XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Přímá volba prezidenta ČR

 

Přímá volba prezidenta ČR

Přímá volba prezidenta ČR

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kdo se Vam libi?
Pro koho jste ve volbe prezidenta republiky?

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 54 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 

guest Muž FRANTACZ1 ... 12.01.2013 16:29:35 ... (454/534)
Debil, imbecil a idiot
Tak to dopadlo, jak to dopadlo, za mě velmi neslavně. Ve 2. kole budu tedy pravděpodobně volit o drobet menší zlo, i když bych se při tom jako Mrazík, když zapomněl doma berlu Mrazilku, bouchal do hlavy, abych se za to ztrestal. Vybíral bych bohužel tedy dle mého názoru mezi imbecilem (střední forma slabomyslnosti) a idiotem (nejvyšší forma slabomyslnosti). Jsem (i když nejsem) smířen s tím, že ČR (tedy nikoliv já, samozřejmě), bude mít za prezidenta patrně imbecila, nebo idiota.
*3093*
Ovšem ještě zvážím, jestli 2. kolo skutečně absolvuji, pevně rozhodnut nejsem, obě zla jsou pro mě tak jako tak příliš velká. Možná to nakonec i udělám tak, že když jsou šance obou zel prakticky shodné, ať se mezi sebou popasuje ta pravá a levá půlka odpadu sama, než abych se v tom brodil i já.
*3421*

Navíc perlička: Někteří v úřednickém šatu a někteří starší spoluobčané si z toho pro jistotu udělali i holubník. Prostor za plentou si pletli s náměstím nebo s pavlačí v počtu 2 a více rozprávějících si osob, a s volební komisí, ještě se tomu usmívajíce, to ani nehnulo.
*288* *2029*
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 12.01.2013 15:12:26 ... (453/534)
Charles VII. The Black Prince
Takže to po sečtení třetiny až poloviny hlasů vypadá na finále Karel : Miloš. Teď už jenom doufat, že Miloš to nakonec nebude.. :-)

Jinak Hradec, Liberec a Praha tradičně volí Karla, doufám že po sečtení větších měst se ještě někdo přidá, alespoň ta Plzeň. Zbytek republiky je mentálně poněkud pozadu, asi tak o sto let, zdá se..
__________
:Harvest Red
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 11.01.2013 18:48:55 ... (452/534)
Re (4): civilizovaná volba
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 11.01.2013 14:12:38:

Tak pořád lepší kamarádit se soudružkou Clintonovou než s agenty KGB..

Nejhorší finále by bylo Dienstbier-Zeman nebo Bobošíková-Zeman. To bych klidně volil i Zemana, jinak stále věřím Karlovi. :-)
__________
:Harvest Red
guest Muž Joe73 ... 11.01.2013 14:12:38 ... (451/534)
Re (3): civilizovaná volba
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 11.01.2013 12:45:12:
To, že kamarádí kupříkladu se soudružkou Clintonovou mu u mě taky nepřidalo. O podpoře soudruha Dlouhého ani nemluvě. Pokud se ale dostane do druhého kola proti Zemanovi apod., volit ho určitě budu. A nikoli proto, že bydlí ve středočeském kraji jako já.:) Mimochodem, kdysi jsem se byl podívat na jeho zámeček Dřevíč.
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 11.01.2013 12:45:12 ... (450/534)
Re (2): civilizovaná volba
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 11.01.2013 11:36:01:

Schwarzenberg je jediná skutečná osobnost s mezinárodním věhlasem mezi všemi těmi syny disidentů, druhořadých byrokratů a operních flákačů a bývalých stbáků obecně, krom toho i včera získal podporu od Švejnara a Dlouhého, tak už asi fakt není nad čím váhat. :-)

Jinak jako zajímavost lze využít i faktu, že jedině tři kandidáti jsou 'mimopražští' podle svého trvalého bydliště - Schwarzenberg, Sobotka (Liberec) a Roithová (něco nad Lužnicí). Thus zbytek jsou jenom kariéristi všeho druhu..
__________
:Harvest Red
guest Muž Joe73 ... 11.01.2013 11:36:01 ... (449/534)
Re: civilizovaná volba
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 09.01.2013 18:34:33:
Já se obávám, že nebude civilizovanějších regionů... A to ani v případě, že někde zázračně vyhraje Schwarzenberg, toho dnes totiž doporučuje volit i komunista Svěrák nebo modrej pták Polívka... Ja Schwarzenberga volit nebudu, viz fórum Aktuality. A co se pokračování tisíciletý říše týká, tak s tím by tě kamsi poslal i Schwarzenberg:)
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 09.01.2013 18:34:33 ... (448/534)
civilizovaná volba
Bude zajímavý sledovat kde kdo vyhraje. Mám docela obavu, že hlasování v civilizovanějších a slušnějších regionech ČR bude zastíněno hlasováním v ostatních regionech.. teoreticky přímá volba může vést až k secesi některých regionů, které nebudou spokojeny s hlasováním ostatních regionů. Sudetské císařství se sídlem v Stadt Reichenberg jako pokračovatel tisícileté německé říše, to by byla teprve nádhera. :-)

Na Liberecku tipuju za vítěze prvního kola Schwarzenberga, druhej bude Franz. V horším případě to bude opačně..
__________
:Harvest Red
guest Muž Joe73 ... 09.01.2013 00:23:55 ... (447/534)
guest Muž Joe73 ... 08.01.2013 20:55:57 ... (445/534)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 54 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: