XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Přímá volba prezidenta ČR

 

Přímá volba prezidenta ČR

Přímá volba prezidenta ČR

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kdo se Vam libi?
Pro koho jste ve volbe prezidenta republiky?

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 54 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | » | Poslední

 

guest Muž FRANTACZ1 ... 27.01.2013 17:35:50 ... (484/534)
Mňam mlask aneb prima volba
Za sebe to shrnu...

Lidé, kteří (v 1. kole) volili pány Zemana a Trautenberka (a Sobotku), evidentně nechtějí v aktuální společenské a politické situaci zcela žádnou změnu, nebo minimálně žádný další pokus změny.
Jiná věc je, že často titíž lidé následně (po těchto i předešlých volbách) skuhrají nad nepřízní osudu, mají "blbou náladu", na politiky nadávají atd. Tito lidé ať se pak postaví před zrcadlo, a uvidí užitečného idiota, který, jen a pouze, za to, už poněkolikáté, zcela úmyslně s nulovou snahou být již dávno poučen, co tito, a jim podobní činili, činí a činiti budou navždy, může. Ale především, laskavě, ať pak svými nářky a tímto "užitenstvím" tito neobtěžují ostatní.

Jiní, tedy stejní lidé, ovšem s tím, že se stávajícím stavem věcí občanských, veřejných i politických jsou srozuměni a ponejvíc (v rámci všech možných alternativ) s nimi souhlasili, souhlasí a budou souhlasit, pro tyto samozřejmě nemám odmítavých slov, protože to skutečně chtěli, mají to jako demokratický názor, tudíž mají to mít. Pak jen přeju: Dobrou chuť.
Ebisek Muž Ebisek ... 27.01.2013 14:45:48 ... (483/534)
Re: Protestní občanský průkaz
Odpověď na příspěvek od Turunen ( mailto:turunen*1590*@centrum.cz ) z 26.01.2013 21:00:33:

Proč by s tím měl někdo nesouhlasit? Zvolil se snad sám? Zvolil jej lid *4*
guest Muž Joe73 ... 27.01.2013 12:03:07 ... (482/534)
Duka mě pokouší, abych vystoupil z katolické církve. Zůstanu. Ať jde do prdele on! Může si vybrat mezi Zemanovou a Klausovou:)
Dominik Duka
kardinál a pražský arcibiskup
Blahopřeji novému prezidentovi ke zvolení v historicky první přímé volbě. Průběh voleb ukázal, že naši spoluobčané přistoupili k těmto volbám s velkou vážností a že funkci prezidenta republiky považují za velmi významnou. Přeji novému prezidentovi, aby byl úspěšný ve snaze posílit jednotu našeho národa. Očekávám, že jako státník si bude vědom své odpovědnosti za naši zemi, dokáže ji důvěryhodně reprezentovat v zahraničí a bude se při svém působení opírat o morální zásady vlastní naší evropské tradici.

P.S. Deleaturovi vzkazuji, ať můj slovník dlaždiče bere coby vstřícný krok křesťana k posílení jednoty národa:) Ubezpečuju ho, že další vstřícné kroky vůči žumpě a lůze, která zvítězila v těchto volbách, nechystám. Navíc Dukovo chování a vyjadřování považuju za mnohem horší urážku Krista, než když o něm Deleatur napsal, že je fanatik, egomaniak a sebevrah, takže si myslím, že jsem vůči Dukovi ještě dost slušnej.
Asi mu nestačilo, že si z lidí dělá prdel Klaus. Ten ožrala, xenofob a lhář Zeman se dle Duky bude opírat o morální zásady a bude nás důvěryhodně reprezentovat. To by se mělo tesat!!! A o jaké velké vážnosti Duka mluví? Nemalá část lidí se na volby vysrala a třetina voličů dala hlas mafii.
guest Muž Joe73 ... 27.01.2013 02:58:17 ... (481/534)
Re: Protestní občanský průkaz
Odpověď na příspěvek od Turunen ( mailto:turunen*1590*@centrum.cz ) z 26.01.2013 21:00:33:
Ten nápad máš z filmu Občanský průkaz? Radši si dej v příštích volbách pozor, ať zas nevolíš špatně jako v 1. kole. Pamatuj si, jak se zachovali ti, co byli v KSČ či prosili o podporu KSČM. Fischer po vypadnutí v 1. kole slizsky obrátil, Bobo vyjádřila nakonec spokojenost s čitelným eurofederalistou, Zeman provedl spoustu podpásovek, lhal, lhal a lhal a bude lhát dalších 5let z Hradu, no a Dienstbier se zesměšnil jako málokdo (slepici Fischerovou nepočítám, ta je směšná stále). Nejprv nám tu Dienstbier před 1. kolem líčil Zemana coby mafiána, pak mlčel ke špíně kydané na knížete a nakonec po 2. kole uvítal prohlášení Zemana, že zatočí s mafií. I když kdoví, třeba je Dienstbier tak debilní, že si myslí, že Zeman 8. března spáchá sebevraždu:)
Takže co uděláš, až bude někam kandidovat milovník komunismu Okamura? Uvěříš mu jeho sliby?
guest Muž Joe73 ... 26.01.2013 23:13:11 ... (480/534)
Z předvolební ankety
prof. Pavel Říčan, psycholog, emeritní profesor UK
"Beru to zčásti psychologicky. Schwarzenberg působí autenticky, jako člověk, který říká, co si myslí. Má vynikající inteligenci, vtip a noblesu. Lidé, kterým osobně hodně důvěřuju a kteří ho dobře znají, jako je Ivan Klíma nebo Jiřina Šiklová, mi garantují, že je to i slušný člověk.
Po Klausovi Zemana, to je jako z bláta do louže. Mazaný, to ano. Ale skrytě agresivní, neupřímný a spojený s pochybnými lidmi. Šlouf prý je „v důchodu“! V mafii se přece do důchodu nechodí."

Měl pravdu, ve 14:00 se Šlouf hlásil do služby.
guest Muž Turunen (turunen*1590*@centrum.cz) ... 26.01.2013 21:00:33 ... (479/534)
Protestní občanský průkaz
Kdokoliv kdo nesouhlasí s tím že Zeman bude prezidentem ať si nalepí tenkou černou izolepu na pravý horní rožek občanského průkazu *4*
Ebisek Muž Ebisek ... 26.01.2013 20:14:20 ... (478/534)
Re: Vyhozené milióny
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 26.01.2013 18:35:03:

Hele, klid, neúspěch tvého kandidáta pomine *4*
Já jsem za přímou volbu prezidenta rád, myslím si že to je dobře a úspory by mohly být třeba v tisku lístků, které se nesmyslně tisknou pro všechny kandidáty. Možná taky v platech komise, přijde mi to jako docela dobrý job.
guest Muž Joe73 ... 26.01.2013 18:35:03 ... (477/534)
Vyhozené milióny
Ukázalo se, co jsem tu kdysi tvrdil, že přímá volba je v Česku úplně na hovno. Stojí to stovky miliónů a přitom Zemana by jistě zvolil i parlament. Jiný by tam neprošel. Česká televize se předvedla jako dementi, i včera stále hlásili, že jde volit obrovské procento lidí, z jejich slov to vypadalo na účast 120%, nepoučili se z 1. kola, kdy hlásili totéž a pak byla účast malá. Nezklamal ani ten kretén Moravec jako obvykle. Akorát jsem se divil, že neměl na klíně Filipa.
Ebisek Muž Ebisek ... 26.01.2013 13:23:13 ... (476/534)
Re: KČ
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 26.01.2013 13:18:05:

Tou platností si fakticky nejsem jist, protože volební lístek může být sice přeložen, ale nevím jestli taková editace je uznatelná jako volební lístek. Faktický přepis volebního lístku z něj může dělat hlas neplatný.
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 26.01.2013 13:18:05 ... (475/534)

Vyjádření Koruny České k průběhu presidentských voleb

Koruna Česká ( monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska ) se zájmem sledovala 1.kolo přímé presidentské volby. Tímto gratulujeme Jeho Jasnosti Karlu, knížeti ze Schwarzenbergu k velmi vyrovnanému výsledku a postupu do 2. kola této volby.

Byť Koruna Česká ( monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska ) i nadále považuje volbu presidenta, jako volbu čistě a výhradně republikánské instituce za nelegitimní, a za zcela protikladnou k našemu hlavnímu cíli, jímž je obnova konstituční, případně parlamentní monarchie, dovoluje si její dvanáctičlenné Předsednictvo, jakožto nejvyšší orgán mezi dvěma generálními sněmy, tímto vyjádřením požádat členy, příznivce a sympatizanty, aby ve 2. kole presidentské volby zvážili vyjádření své podpory výše uvedenému kandidátovi formou doplnění volebního lístku JJ Karla, knížete ze Schwarzenbergu o následující úpravu :

1. škrtnout "pro volbu presidenta" a připsat "pro volbu dočasného regenta v době interregna"

2. dopsat na dolní okraj lístku "ŽÁDÁM NÁVRAT KRÁLE".

Takto upravený volební lístek nepozbývá své platnosti a je platným hlasem pro uvedeného kandidáta, zároveň ale je i vyjádřením naší trvající věrnosti králi.

Upozorňujeme, že volební lístky pro 2.kolo nebudou již zasílány poštou, ale budou přímo k vyzvednutí ve volebních místnostech ve dnech konání této volby.

Dočasný regent v době interregna, to se mi líbí. Trochu jako Lord Regent of Dunwall. :-) Současná KČ sice nestojí za moc, ale tohle napsali hezky. :-)
__________
:Harvest Red

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 54 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: