XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Přímá volba prezidenta ČR

 

Přímá volba prezidenta ČR

Přímá volba prezidenta ČR

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kdo se Vam libi?
Pro koho jste ve volbe prezidenta republiky?

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 z 54 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž Joe73 ... 01.02.2013 15:06:10 ... (494/534)
Re (5): 3195
Odpověď na příspěvek od FRANTACZ1 z 01.02.2013 08:22:13:
Když tvůj příspěvek Papinek Zeman měl ukázat, že zemanovci když nic jiného dodržují aspoň přikazání Cti otce svého i matku svou, tak bys tu měl, když máš Zemana i knížete za stejný výkaly, dát např. i fotku syna knížete v kostele s tím, že aspoň dodržují schwarzenbergovci přikázání Pomni, abys den sváteční světil:)
Že mi hráblo? Jo, to už mi tu na xchatu psali, že jsem tu prohru neunesl. Když mně hráblo, tak v tom případě soudím, že tobě taky a už hodně dávno, neboť jsi neunesl, že ses narodil a ještě jsi neumřel:) Stále tu totiž jen píšeš, jaká je EU sračka a totalitní sajrajt atd., politici jsou výkaly, fekálie atd.
Však já taky nečekám, že si z mých slov vezmeš relevantní informaci, když tě mám za idiota.
Co se programu TOP09 týká, tak s většinou naprosto souhlasím, líbí se mi, že je pro EU, pro reformy, pro církevní restituce atd. Nevolil jsem ji, neboť odjakživa bliju z Klause jako ty z EU a nedokázal jsem prostě dát hlas straně, kde je spousta lidí, kteří minule dostali Klause na Hrad. V této vládě mi vadilo na TOP09 hlavně to, že z vlády neodešla kvůli prasárnám VV, ODS a Klause (např. amnestie či antievropská politika). Nevylučuju ale, že ten hnus vůči knížeti, kterej předvedl Zeman a Klaus, zatímco socani u toho buď drželi hubu nebo ještě hystericky řvali jako Jandák, že se vlastně ubližuje jim, mě v příštích volbách nepřiměje TOP09 volit. Obzvlášť když ty menší strany ukazují, že nejsou schopny se spojit a radši zas nechaj hlasy svých voličů propadnout ve prospěch bolševiků. Obzvlášť mě pobavila psychopatka Fischerová, která vyhodnotila to, že ji volila 2% voličů tak, že její hnutí půjde do voleb. A tam dozajista překročí 5%, když nebude mít soupeřů 8 jako teď, ale třeba 3x víc a navíc budou kandidovat zelení, kteří ji podporovali... Takovýho idiota jako je Fischerová můžeš volit leda tak ty:) Má plnou hubu dobra, tolerance apod., a když Klaus se Zemanem rozpoutali proti knížeti i na Česko nevídanou kampaň sprostoty, lží a nenávisti, tak ta ctnostná kráva na to čumí, je jí z toho smutno, děsí ji Zeman atd., ale že by šla volil knížete, to ne. A to po 1. kole prohlásila, že má z jeho postupu do 2. kola radost. To už je snad lepší ten ožrala, lhář a demagog Zeman na Hradě, než kdybychom tam měli tu krávu. Když ti tak záleží na dodržování práv v Číně atd., tak děkuj Bohu, že nevyhrála Fischerová, která by v případě, kdyby mohla proti komunistům v Číně něco udělat, řekla, že jí sice komunisti děsí atd., ale nelíbí se jí ani antikomunisti a tak je nejlepší a nejsprávnější dál moralizovat, žvanit o dobru, než ty antikomunisty podpořit. Když tu teď i díky Fischerové zvítězilo ve volbách i kádrování a rozebírání, kdo měl jaké předky, tak bych ještě zmínil, že Fischerová je z bolševické rodiny, takže chápu, že se antikomunistů štítí:)
Navíc souhlasím s farářem Halíkem, že socani jsou mocichtiví darebáci horší než táto vláda, tudíž logicky mám Kalouska za menší zlo na rozdíl od idiotů tvého formátu. Kalousek přišel s nápadem, že by se kníže mohl stát premiérem. Dle mě by byl lepší v této funkci Kalousek, třeba už jen proto, že by se z Kalouska coby šéfa vlády idioti jako ty vzteky posrali:)
guest Muž FRANTACZ1 ... 01.02.2013 08:22:13 ... (493/534)
Re (4): 3195
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 31.01.2013 15:20:18:

Slušný a poctivý, Karel: Byla to jedna, ne moc špatná varianta, tak si nevymejšlej.

Bodrý a vtipný, Miloš: To video není zesměšňující. Bylo to sem dáno i pro ten (i když, natož v politice, běžnej) paradox: Dcera ho evidentně (kromě jinejch) má skutečně ráda, byť ho jiní nesnášejí až nenávidí.

Trautenberka jsem sem nedal z jednoho důvodu: Nenarazil jsem, a především nic cíleně nehledajíce, takže náhodou, na nic, co bych sem chtěl dát. Jinak narážek i vtipů na něj máš na netu celou hromadu, posluž si sám.

... nebudu šetřit sprostotou
- Nikdo ti v tom nebrání, nebo ano? Že mě jakejsi Joe73, kterýmu z prohry Karla taky patrně, jako mnoha jinejm, hráblo, považuje za naprostýho idiota, kreténa, co má v hlavě nasráno, je spíš k pousmání, než si z toho vzít nějakou relevantní informaci *73*

I poslední události mi ukázaly, a ukazují čím dál víc, že jsem ve 2. kole udělal to nejlepší, co jsem mohl. Viz dnešní MF DNES a článek *Nový politický plán: využít "efekt knížete"* Tomu by leckdo dal plnej počet bodů na blicí stupnici, říká se tomu vymytí mozku. Spousta lidí nesnáší zároveň ultrapravicovej a zároveň ultrabolševickej program TOP09, nesnáší kroky vlády atd., ale jak se řekne Karel, kníže, nebo jiný takový slovo, rozšíří se jim zorničky, dají si na klopu pankáčskou karloplacku, a jdou brázdit ulice řka: Karel je slušný, poctivý, hodný, noblesní, vůbec ne i za všechno tohle spoluzodpovědný, s nulovou sebereflexí, a navíc mocensky psychopatický ohledně eurofederalismu, a velmi umírněný v pohledu lidských práv, např. na východě, protože, řekněme si na rovinu, kšeft je kšeft, i kdyby krev tekla proudem, volte Karla, Karel chce slušné a poctivé voliče!
*78*
guest Muž Joe73 ... 31.01.2013 15:20:18 ... (492/534)
Re (3): 3195
Odpověď na příspěvek od FRANTACZ1 z 31.01.2013 14:02:24:
Reaguj si takto laskavě na někoho jiného, já v 1. kole nevolil ani jednoho z nich. A když jsou dle tebe oba hnijící výkaly, tak tu nezesměšňuj jen Zemana, ale stejně tak i knížete, neboť ukazuješ, že ho asi máš přece jen za lepšího, idiote:)
A pokud tu knížete po mé poznámce zesměšňovat budeš, tak já tu na tvou adresu nebudu šetřit sprostotou, kterou tu stále šíříš a když se ohradím, řekneš, že každej má právo na názor apod. 2. kolo ukázalo, že názor nemáš, nýbrž, že jsi idiot neschopný zvážit všechna pro a proti u obou kandidátů. Víš, proč všude a v každém vidíš sračky? Protože máš ty sám v hlavě nasráno!
guest Muž FRANTACZ1 ... 31.01.2013 14:02:24 ... (491/534)
Re (2): 3195
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 28.01.2013 17:12:57:

*208*

Poslali jste do druhýho kola odpad, a někteří se prostě odmítli v těch hnijících výkalech hrabat, nebo si z těch lejn vybírat, který míň smrdí, to je celý.
guest Muž FRANTACZ1 ... 31.01.2013 14:00:50 ... (490/534)
Papínek Zeman

*2123*
guest Muž Joe73 ... 31.01.2013 07:53:51 ... (489/534)
guest Muž Joe73 ... 28.01.2013 17:23:49 ... (488/534)
Hovada
http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy...jsi.php?itemid=18956

Všichni kreténi jako Hořejší mohou mít skoro ve všem pravdu, ale v tom hlavním ji nemaj. Snažej se nám namluvit, že kníže byl za 18 a Zeman bez dvou za 20. Opěvují demokratickou volbu, které se sami nezúčastnili. Nejspíš se jim moc líbí, že je to tak úžasná a skvělá věc, která umožňuje vítězství Hitlera, Gottwalda a dalších díky takovým jako je Hořejší, kterej snad by mě ještě chtěl kritizovat za proknížecí Novu, kterou nesnáším. Hovado hovadský svinský!
guest Muž Joe73 ... 28.01.2013 17:12:57 ... (487/534)
Re: 3195
Odpověď na příspěvek od FRANTACZ1 z 28.01.2013 13:42:19:
To je možný snad jen v Česku, aby naprostý idiot byl hrdý na to, že je idiot...
guest Muž FRANTACZ1 ... 28.01.2013 13:42:19 ... (486/534)
3195
...Pražanů. Byl jsem jejich hrdou součástí.
http://praha.idnes.cz/jak-volili-nesp...341_praha-zpravy_sfo
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 27.01.2013 22:30:28 ... (485/534)
Re: Mňam mlask aneb prima volba
Odpověď na příspěvek od FRANTACZ1 z 27.01.2013 17:35:50:

No Zeman se ani nesnažil avizovat nějakou změnu, klasická česká sprostá a lživá kampaň, vulgární agresivní projevy a hlavně obrovské ego, takže posun od Klause nula.. jestli se někdo ptal jestli se lze ještě víc (historicky) znemožnit než s Klausem, tak tady dostal pádnou odpověď. Ani Karel nicméně nebyl bez chyby, ale aspoň měl blízko k Havlovi, zastává řadu shodných postojů s ním a slušný člověk to je, i když mu to v kampani nezřídka bylo spíš na škodu..
Nicméně to ale vidím optimisticky, jsou tady nové generace voličů a politiků, ono se to pomalu pročistí, náznaky tam jsou už teď. Zeman je jenom poslední dinosaur z minulých dob.. Masaryk chtěl 50 let na vybudování fungující demokracie, takže nám už teď dohromady chybí maximálně těch deset let. :-)
__________
:Harvest Red

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 z 54 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: