XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Vaříme s XChatem

Vaříme s XChatem

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
a s chutí :)
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 z 12 | » | Poslední

 

guest Muž Bambulinka31 (Bludicka28@centrum.cz) ... 17.06.2009 16:30:43 ... (7/117)
A pro milovniky vinka něco k němu na zakousnutí
Slané vínové pečivo


Potřebujeme :
3 a 1/3 hrnku hladké mouky, 2 kostky rostlinného tuku, 11 lžic bílého vína, špetka soli, kmín, mák a sůl na posypání.

Příprava receptu
Z mouky, tuku, vína a soli vypracujeme těsto, které necháme v chladničce nejlépe přes noc, vždy však nejméně 2 hodiny odpočinout. Pak ho vyválíme na obdélník o síle asi 5-6 mm a vykrajujeme různé tvary. Poklademe je na plech, potřeme pomazánkou a upečeme. Pomazánka: 1 kelímek zakysané smetany, 15 dkg strouhaného sýra, 2 žloutky - vše vyšleháme. Obměny: 1. Část můžeme potřít rozšlehaným vejcem a posypat solí, kmínem nebo mákem. 2. Můžeme připravit i malé šnečky. Vyválené těsto potřeme rozšlehaným vejcem, posypeme strouhaným sýrem, paprikou, kmínem a solí nebo potřeme již připravenou náplní. Náplň do šnečků: 1 vejce, strouhaný sýr, paprika, kmín, sůl - vše smícháme. Pak svineme jako roládu a nakrájíme na plátky, které uložíme na plech. Každého šnečka ozdobíme polovinou mandle nebo ořechu a upečeme.
guest Muž Bambulinka31 (Bludicka28@centrum.cz) ... 17.06.2009 15:40:28 ... (6/117)
boruvkovy koláč
Potřebujeme
170 g moučkového cukru, 4 vejce, 3 lžíce vody, 100 g oleje, šptka soli, borůvky, 300 g polohrubé mouky.

Příprava receptu
Nejprve žloutky utřeme společně s cukrem, přilijeme olej, vlažnou vodu a všechno promícháme. Pak přidáme mouku se špetkou soli a ušleháný sníh z bílků. těsto potom nalijeme na vymazaný plech a posypeme hodně borůvkami a ve střeně vyhřáté troubě upečeme asi 25 minut. Nakonec můžeme koláč posypat cukrem.
guest Muž Bambulinka31 (Bludicka28@centrum.cz) ... 17.06.2009 12:10:47 ... (5/117)
Ďábelská játra
Tak jeden receptík pro začátek.Je to mňamka ať uz s rýží nebo brambory a nebo jen tak ke chlebu

Potřebujeme k tomu:
500g kuřecích jater, 1 porek, 1 cibule, 50g slaniny, 1/2 kostky masoxu, 3 lžíce mouky, drgeny kmín, 2 lžíce rajského protlaku nebo 3 lžíce kečupu, 1 lžíci másla, sůl a pepř.
Játra odblaníme a nakrájíme na kousky.Porel očistíme a nakrájíme na kolečka,cibuli oloupeme a najemno nasekame.Slaninu nakrajíme na malé kostičky. V kastrole necháme kraátce vyčkvařit slaninu,přidáme maslo a cibulku a necháme ji zesklovatět.Přidáme játra,okmínujeme a opepříme,přisypeme porek a za občasného míchání chvíli dusíme.Jakmile játra pustí šťávu,přimícháme protlak nebo kečup,podlijeme trochou vody a nechame dusit do mekka.Potom přidáme masox,který ve směsi dobře rozmícháme,poprášíme moukou a opět dobře rozmícháme.Podle potřeby přidame trochu vody.Za občasného míchaní vaříme 15-20 minut.Nakonec ochutíme solí.

A teď už jen dobrou chuť
guest Muž P_aVlushka ... 17.06.2009 10:58:03 ... (4/117)
Re (3): :-)
Odpověď na příspěvek od P_aVlushka ( mailto:p.cahova@centrum.cz ) z 17.06.2009 10:48:17 Bramboráčky z vlasových nudlí: jeden balíček polévkových nudlí,uvaříme ale nepřevaříme,scedíme a do toho dáme 2 vejce,sůl,pepř,trochu mléka,česnek,majoránku a na zahuštění hladkou mouku.Potom smažíme na pánvy v menším množství oleje do křupava.Dobrou chut
guest Muž P_aVlushka (p.cahova@centrum.cz) ... 17.06.2009 10:48:17 ... (3/117)
Re (2): :-)
Odpověď na příspěvek od Bambulinka31 ( mailto:Bludicka28@centrum.cz ) z 17.06.2009 10:27:17:
Tak já taky nejsem v tom vaření nijak dokonalá ale velice mi lichotí když někomu moje jídlo chutná a samozřejmě pochválí.Jinak nikdo není úplně dokonalý a budu se ráda s vámi dělit o nějaké ty receptíky.
guest Muž Bambulinka31 (Bludicka28@centrum.cz) ... 17.06.2009 10:27:17 ... (2/117)
Re: :-)
Ahojik,
tak ja o sobě netvrdím že bych uměla užasně vařit,ale taky nejsem ta která by nevařila ráda.Jsem ráda když chutná a jdyž mám komu uvařit.Někdy na to pořádně ani čas není a tak jsou vhod i recepty rychlovky a chuťovky a těch je nespočítaně :-)
A co potom staré dobré recepty našich babiček a těch mám taky dost.

Už se těším na nějakej novej recept kterej spestři naše kuchařky a naučíme se nové jídla. :-) :-)

Bambulinka
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 17.06.2009 10:17:13 ... (1/117)
:-)
Ahojte ...

Tak já jsem si to vymyslela, tak tedy vložím první příspěvek :)

Hodně lidí si myslí, že umí vařit. No proč ne .. Ale jaká jsou měřítka na to, kdo vařit umí a kdo ne?
Když jídlo chutná, umí dotyčný vařit? Nebo když splňuje jisté normy, umí dotyčný vařit?

Asi spojením všeho dohromady ... V každém případě si myslím, že nejlepší pro všechny je, když se sbírají zkušenosti jak vlastní, tak z doslechu a právě tím jsem se nechala inspirovat. Chtěla bych být jednou babičkou, co za ní budou jezdit a chodit a budou si všude pochvalovat mou kuchyni *845*

Matka ani jiná její nebo něčí mě to nenaučila, babičku nemám a co umím, učím se především sama. Holky v mém věku se do toho moc nehrnou, s nimi si zkušenosti vyměňovat nemohu. Tedy to zbývá na vás, protože tady trávím také hodně času *1*

Pojďme si tedy vyměňovat zkušenosti a učit se vařit a jíst*1**2*


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 z 12 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: