestli to má něco společného s rally nebo ne :o).
Pro mě je důležité jestli mě to baví nebo ne :o).
Koneckonců to je důvod, proč hrajeme hry, ne? Kvůli zábavě ...
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 01.06.2009 13:31:00 ... (145/238)
Re (5): Colin
Odpověď na příspěvek od vuldobrej z 01.06.2009 12:21:49:
Bavit tě to mohlo, ale s rally to má společného asi tolik jako já s atraktivním vzhledem.
vuldobrej Muž vuldobrej ... 01.06.2009 12:21:49 ... (144/238)
Re (4): Colin
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 29.05.2009 12:15:20:
Nevim jestli je Sega Rally příšernost, já se v tom zase tak neorientuju, ale nebyla to úplně špatná hra, jenom mě to tak nebavilo jako jiný hry tohohle druhu. A jsou zase hry který mě nebavily vůbec ...
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 29.05.2009 12:41:26 ... (143/238)
Re (6): RBR
Odpověď na příspěvek od Glekza z 29.05.2009 11:04:55:
Jasně, jen jsi mi moc nepomohl s popisem té lekce, protože trať, ze které nesmíš vyjet, je součást skoro každé lekce. V každé jednotlivé lekci se procvičuje nějaká činnost (brzdění, otočka přes ručku, skandinávská otočka, průjezd trati na čas, rozhození brzdou atd.), tak by bylo směrodatnější napsat, která ta schopnost se tam procvičuje. Jinak tě nikdo nenutí hrát jen tu školu, můžeš si dát sezónu nebo rychlou rally, kde se naučíš spoustu věcí a školu můžeš postupně dodělávat podle tvé úrovně. Akorát je nutné jezdit tak rychle, aby si v žádném případě nevylétl z cesty, když vyletíš v každé zatáčce, tak se nic nenaučíš a ani tě to nebude bavit. Postupně se budeš cítit jistěji a jistěji. Tím pádem budeš zrychlovat, a pak si pěkně zajezdíš. Jako ve všem v životě jsou nejtěžší začátky a aby tě to bavilo, tak se musíš nejdřív naučit jezdit. A můžu ti říct, že z dobrého průjezdu pak máš mnohem lepší pocit než třeba v NFS, kde to jezdí za tebe. Jenže v dnešní společnosti se nikdo nechce nic učit, přemýšlet a snažit se o něco, vše chce mít hned, a proto jsou NFS a spol. tak populární.
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 29.05.2009 12:15:20 ... (142/238)
Re (3): Colin
Odpověď na příspěvek od vuldobrej z 29.05.2009 09:52:08:
Také si myslím, Colinem nic nezkazíš. Jinak musím říct, že 03 má paradoxně realističtější chování než Dirt. V marketingovém oddělení asi zjistili, že se to bude lépe prodávat. Jak je na tom 05 nevím, protože jsem ji nezkoušel. Za to jsem vyzkoušel tu Sega rally a to je největší příšernost, co se dá s rally udělat.
guest Muž Glekza ... 29.05.2009 11:04:55 ... (141/238)
Re (5): RBR
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 28.05.2009 16:47:32:

No me to přestalo rychle bavit. Musis dojet nakou trať a nesmís vyjetz tratě.
vuldobrej Muž vuldobrej ... 29.05.2009 09:52:08 ... (140/238)
Re (2): Colin
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 28.05.2009 18:41:30:
Já právě moc realismus nechci, hrál jsem Colin McRae Dirt a to mě bavilo, tak bych zkusil i 2005. O RBR jsem četl, ale pochopil jsem z toho, že to neni nic pro mě, protože mi řízení nejde. Hrál jsem taky Sega Rally, nebylo to špatný, ale bylo to takový divný, po čase ... Ještě se chystám na Test Drive Unlimited, ale nevim, slyšel jsem na to dost rozporuplné názory, proto nevim co vlastně očekávat... Aspoň, že se můžeu těšit na Colina :o).
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 28.05.2009 18:41:30 ... (139/238)
Re: Colin
Odpověď na příspěvek od vuldobrej z 28.05.2009 08:36:15: To jsme na tom stejně. Dobrá okruhová hra je super zábava, ale, jak píšeš, po nějaké době to omrzí. Já mám také raději rally, člověk neví, co přijde za zatáčku a musí poslouchat navigátora, na okruhu si nezaskáčeš, nevyužiješ otočku přes ručku, nezajezdíš si na sněhu a tak by se dalo pokračovat. Jestli nemáš konzoli a chceš hrát na PC, tak je CMR 05 asi nejlepší. Na PS vychází WRC 4 a to je možná o něco lepší, ale na PC to samozřejmě nepustíš, takže Colin. Pokud tedy nejsi rallyfanatik jako já. Jestli jo, tak si pořiď Richard Burns Rally, to je ultimativní hra pro blázny, téměř simulátor. V případě, že si chceš normálně zahrát, tak je lepší volbou CMR, kde je víc tratí, aut a obecně je lépe udělané. Avšak nenabízí tak realistické chování aut, které já právě vyžaduji, a proto preferuji RBR.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 24 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: