XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Přímá volba prezidenta ČR

 

Přímá volba prezidenta ČR

Přímá volba prezidenta ČR

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kdo se Vam libi?
Pro koho jste ve volbe prezidenta republiky?

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 54 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

Ebisek Muž Ebisek ... 04.02.2013 22:01:08 ... (504/534)
Re (10): 3195
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 02.02.2013 13:51:58:

jak tak pozoruju, tak neseš výsledek prvních přímých voleb těžce i po dvou týdnech *3*
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 04.02.2013 21:06:51 ... (503/534)
Re (3): Mňam mlask aneb prima volba
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 03.02.2013 15:05:33:

To jsem napsal? :)
Dienstbier každopádně docela mile překvapil, i když s ním třeba nemusím ve všem souhlasit, tak se vyprofiloval jako slušný člověk - nejen během kampaně na prezidentský úřad - a určitě o něm ještě bude slyšet. U něj je imho vidět, že pochází ze spořádané a respektované rodiny, že - podobně jako Karel - má nějaké vychování, vzdělání, a že by uměl být prezidentem všech obyvatel země, ne jenom té hloupé a buranské části, jako tomu bude bohužel od března..
__________
:Harvest Red
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 04.02.2013 20:50:40 ... (502/534)
Re (8): 3195
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 01.02.2013 22:28:53:

Doporučuju nastudovat historii Slovenska pod Mečiarem, čeká nás to v příštích 5ti letech taky. U nás žijící srbové ho místy srovnávají dokonce s Miloševićem, tak daleko moje znalosti nesahají, ale proč neveřit i tomu - Zeman ještě není prezident, a už si začal ohýbat ústavu a zákony jak se mu to hodí, no jestli má takhle vypadat právní stát, tak budu doufat že senát bude dobře plnit roli pojistky a bude adekvátně reagovat na ty jeho výstřelky.

Jinak tohle vidím podobně, zatím jsem ve volbách do PS nikdy nevolil velkou stranu, de facto pouze Zelené a později VV - resp. jeho nástupce LiDem. A mít to právo o čtyři roky dřív, volím US-DEU, nebo co to bylo za uskupení. Není náhodou, že podobně jako Karel, všechny tyto strany dosahovaly a dosahují největších zisků právě na liberecku a v podkrkonoší. Holt, na horách byl vždycky každý zvyklý se o sebe postarat sám, dříví nanosit, louky posekat.. tady by si měli homo nížinní brát příklad. :-)
__________
:Harvest Red
guest Muž Joe73 ... 03.02.2013 15:05:33 ... (501/534)
Re (2): Mňam mlask aneb prima volba
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 27.01.2013 22:30:28:
Masaryk myslel 50 let vcelku, takže bychom měli mít 27 let před sebou, ale já si rozhodně nemyslím, že monarchie byla na úrovni nacistického a komunistickýho režimu, které tu byly do r.1989, takže když kníže řekl po 2. kole Nashledanou v lepších časech, pomyslel jsem si, že v Česku zažiju lepší časy leda tak na krchově.
Odcituju závěr článku z MF Dnes Konec iluzí. Na nenávist slyší i nejmladší od Michala Kašpárka:
"Nenávistné a na vodě stojící žvásty si přeposílají děcka, která přišla na svět po Listopadu a 50let po válce. Kdo od mladé generace čeká, že bude míň zamindrákovaná, zato tolerantnější a informačně gramotnější, tomu tyhle volby nabídly dost studijního materiálu. A MIMOCHODEM, AUTOŘI TĚCH VYZNÁNÍ VE STYLU ČECHY ČECHŮM BUDOU VOLIT JEŠTĚ DESET NEBO DVANÁCT ČESKÝCH PREZIDENTŮ. ABY NAKONEC ZEMAN NEBYL TÍM NEJSLUŠNĚJŠÍM V DLOUHÉ ŘADĚ."

Takže asi tolik k tvému neopodstatněnému optimismu. A ještě mě zaujalo, že ty sám bys volil Zemana, kdyby proti němu stál Dienstbier. Proč???
guest Muž Joe73 ... 03.02.2013 14:33:34 ... (500/534)
Re (11): 3195
Odpověď na příspěvek od FRANTACZ1 z 03.02.2013 11:11:29:
Díky moc za vysvětlení. Já myslel, že tvůj obrat o 180 stupňů (před 1. kolem jsi tvrdil, že Schwarzenberg je pro tebe menší zlo než Zeman a že bys to menší zlo pak podpořil, po 1. kole jsi už psal, že to menší zlo snad se skřípěním zubů podpoříš, ale nejsi si jistej, no a nakonec ses na menší zlo vysral) byl kvůli tomu, žes někde našel, že Karel zastřelil kdysi lišku, ale teď je mi jasné, že sis řekl, že idiot na Hradě bude lepší. Budeš si tu z něj 5let dělat srandu, jakej je to idiot, a lidi si budou myslet, že tedy ty sám idiot nejsi. Zapomněl jsi na mě. Takže k tomu novému filmu (o realitě v Česku) je třeba dodat, že k návratu idiota dochází kvůli idiotům jako jsi ty!
guest Muž FRANTACZ1 ... 03.02.2013 11:11:29 ... (499/534)
Re (10): 3195
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 02.02.2013 13:51:58:



Pokud nenatáhne brka, bude tam min. 5 let (pokud sociální inteligence většiny občanů bude stále na hranici ovčanské inteligence, bude tam 10 let). Pokud s tím máš problém, vyřeš si ho (jako já - narozdíl od tebe v tomto případě jednoduše - flegmatičností - což neznamená, že jeho jednání nebudu komentovat, to znamená, že jsem se z jeho volby nezbláznil).

Howgh
guest Muž Joe73 ... 02.02.2013 13:51:58 ... (498/534)
Re (9): 3195
Odpověď na příspěvek od FRANTACZ1 z 02.02.2013 10:10:22:
To je mi jasný, že ses do ní vydělal.
Mě naopak náramně baví sledovat myšlenkové pochody naprostého idiota, který má v hlavě nasráno.
Ať by proti Zemanovi kandidoval kdokoli ze 7miliard lidí, tak na každém by šlo najít něco špatnýho, ty idiote.
A jak tak sleduju, že se div neposereš z toho, že někdo loví zvěř, tak to asi slavíš výročí sarajevského atentátu r. 1914 na našeho arcivévodu proslulého v lovu zvěře.
guest Muž FRANTACZ1 ... 02.02.2013 10:10:22 ... (497/534)
Re (8): 3195
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 01.02.2013 22:28:53:

Nebyla to prázdná obálka *208*

A ten tvůj karloantivýchod by byl skvělej, kdyby se tak I CHOVAL, ne o tom jenom kecal! Kecy a zase kecy, pak jedou, lézt jim do řitě, ti tvoji Karlíčkové, upřímní a poctiví.

http://zpravy.ihned.cz/c1-56803010-sc...blizko-ke-kalouskovi
"Jde nám především o ekonomické zájmy“, řekl ministr zahraničí Karel Schwarzenberg.

Ohledně životního prostředí jsou to taky jenom kecy, a zase kecy. Ve skutečnosti, jako kdyby dle klasika řekl: "Budu střílet, jakmile uvidím něco živýho!"
http://www.schwarzenberg.cz/myslivost/volna-honitba

Kromě toho, takoví by především nebyli v týhle prokorupční probolševický vládě.

Atd. Atp. Něco takovýho fakt volit nehodlám.

Ale netřeba se opakovat, tato nudná výměna názorů mě už ani nebaví...
guest Muž Joe73 ... 01.02.2013 22:28:53 ... (496/534)
Re (7): 3195
Odpověď na příspěvek od FRANTACZ1 z 01.02.2013 17:58:39:
Jako správný idiot neumíš číst, jinak bys pochopil, že jsem TOP09 nevolil. A ani jiný velký strany jsem NIKDY nevolil. Prvně jsem volil 1992 a od té doby většinou strana či kandidát, kterého jsem volil, propadl a nikam se nedostal. Znám české voliče, jsou to pitomci, kteří by si mohli zvolit lepší strany už dávno, ale věří průzkumům, médiím apod, tak radši pořád volí ty, u nichž maj jistotu, že se tam dostanou, tedy ty nejhorší.  A právě proto, že ty pitomce znám, tak čekám, že zas zelené, lidovce a o dalších ani nemluvě nechaj ve štychu, možná tu SPOZ tam vytáhnou, to asi jo, ale jinak nikoho, tudíž zvažuju tu TOP09 nyní, neboť na rozdíl od tebe vidím rozdíl (a to zásadní) mezi ní a SPOZ např. třeba ohledně vztahu na východ. Ty jsi idiot, tak sis asi nevšiml, že Schwarzenberg např. nechce, aby dostavěli Temelín Rusové, kritizoval Putina za Pussy Riot a další věci, není jako Zeman obklopen estébáky napojenými na ruské firmy, neplatil mu kampaň Lukoil, neříká, že Rusko k nám patří civilizačně jako to žvaní proruský Zeman atd. I ten Karel Gott, který většinou plácá blbosti, po volbách řekl, že výsledek voleb je jasný: rozhodli jsme se pro Moskvu.
Teď jsem dal na Aktuality článek, jak se už začlo cenzurovat. Půjdem holt na východ se vším všudy. Bylo to jasný, proto jen idioti zůstali sedět doma nebo házeli do uren prázdné obálky.
guest Muž FRANTACZ1 ... 01.02.2013 17:58:39 ... (495/534)
Re (6): 3195
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 01.02.2013 15:06:10:

O synkovi Karla už jsem tu taky psal.

Obzvlášť když ty menší strany ukazují, že nejsou schopny se spojit a radši zas nechaj hlasy svých voličů propadnout ve prospěch bolševiků.
- Absurdně vysokejch 5% udržujou právě ty tvoje vymodlený, jediný správný, velký strany, aby nepřišly o koryta, tedy o megapenězovody a o moc.

Z komoušů a bolševiků z východu by každej soudnej občan měl mít strach, z těch kašpárků tady ne, rozhodně ne aktuálně. Ale samozřejmě, když si je voliči pustěj do krajů, mají, co chtěli, občansky se tvářící bolševický demagogy.

Jestli sis ráčil všimnout, tak tu slovo Kalousek ode mě snad ani nikdy nepadlo. Kalousek jen představuje ten tvůj program TOP09, úplně stejně jako Karel. Ostatně, třeba ohledně EU a východu se od Zemana neliší vůbec nijak, takže to byla i část tý kouřový clony, jako že "Karel je jiný, Karel není jako xy..., volte Karla, kabrňáka". V mnoha ohledech je tedy jedno, jakej póvl vyhrál, SPOZ teď taky narostl hřebínek, cejtí se jako božstvo, co prej projde v příštích volbách do parlamentu, protože jinak by to bylo nelogický. Jestli se ovčani budou chovat jako synové a dcery, zcela mimo realitu možnosti (resp. chtěnosti) jakkoliv detekovat zrůdnosti jejich rodičů, zčásti nicméně i samozřejmě z důvodu, že jsou s nimi totožní, tak se to s touto, i jinejma kopiema téhož a totéž již existujícího, i stane. VV2, doufám, že i s jejich osudem, se stanou realitou. Ovčani toto chtějí, nechtějí změnu, chtějí, aby penězovody tekly těm samým, tj. obírali je stále, ti samí, a to navíc již nehoráznym způsobem, aby je ti samí ovládali, a vůbec se jim sr*li se svejma prolobbovanejma palicema, nic jinýho neznajíce, nijak jinak nežijíce, do životů. OK, staniž se. Ale jak řikám, nebrečte pak někomu na rameni, když se ta vaše parodie na pokus tam dát "přece slušné a poctivé lidi" protne pro ostatní se zcela průhlednou realitou.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 54 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: