XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Plukasovo blok

 

Plukasovo blok

Plukasovo blok

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
z různých mých zájmů a náázorů
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 21 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 

guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 25.05.2010 19:21:00 ... (136/206)
Skončí nadvláda ČD,nebo ne?
Jak jistě víte Jančura ( Student Agency ) nakoupil děvět českých elektrických lokomotiv a momentálně má pronajato několik osobních motorových vozů. Momentálně shání vagony. Trochu jsem se nad tím zamyslel a říkám si - Že by opravdu skončila nadvláda ČD? Že by se ukázal někdo, kdo by dokázal dobře konkurovat, Opravdu nevím,ale co si myslím,je,že dle mě (jen hypotéza ) pokud mu to začne vycházet, druhý, kdo se na trať požene bude AEROFLOT ( Letuška ). protože ti zatím docela dobře konkurují Studentům na silnici. Ovšem co by mě zajímalo, Jezdily by jste se Student Agency - nebo by jste dále zůstávaly u tradičního přepravce,tedy ČD? Podotýkám, že Jančura chce do cestování přinést nejlépe stejný komfort jako má u autobusových linek.

Předem děkuji do zapojení se do diskuze a zároveň prosím, žádné dohady, hádky, urážky, jen čistě názory - prosím své osobní názory. Děkuji

Názor zde vyjádřený je pouze můj osobní a nemusí se v žádném případě shodovat s ostatními.
---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- --------
Pozor - i když je na semaforu pro chodce zelená, vždy se najde na silnici blb,který vás může zabít.
guest Muž dronty ... 22.05.2010 10:28:16 ... (135/206)
Re: Pro Benignu - A byl to RAth -
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 22.05.2010 09:33:34:
Co se týká poplatků:
Mám mámu, bohužel, v ústavu. Za ústav platím 3500/měs. + dalších 500,- kč na balíček, což jsou pleny,, minerálka, pedukura.
V tom ústavu je i detox pro feťáky a bezdomovce. A ti neplatí nic, protože většinou nemají z čeho.
Rovněž tak v nemocnicích. Ožralý bezdpmovec si zlomí nohu, je ošetřen a třeba si v nemocnici i poleží. A co? Nic, nemusí paltit nic, protože nemá z čeho! Tak hurá, musí platit ti ostatní, ne?
Pamatuji p. Ratha, když dělal šéfa odborů lékařů! Jee, ten jak do toho šel! No dali mu pak funkci ve vládě a bylo vše jinak.
guest Muž dronty ... 22.05.2010 10:11:15 ... (134/206)
Re: A ještě jedna -
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 21.05.2010 21:35:07:
No paráda!!!!!!! Tak jste se zhlídli v Plzni, co? Tady je 11.6.-13.6 Historický víkend a spolu s ním Folkroní festival!
Také vřele doporučuji! Nádhera!
http://www.kalendarakci.atlasceska.cz...raje-plzenske-13405/
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 22.05.2010 09:33:34 ... (133/206)
Pro Benignu - A byl to RAth -
http://www.zombux.net/?item=poplatky-...vi-poslanec-rath-lze
http://www.novinky.cz/domaci/9339-rat...uucast-pacientu.html

Tak mi tu netvrd,že to není Rathovo myšlenka. Je, Julínek,to jen dodělal. A žádných 20 kaček za recept. přečti si to pořádně a zjistíš.
--------------------------
Politické názory
[editovat]
Zdravotní poplatky

Názory Davida Ratha na spoluúčast pacientů a zavedení zdravotních poplatků v českém zdravotnictví jsou nekonzistentní. Nejdříve byl několik let zastáncem placení poplatků. Když se systémem poplatků přišel poprvé v roce 1996 tehdejší ministr zdravotnictví Jan Stráský, Rath souhlasil. Jen se mu zdál navrhovaný systém příliš komplikovaný. O rok později se připojil k názoru, že by se pacientovi za každé ošetření měla účtovat spoluúčast 15 až 20 procent. Jako předseda Lékařského odborového klubu se také podílel na návrhu, který počítal s až 20 procentní spoluúčastí pacienta za ošetření, poplatkem 55 Kč za jeden den pobytu v nemocnici, poplatkem 50 Kč za využití pohotovosti, poplatkem 5 Kč za lékařský recept a návrh také požadoval, aby pacienti platili 30 procent nákladů na převoz sanitou.[29]

V říjnu roku 2005 se David Rath stal ministrem zdravotnictví a jeho názory na poplatky se začaly pomalu měnit. Zavedení poplatků v tehdejším volebním období nepokládal za pravděpodobné. Po dalších volbách ale poplatky připustil. „Jistě všichni zdravotničtí experti včetně mě se shodují, že regulační význam poplatků je veliký. Bez nich ten systém dlouhodobě nemůže fungovat vyrovnaně,“ řekl.[30]

Poplatky v českém zdravotnictví poprvé prosadila vláda Mirka Topolánka. Přestože mají poplatky nižší výši než v předchozích Rathových návrzích, David Rath se stal jejich výrazným kritikem.
Zdroj: wikipedia
A pak kdo se plete,co. :-D
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 21.05.2010 21:35:07 ... (132/206)
A ještě jedna -
CÍSAŘSKÝ DEN KADAŇ

dne 28.srpna 2010
kde: no přece v Kadani :-D

Více na http://www.cisarskyden.cz/

A taky to stojí za to. :-D
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 21.05.2010 21:33:38 ... (131/206)
Jedna pozvánka na jednu bezva akci -
Vysmáté léto Kadaň - Rock fest - den konání 24.7.2010 - v Kadani a kdo tam bude? -

Hlavní scéna:

WALTARI (FIN) - www.waltarimusic.com; DIVOKEJ BILL - www.divokejbill.cz;
HORKÝŽE SLÍŽE (SK) - www.horkyzeslize.sk; KATARINA KNECHTOVÁ (SK) - www.katarinaknechtova.com; PETR KOLÁŘ - www.petrkolar.cz;
NIGHTWORK - www.nightwork.cz; CHARLIE STRAIGHT - www.charliestraight.com;
MANDRAGE - www.mandrage.cz; HOT PANTS - www.bandzone.cz/hotpants ;

Hradní ROCK scéna:

ŠKWOR - www.skwor.cz; X-LEFT TO DIE - www.xlefttodie.cz; DOGA – www.dogamusic.cz; VISACÍ ZÁMEK - www.visaci.cz; CLOU - www.clouclub.cz; RYBIČKY 48 - www.rybicky48.cz

Dance scéna:

PSH feat DARA ROLINS - www.psh.name; SKYLINE - www.skylineweb.cz;
PRAGUE SKA CONSPIRACY - www.skaconspiracy.cz; KAPITÁN LÁSKA - www.bandzone.cz/kapitanlaska; James Cole feat. Hugo Toxxx; JITKA CHARVÁTOVÁ - www.jitkacharvatova.com; MOJA REČ (SK) - www.mojarec.net LAV;

Divadelní scéna - odpočinková zona:

DIVADLO V PYTLI - www.divadlovpytli.cz; DIVADLO MIMOTAURUS - www.mimotaurus.com; DIVADLO NAVENEK - www.navenek.cz

Bližší info - http://www.rockfest.cz/

a pozor, je to fakt suprovej zážitek - :-D
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 21.05.2010 21:30:18 ... (130/206)
Jojo, ať žije zábava
Lidi, taky se vám někdy stalo,že jste chtěli jít na nějakou akci,ale nešli jste protože to bylo ve všední den? :-D
guest Muž Benigna ... 30.04.2010 17:25:18 ... (129/206)
Re (5): Volby
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 30.04.2010 17:02:57:

Nic proti, ale Rath jako předseda České lékařské komory navrhoval v roce 2003 navýšení poplatku pouze za recept z 1 Kč na 20 Kč a to za 13 leté období inflace.
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 30.04.2010 17:05:46 ... (128/206)
pro Benignu
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 30.04.2010 17:02:57:
Pardon, měl jsem omylem zaplý Caps lock. -d
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 30.04.2010 17:04:45 ... (127/206)
Důchodci nevolte komunisty.
Taky jste už určitě viděly spot dvou mladých lidí – já ano, a docela mě dorazil. Nechápu, jak může někdo kdo se narodil mezi roky 1986 – 1989 – tudíž v komunismu prožil sotva 3 roky, může mluvit o tom,jaké to tu za nich bylo. Nevím,ale přijde mi to,jako by říkal – vemte pistole každého staršího 60ti let zabít – je to hrůza. Máme snad svobodu,nebo se díky Mádlovy a té dívce budeme vracet do té doby – Jakmile nezvolíš toho,nebo toho, jdeš budovat mosty. O čem toto vypovídá? Že naše strany chtějí absolutorium? ČSSD prosazuje svobodu a přitom nedokážou zkousnout,to,že si na školách vyzkouší volby,z čeho má strach? Já nevím,ale snad je tu nějaká svoboda slova a jestli se řítíme do stádia, kdy na plakátu bude – „ZATOČÍME S KORUPCÍ“ a pak poslanec,který korupci využije dostane ještě odstupné,tak nevím,ale tuto stranu volit nemůžu. Co mě taky dostává,že pracovníci ABL dělají ostrahu za 56 Kč/čistého a přitom majitel – Bárta dá jako sponzorský dar 2 600 000,. Kč straně Věci Veřejné. To mi přijde jako neskutečné a docela bych použil až drzé jednání. Marně pátrám po politikovi,který by nemusel být špatný – možná tu jeden je Schvanzerberg. Má majetek velký,třeba má i něco ze šlechtických návyků a tak,by mohl být dobrým a poctivým politikem. Ale nevím. Spíš by to chtělo,někoho úplně nového, neznámého, prostě vyměnit je kompletně všechny.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 21 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: