XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Plukasovo blok

 

Plukasovo blok

Plukasovo blok

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
z různých mých zájmů a náázorů
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 21 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 

guest Muž A-v-g (a-v-g@centrum.cz) ... 24.04.2010 14:30:02 ... (116/206)
Re (4): Volby
Odpověď na příspěvek od Benigna z 24.04.2010 13:52:58:

Z čeho jsi proboha usoudila , že jsem psal o tobě ? Odpovídal jsem na příspěvek Dronty a že jsi něco psala předemnou ...hmmm za to já nemohu , to není pronásledování . Spíše zde platí asi rčení , týkájíci se husy , ale to jistě znáš .....*1*
guest Muž Benigna ... 24.04.2010 14:21:15 ... (115/206)
Re (3): Volby
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 24.04.2010 14:12:24:

David Rath nenavrhoval poplatky za ošetření u lékaře, ale pouze zvýšení poplatků za recept , a to z 1 Kč na 20 Kč v souvislosti s inflací od roku 1990 - 2003, tedy za 13 let.
guest Muž Benigna ... 24.04.2010 14:14:50 ... (114/206)
Re (3): Volby
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 24.04.2010 14:12:24:

Já jsem jen říkala, že upravených a bezpečných hřišť je dost. Jen tam musí rodiče dojít s dětmi, protože to nejsou plácky u baráku, o které se nikdo nestaral a válelo se tam haraburdí, o které se děti vypuštěné ven zraňovaly.
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 24.04.2010 14:12:24 ... (113/206)
Re (2): Volby
Odpověď na příspěvek od Benigna z 24.04.2010 11:59:20:
Tak hekle, já chodim s holkama na hřiště každý den, tak jak si mám vyložit tvojí větu - Hřišť je hodně a jsou opravdu pěkná, jen nebýt líný a dojít s dětmi na ně. - momentáloně mi to příjde, jako urážka ,nic proti.
za další - poplatky VYMYSLEL pan RATH - jak jsem psal - Nestihl zavést.
guest Muž Benigna ... 24.04.2010 13:52:58 ... (112/206)
Re (3): Volby
Odpověď na příspěvek od A-v-g ( mailto:a-v-g@centrum.cz ) z 24.04.2010 13:31:34:

Ano, to že jsem tě nejen zaujala, ale že lezeš za mnou, hltáš každou moji větu, žiješ jen mým pronásledováním, to už jsi prokázal. Jen žasnu, jak ty víš, v koho bytě já bydlím, jak jsem se k němu dostalaa za kolik si kupuju obědy.Ty jsi posedlej Benigna, dej se léčit. Jinak - každej nechť je odměněn podle míry své práce, každý ať si na svoji penzi zčásti vydělá a zčásti naspoří. Stát nikomu strkat peníze za válení doma nebude.
guest Muž A-v-g (a-v-g@centrum.cz) ... 24.04.2010 13:31:34 ... (111/206)
Re (2): Volby
Odpověď na příspěvek od dronty ( mailto:potrosek@seznam.cz ) z 24.04.2010 12:03:34:

Děvče neblázni , nejsme ve středověku a navíc jsme sameťáci *3**3**3*
Jinak s tebou naprosto souhlasím , jen mne tíží jedna věc. Najdou se lidé co jsou státní zaměstnanci , žijí skoro v naprosté jistotě a mají ještě tu drzost blbě pindat a vykřikovat jak je vše špatně . Zvláště jeden člověk mne dost zaujal , křičí zde že od státu nic nechce , nic nepotřebuje a také nic v budoucnu neočekává , což se týká penze. Je velice podivné toto tvrzení , pokud tento člověk je placený státem , žádal klidně státní byt , využívá výhody co se týkají třeba stravného ( obídek jen za 28kč ) a mnoho dalšího. O jisté penzi už ani nehovořím. Copak asi tohoto člověka opravňuje k jeho evidentní nespokojenosti a blbého remcání . Že by se zhlédl v příkladu řeckých státních zaměstnanců kteří vlastně stát položili na kolena svým počtem a zvyšováním nároků? Jak to dopadlo víme všichni !
Nemám rád hrabivce co se nespokojí s tím co mají a jen věčně prudí a otravují druhým lidem život , nějakým ponoukáním k revoltě a k nastolení ještě větších pořádků , co by do koryt pár jedinců přineslo ještě víc než mají. Vždyť tu jde o nás všechny a né jen o pár jedinců.
Nechápu , kde již zmíněný člověk bere tu drzost - využívat plně výhody a potom křičet že nic nechce a nic neočekává . Asi je to normální a ten magor jsem já ... hmmmmm
guest Muž dronty (potrosek@seznam.cz) ... 24.04.2010 12:03:34 ... (110/206)
Re: Volby
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 24.04.2010 11:21:09:
Ano, máš pravdu! jen dementní mozek mohl vymyslet, že dítě po vyučení nebo škole musí mít 5 let praxi! Nebo jeho rodiče tučnou obálku.
Další jsou poplatky u MUDrů! Vezmeš jen za kliku a je to hned 30,- Kč! Pak na každý lék jeden recept, ne jako to bylo, že na jednom receptu mohly být až 3 léky! A za tu námahu také zaplatíš! Pak jdeš do lékárny a tam si řekneš, že lepší by bylo sbírat bylinky! Máš pravdu i v tom, že každý, kdo se nachlastanej zmrzačí, má ošetření zadarmo, protože tady nemá ani legální pobyt! Kdo platí detox feťákům, kteří by umřeli? mají na to? Mají na
60 Kč/den v léčebně?
A že Zeman slibuje se svou stranou vrácení nakradeného majetku? Hahahaha, jak to chce udělat? Jak zaplatí zahraniční firmy, své daňové prázdniny? Prázdniny skončí, oni si to prodají mězi sebou a další firma má dańové prázdniny!
Neslibovali všichni před posledními volbami něco? Kde to je? Každý dostane koryto a krásně z něj žere bez nějakých ohledů!
Lezou teď ven věci, co na ně člověk jen zírá - voz Vlček! proč s tím lezou až teď, před volbami? Proč s tím nevylezli už dávno?
To je to svinstvo, se kterým je něco třeba udělat. Ale jak? Viděla bych to na defenestraci!
guest Muž Benigna ... 24.04.2010 11:59:20 ... (109/206)
Re: Volby
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 24.04.2010 11:21:09:

Práce - vyrábět do skladů. to už jsme tu měli za socíku, což vedlo k rozpadu RVHP
Zdraví - poplatky zavedl Julínek a poplatek je méně než polovina ceny krabičky cigaret
Bydlení - každý by chtěl bydlet samostatně a v regulovaných nájmech, už asi zapomněli, že dřív se bydlelo u rodičů 20 let a čekalo se na tu králíkárnu stavěnou svépomocí
Peníze - výroba 1l mléka přijde na 8,50 - dovážené mléko a mléčné výrobky jsou za dumpingové ceny EU, nelze prodávat levněji než stojí naše výroba, levnější jsou jen ty dovážené a těmi vytlačují naše
Děti - každý pediatr ti řekne, že dítě by nemělo být umístěno do kolektivního zařízení dříve než umí žalovat:-)))), což je ve 3 letech, kdy začíná být samostatně se prezentující osobností a uvědomuje si své já. Hřišť je hodně a jsou opravdu pěkná, jen nebýt líný a dojít s dětmi na ně.
Diskriminace - jsou bílí, co nechtějí makat stejně jako cikáni, co nechtějí makat, jen cikáni to mají se sháněním práce mnohem těžší, protože několik set let trvající předsudky jsou totálně zakořeněné.
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 24.04.2010 11:22:06 ... (108/206)
Volby - II
Bydlení – je krásné¨jak někteří v čele s exprezidentem V. Havlem nadávají na kravíny a králíkárny – ale přiznejme si, jak by to vypadalo,kdyby nebyly? Kde by jsme bydlely, A´t se na mě třeba lidi zlobí,nebo ne,ale já jsem za ně rád. A mrzí mě jedno –a to bych s mojí stranou taky prosazoval, dal bych je stavět zase –že se staví samé luxusní byty a na méně majetný lid se kašle. Protože kolik lidí si může dovolit bydlení za mnoho milionů? Takhle akorát nahrávají těm, kteří pak pronajímají za neskutečný nájem.

Peníze – no, to je ošemetná otázka – samozřejmě, nechme stranou vizi ze Sovětského svazu – nesplnila se – ale zamysleme se na chvíli, jak je možné,že někdo káže o tom jak se muší šetřit a nakonec ten samý člověk přiklepne podvodníkovi a lháři,který sám odstoupí pomalu 600 tis. odstupné.. To mi připadá jako totální výsměch lidu. Co mě ale dostává, že u nás se zdražují mléčné výrobky,ale přitom, je ještě vyvážíme. Tak proč jsou drahé? Na to však odpověď nemám. :-D

Děti – pořád se poslední dobou omílá otázka ohledně školek a jeslí – proboha, tak proč je ve velkém rušily, Já bych je znova zavedl – když chce matka pracovat dřív,než za tři roky, tak proč jí to neumožnit, Dyk je to pro stát velmi výhodné,nebo se snad pletu, Založil bych školky, jesle a co bych zavedl nějakou hranici cen u soukromých jeslí, školek, škol. Protože třeba ve školce chtít za měsíc 15 tisíc,mi přijde jako vyděračství,nic víc. Katapult kdysi nazpíval písničku,kde se zpívá,zda si mají děti kde hrát. No, když to sleduji,tak sice mají,ale ty hřiště jsou divoká. Myslím, že v mém dětství byly lepší,možná nebezpečné,ale lepší. Ale je to jen můj názor.




Určitá část obyvatel – no, určo každý pozná co myslím, prostě bych hned zrušil veškeré jejich dávky a výhody a povinně by šli třeba metat chodníky – nepůjdeš,tak se rozluč s podporou a hotovo. Jednou se rozhodly žít tady,tak a´t taky podle toho jednají, vždy´t ti co řvou, by už správně mít ani nějaké rasové zvýhodnění mít neměli, stopro se narodily už jako češi.Tak proč dávat jim výhody z rasového rozdílu. To bych zakázal.
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 24.04.2010 11:21:09 ... (107/206)
Volby
Když se tak zamyslím, nad letošníma volbami, já nevím koho volit, to co bych chtěl,aby mnou zvolení zástupci udělali nemá v programu ani jedna strana,. Například bych chtěl mít jistotu, že přežiji,že budu mít kde bydlet, co dělat. Ani jedna strana nemá v programu nic co by tuto budoucnost plnilo. Místo toho vymýšlejí další a další hovadiny. Nedávno jsem seděl v temném pokoji a čekal na přítelkyni. To ticho mě donutilo přemýšlet ( nebojte, nebylo to tak kruté). Začal jsem uvažovat jaká by byla moje strana a jaké volební předsevzetí bych nasadil.přiznám bez vytáček, nebylo to lehké,ale přece jen mě něco napadlo. Víte,jediné co nevím, jaký by měl být název. Napadlo mě mnoho,ale ani jeden nesplňuje to co bych chtěl – vyjádřit myšlenku strany. Proto tedy nechávám název prázdný.

……… 230;………&am p;#8230;……..
Když jsem se zamyslel nad tím, co bych chtěl lidem přinést tak jsem pár témat měl– klidný a pohodový život.
Jenže jak toto rozvinout – například když cestuji do práce metrem,tak tam strávím cca 30 minut. Občas poslouchám hudbu,ale někdy poslouchám okolí – co lidi trápí – práce, zdraví, bydlení,peníze,děti a určitá část obyvatel.

Začnu prací – Práce je krásné slovo,bezesporu – bez ní se neobejdeme,ale bohužel někteří musí. Sám jsem několikrát vyzkoušel martyrium při hledání práce a mám dojem, že je lehčí bojovat s drakem – dle jedné pohádky s Vikingy. Ale teď vážně, proč se žádná strana – vláda nezaměří na to,že někde chtějí nesmyslnou praxi. Chápu,že se mnoho lidem nechce učit,ale proboha, jak pak chtějí mít lidi? Kde se to teda ten člověk má naučit? To si má pořídit soustruh domů? Nebo co? Dyk je to občas až neskutečný. Možná by bylo lepší,kdyby to dělaly tak jako u mě můj nynější šéf – papíry mě nezajímají, ukaž co umíš a já ti řeknu ok, zůstaň,nebo jdi. To mi přišlo jako férové jednání.
Proto navrhuji,aby se nebralo na praxi až takový ohled – aby se uzákonilo,povinné zaměstnávání mladých bez praxe – ale né na úkor starších občanů. Ať nikdo netvrdí,že by práce nebyla – podle mě,kdybychom jen trochu chtěly,tak by jsme vyráběly takové výroky, že by jsme nestíhaly vyvážet – ale kdo ví.

Zdraví – je zajímavé,že nás,pomalu neošetří,když nemáte 30 Kč,ale cizince, který si rozbije hubu na Sv. Václavovi, bez pojištění život zachraňují. Je to divočina. Jsem rád,že aspoň za děti se neplatí. Ale co mě fascinuje, že ČSSD mající v řadách pana Ratha najednou huláká,že poplatky zruší – jen si ale zkuste zapátrat v paměti (internet) a jukněte,kdo jako první navrhnul ( a nestihl zavést ) poplatky ve zdravotnictví – ano, Pan RATH. No co, halt ví,co má říkat.Dle mě je nutná celková reforma zdravotnictví – možná by to šlo i bez poplatků. Možná by jsme se divili,kam jdou peníze, které vám strhávají z výplaty.
Já osobně bych poplatky zrušil. Jediné co bych nechal placené,jsou takové zákroky,které nejsou nutné na záchranu života. Nic víc.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 21 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: