XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Plukasovo blok

 

Plukasovo blok

Plukasovo blok

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
z různých mých zájmů a náázorů
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 21 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž A-v-g (a-v-g@centrum.cz) ... 03.06.2010 18:43:06 ... (176/206)
Re (4): jůůůůůůůůůůů
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 03.06.2010 18:30:08:

Věřím ti , ruka nekalého zákona zasáhla i u dronty na fóru . Snad se začal někdo cítit ohrožen , ale může si za to sám svým konáním . My o tom víme své a to žádná guma nesmázne !!!! *3*
Snad jen ....... křišťálově čisté jednání ......*1*
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 03.06.2010 18:30:08 ... (175/206)
Re (3): jůůůůůůůůůůů
Odpověď na příspěvek od A-v-g ( mailto:a-v-g@centrum.cz ) z 03.06.2010 18:24:49:
Právě, protože to včera šlo do extrému, tak jsem dneska po té páté hodině smazal celé stromy k tématu. ale to co bylo dopoledne smazáno, jsem opravdu nemazal,. byl jsem v práci a tam poč,ani net nemám.
guest Muž A-v-g (a-v-g@centrum.cz) ... 03.06.2010 18:24:49 ... (174/206)
Re (2): jůůůůůůůůůůů
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 03.06.2010 18:06:41:

To nevadí že nerozumíš . Ale pamatuj si jedno . Někteří lidé , kvůli své nenávisti vůči někomu , jsou ochotni k čemukoli a žádné hnusné prostředky jim k dosažení svého cíle , nejsou cizí. Kdyby mohli spojí se i se samotným ďáblem ve své zaslepenosti . Přemýšlej , nepotkal jsi v nedávné minulosti zde takovouto osobu ? Já nesmím ukazovat prstem , bylo by mi to přičteno k méjm hříchům . Je to jen na tobě , zda a jak se rozhodneš . Nikdo na tebe nátlak nedělá , krom toho extempóre včera , což bylo značně nevhodné a na hraně . Ale zde jedné osobě to přišlo náramně vhod a za kulisama si ruce mnula , jak jito krásně vychází. Ovšem , bourat vybudované dlouhodobé přátelství , skrzevá nějakou zrůdu , je dle mne velká škoda .
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 03.06.2010 18:06:41 ... (173/206)
Re: jůůůůůůůůůůů
Odpověď na příspěvek od A-v-g ( mailto:a-v-g@centrum.cz ) z 03.06.2010 17:55:51:
nechápu,ale to je jedno. Fakt
guest Muž A-v-g (a-v-g@centrum.cz) ... 03.06.2010 17:55:51 ... (172/206)
jůůůůůůůůůůů
Tak ta bajná Topolánkova cesta už je i tady asi ..........*3**3**3**3*
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 03.06.2010 17:47:53 ... (171/206)
Důvod výmazu
na požadavek a taky proto,že se tu děje cosi nekalého a to se mi nelíbí. zmazáno - 193 a 195 a další - nic n¨sjem předtím nemazal a přitom se obrací lidi na mě, proč jsem to mazal.
guest Muž A-v-g (a-v-g@centrum.cz) ... 03.06.2010 17:45:42 ... (170/206)
Re: k mazání -
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 03.06.2010 17:26:18:

Hele , na stránce přehledu for se vyznačuje modře jméno nicku , který naposledy něco dělá na foru .
Dronty benigně mazala příspěvky a nic do fóra nepsala, jen mazala a také byla uváděná jako poslední přispěvatel , i když tam naposled byl třeba Jahuhu. Byla napsána , tudiž na fóru dělala činnost. A tak to si tam byl vypsán i ty po udajném mazání , jako poslední přispěvatel , ale poslední příspěvek byl od někoho jinýho . Je to snad nějakéj zázrak , nebo co ?
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 03.06.2010 17:26:18 ... (169/206)
k mazání -
doba, kdy byly dány příspěvky, co byly smazány je mezi 10:00 - 13:00 - v tuto dobu jsem byl v práci a svařoval jak nevím co., Renča byla taky mimo domov a tudíž, nevím proč, a hlavně ani nevím kdo,to mazal. Já opravdu nic nemazal.
guest Muž dronty ... 03.06.2010 09:02:04 ... (168/206)
Pro všechny
Ano, má pravdu jeden zde příspěvek, že se jedná o likvidaci Dronty jako SS nebo vůbec, o její celkovou chatovou likvidaci. Nevím sice proč, naše cimra do nedávna bezvadně fungovala. Legrace, vtípky, písničky a vůbec tak pohoda. I vážné věci se projednávaly, ale každý se bavil s každým. Pak dostala Dronty hloupý nápad, založit si osobní forum. No a už to začalo. Po krátké době tam začal jeden přispívatel mě napadat. Jako důchodkyni, co má jen tak venčit psa a necpat se na PC. A další a další invektivy. Nrvím, z jakého důvodu to vůbec dělal. Mohla jsem to mazat, ale my tady z toho měli víceméně legraci. Dokonce se snížil k tomu, najít 5 let staré věci na mne. To bylo v době, kdy se mě zabil přítel a já jsem měla jen ten chat a napsala jsem vše na jedno forum. To moje písání se ocitlo zkopírované na mém foru. Připojila se k němu jedna užovatelka, kterou vůbec nezajímala témata daná na forum, ale moje vzdělání. Snad chtěla vědět i ve které řadě jsem seděla. Nadhodila jsem jiné téma, ale zase se to zvrtlo ve slohovou práci s údaji, zkopírovanými někde z netu a tématu se to vůbec netýkalo. Nebo jen okrajově. Tak jsem té paní blokla přístup na mé forum. No a tak začala se svým pomocníkem chodit k nám do cimry. A bylo hotovo! Lidé začali z pokecu odcházet jinam. Když něco bylo, hned se volali admini. Hned se screenovalo. Lidičky začali být hrozně otrávení. A to trvá do dneška. Je na cimře i 14 lidí, ale dojdou oni a do 10 minut tam zůstávají tak 3 lidičky. Ostatní se mě šeptem omluví a jdou jinam. Nevím opravdu, proč to ti dva dělají, co mají proti mě a cimře vůbec. Že by likvidátoři cimer? Ano, bylo mě nedávno tím jedním vyhrožováno, že ZATÍM jsem SS, ale že to už dlouho trvat nebude. Zajímavé, že nevadím lidem, které znám víc jak 5 let, ale lidem, kteří jsou vlastně v cimře nováčci. A začnou vytahovat nechutné věci a "zblbnou" i ty některé normální lidičky z cimry. Plukas donedávna byl stálým uživatelem cimry, známe se i osobně. Proto jsem mu pomohla. Byla pohoda, ale do určité doby. Nenápadné rýpání a lezení do řitě zapůsobilo. Najednou já jsem ta nejhorší. Ano, jsem blbá, že se snažím každému pomoct, každému i poradit. Mám si hrát na svém písečku a do ostatních mě nic není.
Nechci se tady chlubit, ale dělám dobrovolně pro charitu, jejich akce, dobrovolně vozím každý měsíc granule do útulku pro psy. Mám dvě prima děti, co stojí pevně na svých nohách a mají se moc fajn, takže jsem je asi vychovala dobře. Asi je to závist, co lidi žene do takových věcí. Má pravdu stará moudrost:
DOBRÁ NÁLADA NEVYŘEŠÍ TVÉ PROBLÉMY, ALE NAŠTVE TOLIK LIDÍ, ŽE STOJÍ ZA TO SI JI UDRŽET.
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 02.06.2010 20:34:55 ... (167/206)
po upravení dávám znovu
plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 02.06.2010 20:10:40 ... (168/170)
ubohost - ještě dodatek
viděl jsem stránky školy - myslím ty stránky facebooku, víte co se mi tam líbilo, že se tam nikdo nevyjadřoval sprostě. i zápor tam vyjádřily slušným slovem..Víte, to co psal ten justas je přinejmenším sprosté a dost nechutné jednání. Chápu,že někdo někoho nemusí jít rád,ale poškozovat někoho v osobním životě je dle mě opravdu - ani nemám výraz proto.
Pokud to dotyčný udělá, měl by si uvědomit, že to zavání i trestným činem.

deny-dj (zacky1985@email.cz) ... 02.06.2010 20:16:32 ... (169/170)
Re: ubohost - ještě dodatek
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( plukovnikoneill@seznam.cz ) z 02.06.2010 20:10:40:
tak v tomto s tebou plně souhlasím!!!

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 21 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: