XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Plukasovo blok

 

Plukasovo blok

Plukasovo blok

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
z různých mých zájmů a náázorů
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 21 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 

guest Muž dronty (potrosek@seznam.cz) ... 28.05.2010 12:03:07 ... (146/206)
Re: Volby - a tento na ČSSD
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 27.05.2010 17:09:55:
Tak za chvilku na to jdu. Nebudu jako ti, co se chvástají, že volit nepůjdou a pak zase budou jen brečet a nadávat. A také se netajím tím, co za chvilku vhodím do kaslíku: strana č.6.
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 27.05.2010 20:48:56 ... (145/206)
Re (2): Češi mimo republiku
Odpověď na příspěvek od kralicekxx ( mailto:kralicekxx@centrum.cz ) z 27.05.2010 20:42:17:
Právě, taky si myslím, že to postrádá logiku,děkuji za názor.
guest Muž kralicekxx (kralicekxx@centrum.cz) ... 27.05.2010 20:42:17 ... (144/206)
Re: Češi mimo republiku
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 27.05.2010 19:58:19:
jo, je to podivné, ale pokud mají občanství, vyplývá jim z toho i právo volit v zemi, ke které se ono občanství vztahuje *712*.. mají zákonný nárok, i když to malinko postrádá logiku. *5*



*1876*
Miluju život *845*, nesnáším lež *4068*
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 27.05.2010 19:58:19 ... (143/206)
Češi mimo republiku
Víte co mě zaráží - že volí i Češi, kteří žijí mimo republiku - proč má rozhodovat o tom, co bude u nás ně+kdo, kdo se rozhodl žít v USA a sem nehodlá přijet jak je desetiletí dlouhý? Co to má za smysl? Dyk je to neskutečné, to je jako kdybych já rozhodoval o tom, kdo bude prezidentem Německa.jáký máte názor na možnost voleb pro odstěhované čechy,kteří zde už bydlet nechtějí?
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 27.05.2010 17:09:55 ... (142/206)
Volby - a tento na ČSSD
Dobrý den, mám několik dotazů:

Proč se nestaví byty pro lidi, kteří,dle nesmyslných tabulek by nebyly schopni splácet hypotéku, když hypotéka by třeba vyšla na 9000 Kč/měs. a na nájmu platím 12 500 Kč/měs? Proč se nestaví další paneláky pro mladé,aby měli kde bydlet a kde by neplatily za bydlení celou výplatou?
Dále - ve vašem programu je,že by se sociální dávky dávaly na speciální účet a k němu by byla karta - týká se to tedy i sociální dávky zvané rodičovský příspěvek? protože, mě osobně by to urazilo,jelikož, by to vypadalo,že děláte ty nepřizpůsobivé i z normálních slušných lidí.

Předem děkuji za odpověď
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 27.05.2010 17:05:48 ... (141/206)
Volby - Tento dotaz jsem dal při akci ODS - čekám na odpověď,
prý odpoví:

Proč se nestaví byty pro lidi, kteří,dle nesmyslných tabulek by nebyly schopni splácet hypotéku, když hypotéka by třeba vyšla na 9000 Kč/měs. a na nájmu platím 12 500 Kč/měs? Proč se nestaví další paneláky pro mladé,aby měli kde bydlet a kde by neplatily za bydlení celou výplatou?
Tento dotaz jsem pokládal před cca 14 dny na Zličíně a bylo mi sděleno,že mi někdo odpoví, dosud se nestalo.

Tak schválně.
Johny_travnikar Muž Johny_travnikar (Johny_travnikar@centrum.cz) ... 26.05.2010 17:12:07 ... (140/206)
Re (3): Skončí nadvláda ČD,nebo ne?
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 26.05.2010 17:01:23:

Myslím, že on ne... S jeho názorama...
Dle mne vidí vše moc jednoduše...
viz >>> Partie z 14. 12. 2009 - Hosty Partie budou tentokrát hejtman Pardubického kraje Radko Martínek a majitel společnosti Student Agency Radim Jančura. Témata diskuze: tendry na regionální železniční dopravu, Jančurova válka s hejtmany.

Ale pokud je vše jednoduché jak říká, což není... Byl bych rád, kdyby mi nabídl práci.. Rád bych si za jeho lokomotivy sedl... *18* *712* *3*


*4835* http://xchat.cz/Johny_travnikar">Džony *5264*
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 26.05.2010 17:01:23 ... (139/206)
Re (2): Skončí nadvláda ČD,nebo ne?
Odpověď na příspěvek od Johny_travnikar ( mailto:Johny_travnikar@centrum.cz ) z 26.05.2010 16:52:13:

Děkuji za tvůj názor - trošku se zastavím u lokomotiv - věř mi,že když jsem se dozvěděl jaké lokomotivy to jsou, tak jsem se začal fakt smát - četl jsem to před asi 5 dny v MF Dnes. Na to,že byly vyrobeny u nás a pak překopány do Itálie,si člověk zvykne,ale co je šaškárna, že je musí te´d překopat zpět,aby mohl jezdit u nás - trochu mi to příjde jako přestavět 486 na pentium I a pak ho po letech dát zpět na 486. Ale na druhou stranu, třeba překvapí - jak známe z Německa, tam fungují regionální soukromí dopravci dobře.

Ale za krásný a podrobně obsáhlý názor děkuji.
Johny_travnikar Muž Johny_travnikar (Johny_travnikar@centrum.cz) ... 26.05.2010 16:52:13 ... (138/206)
Re: Skončí nadvláda ČD,nebo ne?
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 25.05.2010 19:21:00:

Student Agency bych na koleje nepustil v žádným případě. Ono tedy u žádnýhch soukromníků (mluvě teď o konkurujících ČD Cargo) to není žádná sláva, ale u nich kor.
Např.:
"Dne 24.5.2010 proběhla na trati Děčín - Krupka předváděcí jízda společnost Student Agency ( RegioJet žluté vlaky ), která za 5 Kč vozila lidi na této trati. První jízda byla opožděna o 45 minut. Důvod? Strojvedocí naznal předpsy D3, podle kterého se na této trati jezdí. Proto byl přivolán zkušený zaměstnanec Českých drah, který vlak odvezl dále." http://fotoalba.cz/fotky/22755755">VIS

Někteří soukromí strojvedoucí při předávání rozkazu k opatrné jízdě, ho dokonce i odmítají, že je to nezajímá!!! Myslím, že název rozkazu vypovídá za vše, sepisuje se například při nefunkčnosti přejezdového zabezpečovacího zařízení atp... Chceme tedy pustit na koleje člověka, kterého nezajímá, že nefunguje přejezd a klidně nás na něm smete? Jemu to nevadí, jeho lokomotiva ho ochrání, ale co vás?

A co že nám to SA poskytne za nový soupermoderní komfort? České lokomotivy, které již v minulosti byly prodány do Itálie a nyní je SA odkupuje zpět... Jsem tedy zvědav na ty vagony... *1*
http://web.volny.cz/noviny/zdomova/cl...-miliardy-korun.html
A bohužel pan Jančura má vše jen na papíře, nyní tedy krom dvou regionálních souprav a devíti lokomotiv.
A to že má ve svém managmentu dva lidi původně z managmentu ČD, je docela k ničemu, když je potřeba mít plno schopných lidí v provozu, nikoliv v kanceláři. Ani zkušenosti z managmentu se nadají srovnat se zkušenostmi z provozu.

Co se týče ČD, nemyslím, že by měl být prvně změněn přístup od státu a až poté mohou ČD něco dělat. Jak může vlak konkurovat, když stát podpoří autobus či kamion? V okolních státech je to naopak a jak to šlape...
Špatné jízdní řády? Rušení spojů? Na vině je kraj, který spoje objednává...
A taky by bylo dobré zamyslet se nad tím jak moc komfortní by bylo, mimo přestupování se obtěžovat ještě se zakupováním jízdenky na jiného dopravce...
Nebylo by tedy lepší změnit politiku dopravy a provoz nechat jaký je?

A co nám ČD nabízí?
Nové vozy Regio-Shuttle
Modernizace osobních vozů ČD
Nové třísystémové lokomotivy z Plzně

A za letošní 1.čtvrtletí jsou ČD v zisku 2 miliony...

btw. z těch nejznámějších soukromých dopravců, již několik let, provozují osobní přepravu například Viamont nebo Železnice Desná (Connex), takže není pravda, že by ČD (respektive kraje a SŽDC) nechtěli pustit konkurenci.

Závěrem:
Soukromého dopravce s řádně proškolenými a schopnými zaměstnanci, proč ne... Student Agency NE. Ať si zlstane u autobusů, ty ovládá exelentně, ale na koleje ať neleze!


*4835* http://xchat.cz/Johny_travnikar">Džony *5264*
guest Muž dronty (potrosek@saeznam.cz) ... 25.05.2010 19:30:16 ... (137/206)
Re: Skončí nadvláda ČD,nebo ne?
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 25.05.2010 19:21:00:
Tak já a cestovat vlakem, ať už jakýmkoliv. Já dávám přednost busům a Studentí podle mě jsou velice dobří, ne-li nejlepší..

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 21 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: