XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Přímá volba prezidenta ČR

 

Přímá volba prezidenta ČR

Přímá volba prezidenta ČR

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kdo se Vam libi?
Pro koho jste ve volbe prezidenta republiky?

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 09.01.2013 18:34:33 ... (Strom/Strom)
civilizovaná volba
Bude zajímavý sledovat kde kdo vyhraje. Mám docela obavu, že hlasování v civilizovanějších a slušnějších regionech ČR bude zastíněno hlasováním v ostatních regionech.. teoreticky přímá volba může vést až k secesi některých regionů, které nebudou spokojeny s hlasováním ostatních regionů. Sudetské císařství se sídlem v Stadt Reichenberg jako pokračovatel tisícileté německé říše, to by byla teprve nádhera. :-)

Na Liberecku tipuju za vítěze prvního kola Schwarzenberga, druhej bude Franz. V horším případě to bude opačně..
__________
:Harvest Red
guest Muž Joe73 ... 11.01.2013 11:36:01 ... (Strom/Strom)
Re: civilizovaná volba
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 09.01.2013 18:34:33:
Já se obávám, že nebude civilizovanějších regionů... A to ani v případě, že někde zázračně vyhraje Schwarzenberg, toho dnes totiž doporučuje volit i komunista Svěrák nebo modrej pták Polívka... Ja Schwarzenberga volit nebudu, viz fórum Aktuality. A co se pokračování tisíciletý říše týká, tak s tím by tě kamsi poslal i Schwarzenberg:)
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 11.01.2013 12:45:12 ... (Strom/Strom)
Re (2): civilizovaná volba
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 11.01.2013 11:36:01:

Schwarzenberg je jediná skutečná osobnost s mezinárodním věhlasem mezi všemi těmi syny disidentů, druhořadých byrokratů a operních flákačů a bývalých stbáků obecně, krom toho i včera získal podporu od Švejnara a Dlouhého, tak už asi fakt není nad čím váhat. :-)

Jinak jako zajímavost lze využít i faktu, že jedině tři kandidáti jsou 'mimopražští' podle svého trvalého bydliště - Schwarzenberg, Sobotka (Liberec) a Roithová (něco nad Lužnicí). Thus zbytek jsou jenom kariéristi všeho druhu..
__________
:Harvest Red
guest Muž Joe73 ... 11.01.2013 14:12:38 ... (Strom/Strom)
Re (3): civilizovaná volba
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 11.01.2013 12:45:12:
To, že kamarádí kupříkladu se soudružkou Clintonovou mu u mě taky nepřidalo. O podpoře soudruha Dlouhého ani nemluvě. Pokud se ale dostane do druhého kola proti Zemanovi apod., volit ho určitě budu. A nikoli proto, že bydlí ve středočeském kraji jako já.:) Mimochodem, kdysi jsem se byl podívat na jeho zámeček Dřevíč.
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 11.01.2013 18:48:55 ... (Strom/Strom)
Re (4): civilizovaná volba
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 11.01.2013 14:12:38:

Tak pořád lepší kamarádit se soudružkou Clintonovou než s agenty KGB..

Nejhorší finále by bylo Dienstbier-Zeman nebo Bobošíková-Zeman. To bych klidně volil i Zemana, jinak stále věřím Karlovi. :-)
__________
:Harvest Red

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: