XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Plukasovo blok

 

Plukasovo blok

Plukasovo blok

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
z různých mých zájmů a náázorů
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 21 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | » | Poslední

 

guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 30.05.2010 06:34:48 ... (156/206)
Re (2): Ho oponopono
Odpověď na příspěvek od Benigna z 30.05.2010 00:43:47:


Zatím nečetl,vzhledem k tomu, že se s tím v momentální fázi spíše seznamuji. Respektive mě k této technice navedl děda. Sem jsem to dal, abych zjistil, zda ví někdo, co to je a napsal by sem názor, popř. zkušenost. Ovšem napsal jsem to bez vysvětlení, pouze tyto dvě části.
guest Muž Benigna ... 30.05.2010 00:43:47 ... (155/206)
Re: Ho oponopono
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 29.05.2010 10:33:57:

Zajímavá technika sebeočištění. Nejsem sice zastánce ani meditací ani holotropního dýchání, ale tohle nepůsobí jako manipulativní technika. Četl jsi tu knížku Svět bez hranic?
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 29.05.2010 21:14:41 ... (154/206)
co bude dál
od uren lístky se nadobro sebraly,
všichni co tam byly hned je spočítaly.
Výsledky zveřejní, všichni jsou jak struna,
kéž by na nebi byla jasná luna,
Kohopak zvolil lid království Českého,
chtěj toho,či už jiného,
Kdopak ví, výsledek rozhodne,
zda tu bude levice,nebo se vše v pravo hne,
hnulo se hnulo a nebyly to ledy, levice prý tu vládla naposledy,
pravice huláká, jdeme stále vpřed a naši odpůrci a´t maj třeba vřed.
Vládnou vám budeme,a´t se napakujem,
pak vám zamáváme a jinam odejdem.
guest Muž dronty (potrosek@seznam.cz) ... 29.05.2010 12:28:05 ... (153/206)
Re: Ho oponopono
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 29.05.2010 10:33:57:

Blahoslavený ten muž, kterýž nechodí po radě bezbožných, a na cestě hříšníků nestojí, a na stolici posměvačů nesedá.
Ale v zákoně Hospodinově jest líbost jeho, a v zákoně jeho přemýšlí dnem i nocí.
Nebo bude jako strom štípený při tekutých vodách, kterýž ovoce své vydává časem svým, jehožto list nevadne, a cožkoli činiti bude, šťastně mu se povede.
Ne takť budou bezbožní, ale jako plevy, kteréž rozmítá vítr.
A protož neostojí bezbožní na soudu, ani hříšníci v shromáždění spravedlivých.
Neboť zná Hospodin cestu spravedlivých, ale cesta bezbožných zahyne.
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 29.05.2010 10:33:57 ... (152/206)
Ho oponopono
MILUJI TĚ
OMLOUVÁM SE
PROSÍM,ODPUSŤ MI
DĚKUJI TI

BOŽSKÝ STVOŘITELI,OTČE,MATKO,SYNU V JEDNOTĚ…POKUD JSME SE JÁ,CELÁ MÁ RODINA I PŘÍBUZENSTVO A VŠICHNI MÍ PŘEDKOVÉ V MYŠLENKÁCH,SLOVECH,SKUTCÍCH A VE SVÉM JEDNÁNÍ DOPUSTILI VŮČI TOBĚ I TVÉ RODINĚ,NA TVÝCH PŘÍBUZNÝCH ČI PŘEDCÍCH ČEHOKOLIV ZLÉHO OD POČÁTKU STVOŘENÍ AŽ DO DNEŠKA,PROSÍMĚ TĚ O ODPUŠTĚNÍ.DOPŘEJ NÁM OČIŠTĚNÍ,UVOLNĚNÍ A ODSTRANĚNÍ VŠECH NEGATIVNÍCH VZPOMÍNEK,BLOKŮ,ENERGIÍ A VIBRACÍ A PŘEMĚŇ TYTO NECHTĚNÉ ENERGIE V ČISTÉ SVĚTLO.A TAK SE STAŇ. AMEN.
guest Muž kralicekxx (kralicekxx@centrum.cz) ... 28.05.2010 22:40:32 ... (151/206)
Re: Omluva
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 28.05.2010 20:19:53:
ouki, kuju, omluva přijata *291* *106*

*1876*
Miluju život *845*, nesnáším lež *4068*
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 28.05.2010 22:00:17 ... (150/206)
Smutek
Bylo mi pár let,tobě ještě míň,
mě se zavřel svět,tobě života síň,
zbyl po tobě smutek, který stále trvá,
vzpomínka nejen v mém srdci na tebe,je stále živá,
poť života tvého měla jen pár stran,
pak už jsi musel jít do těch bran,
které ti svatý Petr otevřel a tys do ní jistě s láskou vešel,
chybíš nám moc,než si představiti umíš,
snad se tam směješ s ostatními se bavíš,
my tady sice na rtech smích máme,
ovšem pod tou tváří žal po tobě skrýváme,
večer když vyjdou hvězdy a koukám se na ně,
říkám si a přitom koukám zasněně,
jaké by to bylo, kdybys tu byl snámi,
jak by ses smál a měl svoje plány,
Koukám se na dcery strach v očích mám,
život je křehký a přesto nám byl dán,
blíží se věku, kdy jsi nás opouštěl,
snažím se nemyslet, ty bys to tak chtěl,
nejde to,věř mi,snažím se moc,
v srdci mám stesku, bolesti a lásko až moc.

Vzpomínka na někoho,kdo mi byl strašně blízký a u koho jsem neměl šanci být sním dýl. Asi to sem nepatří,ovšem já to cítím tak,že jsem to sem dal a nechci to jinak.
Chybíš mi Jirko, velmi moc.
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 28.05.2010 21:29:39 ... (149/206)
Volební básnička
Byla urna v místnosti dána, lístečky do ní házely, sledovala jí každičká strana,kvůli ní se spolu hádaly. Lístečky z urny vyndaly poté a pčítat jali se každý hlas. Kdopak to asi,kdopak to bude? koho sněmovny přivítá jas? Bude to Paroubek,či snad John nesmělý, ovšem i Nečas na křeslo se tetelí. Schvarncenberk kouká,kde tbáček má, Zeman má koňaček,s ním si užívá.
Kdopak to letos dostane křeslo,není elektrickéí,ovšem nese heslo - Na 4 roky, zadek tvůj zahřeji,mnoho tučných obálek k tomu ti popřeji.
Do urny lístky už padaj,strany se víc a víc, kvůli nim hádaj, jeden dal koblihu, druhý k níá koláček, volte nás,tady je přece náš letáček.Dáme vám jistotu,že vás oberem, potom se v tichosti za vás ožerem.
Jistotu bydlení s nebem hvězdným nad hlavou, snídani v trávě s botou děravou. Důchodu užiješ na krchově dosti,ale te´d voliči,hlasem tvým nás pocti.
guest Muž jahu-hu ... 28.05.2010 20:32:01 ... (148/206)
Re: Omluva
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 28.05.2010 20:19:53:
:-DDDDDD no comment
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 28.05.2010 20:19:53 ... (147/206)
Omluva
Omlouvám se uživateli - kralicekxx . Nějak jsem si zafixoval jednu větu o necertifikovaných uživatelých k jeho osobě. Našel jsem a omlouvám se. Toto vyslovil jiný uživatel. Větu neřekl on.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 21 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: