XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Games / ! Závodní

 

! Závodní

! Závodní

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
NFS, Collin Mc Rally ....
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: vuldobrej

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

vuldobrej Muž vuldobrej ... 28.05.2009 08:36:15 ... (Strom/Strom)
Colin
Vy vypadáte jako že máte autíčka zmáknutý, co mi řeknete o Colinovi 2005?
Časem bych si to rád zahrál, zjistil jsem, že nejvíc mě z autíček baví rallye, jezdění po okruhu mě rychle omrzí...
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 28.05.2009 18:41:30 ... (Strom/Strom)
Re: Colin
Odpověď na příspěvek od vuldobrej z 28.05.2009 08:36:15: To jsme na tom stejně. Dobrá okruhová hra je super zábava, ale, jak píšeš, po nějaké době to omrzí. Já mám také raději rally, člověk neví, co přijde za zatáčku a musí poslouchat navigátora, na okruhu si nezaskáčeš, nevyužiješ otočku přes ručku, nezajezdíš si na sněhu a tak by se dalo pokračovat. Jestli nemáš konzoli a chceš hrát na PC, tak je CMR 05 asi nejlepší. Na PS vychází WRC 4 a to je možná o něco lepší, ale na PC to samozřejmě nepustíš, takže Colin. Pokud tedy nejsi rallyfanatik jako já. Jestli jo, tak si pořiď Richard Burns Rally, to je ultimativní hra pro blázny, téměř simulátor. V případě, že si chceš normálně zahrát, tak je lepší volbou CMR, kde je víc tratí, aut a obecně je lépe udělané. Avšak nenabízí tak realistické chování aut, které já právě vyžaduji, a proto preferuji RBR.
vuldobrej Muž vuldobrej ... 29.05.2009 09:52:08 ... (Strom/Strom)
Re (2): Colin
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 28.05.2009 18:41:30:
Já právě moc realismus nechci, hrál jsem Colin McRae Dirt a to mě bavilo, tak bych zkusil i 2005. O RBR jsem četl, ale pochopil jsem z toho, že to neni nic pro mě, protože mi řízení nejde. Hrál jsem taky Sega Rally, nebylo to špatný, ale bylo to takový divný, po čase ... Ještě se chystám na Test Drive Unlimited, ale nevim, slyšel jsem na to dost rozporuplné názory, proto nevim co vlastně očekávat... Aspoň, že se můžeu těšit na Colina :o).
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 29.05.2009 12:15:20 ... (Strom/Strom)
Re (3): Colin
Odpověď na příspěvek od vuldobrej z 29.05.2009 09:52:08:
Také si myslím, Colinem nic nezkazíš. Jinak musím říct, že 03 má paradoxně realističtější chování než Dirt. V marketingovém oddělení asi zjistili, že se to bude lépe prodávat. Jak je na tom 05 nevím, protože jsem ji nezkoušel. Za to jsem vyzkoušel tu Sega rally a to je největší příšernost, co se dá s rally udělat.
vuldobrej Muž vuldobrej ... 01.06.2009 12:21:49 ... (Strom/Strom)
Re (4): Colin
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 29.05.2009 12:15:20:
Nevim jestli je Sega Rally příšernost, já se v tom zase tak neorientuju, ale nebyla to úplně špatná hra, jenom mě to tak nebavilo jako jiný hry tohohle druhu. A jsou zase hry který mě nebavily vůbec ...
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 01.06.2009 13:31:00 ... (Strom/Strom)
Re (5): Colin
Odpověď na příspěvek od vuldobrej z 01.06.2009 12:21:49:
Bavit tě to mohlo, ale s rally to má společného asi tolik jako já s atraktivním vzhledem.
vuldobrej Muž vuldobrej ... 02.06.2009 10:08:01 ... (Strom/Strom)
Re (6): Colin
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 01.06.2009 13:31:00:
Nooo, tak možná tě to překvapí, ale ono je mi úplně jedno, jestli to má něco společného s rally nebo ne :o).
Pro mě je důležité jestli mě to baví nebo ne :o).
Koneckonců to je důvod, proč hrajeme hry, ne? Kvůli zábavě ...
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 02.06.2009 14:56:27 ... (Strom/Strom)
Re (7): Colin
Odpověď na příspěvek od vuldobrej z 02.06.2009 10:08:01: Dá se říct, že máš pravdu, avšak je tu jedno "ale". Možná jsem divný, ale mě při průjezdu zatáčkou například v NFS vadí to vědomí, že kdybych ji takhle projel ve skutečnosti, tak už bych byl ve svodidlech. Já jsem zvyklý na chování auta z RBR, a když hraji NFS, tak jedu tak, jak bych jel v RBR. Pak mě příšerně štve, že nějakou zatáčku projedu jako blázen, že bych se normálně rozsekal a on mě přitom někdo předjede! Asi takhle, v Sega rally nějaký desetiletý kluk-pařan hravě porazí třeba S. Loeba, což je naprostá blbost. V RBR se tohle nestane ani náhodou. Závodní hra, kde malý kluk porazí několikanásobného mistra světa v rally, není hra, kterou bych měl hrát. Proč bych se měl pokoušet o to vyhrát nějaký závod v SR, když to nemá žádnou váhu. Nějaký čas v SR je naprosto prázdný pojem. A to je ten důvod, proč jej nemám rád: ničeho v něm nedosáhnu a je úplně jedno, že jsem se u toho nenudil.
vuldobrej Muž vuldobrej ... 03.06.2009 08:02:44 ... (Strom/Strom)
Re (8): Colin
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 02.06.2009 14:56:27:
Ty jsi automobilový závodník, nebo tak něco?
Jako vim o co ti jde, ale tohle je mi šuma fuk. Toho pána co jsi o něm mluvil neznám. A vlastně bych ani rbr nehrál, právě z těch důvodů co jsi popsal :o). Protože proč hrát hru, kde ani nedojedu do cíle, že jo? A chápu, že pro tebe nemá cenu hra, kde dojedeš hned první a nemusíš nic řešit ... Já sega Rally vzdal v půlce, protože to už pro mě bylo nehratelné...
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 03.06.2009 21:53:29 ... (Strom/Strom)
Re (9): Colin
Odpověď na příspěvek od vuldobrej z 03.06.2009 08:02:44:
Zas tak hrozné, aby si nedojel do cíle, to není. Jde hlavně o to, že ze začátku tu trať spíš projíždíš, než že by si jel v závodním tempu. Nějaká relativně rychlá jízda přichází až tak po dvou týdnech jezdění. Jinak ten Sebastién Loeb se stal 5krát mistrem světa v rally a určitě o něm uslyšíš, když si o víkendu, kdy se nějaká rally jede, pustíš zprávy. Závodník bohužel nejsem, ale jako chce někdo hrát dobře na kytaru atp., tak já chci umět dobře řídit a RBR je věc, která mi v tom alespoň trošku pomůže. Mimochodem, na různých společenských akcích se pro zábavu hraje třeba stolní fotbálek, na srazech jezdců se dělají turnaje právě v RBR a spousta z nich to hraje i doma :) Naopak do Game Page (pořad o hrách na ČT) si pozvali jednoho rally jezdce, dali mu zahrát WRC 4, což je podobné Colinovi. Vysekal se skoro v každé zatáčce a stěžoval si, že se to chová jinak, než má. Umí řídit určitě 100krát lépe než já, ale v té hře bych ho s přehledem porazil, čímž pak úspěch v té hře ztrácí na hodnotě, protože vím, že v opravdovém autě by mě jakýkoli lepší řidič porazil. Ale i tak jsou Colin i WRC 4 super hry, několikanásobně lepší než SR a nelze říct, že alespoň nějaký řidičský um v nich není potřeba.
vuldobrej Muž vuldobrej ... 04.06.2009 07:56:38 ... (Strom/Strom)
Re (10): Colin
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 03.06.2009 21:53:29:
Hm, to já to beru jinak, pro mě to je prostě hra a jakákoliv podobnost s realitou je čistě náhodná...
Nehraju hry proto abych se naučil řídit.
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 04.06.2009 09:36:59 ... (Strom/Strom)
Re (11): Colin
Odpověď na příspěvek od vuldobrej z 04.06.2009 07:56:38:
Ono to ani dost dobře nejde, spíš to jen trochu pomáhá. Čím těžší, to znamená čím realističtější, ta hra je, tím víc mě baví, protože se sám musím zlepšovat, musím se něco naučit atd. Prostě je to pro mě větší výzva, kterou se snažím naplnit a důležité je, že to není zadarmo. Jak už jsem tu psal, mnohé odradí, že hned nejezdí jako bůh (některé jiné hry nabízí opačný dojem-důvod jejich popularity) a nejsou ochotni se k těm dobrým výsledkům teprve dopracovat. Mě tohle naopak motivuje. Ale chápu samozřejmě i ten tvůj pohled.
vuldobrej Muž vuldobrej ... 04.06.2009 10:30:04 ... (Strom/Strom)
Re (12): Colin
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 04.06.2009 09:36:59:

Tak pro mě jsou autíčka jen taková okrajová zábava spíš, jednou za dva roky si nějaký zahraju, takže to nijak neprožívám ... Zlepšování se ve hrách mě moc nebaví, jsem rád když mi to jde od začátku :o).
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 04.06.2009 15:33:48 ... (Strom/Strom)
Re (13): Colin
Odpověď na příspěvek od vuldobrej z 04.06.2009 10:30:04:
Holt jiný pohled na věc.
vuldobrej Muž vuldobrej ... 04.06.2009 16:36:26 ... (Strom/Strom)
Re (14): Colin
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 04.06.2009 15:33:48:

To jo ...
Ale doufám, že ti to nevadí ...
Teď jsem si vzpomněl na jedno rally od Microsoftu, to bylo docela dobrý, nějak jak Rally Championship, nevzpomeneš si?
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 04.06.2009 19:09:37 ... (Strom/Strom)
Re (15): Colin
Odpověď na příspěvek od vuldobrej z 04.06.2009 16:36:26:
Samozřejmě, že mi to nevadí. Co člověk, to názor, takže nemá cenu si s tím lámat hlavu. Jak jsem již napsal, tvůj pohled chápu. Mě kdyby někdo vykládal, že třeba PES je realističtější než FIFA, tak mu také napíšu, že je mi to jedno, protože fotbal nehraji a když už, tak jen ze zábavy a na chvilku. Proto nemám na fotbal žádné speciální požadavky a nemá tedy smysl, abych spekuloval nad tím, která z her je lepší. A to ani nemluvím o tom, že mi připadá ujeté hrát fotbal na PC příliš často, když je to věc, kterou si člověk může každý den zahrát ve skutečnosti, což je samozřejmě mnohem lepší, než si hrát na Beckhama mačkáním tlačítek a neumět přitom kopnout do míče.
Jediná hra, na kterou si vzpomínám a nezmínili jsme ji už, je Xpand Rally.
vuldobrej Muž vuldobrej ... 05.06.2009 08:15:26 ... (Strom/Strom)
Re (16): Colin
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 04.06.2009 19:09:37:
Já taky chápu tvůj náhled na věc :o). Hele, ale pro někoho může být FIFA nebo PES zábava a kopat do míče nuda a otrava... Nemůžeš to brát jako že hra je náhrada za sport, jsou to věci ktré spolu zase až tak moc nesouvisí.
Na Xpand Rally jsem se tě zrovna chtěl zeptat. Přesněji na Xpand Rally Xtreme, teď to je zrovna v Levelu jako plná hra... Je to dobrý? Je to zábava jako colin nebo opruz jako rbr nebo arkáda jako sega?
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 05.06.2009 13:37:37 ... (Strom/Strom)
Re (17): Colin
Odpověď na příspěvek od vuldobrej z 05.06.2009 08:15:26:
O té verzi Extreme vím jen to, že existuje. Ta původní verze je nejvíce podobná CMR a předpokládám, že ten Extreme se nebude nijak radikálně lišit. Jinak Xpand má jednu zajímavou vychytávku. Spočívá v tom, že když nabouráš, tak se zpomaluje reakce řízení a rozmaže obraz, takže zatočíš a ono to auto zatočí o nějaký čas déle. Intenzita těchto efektů samozřejmě závisí na vážnosti té bouračky.
S tím fotbalem máš asi pravdu, ale nic to nemění na tom, že mě nebaví. Těm, co se nehýbají, je určitě příjemnější sedět doma, než si jít ven zahrát fotbal s kamarády. Kdybych měl jen fotbal, tak bych to i hrál, ale když mám možnost hrát třeba RBR, tak prostě nemám důvod ten fotbal spustit.
vuldobrej Muž vuldobrej ... 05.06.2009 14:06:37 ... (Strom/Strom)
Re (18): Colin
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 05.06.2009 13:37:37:
Tak to teda Xpand Rally zkusim, mohlo by to být aspoň na chvilku zábava, než to začne být pro mě moc těžké ...
A doufám, že nebudu moc bourat :o).
Já bych nehrál fotbal ani kdyby to byla jediná hra na světě. Jako pro tebe je ztráta času hrát Sega Rally, tak pro mě nemá žádný smysl hrát nějakou takovou hru.
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 05.06.2009 15:35:43 ... (Strom/Strom)
Re (19): Colin
Odpověď na příspěvek od vuldobrej z 05.06.2009 14:06:37:
Já ten fotbal hraji jen když mě kámoš přemluví, že si se mnou chce zahrát.
Dej pak vědět jaké to Xpand Extreme je, já ho ještě nehrál. Jinak přeji bezproblémovou jízdu :)
vuldobrej Muž vuldobrej ... 08.06.2009 11:04:45 ... (Strom/Strom)
Re (20): Colin
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 05.06.2009 15:35:43:

Určitě napíšu, jen co se k tomu dostanu ... Což bude tak doufám do měsíce :o).
V CDP mají výprodej a v seznamu je i několik Colinů a TOCA Race Driver. Přemýšlím, jestli si nenakoupit pád autíčkových her ...
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 08.06.2009 14:12:22 ... (Strom/Strom)
Re (21): Colin
Odpověď na příspěvek od vuldobrej z 08.06.2009 11:04:45:
Když na to máš peníze, tak proč ne.
vuldobrej Muž vuldobrej ... 09.06.2009 09:35:05 ... (Strom/Strom)
Re (22): Colin
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 08.06.2009 14:12:22:
Tak když je jedna za stovku, tak na to máš peníze vždycky ...
Otázka je jestli to má vůbec cenu, že jo ...
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 09.06.2009 16:05:14 ... (Strom/Strom)
Re (23): Colin
Odpověď na příspěvek od vuldobrej z 09.06.2009 09:35:05:
To je pravda. Stovka nikoho nezabije, ale vyhazovat ji za případně blbou hru, kterou budeš hrát 5 minut, také není ideální.
vuldobrej Muž vuldobrej ... 10.06.2009 08:22:18 ... (Strom/Strom)
Re (24): Colin
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 09.06.2009 16:05:14:
Tak nemyslim si, že bych nějakou hru co si koupim hrál jenom 5 minut.
Už jen proto, že si pečlivě vybírám co si koupim.
Spíš je to o tom, že poslední dobou nějak nemám čas to hrát. Sik oupim hru a dostanu se k ní třeba za rok, za dva a nebo nikdy :o(. Třeba kolikrát v časopise je nějaká hra, co bych si rád zkusil, ale vůbec se k tomu nedostanu, dávám víc přednost hrám, co si koupim ... A přitom v časopise jsou občas opravdu dobré hry.
Jako třeba Xpand Rally Xtreme :o).
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 10.06.2009 16:54:40 ... (Strom/Strom)
Re (25): Colin
Odpověď na příspěvek od vuldobrej z 10.06.2009 08:22:18:
Jasný, to jsem tím právě chtěl říct, že je dobře si o těch hrách něco zjistit, a pak až kupovat. Je to lepší, než si koupit něco, co tě nebude bavit a zamrzí to, i když ta hra moc nestojí.
vuldobrej Muž vuldobrej ... 11.06.2009 08:09:26 ... (Strom/Strom)
Re (26): Colin
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 10.06.2009 16:54:40:
Tak tomu nerozumim, to je přece jasný, ne? Ty si snad kupuješ hry o kterých nic nevíš? Nebo jak?
Tohle se přece rozumí samo sebou a není potřeba o tom nějak zvlášť hovořit ...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: